Jump to content

Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε;


bill_viper
 Κοινοποίηση

Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε?  

296 members have voted

  1. 1. Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε?

    • 0-5 (καλά είναι)
      69
    • 5-10 (χμ,κάτι πάει κι έρχεται)
      44
    • 10-15 (αμάν,πότε θα τα περάσω όλα?)
      51
    • 15-20 (μήπως να τα παράταγα καλύτερα?)
      62
    • Άστα να πάνε!Αιώνιος φοιτητής!
      70


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος AGNOSTOS ( 9 Φεβ. 2004 , 22:50)

 

Καλα αυτο ειναι οτι χειροτερο!!!!Να πρεπει να ξυπνησεις στις 5,6 γιατι οι μ@λ@κες βαλανε το μαθημα στις 8!!!!!! :wacko:

 

Άσε φίλε μου,μεγάλη πίκρα!Να φύγεις 1.30 ώρα νωρίτερα από το σπίτι για να πας στη σχολή κι ακόμα νωρίτερα για να προλάβεις και καμιά θέση πίσω από κανέναν καλό!! http://www.langkawi.dk/m77.gif

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 256
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όταν ήμουν προπτυχιακό σεπτέμβριο 3ου έτους χρωστούσα 32 μαθήματα αλλά τέλειωσα σε 5 χρονάκια.ναναι καλά τα σκονάκια και τα mobilia.

τώρα μεταπτυχιακό χρωστάω ήδη 2

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπαινω τεταρτο ετος και πριν τον Σεμπτεμβρη ειχα περασει 10 μαθηματα και χρωσταγα 21 :O

Περασα τωρα 9 και ειμαι στα 12 χρωστουμενα,μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν από 1 μήνα χρώσταγα 4 (πρωτοετής πληροφορικής, 8 μαθήματα το πρώτο ετός), πέρασα τα 2 από αυτά και μένει να βγουν αποτελέσματα από τα άλλα δύο.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τα να πάνε....Οι μαμακίες του πρώτου έτους πληρώνονται.........Πάντως είμαι πάνω από 20++...(με συνολικά 63 για πτυχίο)...
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Ένας κι ένας είμαστε...έφτασα αισίως τα 24 χρωστούμενα...

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

E3etastikh Septembrh mpeika me 14 :worry: paizei na perasa 2-3 :cry:....

Ante na doume pote 8a teleiwsw!!!!mpenw 3o etos plewn...

 

Vasika ta perhsotera pou xrwstw einai apo to 2o etos kai ayto giati eimouna sto Foithtiko Syllogo kai etrexa gia ta Party ki oti allo kaname kai parallhla douleya ka8e brady se Cafe-Bar san DJ opote gia ma8hma den pathsa sxedw ka8olou.... :X

Tsp...fetos lew na pataw....Ante na doume... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ένας κι ένας είμαστε...

 

:D

 

Εγώ αποφεύγω ακόμα το μέτρημα :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα μέτρησα :X

Ας μην επεκταθώ καλύτερα....

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την εξεταστικη (η πρωτη μου επι πτυχιω) μπηκα με 8 χρωστουμενα (που μαλλον ειναι και τα περισοτερα που ειχα γενικα) και εδωσα 4 απο τα οποια το ενα περασα, τα αλλα τα περιμενω... :cool: :p

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω τωρα και εγω ο αδαης και αμαθητος που δεν ειμαι ακομα πανεπιστημιο.

Το χετε καμαρι που χρωστατε οοοολα αυτα τα μαθηματα???:confused:

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα και το τελευταίο μάθημα. Έκλεισε ο κύκλος 8 ετών ( :p ) και το κοντέρ έγραψε 68 μαθήματα :p

 

It's party time... ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

μπαίνοντας 4 έτος αναγκάστηκα να τα μετρήσω γιατί έπρεπε να συμπληρώσω 22 μαθήματα για τομέα

στα 20 χρωστούμενα είμαι με προοπτική να γίνουν 18:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω τωρα και εγω ο αδαης και αμαθητος που δεν ειμαι ακομα πανεπιστημιο.

Το χετε καμαρι που χρωστατε οοοολα αυτα τα μαθηματα???:confused:

8a apanthso mono gia ton eayto mou F Y S I K A ! !

esu de 8a to eixes an eisoun sth 8esh mou? :O :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω τωρα και εγω ο αδαης και αμαθητος που δεν ειμαι ακομα πανεπιστημιο.

Το χετε καμαρι που χρωστατε οοοολα αυτα τα μαθηματα???:confused:

Nαι.

