Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έχει κανείς πληροφόρηση για το πότε θα το φέρει η WIND?

Και εγώ αναρωτιέμαι... αν ξέρεις κάποιος να βοηθήσει :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω για την βοηθεια,την εκανα την αναβαθμιση.ΚΑΝΕΝΑ απο τα προβληματα δεν υπαρχει!!!Τελειο κινητακι!!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανείς πληροφόρηση για το πότε θα το φέρει η WIND?

 

Πηρα τηλ σημερα αλλα τιποτα ουτε στους καταλογους τους.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αναρωτιέμαι... αν ξέρεις κάποιος να βοηθήσει :)

δεν υπαρχει καμια ενημερωση απο καμια εταιρεια,μην ανυσηχητε οταν υπαρξει οποιοδηποτε νεο σιγουρα καποιος θα το ανακοινωσει και εδω.....

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάω μήπως το πάρω...σε αυτή την ελκυστική τιμή. Για πείτε μου αξίζει; Πως είναι η οθόνη αφής; Εχει bugz;

 

Σορι αν ξαναρωτήθηκαν.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν και είναι λίγο νωρις για αυτην την ερώτηση και γω θα ήθελα, αλλά αυτο θα γίνει μακροπρόθεσμα στο θέμα αυτο για την αξιοπιστία της οθόνης αφής.. θέλω να δώ την αντοχή της στη χρήση.. είμαι πολυ επιφιλακτικός μετά απο όλα αυτα τα προβλήματα που έχει παρουσιασει το "φαινομενο" (για καποιους...) iphone.

Κάτι επίσης που δεν έχω προσδιορίσει στο μυαλλό μου αν και το Ν97 δίνει ένα σημάδι πάνω σε αυτο το θέμα είναι το κατα πόσο θα δουλέψει αυτή η πρώτη έκδοση s60 5edit.. μην δηλαδή σε ένα χρόνο μέσα έχουμε το 5.1 edit και αποδειχτεί οτι αυτο βγήκε απλά σαν crash τεστ για να διαπιστώσει η νοκια τις πραγματικές ανάγκες ενός συστήματος αφής... Σε αυτο λεω οτι είμαι επιφυλακτικός...

 

Επίσης θέλω να ρωτήσω γιατι για μένα αυτο το κεφάλαιο στην ουσία τώρα ανοίγει... η πλοήγηση στο ιντερνετ πως είναι σαν εμπειρία γίνεται αξιοπρεπώς? (κατεστρεψα το eee pc μου και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με αυτο) πχ μπορειτε να μπείτε στο facebook και να κάνετε ενέργιες κανονικά σαν να είσασταν σε pc ? για αλλα προγραμματα τυπου messenger είναι λίγο πιο προφανες, μαλλον θα ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν και είναι λίγο νωρις για αυτην την ερώτηση και γω θα ήθελα, αλλά αυτο θα γίνει μακροπρόθεσμα στο θέμα αυτο για την αξιοπιστία της οθόνης αφής.. θέλω να δώ την αντοχή της στη χρήση.. είμαι πολυ επιφιλακτικός μετά απο όλα αυτα τα προβλήματα που έχει παρουσιασει το "φαινομενο" (για καποιους...) iphone.

Για την αξιοπιστία της οθόνης αφής είναι πολύ νωρίς να μιλήσουμε. Ο καιρός θα δείξει.

 

Κάτι επίσης που δεν έχω προσδιορίσει στο μυαλλό μου αν και το Ν97 δίνει ένα σημάδι πάνω σε αυτο το θέμα είναι το κατα πόσο θα δουλέψει αυτή η πρώτη έκδοση s60 5edit.. μην δηλαδή σε ένα χρόνο μέσα έχουμε το 5.1 edit και αποδειχτεί οτι αυτο βγήκε απλά σαν crash τεστ για να διαπιστώσει η νοκια τις πραγματικές ανάγκες ενός συστήματος αφής... Σε αυτο λεω οτι είμαι επιφυλακτικός...

Να είσαι σίγουρος πως σε ένα χρόνο από τώρα θα μιλάμε για S60 5th Edition Feature Pack 1.

 

 

Επίσης θέλω να ρωτήσω γιατι για μένα αυτο το κεφάλαιο στην ουσία τώρα ανοίγει... η πλοήγηση στο ιντερνετ πως είναι σαν εμπειρία γίνεται αξιοπρεπώς? (κατεστρεψα το eee pc μου και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με αυτο) πχ μπορειτε να μπείτε στο facebook και να κάνετε ενέργιες κανονικά σαν να είσασταν σε pc ? για αλλα προγραμματα τυπου messenger είναι λίγο πιο προφανες, μαλλον θα ειναι οκ.

Ναι μπαίνεις σε όλες τις σελίδες όπως είναι και από τον υπολογιστή.

Msn messenger κτλ... είναι διαθέσιμα μέσω των ανάλογων εφαρμογών.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τοσο πολυ κοπο κανει στη vodafone να ανανεωσει το site της??τοσος πολυς χρονος χρειαζεται???

 

το εβαλε στο site.

