Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Παιδιά, ξέρει κανένας τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για να βλέπω youtube μέσω wind;

 

Έκανα ενα προφιλ με το b-online που λέει, δουλέυει κανονικά στον browser και στο mini opera αλλά στα υπόλοιπα γιοκ..

 

Ξέρει κανένας τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες κανα παιχνιδι για το τηλεφωνο που μπορουμε να βρουμε???????????

πατα πανω στην υπογραφη μου ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα να ρωτήσω κάτι και όποιος μπορεί να με βοηθήσει. Έχω ένα C510 και δεν ξέρω που είναι αποθυκευμένα και με ποιον τρόπο μπορώ να στείλω ενσωματομένα σε ένα sms κινούμενα σχέδια.

Σε άλλα SE Που είχα, έκανα εισαγωγή αντικειμένου και είχα επιλογή σε ένα sms να εισάγω κινούμενα σχέδια, (δηλ επιλογές-->εισαγωγή αντικειμένου-->κινούμενα σχέδια)που έδειχναν για παράδειγμα κάποια ανθρωπάκια να κλαίνε, να γελάνε κτλ. Δεν λέω προσθήκη συμβόλων που ουσσιαστικά είναι όπως τα προσωπάκια αυτά :lol::rolleyes::mad:. Αλλά προσθήκη κινούμενων σχεδιών. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει, γιατί ανησυχώ αν συμβαίνει μόνο στο δικό μου τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είσαι στη σύνταξη μηνύματος, πατάς το κάτω βέλος και πηγαίνοντας αριστερά - δεξιά επιλέγεις αυτό που θέλεις.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό το κάνω το γνωρίζω, απλά δεν έχει πουθενά για κινούμενα σχέδια, όπως τα άλλα μοντέλα. Έχει μόνο για εικόνες και γίνεται μετά mms αντί sms. Εσείς έχετε κινούμενα σχέδια???
Link to comment
Share on other sites

κατά αρχιν καλημέρα έχω ένα πρόβλημα με το τιλεφονο δεν φορτιζι και λεει οτι δεν είναι γνισια η μπαταρία στο μινιμα τιϛ αρχικιϛ οθονισ.αν μποριται να βοιθεισεται καλόϛ ευχαριστο εκ τον προτερον συνεχιστε τι καλή δουλειά που κανεται!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

κατά αρχιν καλημέρα έχω ένα πρόβλημα με το τιλεφονο δεν φορτιζι και λεει οτι δεν είναι γνισια η μπαταρία στο μινιμα τιϛ αρχικιϛ οθονισ.αν μποριται να βοιθεισεται καλόϛ ευχαριστο εκ τον προτερον συνεχιστε τι καλή δουλειά που κανεται!!!!!!

 

το τηλεφωνο το χεις παρει καινουριο ή μεταχειρισμενο?αν ειναι μεταχειρισμενο πιθανον ο προηγουμενος κατοχος να χει βαλει μια μαιμου μπαταρια..να πας ν αγορασεις μια γνησια.αν το πηρες καινουριο και σου βγαζει τετοιο μηνυμα τοτε ειναι ελαττωματικο και να το πας πισω για σερβις

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση.

το ακουστικο σας ακουγεται καλα?

οταν με παιρνουν δεν ακουω τον αλλο πολυ δυνατα ενω ειναι στο τερμα η ενταση.

ειναι ετσι το κινητο ή εχει προβλημα το δικο μου?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση.

το ακουστικο σας ακουγεται καλα?

οταν με παιρνουν δεν ακουω τον αλλο πολυ δυνατα ενω ειναι στο τερμα η ενταση.

ειναι ετσι το κινητο ή εχει προβλημα το δικο μου?

ολα τα sony ericsson μετα απο καιρο βγαζουν αυτο το προβλημα.αμα σου χει πεσει και καμια φορα..τοτε ειναι εντονοτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αχα...

βασικα το ειχε η αδερφη μου καποτε και λογικα θα της ειχε πεσει...

