Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mporei na moy pei kapoios ti paizei me to divx player kai ta video poy paizontai????????

i kamera einai kali???????

i o8oni afis kollaei??/??????

 

τα dvx χρειαζονται μετατροπη με καποια προγραμματα! ι καμερα ειναι καλη οχι κατι ουαου αλλα καλη! αναλογα τη χρηση που θελεις να κανεις! εγω το εχω μια εβδομαδα τωρα μου εχει κολλησει 1 φορα σημερα που πηγα να γραψω μηνυμα..εβγαλα μπαταρια και ολα οκ! :)

Aporw me mena...:O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο xilisoft δεν έχει επιλογή ώστε οι υπότιτλοι να ενσωματωθούν στο αρχείο; Ή γινόταν μόνο στα avi αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα το τηλεφωνο το περιμενω αυριο στα χερια μου!!!!!!Και θα ηθελα να ρωτησω 3 πραγματακια.1ον Τι μπορω να κανω οσον αφορα το GPS δηλαδη δεν υπαρχει καποιο δωρεαν προγραμμα ωστε η συσκευη να δουλευει και να σε πλοηγει χωρις να κανει συνδεση στο internet???2ον Εχει βγει καποιο αλλο λογισμικο νεωτερο?Απο που μπορω να βρω προγραμματα κ αναβαθμισεις?Τελος η συσκευη παιρνει προγραμματα(εκτος απο java) ή οχι???

 

 

 

Mε καλυψατε πληρως ευχαριστω:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα το τηλεφωνο το περιμενω αυριο στα χερια μου!!!!!!Και θα ηθελα να ρωτησω 3 πραγματακια.1ον Τι μπορω να κανω οσον αφορα το GPS δηλαδη δεν υπαρχει καποιο δωρεαν προγραμμα ωστε η συσκευη να δουλευει και να σε πλοηγει χωρις να κανει συνδεση στο internet???2ον Εχει βγει καποιο αλλο λογισμικο νεωτερο?Απο που μπορω να βρω προγραμματα κ αναβαθμισεις?Τελος η συσκευη παιρνει προγραμματα(εκτος απο java) ή οχι???

 

1-Δωρεαν αυτη τη στιγμη οχι, με καποιες πατεντες ισως.Δεν το εχω ψαξει πολυ, ασχολουμαι με τα αντιστοιχα του ρενουάρ.

2-Οχι ακομη, θα βγει ομως.

3-Εκτος απο java οχι.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε.

Κ αν βγει αλλο λογισμικο της vodafone τα κινητα θα μπορουν να παιζουν videakia απο youtube μεσω wi-fi?

Link to comment
Share on other sites

εχεις βιντεο avi και αν το βαλεις ως εχει δεν στο παιρνει-

 

 

το αλλαζεις με το δυσκοιλιο προγραμματακι της lg και παλι δεν παιζει -

 

κατεβαζεις το xmedia και πειραματιζεσαι χανοντας χρονο και ουσια-τι συμβαινει ρε παιδια?

 

τοσο δυσκολο να παιζει τα πασυγνωστα format αυτο το κινητο?

 

 

σκεφτομαι πολυ σοβαρα για πωληση 1 βδομαδα μετα την αγορα

Link to comment
Share on other sites

εμένα που είναι vodafone live έχει fm transmiter κ λειτουργεί κανονικότατα.

τώρα φόρτισε για πρώτη φορά,κ το επεξεργάζομαι.

το google maps απο wifi δεν ανοίγει καν.

youtube δεν ανοίγει.

ψάχνω να βρώ πως κάνει zoom.έχω συνηθίσει με τη γραφίδα απο diamond κ τώρα είναι ψιλοδύσκολο χωρίς.

κανα παιχνιδάκι που μπορούμε να βρούμε κ λοιπά προγράμματα?

μπορείτε να μου πείτε ποιές είναι οι βέλτιστες ρυθμίσεις για video k φωτογραφίες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

εχεις βιντεο avi και αν το βαλεις ως εχει δεν στο παιρνει-

 

 

το αλλαζεις με το δυσκοιλιο προγραμματακι της lg και παλι δεν παιζει -

 

κατεβαζεις το xmedia και πειραματιζεσαι χανοντας χρονο και ουσια-τι συμβαινει ρε παιδια?

 

τοσο δυσκολο να παιζει τα πασυγνωστα format αυτο το κινητο?

