Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω την έκδοση v20.0.012

Οπότε ακολούθησε τις οδηγίες που σου έδωσε ο mirrorofsorrow και προχώρησε σε αναβάθμιση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως χρειάζετε αναβάθμηση αφού το κινητό είναι ολοκαίνουργιο????την παρασκευή το αγόρασα.πως θα συνδεθω με wifi???δε νομιζω να γίνει τίποτα και να χρεωθω γιατι το εχω με συνδεση στη vodafone....
Link to comment
Share on other sites

Και σήμερα να το αγόραζες, δεν λέει κάτι. :) Χθες έγινε διαθέσιμη η νέα αναβάθμιση και, πίστεψέ με, αξίζει να την περάσεις. Μην φοβάσαι τίποτα, κάνε αυτό που σου είπα παραπάνω. ;)
Link to comment
Share on other sites

Να πας σε Nokia Shop.

Αλλά ποιος ο λόγος...;

Αν συνδεθείς με WiFi (Wlan) δεν χρεώνεσαι!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει κανένας άλλος τρόπος?????

Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Αν δεν θες να προχωρήσεις θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να γίνει διαθέσιμη μέσω nokia software updater.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

και να τους ρωτησω εε???δοκίμασα και τα υπόλοιποα προφίλ σχεδόν με όλα το κάνει εκτός από το προφιλ εκτοσ συνδεσης και το γενικό.....

 

παω να μπω με wlan αλλά θέλει το κλειδί....

 

με το software updater θα γίνετε αυτόματα η ενημέρωση???σε πόσο καιρό θα γίνει αυτό?????

Link to comment
Share on other sites

παω να μπω με wlan αλλά θέλει το κλειδί....

 

Δεν το ξέρεις το κλειδί; Αν έιναι δικό σου το wlan θα το ξέρεις, διαφορετικά ρώτησε αυτόν που το έχει.

 

Χρησιμοποίησε το κουμπί http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gifγια να προσθέτεις στα ποστ σου.

Link to comment
Share on other sites

παω να μπω με wlan αλλά θέλει το κλειδί....

Το κλειδί δεν μπορούμε να στο πούμε εμείς.

Εσύ το ξέρεις...

Είναι ο κωδικός του ασύρματου δικτύου σου.

 

Edit:

Αν δεν το έχεις αλλάξει και έχεις το εργοστασιακό, το αναγράφει τις οδηγίες χρήσης του router σου.

 

με το software updater θα γίνετε αυτόματα η ενημέρωση???σε πόσο καιρό θα γίνει αυτό?????

Δεν ξέρουμε πότε θα γίνει διαθέσιμη και από το NSU.

Πάντως αν κρίνω από τη προηγούμενη φορά, άργησε αρκετά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παω να μπω με wlan αλλά θέλει το κλειδί....

Είναι δικό σου το δίκτυο; Αν ναι, βάζεις τον κωδικό που έχεις ορίσει ή τον προεπιλεγμένο. Αν δεν είναι δικο σου, πρέπει να βρεις κάποιο ελεύθερο δίκτυο.

 

Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ, χρησιμοποίησε το πλήκτρο http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif αν θες να προσθέσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το έχεις αλλάξει και έχεις το εργοστασιακό, το αναγράφει τις οδηγίες χρήσης του router σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ελένη γύρισε το ρουτερ ανάποδα κ θα το γράφει πάνω σε ένα χαρτάκι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι γεια σας.Εχω κι εγω καποιες ερωτησεις να σας θεσω.

1ον.Εχω περασμενο στο 5800 το προγραμμα της sygic με τους χαρτες του,οπως μου υποδειξαν εδω μεσα καποια παιδια.Οταν το ανοιγω στο κεντρο βγαινει μια ειδοποιηση "TRIAL".Ειναι οντως trial?

2ον.Οταν κανω κληση σε μια επαφη δεν μου βγαζει την φωτο σε αυτον που παω να καλεσω.Υπαρχει καποια ρυθμιση γι αυτο?Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Έχει τοποθετήσει φωτογραφία σε αυτόν που καλείς και δεν την εμφανίζει;

Όταν τον ψάχνεις στις επαφές, επιλέγοντάς τον δεν σου εμφανίζει ούτε και εκεί τη φωτογραφία του;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

οταν ζηταω να κανει αναβαθμιση με συνδεει μεσω GPRS και οχι μεσω wifi ενω εχω ορισει για προσβαση στo διαδικτυο το wifi.Απο που μπορω να το αλλαξω?
Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπεις βίντεο στο εσυσωλήνας και κάνεις κλικ επάνω χρησιμοποιεί όλη την οθόνη. Θυμάται κανείς αν το έκανε και στη ν20;
Link to comment
Share on other sites

ειδα τον κωδικο κατω απο το μοντεμ αλλα δεν λειτουργεί.μεσω ηληκτρονικού υπολογιστή γίνετε η αναβάθμηση???και πως????
Link to comment
Share on other sites

Για να μην δέχεται τον εργοστασιακό κωδικό σημαίνει πως τον έχεις αλλάξει.

Σε αυτή τη περίπτωση δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.

 

Σου ανέφερα και πριν πως μέσω Nokia Software Updater δεν είναι διαθέσιμη η αναβάθμιση ακόμη, και δεν ξέρουμε πότε θα είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ειδα τον κωδικο κατω απο το μοντεμ αλλα δεν λειτουργεί.μεσω ηληκτρονικού υπολογιστή γίνετε η αναβάθμηση???και πως????

 

Μεσω του nokia software updater.Προς το παρον ομως ειναι διαθεσιμη μονο over the air.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το over the air είναι το FOTA...

Είσαι σίγουρη πως διάβασες αυτό;:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχει τοποθετήσει φωτογραφία σε αυτόν που καλείς και δεν την εμφανίζει;

Όταν τον ψάχνεις στις επαφές, επιλέγοντάς τον δεν σου εμφανίζει ούτε και εκεί τη φωτογραφία του;

Παντου μου εμφανιζει τις φωτο εκτος οταν παταω για κληση.Οταν παταω κληση σε μια επαφη δεν θα επρεπε να μου εμφανιζει και την φωτο του καθως τον καλει?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...