Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει πάρει κανείς από ebay ΙΔΙΑ το τονίζω ίδια screen protector με αυτά του e-shop? (Εμεινα πολυ ικανοποιημένος απο αυτο του eshop και δεν το αλλάζω με κάτι υποδιαίστερο). Αν ναι ρίξτε κανένα λινκ...ευχαριστώ:O

 

 

Δεν άντεξα να περιμένω απάντηση :D και πήρα αυτό

2 με 2.5 ευρώ..

ακριβό για ένα μόνο, μακράν για μένα τα καλύτερα είναι http://cgi.ebay.co.uk/5-CLEAR-Screen-Protectors-Shield-Guards-NOKIA-5800-Tube_W0QQitemZ260393744283QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries?hash=item3ca0ad379b&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A2|66%3A4|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A200 γύρω στα 3.5€ τα 5. Ίδια ποιότητα με του e-shop με ένα βασικό προσόν, έχει τρυπα για ακουστικό και αισθητήρες και δε κόβεται τελείως με αποτέλεσμα να μη μαζεύει ένα κάρο σκόνη όπως αυτή του e-shop και δε φαίνεται ότι έχεις κάλυμα. Επίσης μπήκε πολύ ευκολα χωρίς καμία φουσκάλα και κάνει αυτό το περίεργο ιριδισμό που κάνει και του eshop! Πραγματικά άψογες, αν και αυτή που πήρες εσύ καλή φαίνεται

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΟ E-SHOP,ΞΑΝΑΦΕΡΕ ΤΑ SCREEN PROTECTOR,ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ MIRROR.ΕΓΩ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ:p:p:p:p:p:p:p

καλά με 3,90€ το ένα που τα χει το e-shop ας τα χαίρεται, τόσο παίρνουμε την 6άδα από ebay. Αλλά εκμετάλευση μεγάλη μια ζελατίνα τοσα λεφτά, σκεφτείται τι κέρδος βγαζουν

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς να προτείνει καλά ακουστικά + θήκη + screen protector?

 

Για ακουστικα δες εδω : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2813583#post2813583

 

Για screen protector,εχει το eshop.Ειχα αγορασει τον καθρευτη και ειχα μεινει ευχαριστημενος.Μπορεις να βρεις και στο ebay 6αδα στην τιμη του 1ος (eshop).

 

Για θηκη ριξε μια ματια ebay.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς αυτά?

 

Αν όχι έχετε βρει ακουστικά που να έχουν τέτοιο τελειωμα? (όπως τα creative και όπως τα walkman by sony ericsonn ?) με τα κλασσικά πάντα αντιμετώπιζα προβληματάκια στα αυτιά..

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς αυτά?

 

Αν όχι έχετε βρει ακουστικά που να έχουν τέτοιο τελειωμα? (όπως τα creative και όπως τα walkman by sony ericsonn ?) με τα κλασσικά πάντα αντιμετώπιζα προβληματάκια στα αυτιά..

 

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, οποιοδήποτε ακουστικό με 3.5mm jack και να βάλεις θα παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, οποιοδήποτε ακουστικό με 3.5mm jack και να βάλεις θα παίξει.

 

Νομίζω εννοει το τελειωμα που εχει για το αυτι οχι το jack για το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς αυτά?

 

Αν όχι έχετε βρει ακουστικά που να έχουν τέτοιο τελειωμα? (όπως τα creative και όπως τα walkman by sony ericsonn ?) με τα κλασσικά πάντα αντιμετώπιζα προβληματάκια στα αυτιά..

 

Εγώ πήρα αυτά και δουλεύουν άψογα!

 

Και με λογική τιμή (25€);)

Link to comment
Share on other sites

Δλδ εαν αλλάξουμε ακουστικά θα έχουμε περισσότερη ένταση;

 

Δεν έχει να κάνει με την ένταση αλλά με την ποιότητα του ήχου, επίσης τα ακουστικά που δίνει η nokia με το 5800 είναι πολύ άβολα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτά και δουλεύουν άψογα!

 

Και με λογική τιμή (25€);)

 

Μήπως να μας έλεγες και από πού τα πήρες?:D

 

Είδες καμια διαφορά στην ποιότητα ή μπ@?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να μας έλεγες και από πούhttp://www.myphone.gr/forum/image/smilies/lol.gif τα πήρες?:D

 

Είδες καμια διαφορά στην ποιότητα ή μπ@?

 

Ζηλιάρη!!!:lol::lol::lol:

Από το media markt!!!

Έχει καλύτερη απόδοση από τα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Δλδ εαν αλλάξουμε ακουστικά θα έχουμε περισσότερη ένταση;

Aν πάρεις in-ear ακουστικά, απομονώνεις τους εξωτερικούς ήχους, έχει πολύ λιγότερες απώλειες, ασύγκριτα καλύτερη ποιότητα και, σου δημιουργείται η εντύπωση ότι η συσκευή ξαφνικά παίζει δύο σκάλες δυνατότερα. Πραγματικά, αν ακούς μουσική, πήγαινε πάρε άλλα ακουστικά. Θα δεις τεράστια διαφορά.