 

 

σκεφτομαι πολυ σοβαρα για πωληση 1 βδομαδα μετα την αγορα

 

με το xilisoft παιζει μια χαρα! το μονο προβλημα ειναι οτι δεν διαβαζει σωστα τους ελληνικους υποτιτλους!

Aporw me mena...:O
Link to comment
Share on other sites

με το xilisoft παιζει μια χαρα! το μονο προβλημα ειναι οτι δεν διαβαζει σωστα τους ελληνικους υποτιτλους!

 

 

φιλε μου player η converter ειναι αυτο? βοηθησε με λιγο γιατι εχω αρχισει να τσαντζιομαι πολυ ασχημα

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα,κουκλι το ατιμο πραγματικα.θα το παρω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και από εμένα.

Έχω το αρένα από Vodafone αγοράσει πριν το Πάσχα τελικά με λίγο ψάξιμο κατέφερα και να του περάσω video από youtube με το πρόγραμμα Xilisoft Video Converter Ultimate σε mp4-mpeg4video ανάλυση 704χ576 (4cif) και έχει τέλεια εικόνα και ήχο..

Όσο αφορά να δούμε μια ταινία έχουμε το πρόγραμμα dvd fap platinum 5.2.3.0 ..και το κάνουμε με δυο τρόπους …

Έχουμε το dvdμε το έργο και στο πρόγραμμα εkει που λέει dvd σε κινητό το κάνουμε ipod η psp το μετατρέπει σε mp4 και παίζει τέλεια ….

Και τα δυο προγράμματα είναι γνωστά…

 

τώρα έχω το lg ks 20 και έχω αρχεία σε word και excel..υπάρχει τρόπος να τα δω στο αρένα με κάποιο πρόγραμμα ..

:):):)

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

εμένα που είναι vodafone live έχει fm transmiter κ λειτουργεί κανονικότατα.

τώρα φόρτισε για πρώτη φορά,κ το επεξεργάζομαι.

το google maps απο wifi δεν ανοίγει καν.

youtube δεν ανοίγει.

ψάχνω να βρώ πως κάνει zoom.έχω συνηθίσει με τη γραφίδα απο diamond κ τώρα είναι ψιλοδύσκολο χωρίς.

κανα παιχνιδάκι που μπορούμε να βρούμε κ λοιπά προγράμματα?

μπορείτε να μου πείτε ποιές είναι οι βέλτιστες ρυθμίσεις για video k φωτογραφίες?

 

Όταν λες ότι παίζει κανονικότατα το FM Transmitter, τι εννοείς? Ότι ακούγεται καλά από το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου π.χ.? Και από τι απόσταση?

 

Ευχαριστώ! :)

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου player η converter ειναι αυτο? βοηθησε με λιγο γιατι εχω αρχισει να τσαντζιομαι πολυ ασχημα

 

Αυτό το προγραμματάκι είναι converter.

 

ψάχνω να βρώ πως κάνει zoom.έχω συνηθίσει με τη γραφίδα απο diamond κ τώρα είναι ψιλοδύσκολο χωρίς.

 

Zoom κάνεις βάζοντας τα δύο δάχτυλά σου πάνω στην οθόνη και τραβώντας τα μακριά το ένα από το άλλο... Αν κάνεις το αντίθετο γίνεται σμίκρυνση.

 

εχεις βιντεο avi και αν το βαλεις ως εχει δεν στο παιρνει-

το αλλαζεις με το δυσκοιλιο προγραμματακι της lg και παλι δεν παιζει -

κατεβαζεις το xmedia και πειραματιζεσαι χανοντας χρονο και ουσια-τι συμβαινει ρε παιδια?

τοσο δυσκολο να παιζει τα πασυγνωστα format αυτο το κινητο?

σκεφτομαι πολυ σοβαρα για πωληση 1 βδομαδα μετα την αγορα

 

Όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές το Xilisoft Video Converter κάνει μια χαρά τη δουλειά του. Αν επιλέξετε να μετατρέψετε το βίντεο σε MP4 θα παίξει τέλεια.

 

τώρα έχω το lg ks 20 και έχω αρχεία σε word και excel..υπάρχει τρόπος να τα δω στο αρένα με κάποιο πρόγραμμα ..

