Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω ποια είναι η κανονική έκδοση που εννοείς. Ξέρω ότι όταν πηγαίνω στις Ρυθμίσεις Τηλεφώνου και έπειτα στις Πληροφορίες Συσκευής μου λέει s/w version: KM900AT_V10c.

 

Το You Tube το βλέπω μέσω του browser του κινητού και όχι μέσω του Opera. Δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα πάντως. Φαντάσου ότι τα βίντεο μπορώ και τα βλέπω και στην οριζόντια θέση όταν περιστρέψω την οθόνη 90 μοίρες. Μήπως φταίει κάποια ρύθμιση; Τι να πω; Και εγώ περίμενα συφερτό προβλημάτων αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κανένα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοω δεν εχεις καποια εκδοση πχ της Wind?

Πέραν των ρυθμίσεων για WAP και Internet το κινητό δεν έχει κάτι άλλο από τη Wind. Άρα όχι δεν είναι κάποια έκδοση της Wind όσο μπορώ να καταλάβω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum!! Όπως καταλάβατε είμαι νέος στην παρέα.

Θα χρειαστώ την βοήθειά σας όσον αφορά το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Πήγα σήμερα στην vodafone για κάτι άσχετο και είδα το arena. Ομολογώ οτι μου άρεσε πάρα πολύ και η τιμή του μου φάνηκε χαμηλή (193€) για τα χαρακτηριστικά του. Θέλω μια συσκευή μόνο γιατί έχω καρτοκινητό.

Άρχισα να διαβάζω το παρόν thread. Έχω φτάσει στην σελίδα 45 και συνεχίζω.... Επειδή όμως χρειάζομαι ένα κινητό σύντομα είναι λίγο δύσκολο να το διαβάσω όλο με την ησυχία μου (θα το διαβάσω όλο αλλά θα μου πάρει πολυυυυ χρόνο). Θα σας παρακαλούσα να με κατατοπίσετε σε κάποια ερωτήματα που έχω:

1. Τα arena vodafone παρουσιάζουν περισσότερα προβλήματα απο τα unbranded? Είναι πιο αργά στη απόκριση? Βγαίνουν firmware updates? Γίνονται απο το ίντερνετ ή πρέπει να το πάω στο σέρβις? Μπορούν να ξεκλειδωθούν απο κάποιον με μικρή εμπειρία στα κινητά?

2.Μπαταρία... πόσο κρατάει?

3. Ο ήχος του σε mp3 είναι καλός?

4. To fm transmitter δουλεύει τελικά στις vodafone συσκευές?

5. Έχει σταθεροποιηθεί το λειτουργικό του? Αν είναι να μου βγάζει την πίστη καλύτερα να πάρω συμβατικό κινητό.

6. Απο ακτινοβολία πόσο έχει? Δεν το βρήκα πουθενά...

Να σημειώσω οτι θέλω ένα εμφανίσιμο κινητό για ελαφριά χρήση σε τηλεφωνήματα, να ακούω αρκετή ώρα mp3, λίγο ιντερνετ (wifi), σπάνια κανένα παιχνιδάκι και να τραβάω καμιά φωτογραφία πότε-πότε που να ειναι τουλάχιστον καλύτερης ποιότητας απο αυτές που βγάζει το Κ750 που έχω τώρα. Δεν με ενδιαφέρει το gps, ούτε έχω πολύ όρεξη να ψαχουλεύω-πειράζω-πειραματίζομαι με το κινητό.

Συγνώμη για το μέγεθος του post...393 σελίδες θέλουν χρόνο για να διαβαστούν.

Θα με καλύψει τελικά το arena ή να κοιτάξω κανένα άλλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by Billaross
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum!! Όπως καταλάβατε είμαι νέος στην παρέα.

Θα χρειαστώ την βοήθειά σας όσον αφορά το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Πήγα σήμερα στην vodafone για κάτι άσχετο και είδα το arena. Ομολογώ οτι μου άρεσε πάρα πολύ και η τιμή του μου φάνηκε χαμηλή (193€) για τα χαρακτηριστικά του. Θέλω μια συσκευή μόνο γιατί έχω καρτοκινητό.

