Jump to content

[iBlueNova] iPhone Bluetooth Unlocked


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 393
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟ iPhone 32GB S ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ BLUETOOTH.ΔΕΝ ΣΥΝΔΕΕΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛ.ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν συνδέετε εννοείς δεν στέλνει τραγούδια; Η εννοείς με Bluetooth?

 

Υ.Γ. Γράφε με μικρά γράμματα γιατί στον κόσμο των forum τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις! ;) Καλωσόρισες στο myphone και καλή διαμονή

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν συνδεετε με τιποτα.δεν το αναγνωριζει ουτε το νοκια το Ν95 που εχω ουτε το HTC .Και φυσικα ουτε μπορω να στηλω και φωτο και τραγουδια.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποσες φορες θα το πουμε οτι περιμενουμε update για το ibluetooth???Και εγω εχω προβλημα και περιμενω...το εχω αγορασει κιολας...εστειλα mail στον δημιουργο αλλα δεν απαντησε ποτε...αργοτερα διαβασα στο νετ οτι ο συγκεκριμενος σπανιως απανταει σε mail...οποτε περιμενουμε, δε μπορουμε να κανουμε και πολλα!!!Εν τω μετξυ εχουν βγει και σπασμενες εκδοσεις που υποτιθεται οτι ειναι αναβαθμισμενες για 3.x αλλα δεν παιζουν ουτε αυτες...
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις σε ποσο καιρο??Θα διωρθοθουν τα κοινα προβληματα οπως που δεν μπορουμε να στειλουμε τραγουδια βιντεο κτλ???
Link to comment
Share on other sites

Αν ξέραμε θα λέγαμε μην ρωτάτε συνεχώς. Αν μάθουμε θα ποστάρουμε σίγουρα, δεν είναι ανάγκη να ρωτά ο ένας και ο άλλος συνέχεια δεν έχουμε λόγο να αφήσουμε κάτι κρυφό! ;) Επίσης αν βγει έκδοση για την 3.0 σίγουρα θα διορθώσει προβλήματα αλλά μπορεί να έχει και άλλα ποτέ δεν ξέρεις. Έχουν βγει μερικά patch αλλά την μια δουλεύουν και την άλλη πάλι όχι
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

θα σου ηταν ευκολο να μου στειλεις την εκδοση που εχεις εσυ στο mail μου ? ή το λινκ που το κατεβασες
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με την 3.0 δεν δουλεψε.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στο 3.0.1 περναμε το xsellize source στο ICY (οχι Cydia) και ειστε ετοιμοι!!!

 

Εμενα μια χαρα μου δουλευει

Αλλος???

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Στο 3.0.1 περναμε το xsellize source στο ICY (οχι Cydia) και ειστε ετοιμοι!!!

 

Εμενα μια χαρα μου δουλευει

Αλλος???

 

τι διαφορά έχει η εφαρμογή από το repo του xsellize στο cydia και στο icy αντίστοιχα? είναι άλλη έκδοση ή την έχει "σπάσει" άλλος *****er? :confused:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορά έχει η εφαρμογή από το repo του xsellize στο cydia και στο icy αντίστοιχα? είναι άλλη έκδοση ή την έχει "σπάσει" άλλος *****er? :confused:

 

Απλά την έχει κάνει port στην 3.0 άλλος... Η ίδια έκδοση είναι.

 

Εγώ έχω του Cydia/Xsellize και δουλεύει μια χαρά στο 3G μου με την 3.0 περασμένη.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Απλά την έχει κάνει port στην 3.0 άλλος... Η ίδια έκδοση είναι.

 

Εγώ έχω του Cydia/Xsellize και δουλεύει μια χαρά στο 3G μου με την 3.0 περασμένη.

 

Οταν λες οτι δουλευει μια χαρα μπορεις να παρεις και να στειλεις αρχεια σε αλλα κινητα αλλων κατασκευαστων ή σε pc με bluetooth ?Αν ναι οποιασδηποτε μορφης αρχεια απο αυατ που στελνουν τα κινητα με ελευθερη την εφαρμογη αυτη ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

πιθανον το 3GS να έχει άλλο chipset ως hardware κ να μην φταίει η εφαρμογή.

 

Αυτο εχω διαβασει και στο http://www.iphonehellas.gr

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

πιθανον το 3GS να έχει άλλο chipset ως hardware κ να μην φταίει η εφαρμογή.
Μάλλον γι'αυτό δεν δουλεύει.Πάντως βγήκε και μία καινούρια εφαρμογή στο applestore το Bluetooth photo share για να στέλνεις φώτο μόνο όμως σε άλλο iPhone ή iPodtouch.Είναι και free.
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν στελνει ομως σε αλλες συσκευες.

λογικα ουτε σε pc δεν θα στελνει

 

Αυτους τους βλακώδεις περιορισμους αν δεν ειχε η apple θα ηταν κορυφαιο το κινητο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες οτι δουλευει μια χαρα μπορεις να παρεις και να στειλεις αρχεια σε αλλα κινητα αλλων κατασκευαστων ή σε pc με bluetooth ?Αν ναι οποιασδηποτε μορφης αρχεια απο αυατ που στελνουν τα κινητα με ελευθερη την εφαρμογη αυτη ?

 

Στέλνω αρχεία όπως mp3 ringtones, JPEG photos κλπ σε άλλα κινητά όπως Motorola/Sony Ericsson.

 

Δέχομαι επίσης από τον Η/Υ ή άλλα κινητά. Χωρίς πρόβλημα. Έχω 3G τονίζω με την 3.0 περασμένη. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω αρχεία όπως mp3 ringtones, JPEG photos κλπ σε άλλα κινητά όπως Motorola/Sony Ericsson.

 

Δέχομαι επίσης από τον Η/Υ ή άλλα κινητά. Χωρίς πρόβλημα. Έχω 3G τονίζω με την 3.0 περασμένη. :)

 

Αυτο εχω κι εγω με αυτη την εκδοση.Οταν λες Cydia/Xsellize απο cydia το κατεβασες ?Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...