 

Αν δεν τα βλέπεις δοκίμασε να τα φορτώσεις στο Word σε PC και να τα αποθηκεύσεις σε μορφή Word 97-2003. Θα τα δει κανονικά.

 

Όταν λες ότι παίζει κανονικότατα το FM Transmitter, τι εννοείς? Ότι ακούγεται καλά από το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου π.χ.? Και από τι απόσταση?

 

Εδώ στην Αθήνα είναι δύσκολο να βρεις κενή συχνότητα. Τώρα το Πάσχα που είχα κατέβει Λουτράκι βρήκα κάποια συχνότητα κενή και την δοκίμασα στο στερεοφωνικό του αυτοκινήτου. Παίζει πάρα πολύ καλά. Τώρα για την απόσταση, ήμουν συνοδηγός και απλά κράταγα το κινητό και... έκανα πρόγραμμα ! :lol:

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΘΡΕ!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!!!!!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!
Link to comment
Share on other sites

εμένα που είναι vodafone live έχει fm transmiter κ λειτουργεί κανονικότατα.

τώρα φόρτισε για πρώτη φορά,κ το επεξεργάζομαι.

το google maps απο wifi δεν ανοίγει καν.

youtube δεν ανοίγει.

ψάχνω να βρώ πως κάνει zoom.έχω συνηθίσει με τη γραφίδα απο diamond κ τώρα είναι ψιλοδύσκολο χωρίς.

κανα παιχνιδάκι που μπορούμε να βρούμε κ λοιπά προγράμματα?

μπορείτε να μου πείτε ποιές είναι οι βέλτιστες ρυθμίσεις για video k φωτογραφίες?

 

για να παιξει το google maps με wifi πας ρυθμισεις-συνδεσιμοτητα-java-προφιλ-wifi κ θα εισαι οκ...

το fm transmitter που στο εβγαλε τυχερε????:lol:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου player η converter ειναι αυτο? βοηθησε με λιγο γιατι εχω αρχισει να τσαντζιομαι πολυ ασχημα

 

φιλη παρακαλω! :lol: converter ειναι και σου μετατρεπει τα avi σε mp4! μπορεις να βαλεις και υποτιτλους απλα τους ελληνικους δεν τους διαβαζει καλα! κατα τα αλλα γινεται μια χαρα η μετατροπη! :D

Aporw me mena...:O
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση που μάλλον θα σας φανεί χαζή αλλά δεν το κατέχω και πολύ. Το 3G είναι για πλοήγηση στο Ιντερνετ και βιντεο-κλήσεις, σωστά? Οπότε αν το απενεργοποιήσω, θα μπαίνω μόνο μέσω wifi και δε θα υπάρχει κίνδυνος να συνδεθώ μέσω Vf Live και να χρεωθώ ε? Αν ναι, πως απενεργοποιείται γιατί δεν το βρίσκω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση που μάλλον θα σας φανεί χαζή αλλά δεν το κατέχω και πολύ. Το 3G είναι για πλοήγηση στο Ιντερνετ και βιντεο-κλήσεις, σωστά? Οπότε αν το απενεργοποιήσω, θα μπαίνω μόνο μέσω wifi και δε θα υπάρχει κίνδυνος να συνδεθώ μέσω Vf Live και να χρεωθώ ε? Αν ναι, πως απενεργοποιείται γιατί δεν το βρίσκω?

 

όταν πας να συνδεθείς στο internet σε ρωτάει αν θες να συνδεθείς με wifi ή 3g! απλα πρεπει να προσεξεις την επιλογή αυτή!:)

Aporw me mena...:O
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! Να ρωτησω κατι κουλο??! Πηρα το κιν απο πλαισιο προχθες στο ευελικτο 45 της vodafone π το εδινε δωρεαν.. Λογικα δν θα ναι VL?? πως καταλαβαινεις αν ειναι??! Παντως δν μου εχει εικονιδιο VL εκτος απο εκει που λεει ΑΤΖΕΝΤΑ Κ ΕΡΓΑΛΕΙΑ->ΕΡΓΑΛΕΙΑ->vodafone menu.. Tελικα ειναι η δεν ειναι??!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το προγραμματάκι είναι converter.

 

 

 

Zoom κάνεις βάζοντας τα δύο δάχτυλά σου πάνω στην οθόνη και τραβώντας τα μακριά το ένα από το άλλο... Αν κάνεις το αντίθετο γίνεται σμίκρυνση.