Άρχισα να διαβάζω το παρόν thread. Έχω φτάσει στην σελίδα 45 και συνεχίζω.... Επειδή όμως χρειάζομαι ένα κινητό σύντομα είναι λίγο δύσκολο να το διαβάσω όλο με την ησυχία μου (θα το διαβάσω όλο αλλά θα μου πάρει πολυυυυ χρόνο). Θα σας παρακαλούσα να με κατατοπίσετε σε κάποια ερωτήματα που έχω:

1. Τα arena vodafone παρουσιάζουν περισσότερα προβλήματα απο τα unbranded? Είναι πιο αργά στη απόκριση? Βγαίνουν firmware updates? Γίνονται απο το ίντερνετ ή πρέπει να το πάω στο σέρβις? Μπορούν να ξεκλειδωθούν απο κάποιον με μικρή εμπειρία στα κινητά?

2.Μπαταρία... πόσο κρατάει?

3. Ο ήχος του σε mp3 είναι καλός?

4. To fm transmitter δουλεύει τελικά στις vodafone συσκευές?

5. Έχει σταθεροποιηθεί το λειτουργικό του? Αν είναι να μου βγάζει την πίστη καλύτερα να πάρω συμβατικό κινητό.

6. Απο ακτινοβολία πόσο έχει? Δεν το βρήκα πουθενά...

Να σημειώσω οτι θέλω ένα εμφανίσιμο κινητό για ελαφριά χρήση σε τηλεφωνήματα, να ακούω αρκετή ώρα mp3, λίγο ιντερνετ (wifi), σπάνια κανένα παιχνιδάκι και να τραβάω καμιά φωτογραφία πότε-πότε που να ειναι τουλάχιστον καλύτερης ποιότητας απο αυτές που βγάζει το Κ750 που έχω τώρα. Δεν με ενδιαφέρει το gps, ούτε έχω πολύ όρεξη να ψαχουλεύω-πειράζω-πειραματίζομαι με το κινητό.

Συγνώμη για το μέγεθος του post...393 σελίδες θέλουν χρόνο για να διαβαστούν.

Θα με καλύψει τελικά το arena ή να κοιτάξω κανένα άλλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

1. Δεν γνωρίζω

2. Δύο μέρες με απλή χρήση, λιγότερο αν ακούς mp3, 2 ώρες αν βλέπεις ταινία.

3. Όταν ακούς από ακουστικό δεν θα το λεγα, αν όμως βάλεις καλά ακουστικά, ναι είναι πολύ καλός.

4. Νομίζω πως όχι, αλλά και να δούλευε τι να το κάνεις; O software player που έχει το κινητό είναι για τα μπάζα.. Δεν μπορείς να ανοίξεις πχ έναν φάκελο και να παίξεις τα τραγούδια. Πρέπει να φτιάχνεις playlist με τον εξής τρόπο.. Ανοίγεις αναγκαστικά μια λίστα που έχει ΟΛΑ τα τραγούδια του κινητού και από εκεί διαλέγεις ποια θα βάλεις στην playlist ένα ένα.. κλάψε μάνα δηλαδή. Βάλε ένα στερεοφωνικό στο αμάξι που να δέχεται καρφί, usb και να παίζει mp3 και θα κερδίσεις και σε ποιότητα και σε ευκολία και σε μπαταρία κινητού.

5. Αν και είναι για τα μπάζα το software, η έκδοση που έχω εγώ (από cosmote v10e) δεν έχει crashαρίσματα. Μια φορά μόνο μου έχει κολλήσει.. πριν από κάτι βδομάδες.

6. Δεν βγάζεις άκρη από μετρήσεις ακτινοβολίας.. αν δεν θες ακτινοβολία μην κουβαλάς πάνω σου κινητό, πάρε hfree κτλ.