και εχει και τις τιμες

αναλογα με ποιο προγραμμα

θελεις να το παρεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με προλαβε ο Aris_21

 

αλλα τεσπα,περισσοτερα εδω

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-16100,3240.action?menuId=629

 

και πιθανολογβω πως ο λογος που καθυστερησε να μπει στο Site ηταν η ελλειψη stock η μαλλον η προτεραιοτητα που δοθηκε στα φυσικα καταστηματα vodafone

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

:'( Απο το site τους δεν μπορώ να το πάρω με το καρτοπρόγραμμα να μου έρθει και 50 ευρώ πιο φτηνά :'( :'(:'(

Αν το πάρω απο το site τους στο αντοίστηχο πρόγραμμα Οικονομικό 35 μπορώ να το γυρίσω σε καρτοπρόγραμμα 35? Αν όχι δυστηχώς θα δώσω 50 ευρώ παραπάνω για να το πάρω απο κατάστημα:'(:'(:'(

Link to comment
Share on other sites

Πριν από 5 ώρες μου έδωσαν άλλο κινητό μιας και εγκρίθηκε η αντικατάσταση αλλά σε αυτό που μου έδωσαν η οθόνη του είναι στραβή. Από εκεί που λέει Νοκια όσο πάει κατηφορίζει μέχρι το κουμπί multimedia και ο φωτισμός από το multimedia κουμπί φαίνετε έντονα στην οθόνη. Όλα φαίνονται στραβά στην οθόνη.:O

Όλα τα άλλα δουλεύουν κανονικά δεν έχασε καθόλου επαφή με την USB το παλιό την έχανε συνεχεία του πέρασα και την 11.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από 5 ώρες μου έδωσαν άλλο κινητό μιας και εγκρίθηκε η αντικατάσταση αλλά σε αυτό που μου έδωσαν η οθόνη του είναι στραβή. Από εκεί που λέει Νοκια όσο πάει κατηφορίζει μέχρι το κουμπί multimedia και ο φωτισμός από το multimedia κουμπί φαίνετε έντονα στην οθόνη. Όλα φαίνονται στραβά στην οθόνη.:O

Όλα τα άλλα δουλεύουν κανονικά δεν έχασε καθόλου επαφή με την USB το παλιό την έχανε συνεχεία του πέρασα και την 11.

 

Αντικατασταση παλι φιλε μου! 350 ευρω εδωσες, σου οφειλουν να παρεις ενα πληρως λειτουργικο και τελειο τηλεφωνο. Ανοιξε το μπροστα τους και δες οτι ειναι οπως το θες. Μη συμβιβαζεσαι.

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν πατάς το πλήκτρο της κάμερας,χωρίς να είναι κλειδωμένη η οθόνη κανονικά δεν πρέπει να ανοίγει η εφαρμογή της κάμερας?
Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει ν' ανοίγει η εφαρμογή της κάμερας. Σ' εμένα λειτουργεί κανονικά και μάλιστα η κάμερα ανοίγει σε 2 με 3 δεύτερα, είναι πάρα πολύ γρήγορη η εναρξή της.

 

@mirrorofsirrow Ο mois αναφέρει όταν είναι ξεκλείδωτη η οθόνη.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

@mois μηπως δεν εχεις πολυ μπαταρια στην συσκευη? Εαν εχεις μονο μια γραμμη και τελειωνει η μπαταρια νομιζω οτι δεν ανοιγει. Θα πρεπει να περιμενω να τελειωσει η μπαταρια μου για να το τσεκαρω και να ειμαι 100% σιγουρος εαν αυτο που γραφω ειναι σωστο! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει ν' ανοίγει η εφαρμογή της κάμερας. Σ' εμένα λειτουργεί κανονικά και μάλιστα η κάμερα ανοίγει σε 2 με 3 δεύτερα, είναι πάρα πολύ γρήγορη η εναρξή της.

 

@mirrorofsirrow Ο mois αναφέρει όταν είναι ξεκλείδωτη η οθόνη.

 

και εγώ αυτό θυμάμαι πως κάνει αλλά κατά παράξενο τρόπο πριν απο λίγο οχι δεν ανταποκρινοταν.Πιθανόν κάποια εφαρμογή που εγκατέστησα θα αλλαξε τις ρυθμίσεις του?Θα το ψάξω και θα ενημερώσω σχετικά.

Γνωρίζει κανείς εάν η εφαρμογή virtulkey υπάρχει πουθενά χωρίς να χρειάζετε να κάνεις singup ουτως ώστε να εγκαταστήσουμε το Garmin?

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν υπαρχει διαβασε το επισημο θεμα για το πως μπορεις να παρεις πιστοποιητικο για την συσκευη σου!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία μου είναι πλήρες φορτισμένη μάλιστα δεν είχε και ώρα που το τελίωσα την φόρτιση του.

Δεν θέλω να δώσω το imei της συσκευής μου δικτυακά οπουδήποτε, οπότε και θα περιμένω την αναβαθμισμένη έκδοση του Garmin για touch συσκευές.Δεν νομίζω να αργίσει πολύ.

Ευχαριστώ πάντως για την άμεση απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία γνωρίζετε αν το κινητό εχει εγκατεστημενα και τα Γαλλικά?

 

Ενδιαφέρομαι γα εναν γνωστό που δεν μιλαει καλά ελληνικά ..

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω...πάει με την περιοχή...δηλ βαλκάνια θα έχει αγγλικά (πάντα τα έχει), ελληνικά, βουλγάρικα, τούρκικα κτλ.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...