 

 

 

Όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές το Xilisoft Video Converter κάνει μια χαρά τη δουλειά του. Αν επιλέξετε να μετατρέψετε το βίντεο σε MP4 θα παίξει τέλεια.

 

 

 

Αν δεν τα βλέπεις δοκίμασε να τα φορτώσεις στο Word σε PC και να τα αποθηκεύσεις σε μορφή Word 97-2003. Θα τα δει κανονικά.

 

 

 

Εδώ στην Αθήνα είναι δύσκολο να βρεις κενή συχνότητα. Τώρα το Πάσχα που είχα κατέβει Λουτράκι βρήκα κάποια συχνότητα κενή και την δοκίμασα στο στερεοφωνικό του αυτοκινήτου. Παίζει πάρα πολύ καλά. Τώρα για την απόσταση, ήμουν συνοδηγός και απλά κράταγα το κινητό και... έκανα πρόγραμμα ! :lol:

 

Παίδες καλημέρα! Θέλω να εστιάσω σ'αυτό το κομμάτι όσον αφορά το fm transmitter . .

Απλά εγώ εδώ και τόσο καιρό ψάχνω ενα κινητό touch(κάτοχος Ομνια),

το οποίο να έχει γερή μνήμη προκειμένου να ακούω όση μουσική θέλω στο αυτοκίνητο μέσω fm transmitter φυσικά . . Για να μην γράφω ή κουβαλάω cd στο αυτοκίνητο απ΄την στιγμή που δεν έχω χρόνο!

Εγώ μένω πάτρα οπότε και δεν νομίζω να έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα όσον αφορά το θέμα των πολλών σταθμών και μή κενών συχνοτήτων.

 

Απλά ρωτάω είναι τελικά αποτελεσμάτικός ο fm transmitter στο Αρένα ή να πάρω κάνα Ν78 σαν δεύτερο και να κοτσάρω πάνω καμία κάρτα μνήμης ή εν τέλει μήπως υπάρχει κάποια άλλη λύση ???

 

Ευχαριστώ παίδες !!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! Να ρωτησω κατι κουλο??! Πηρα το κιν απο πλαισιο προχθες στο ευελικτο 45 της vodafone π το εδινε δωρεαν.. Λογικα δν θα ναι VL?? πως καταλαβαινεις αν ειναι??! Παντως δν μου εχει εικονιδιο VL εκτος απο εκει που λεει ΑΤΖΕΝΤΑ Κ ΕΡΓΑΛΕΙΑ->ΕΡΓΑΛΕΙΑ->vodafone menu.. Tελικα ειναι η δεν ειναι??!

 

αφου εχει vodafone μενου ειναι vodafone! αν γυρισεις και το κινητο απο την πισω πλευρα λογικα θα εχει το σημα που θα λεει vodafone! :)

Aporw me mena...:O
Link to comment
Share on other sites

δν εχει στο καπακι vodafone .... Τι παιζει ρε παιδια??! Πως αλλιως μπορω να το καταλαβω??! υ.γ κατανοω την ηλιθιοτητα της ερωτησης!:P
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΘΡΕ!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!!!!!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!

 

καλημερα παιδια! Να ρωτησω κατι κουλο??! Πηρα το κιν απο πλαισιο προχθες στο ευελικτο 45 της vodafone π το εδινε δωρεαν.. Λογικα δν θα ναι VL?? πως καταλαβαινεις αν ειναι??! Παντως δν μου εχει εικονιδιο VL εκτος απο εκει που λεει ΑΤΖΕΝΤΑ Κ ΕΡΓΑΛΕΙΑ->ΕΡΓΑΛΕΙΑ->vodafone menu.. Tελικα ειναι η δεν ειναι??!

 

Ερώτηση και στους 2. Έχει FM Transmitter μέσα?

 

yiazoo, vodafone live είναι?

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

δν εχει στο καπακι vodafone .... Τι παιζει ρε παιδια??! Πως αλλιως μπορω να το καταλαβω??! υ.γ κατανοω την ηλιθιοτητα της ερωτησης!:P

 

a) Όταν ανοίγεις και κλείνεις το κινητό, δείχνει το logo της Vodafone?

b) Το εικονίδιο για το internet λέει browser ή Vodafone Live?

 

Το vodafone menu το λέει επειδή έχεις βάλει μέσα τη sim της Vodafone.

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...