 

Κοίτα κάνα άλλο.. εκτός αν θέλεις να βλέπεις ταινίες από το κινητό.. εκεί πραγματικά τα σπάει. Προσωπικά αν έλυνα το πρόβλημα του song player θα ξεχνούσα όλα τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.......

μήπως, λέω μήπως, ! μπορεί να καταλάβεις κανείς γιατι δεν μου δουλευει το we travel ?

εχω κατεβάσει απο κει που μου είπε ο beck23

(forum σελιδα 383, σχόλιο 5735 + 5736, σελιδα 384 , σχόλιο 5760 )

(δηλαδή το we travel απο to official site νομιζω +ελληνικες εντολές+χαρτες απο jimdem )

 

όλα σωστά πιστευω οτι τα κάνω, (εχω βάλει σωστά όλα τα αρχεια, ορισμούς δικαιωμάτων, internal gps ) ..... κατι ψιλοσκαμπάζω

 

απλά βγάζει μια μπεζ οθόνη , πράσινη κουκίδα, 0,0km/h

δεν ψάχνει για δορυφόρο , δεν μου χει βγάλει καθόλου 64km/h να ψάχνει,

τι μπορεί να συμβαίνει ?

 

ή στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζω

(μήπως φταίει η εκδοση v10_ p που έχω? )

Edited by myriam_aplu
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις καποιο site να αγορασω με αντικαταβολη handfree για το arena??

Εχω ψαξει σε ολα τα καταστηματα κινητης τηλεφωνιας εδω στα γιαννενα και δεν το βρισκω πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Έχω αναφέρει και στο παρελθόν το προβλημα μου αλλα δεν πήρα απάντηση. Κατα καποιον μαγικό τρόπο καποια αρχεια μου απο το κινιτο διαγράφονται και δημιουργουνται αλλα αρχεια χωρις ονομα (πχ περναω ενα βιντεο και διαγραφεται το βιντεο και δημιουργουνται τα αρχεια) (!) και οταν παταω ιδιοτιτες πανω σε ενα απο αυτα τα αρχεια λεει πως και καλα πιανουν 4-5 GB το καθενα.. Και ρωταω τωρα εγω... Πως γινεται αν γινεται να διαγραφτουν αυτα τα αρχεία? Εχω flasharei το κινητο μου 3 φορες (για αλους λογους) αλλα οι φακελοι αυτοι εκει σταθεροι... ενα μικρο παραδειγμα... http://img37.imageshack.us/img37/374/21173168.png

 

ολος μαζι ο φακελος ταχα πιανει 650 GB.. τα'παιξε το κινητο.. οποιαδήποτε προταση-βοηθεια-γνώμη θα ήταν ευπροσδεκτη.

αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα..τελικά βρήκες λύση;; κατά τα άλλα το κινητάκι το έχω κοντά μια βδομάδα και δεν μου έχει εμφανίσει άλλα προβλήματα.. Αλλά το συγκεκριμένο είναι κάπως ενοχλητικό..

..in all the bad days and the music that plays..
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum!! Όπως καταλάβατε είμαι νέος στην παρέα.

Θα χρειαστώ την βοήθειά σας όσον αφορά το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Πήγα σήμερα στην vodafone για κάτι άσχετο και είδα το arena. Ομολογώ οτι μου άρεσε πάρα πολύ και η τιμή του μου φάνηκε χαμηλή (193€) για τα χαρακτηριστικά του. Θέλω μια συσκευή μόνο γιατί έχω καρτοκινητό.