Μπορεί να μεγαλώνουμε αλλά εξακολουθούμε να είμαστε το ίδιο καραγκιόζηδες.

Πως είναι μαγκιά πχ στο σχολείο να έχεις τις περισσότερες απουσίες, αν ειναι και αδικαιολόγητες ακόμα καλύτερα. Έτσι ειναι στο πανεπιστήμιο να χρωστάς πολλά.

Αυτά τα δύο έχουν ένα κοινό σήμειο. Μπορεί να είναι «μαγκιά» να χρωστάς μαθήματα ή να έχεις απουσίες αλλά οι γονείς μόνο μαγκιά δεν το θεωρούν, γι αυτό χρωστάμε συνήθως τα διπλά μαθήματα απόσα τους λέμε και έχουμε τις διπλές απουσίες απόσες ξέρουν. :p

Link to comment
Share on other sites

Nαι.

Μπορεί να μεγαλώνουμε αλλά εξακολουθούμε να είμαστε το ίδιο καραγκιόζηδες.

Πως είναι μαγκιά πχ στο σχολείο να έχεις τις περισσότερες απουσίες, αν ειναι και αδικαιολόγητες ακόμα καλύτερα. Έτσι ειναι στο πανεπιστήμιο να χρωστάς πολλά.

Αυτά τα δύο έχουν ένα κοινό σήμειο. Μπορεί να είναι «μαγκιά» να χρωστάς μαθήματα ή να έχεις απουσίες αλλά οι γονείς μόνο μαγκιά δεν το θεωρούν, γι αυτό χρωστάμε συνήθως τα διπλά μαθήματα απόσα τους λέμε και έχουμε τις διπλές απουσίες απόσες ξέρουν. :p

 

:p

Το οξύμωρο σε σχέση με εμένα : ρε γμτ στο σχολείο ήμουν συνεπέστατος, ούτε απουσίες, ούτε τίποτα...στο γ@μωπανεπιστήμιο, να μην επεκταθώ καλύτερα...φοβάμαι να τα μετρήσω, αλήθεια! Αριθμό δε λέω, ντρέπομαι!! :D( και δεν ξέρω και ακριβώς, μόνο τάξη μεγέθους)

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

:p

Το οξύμωρο σε σχέση με εμένα : ρε γμτ στο σχολείο ήμουν συνεπέστατος, ούτε απουσίες, ούτε τίποτα...στο γ@μωπανεπιστήμιο, να μην επεκταθώ καλύτερα...φοβάμαι να τα μετρήσω, αλήθεια! Αριθμό δε λέω, ντρέπομαι!! :D( και δεν ξέρω και ακριβώς, μόνο τάξη μεγέθους)

Όσο πιο γρήγορα συνειδητοποιήσεις το πρόβλημα, τόσο πιο εύκολα θα το πολεμήσεις :p Οπλίσου με κουράγιο και κάτσε να τα μετρήσεις όσο είναι καιρός...

Link to comment
Share on other sites

Όσο πιο γρήγορα συνειδητοποιήσεις το πρόβλημα, τόσο πιο εύκολα θα το πολεμήσεις :p Οπλίσου με κουράγιο και κάτσε να τα μετρήσεις όσο είναι καιρός...

 

Thanks ρε!:)

 

Το έχω συνειδητοποιήσει το πρόβλημα, είμαι στην υλοποίηση της επίλυσης, θέλω να πιστεύω. Φεύγω τώρα, πάω Πανεπιστήμιο!:p

 

Σ'ευχαριστώ!;)

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα και το τελευταίο μάθημα. Έκλεισε ο κύκλος 8 ετών ( :p ) και το κοντέρ έγραψε 68 μαθήματα :p

 

It's party time... ;)

 

Κάλλιο αργά παρά ποτέ! :p

 

Τουλάχιστον θα το γλέντησες! ;)

 

Συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία λοιπόν! http://www.clicksmilies.com/s0105/aktion/action-smiley-033.gif

 

 

 

Όσο για εμένα, 2 σίγουρα για πτυχίο και περιμένω άλλα 2 που δεν έχουν βγει ακόμα... :rolleyes:

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο πτυχίο έφτασα να χρωστώ μέχρι και 8 μαθήματα... Σιγά σιγά και μετά από 6.5 χρόνια τα πέρασα. Τώρα στο master δεν έχω κοπεί σε μάθημα και μένουν άλλα 2 σύν η διπλωματική για να περάσει και αυτό στην ιστορία...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...