 

Σου προτείνω αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Hmm έχεις αγοράσει από το εν λόγω μαγαζί?

H μάρκα τι λέει? Δεν την έχω ξανακούσει...

Εγώ πάντα ζήλεψα και σκέφτομαι σοβαρά αυτά του sorteps ,μιας και έχω και μουλτι εδώ κοντα...

(όχι τίποτε άλλο αλ΄΄α έχω και 3 gb mp3 στον υπολογιστή να περιμένουν πότε θα έρθει το 5800...)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχω αγοράσει ποτέ. Απλά, γενικά, τα ακουστικά αυτά, τα βρίσκεις στα 40. Εγώ από εδώ, πήρα τα δικά μου.

 

Περισσότερα για ακουστικά ψείρες, μπορείς να μάθεις σ' αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.imageshack.gr/files/r1jcsz1dnbhffsy2dgiw_thumb.jpg

 

Λοιπόν παιδιά σήμερα παρέλαβα προστατευτικό οθόνης..ευτυχώς από τύχη to έβαλα χωρίς φουσκαλες αέρα!και αυτή την silicon case.-αν και είδα τα σχολια ότι είναι μαπα!τεσπα το πληκτρο τις κάμερας δεν ανταποκρίνεται με αυτό που έχει χαραγμένο η θήκη,δηλαδή είναι πιο πάνω από to κανονικό με αποτέλεσμα να πατιεται όλη την ώρα!που να κάνω τα παράπονα μου;να τους πάρω τηλ. να τους τα ψαλω λιγάκι;υπάρχει περίπτωση να μου την αντικαταστήσουν;έχει συμβεί σε κανέναν άλλον τέτοιο πράγμα η' είμαι εγώ ο γκαντεμης;

Link to comment
Share on other sites

http://www.imageshack.gr/files/r1jcsz1dnbhffsy2dgiw_thumb.jpg

 

Λοιπόν παιδιά σήμερα παρέλαβα προστατευτικό οθόνης..ευτυχώς από τύχη to έβαλα χωρίς φουσκαλες αέρα!και αυτή την silicon case.-αν και είδα τα σχολια ότι είναι μαπα!τεσπα το πληκτρο τις κάμερας δεν ανταποκρίνεται με αυτό που έχει χαραγμένο η θήκη,δηλαδή είναι πιο πάνω από to κανονικό με αποτέλεσμα να πατιεται όλη την ώρα!που να κάνω τα παράπονα μου;να τους πάρω τηλ. να τους τα ψαλω λιγάκι;υπάρχει περίπτωση να μου την αντικαταστήσουν;έχει συμβεί σε κανέναν άλλον τέτοιο πράγμα η' είμαι εγώ ο γκαντεμης;

 

Απο που πηρες την θηκη σιλικονης?

Link to comment
Share on other sites

Με τι καθαρίζουμε την οθόνη πρίν βαλουμε screen protector; Eχει πιάσει μαλούπα...

Εμπότισε ελάχιστα ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ή βαμβάκι με οινόπνευμα και πέρασέ τη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Απο που πηρες την θηκη σιλικονης?

Από to eshop..αλλά μπορούν να την στείλουν πίσω για αντικατάσταση;;to πέταξα to κουτί του!

Link to comment
Share on other sites

Από to eshop..αλλά μπορούν να την στείλουν πίσω για αντικατάσταση;;to πέταξα to κουτί του!

 

Δεν νομίζω να την δεχτούν πίσω χωρίς συσκευασία!

Εγώ μια φορά επέστρεψα κάτι με ελαφρός σκισμένη συσκευασία και δεν μου το πήραν.

 

Η θήκη που είχε όταν το αγόρασες δεν σε βόλεψε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να την δεχτούν πίσω χωρίς συσκευασία!

Εγώ μια φορά επέστρεψα κάτι με ελαφρός σκισμένη συσκευασία και δεν μου το πήραν.

 

Η θήκη που είχε όταν το αγόρασες δεν σε βόλεψε?

Την χρησιμοποίησα λίγο στην αρχή αλλά μετά είδα πως δεν αξιζει..ήταν πολύ σφιχτή..αν και πήρα την άλλη από to eshop που to καλύπτει όλο αλλά την βαρέθηκα!!έτσι δοκίμασα και αυτην αλλά είναι για τα πανηγύρια!

Link to comment
Share on other sites

Την χρησιμοποίησα λίγο στην αρχή αλλά μετά είδα πως δεν αξιζει..ήταν πολύ σφιχτή..αν και πήρα την άλλη από to eshop που to καλύπτει όλο αλλά την βαρέθηκα!!έτσι δοκίμασα και αυτην αλλά είναι για τα πανηγύρια!

 

Εμένα πάλη με βόλεψε πολύ !!

Γούστα είναι αυτά!!;)

Αυτή η σιλικονουχα αφήνει την οθόνη εκτεθειμένη?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η σιλικονουχα αφήνει την οθόνη εκτεθειμένη?:confused:

 

Ναι η οθόνη είναι εκτεθειμένη ομως με ενα καλο screen protector εισαι οκ!!!

το υπολοιπο κινητο το καλύπτει η θήκη αλλα τετοιο κάλυμα να το <<βρασω>>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...