Άρχισα να διαβάζω το παρόν thread. Έχω φτάσει στην σελίδα 45 και συνεχίζω.... Επειδή όμως χρειάζομαι ένα κινητό σύντομα είναι λίγο δύσκολο να το διαβάσω όλο με την ησυχία μου (θα το διαβάσω όλο αλλά θα μου πάρει πολυυυυ χρόνο). Θα σας παρακαλούσα να με κατατοπίσετε σε κάποια ερωτήματα που έχω:

1. Τα arena vodafone παρουσιάζουν περισσότερα προβλήματα απο τα unbranded? Είναι πιο αργά στη απόκριση? Βγαίνουν firmware updates? Γίνονται απο το ίντερνετ ή πρέπει να το πάω στο σέρβις? Μπορούν να ξεκλειδωθούν απο κάποιον με μικρή εμπειρία στα κινητά?

2.Μπαταρία... πόσο κρατάει?

3. Ο ήχος του σε mp3 είναι καλός?

4. To fm transmitter δουλεύει τελικά στις vodafone συσκευές?

5. Έχει σταθεροποιηθεί το λειτουργικό του? Αν είναι να μου βγάζει την πίστη καλύτερα να πάρω συμβατικό κινητό.

6. Απο ακτινοβολία πόσο έχει? Δεν το βρήκα πουθενά...

Να σημειώσω οτι θέλω ένα εμφανίσιμο κινητό για ελαφριά χρήση σε τηλεφωνήματα, να ακούω αρκετή ώρα mp3, λίγο ιντερνετ (wifi), σπάνια κανένα παιχνιδάκι και να τραβάω καμιά φωτογραφία πότε-πότε που να ειναι τουλάχιστον καλύτερης ποιότητας απο αυτές που βγάζει το Κ750 που έχω τώρα. Δεν με ενδιαφέρει το gps, ούτε έχω πολύ όρεξη να ψαχουλεύω-πειράζω-πειραματίζομαι με το κινητό.

Συγνώμη για το μέγεθος του post...393 σελίδες θέλουν χρόνο για να διαβαστούν.

Θα με καλύψει τελικά το arena ή να κοιτάξω κανένα άλλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καταρχήν, το τηλέφωνο απλό είναι, δεν είναι κάποιο smartphone.

Το λογισμικό του όλο και κάποιο πρόβλημα θα έχει. Αναβαθμίσεις έχουν βγεί πολλές, αλλά λύνουν το ένα και χαλάνε το άλλο....

Ειδικά για τα vodafone δεν έχω ακούσει κάτι διαφορετικό πάντως.

 

Η ποιότητα ήχου είναι πολύ καλή, fm transmitter απαγορεύτηκε και κόπηκε, η μπαταρία κρατάει μέτρια, 2 μέρες το πολύ, το gps άστο καλύτερα, η φωτογραφική μέτρια, το βίντεο καλό όμως.

Αυτά. Για τα λεφτά του είναι μια χαρά συσκευή.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα..τελικά βρήκες λύση;; κατά τα άλλα το κινητάκι το έχω κοντά μια βδομάδα και δεν μου έχει εμφανίσει άλλα προβλήματα.. Αλλά το συγκεκριμένο είναι κάπως ενοχλητικό..

Να πω μια ιδέα

γιατί και μένα δεν διαγράφονται μέσω του κινητού κάποια πράγματα

και μέσω μαζικής αποθήκευσης διαγράφονται.

 

Δοκιμάστε μέσω του pc σας με την μαζική αποθήκευση να τα διαγράψετε.

 

(Συγκεκριμένα ότι αρχεία έχω βάλει στο "τα αρχεία"/ " Άλλα "

μέσω του κινητού δεν δεν δεν διαγράφοντε , μέσω της μαζικής , ναι διαγράφονται )

 

μια γνώμη λέω, μια δοκιμή κάντε, που μπορεί να το έχετε ήδη δοκιμάσει, γιατι δεν διευκρινιζετε αν μέσω του κινητου προσπαθείτε να τα σβήσετε ή μέσω του pc.

Link to comment
Share on other sites

Να πω μια ιδέα

γιατί και μένα δεν διαγράφονται μέσω του κινητού κάποια πράγματα

και μέσω μαζικής αποθήκευσης διαγράφονται.

 

Δοκιμάστε μέσω του pc σας με την μαζική αποθήκευση να τα διαγράψετε.