οκ ευχαριστω.καποια στιγμη μπορει να το αλλαξω.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν ειναι το ακουστικο μονο του σαν ανταλλακτικο ή ειναι flex καλωδιο με αλλα εξαρτηματα απανω?

 

 

 

επισης εχει δοκιμασει κανεις να κανει unlock το κινητο και να βαλει κανα patchακι???

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα κινητό αντίστοιχο του c510 ;Γιατί έχω παιδευτεί πολύ.

Με είχε βολέψει πάρα πολύ αυτό το κινητό (οθόνη,google maps,internet κτλ)

ΔΕν υπάρχει κάτι σαν διαδοχός του;(όχι πολύ ακριβό)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα κινητό αντίστοιχο του c510 ;Γιατί έχω παιδευτεί πολύ.

Με είχε βολέψει πάρα πολύ αυτό το κινητό (οθόνη,google maps,internet κτλ)

ΔΕν υπάρχει κάτι σαν διαδοχός του;(όχι πολύ ακριβό)

sony ericsson elm & 901 ειναι τα κινητα που ψαχνεις.αλλιως μετα πας σε αλλη εταιρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το elm δεν έχει κάμερα βιντεοκλήσεων όμως,έχω ακούσει πολλούς άσχετους πωλητές να το πλασάρουν πως έχει ,ενω η μπροστινη του οπή είναι φωτόμετρο!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε και μενα αυτοι οι ασχετοι πωλητες μου εχουν σπασει τα νευρα. Ακομα και οι πακιστανοι πωλητες στην ομονοια ξερουν περισσοτερα περι τεχνολογιας!.. Μερικες φορες βλεπω τον ευατο μου να "λυπαται" τους πωλητες και περισσοτερο τις πωλητριες-οταν μπαινω σε καταστηματα (πολυεθνικες) κινητης τηλεφωνιας να μου λενε το τι κανει το καθε μοντελο ενω εγω εγω την ιδια στιγμη ξερω περισσοτερα..!

Διαδοχος του c510 πιστευω ειναι το elm και ας μην εχει δευτερη καμερα (ποσοι κανουμε βιντεοκλησεις??) αλλα εχει το φωτομετρο που εξοικονομει ενεργεια.! Και τελευταιο και καλυτερο το φλασ του μπορει να γινει και φακος!!!!

Edited by REDHOTSTEF
Link to comment
Share on other sites

Εχτες φλασαρα το κινητακι!! οριστε και μια φωτογραφια!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17767&stc=1&d=1291495408

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, έχω ένα C510 και θέλω να κάνω backup τα μηνύματα, πήγα να τα κάνω move και μου λέει ότι άμα κάνω update, που θέλω να κάνω, δεν θα μπορώ να τα διαβάσω, ούτε με άλλο κινητό θα μπορώ... για αυτό λοιπόν ξέρει κανένας κανένα τρόπο για να τα κάνω backup και να τα ξαναπεράσω μετά το update???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, έχω ένα C510 και θέλω να κάνω backup τα μηνύματα, πήγα να τα κάνω move και μου λέει ότι άμα κάνω update, που θέλω να κάνω, δεν θα μπορώ να τα διαβάσω, ούτε με άλλο κινητό θα μπορώ... για αυτό λοιπόν ξέρει κανένας κανένα τρόπο για να τα κάνω backup και να τα ξαναπεράσω μετά το update???

με το myphonexplorer δοκιμασες???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες restart της κάρτας μνήμης τι εννοείς;

Μήπως format;

Θέλεις να διαγράψεις το περιεχόμενό της;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον format εννοεί. Αν έχεις card reader τότε τοποθέτησε την και κάνε της format από τον υπολογιστή σου.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω προβλημα με τα μηνυμματα.

1.Δεν μου εχει την ρυθμιση για την ενεργοποιηση/απενεργοποιηση αναφορας παραδοσης μηνυματος.

2.Στη συνομιλια οταν στελνω ενα μηνυμα, το μηνυμα στελνετε κενο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...