 

(Συγκεκριμένα ότι αρχεία έχω βάλει στο "τα αρχεία"/ " Άλλα "

μέσω του κινητού δεν δεν δεν διαγράφοντε , μέσω της μαζικής , ναι διαγράφονται )

 

μια γνώμη λέω, μια δοκιμή κάντε, που μπορεί να το έχετε ήδη δοκιμάσει, γιατι δεν διευκρινιζετε αν μέσω του κινητου προσπαθείτε να τα σβήσετε ή μέσω του pc.

δεν διαγράφονται ούτε μέσω μαζικής αποθήκευσης..έκανα και factory reset αλλά τίποτα..άσε άσε πολύ εκνευριστικό!!!

..in all the bad days and the music that plays..
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που δεν θα χρησιμοποιησω την τροποποιηση και χρησιμοποιω την παράθεση άλλα θέλω να πω κάτι άσχετο με το παραπάνω.

 

Είμαι πραγματικά εξω φρενών με το κινητό μου ,

εχθές που υπήρχε πολύ μεγάλη ανάγκη να πάρω κάποια τηλέφωνα 166 κτλ, (ο πατέρας μου μέτρησε 15 σκαλοπάτια με το σώμα του και όχι κατεβαίνοντας τα κανονικά ),

ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΡΟΠΟ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ μπορουσα να μπω σε οποιοδήποτε μενου του κινητού ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΗΣΕΙΣ ,

Με παίρναν τηλέφωνα, πάταγα να ανοιξει η γραμμή.... ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ και το κινητό συνέχισε να κουδουνάει, σε ανοιχτό χώρο ήμουν σήμα υπηρχε καμπάνα .

ΕΙΧΑΝ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ. ειχε βρει πραγματικά την ώρα το κινητο να κάνει τα τρελά του. Το δευτέρο κινητο δεν το είχα μαζί μου. Που καταντησαμε να κουβαλάμε 2 κινητά. Και αντε τώρα να εξηγήσεις στο σύζυγο γιατί κουβαλάς 2 κινητά, πως να του πεις οτι το κινητο που σου πήρε δώρο έχει προβλήματα.

Επι 5 λεπτά πάλευα κυριολεκτικά με αρκετή ψυχραιμία να πραγματοποιησω κληση ή να δεχθώ κλήση και αν δεν έβγαζα την μπαταρία εκεί θα μουνα ακόμα.

Μόνο παραφυσικά μπορώ να το εξηγήσω οτι δεν λειτουργούσαν οι κλήσεις του κινητού. Αυτά . Καλημέρα σε όλους. Και υπομονή.

 

Αααα Πριν απο μέρες το είχε ξανακάνει αλλά δεν ειχε χρειαστει να κάνω τόσα τηλέφωνα και δεν είχα δώσει σημασία.

Link to comment
Share on other sites

δεν διαγράφονται ούτε μέσω μαζικής αποθήκευσης..έκανα και factory reset αλλά τίποτα..άσε άσε πολύ εκνευριστικό!!!

Ωραία ...... Και που σαι ακόμα.....

να πω άλλη μια ιδεα..... αν δεν έχεις κάνει flasarima και εχεις το official λογισμικό να το πας στο servis και να τους το τριψεις στην μούρη.....

 

αναρωτιεμαι ποσο best value for money είναι το arena τελικά.

Edited by myriam_aplu
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ...... Και που σαι ακόμα.....

να πω άλλη μια ιδεα..... αν δεν έχεις κάνει flasarima και εχεις το official λογισμικό να το πας στο servis και να τους το τριψεις στην μούρη.....

 

αναρωτιεμαι ποσο best value for money είναι το arena τελικά.

 

έλεγα μωρέ να το γλιτώσω ακόμα το σέρβις ειδικά για κάτι τέτοιο...δεν μου έχει βγάλει κτ πραγματικά σοβαρο! όλα τα άλλα μέχρι στιγμής δουλεύουν ρολόι!!το official έχω..

γενικά αν κάποιος έχει ιδέα τι μπορεί να φταίει ας βοηθήσει!ευχαριστώ

..in all the bad days and the music that plays..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!! Έχω ήδη διαβάσει τις περισσότερες σελίδες για το arena και αποφάσισα οτι τελικά δεν θα το πάρω. Εκείνο που μετράει πιο πολύ για μένα είναι η αξιοπιστία του σαν κινητό. Αν μου κάνει κανένα τρέλο σαν αυτά που διάβασα εδώ θα το σπάσω και μετά θα κλαίω τα λεφτά μου.

Λέω να ρίξω μια ματιά στο thread W595 του forum, μιας και τα Κ700 και Κ750 που δούλεψα βγήκαν σκυλιά.

Για το fm transmitter μπορώ να πώ οτι εδώ στην επαρχία είναι πολύ χρήσιμο αφού όλοι οι σταθμοί είναι :X. Έχω ένα mp3 player με fm transmitter που πραγματικά με έχει σώσει. Σε όποιο αυτοκίνητο ή σπίτι έχω πάει έχω όλη την μουσική μου έτοιμη να παίξει χωρίς καλώδια και φασαρίες. Είναι χαρακτηριστικό οτι για το mp3 player δεν κουβαλάω πια τα ακουστικά του. Το έχω κυρίως για εκπομπή μουσικής σε ραδιόφωνο. Η εμβέλεια τέτοιων συσκευών είναι μικρή (<1m), και πιστεύω οτι άδικα κόπηκε ένα τέτοιο χαρακτηριστικό απο το κινητό.

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθειά σας.

Edited by Billaross
Link to comment
Share on other sites

Πάλι εγώ, Καλημέρα σε όλους,

 

Σήμερα δοκίμασα το XMEDIA RECODE μετέτρεψα μια ταινια απο avi ---> 3gpp

την πέρασα στο κινητό στα video,

δεν παίζει βρε παιδιά βγάζει ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ.

Τελικά υπάρχει κάτι που να κάνει αυτο το κινητο απλά και ωραιά. ???:mad::mad:

 

Που κάνω λάθος..... Αν ξέρει κανείς ας βοήθησει.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι εγώ, Καλημέρα σε όλους,

 

Σήμερα δοκίμασα το XMEDIA RECODE μετέτρεψα μια ταινια απο avi ---> 3gpp

την πέρασα στο κινητό στα video,

δεν παίζει βρε παιδιά βγάζει ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ.

Τελικά υπάρχει κάτι που να κάνει αυτο το κινητο απλά και ωραιά. ???:mad::mad:

 

Που κάνω λάθος..... Αν ξέρει κανείς ας βοήθησει.

Να τη μετατρέψεις σε mp4 χρησιμοποιώντας το έτοιμο προφίλ που έχει για το Αρένα.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Να τη μετατρέψεις σε mp4 χρησιμοποιώντας το έτοιμο προφίλ που έχει για το Αρένα.

1000 ευχαριστώ

τωρα καταλάβα πως γίνεται τα βρήκα όλα δοκιμάζω......

Να ρωτήσω ... το κατεβάσα το xmedia recode απο isohunt, μέσα στο προγραμμα μου λεει οτι υπάρχει νέα εκδοση να κάνω update ή θα μου λέει τωρα πλέεερωσε??

ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!! Έχω ήδη διαβάσει τις περισσότερες σελίδες για το arena και αποφάσισα οτι τελικά δεν θα το πάρω. Εκείνο που μετράει πιο πολύ για μένα είναι η αξιοπιστία του σαν κινητό. Αν μου κάνει κανένα τρέλο σαν αυτά που διάβασα εδώ θα το σπάσω και μετά θα κλαίω τα λεφτά μου.

Λέω να ρίξω μια ματιά στο thread W595 του forum, μιας και τα Κ700 και Κ750 που δούλεψα βγήκαν σκυλιά.

Για το fm transmitter μπορώ να πώ οτι εδώ στην επαρχία είναι πολύ χρήσιμο αφού όλοι οι σταθμοί είναι :X. Έχω ένα mp3 player με fm transmitter που πραγματικά με έχει σώσει. Σε όποιο αυτοκίνητο ή σπίτι έχω πάει έχω όλη την μουσική μου έτοιμη να παίξει χωρίς καλώδια και φασαρίες. Είναι χαρακτηριστικό οτι για το mp3 player δεν κουβαλάω πια τα ακουστικά του. Το έχω κυρίως για εκπομπή μουσικής σε ραδιόφωνο. Η εμβέλεια τέτοιων συσκευών είναι μικρή (<1m), και πιστεύω οτι άδικα κόπηκε ένα τέτοιο χαρακτηριστικό απο το κινητό.

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθειά σας.

 

Γιατί ταλαιπωρείσαι άδικα ; Δοκίμασε το Xilisoft 3gp video converter , προσαρμόζεις και σε μια καλή ανάλυση το εξερχόμενο βίντεο και σε ελάχιστο χρόνο είσαι έτοιμος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ταλαιπωρείσαι άδικα ; Δοκίμασε το Xilisoft 3gp video converter , προσαρμόζεις και σε μια καλή ανάλυση το εξερχόμενο βίντεο και σε ελάχιστο χρόνο είσαι έτοιμος!!!!

για μένα πάει το μήνυμα σωστά???

μωρέ τώρα που πήρα φόρα θα το δοκιμάσω και αυτο αν και πιστευω οτι και το άλλο θα δουλέψει αλλά επειδή ειμαι άνθρωπος που μ αρεσει να μαθαίνω ετουτο το xilisoft 3gp που θα το βρώ?....isohunt και αυτο ??

 

πατώντας το update tou xmedia recode καταλαβα οτι θα έπρεπε να τα εχω κατεβάσει απο την official ιστοσελιδα και όχι απο το isohunt οκ οκ μαθαινω σιγά σιγά ψάχνοντας πάω

Edited by myriam_aplu
Link to comment
Share on other sites

Να τη μετατρέψεις σε mp4 χρησιμοποιώντας το έτοιμο προφίλ που έχει για το Αρένα.

δουλεψε . Επιτελους . ευχαριστω και πάλι για την βοήθεια, έκανα και update sto xmedia πριν κάνω οτιδήποτε, όλα μια χαρά. Επιτελους βρήκα και κάτι που μπορώ να χαιρομαι για το αρενα .

Ευχαριστώ.:dance::up::thanks:

Link to comment
Share on other sites

δουλεψε . Επιτελους . ευχαριστω και πάλι για την βοήθεια, έκανα και update sto xmedia πριν κάνω οτιδήποτε, όλα μια χαρά. Επιτελους βρήκα και κάτι που μπορώ να χαιρομαι για το αρενα .

Ευχαριστώ.:dance::up::thanks:

 

μια χαρά τηλέφωνο είναι,το μόνο πρόβλημά του είναι ότι μαζευτήκατε αρκετοί γκρινιάρηδες στις τελευταίες σελίδες αγνοώντας ότι δεν υπάρχει μέχρι στιγμής τέλειο τηλέφωνο,για μετατροπή ταινίας υπάρχει τo format factory μετατρέπει τα πάντα σε mp4 420x360 είναι δωρεάν είναι ελληνικό και μπορεί να το χειριστεί μικρό παιδί.Καλό πάσχα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μολις πειρα το αρενα και στην αρχη οταν εβαλα την σιμ καρτα πατησα οχι στην αντιγραφη επαφων.:angry: Τωρα πως μπορω να τις αντιγραψω;

Ψαχνω στο κινητο στις ρυθμησεις αλλα τπτ...

Εβγαλα και ξαναεβαλα την σιμ μηπως γινει τπτ και μου το βγαλει ξανα το μυνημα αλλα τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...