Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο μοντέλο θα προτείνατε και σε ποια τιμή; Με ενδιαφέρει 4πύρηνο με 2 GB Ram. Δεν με απασχολεί δεύτερη SIM ούτε να έχει τεράστια οθόνη. Και 3,7 ιντσες μου αρκούν.

 

Xiaomi Mi2. Κατι λιγοτερα απο 300€. Ποιοτητα, δυναμη και υποστηριξη.

Η γνωμη μου.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ

Αλλά το ZTE V987 το έχει $275

 

Το παλικάρι ανέφερε το zte v987 στα 190 δολάρια Με κουπονι ενώ η τιμή του είναι 289

Ήταν τυπογραφικό λάθος ή είναι κάποιο εκπτωτικο κουπόνι ;

 

...o gerstavros2 εννοούσε 190 ευρώ. Αν και πιο ρεαλιστικά με την τρέχουσα ισοτιμία είναι περί τα 200 ευρώ. Υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι ώστε να είναι στα 275$ ~ 200 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για κινητο με 5 ιντσες οθονη,2 gb ram και quad core επεξεργαστη.

εχετε να προτεινετε κατι τετοιο?

 

κοιτα μολις τωρα ειδα αυτο http://www.geekbuying.com/item/JIAYU-G4-Advanced-Smart-Phone-MTK6589-Quad-Core-2G-32G-4-7-Inch-HD-IPS-Retina-Screen-Android-4-1-13-0MP-Camera-Gyroscope-White-314322.html εχει και 32GB εσωτερικη!!!! αλλα ειναι ποιο ακριβο απο αλλα στις 5 full HD ενω αυτο ειναι με 4,7! αμα βρω σε 5 θα σου πω!

 

Xiaomi Mi2. Κατι λιγοτερα απο 300€. Ποιοτητα, δυναμη και υποστηριξη.

Η γνωμη μου.

 

http://techblog.gr/mobile/xiaomi-mi2-announced-in-china-31212/

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αγορα κινητου την 18-4-2013

την 2013-04-27 Despatched to overseas (Country code: GR)

Μηπως να ανησυχω

δεν επρεπε να εχει φθασει στην Ελλαδα απο της 27-4-2013 που πεταξε για εδω ?

Link to comment
Share on other sites

ποιο κουπόνι είναι αυτό ρε παιδιά;;;

για δώστε τα φώτα σας

Με πιο κουπονι παει στα 190$ ρε παιδια;

Το παλικάρι ανέφερε το zte v987 στα 190 δολάρια Με κουπονι ενώ η τιμή του είναι 289

Ήταν τυπογραφικό λάθος ή είναι κάποιο εκπτωτικο κουπόνι ;

...o gerstavros2 εννοούσε 190 ευρώ. Αν και πιο ρεαλιστικά με την τρέχουσα ισοτιμία είναι περί τα 200 ευρώ. Υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι ώστε να είναι στα 275$ ~ 200 ευρώ.

Λάθος όλοι. Αυτό εννοούσα http://www.benchmarkemail.com/c/v?e=29F2CA&c=32ADD&l=41D8A2F&email=vNkEoQ9MAxDzgx4RWbZHo49nNPuw6lIV&relid=509BEC8

Αλλά ειναι παλιό, πριν λίγες μέρες όπως λεει ο jtzig έπεσε κι άλλο η τιμή

Εδώ

Αλλά το ZTE V987 το έχει $275

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αγορα κινητου την 18-4-2013

την 2013-04-27 Despatched to overseas (Country code: GR)

Μηπως να ανησυχω

δεν επρεπε να εχει φθασει στην Ελλαδα απο της 27-4-2013 που πεταξε για εδω ?

 

Εγω εκανα αγορα 2/5 εφυγε 3/5 και σημερα εφθασε απο οτι ειδα.Αγορα απο minideal αποστολη με signpost.

 

Μηπως επεσες πανω στις αργιες του Πασχα.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Αγορα απο εδω: http://hotmid.com/ αποστολη με signpost EMS

 

Στα ελτα που εστειλα email δεν το βρηκαν ουτε φυσικα φαινεται στην αναζητηση αντικειμενου τους οταν βαζω tracking number μονο στο singpost

Edited by innova
Link to comment
Share on other sites

Λάθος όλοι. Αυτό εννοούσα http://www.benchmarkemail.com/c/v?e=29F2CA&c=32ADD&l=41D8A2F&email=vNkEoQ9MAxDzgx4RWbZHo49nNPuw6lIV&relid=509BEC8

Αλλά ειναι παλιό, πριν λίγες μέρες όπως λεει ο jtzig έπεσε κι άλλο η τιμή

...πόσα θες να μας τρελάνεις; :wacko: :p το ίδιο λέμε, είτε εννοούσες τα 190$ που αντιστοιχούσαν σε άλλο κινητό στη προσφορά εκείνη (Lenovo A820), είτε 275$ δλδ περί τα 200 ευρώ. :p

 

Εγω εκανα αγορα 2/5 εφυγε 3/5 και σημερα εφθασε απο οτι ειδα.Αγορα απο minideal αποστολη με signpost.

 

...δλδ εμένα που έφυγε 4/5 ομοίως λογικά θα φτάσει αύριο; για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

...πόσα θες να μας τρελάνεις; :wacko: :p το ίδιο λέμε, είτε εννοούσες τα 190$ που αντιστοιχούσαν σε άλλο κινητό στη προσφορά εκείνη (Lenovo A820), είτε 275$ δλδ περί τα 200 ευρώ. :p

Δεν ανέφερα πουθενά το A820! Πριν, το ZTE V987 ήταν 315$ και με κουπόνι πήγαινε 289$, ενώ τώρα ειναι 289$ κ με κουπόνι πάει 275$ !

http://oi44.tinypic.com/2w6b1n8.jpg

Link to comment
Share on other sites

το λαθος ειναι δικο σου φιλε...

Παιδια να προσεχουμε λιγο τι λεμε γιατι καποιοι που δεν εχουν πολλες γνωσεις τα περνουν σοβαρα...και δεν εννοω φυσικα το λαθος της τιμης.

Link to comment
Share on other sites

δεν δίνεις καμιά πληροφορία για το τι θες, μέγεθος οθόνης, τι απαιτήσεις έχεις (πχ θες hdmi κλπ). Δες το ZTE V987 πάντως, 190$ στο minideal με κουπόνι

 

Δεν ανέφερα πουθενά το A820! Πριν, το ZTE V987 ήταν 315$ και με κουπόνι πήγαινε 289$, ενώ τώρα ειναι 289$ κ με κουπόνι πάει 275$ !

 

...ναι βρε, απλά προφανώς εκ παραδρομής είχες γράψει στην προηγούμενη σελίδα (νομίζω post 1460 ή 1461) ότι το ΖΤΕ 987 ήταν στα 190$. Οπότε υπέθεσα ότι ή ήθελες να γράψεις τα ευρώ στο περίπου ή κοιτώντας την παλαιά προσφορά που ανέφερες, έγραψες την τιμή του Lenovo 820 από κάτω ακριβώς που ήταν όντως 190$. Τεσπα δεν έχει σημασία πλέον, ξεκαθαρίστηκε η κανονική τιμή πλέον πολλάκις. :p

Link to comment
Share on other sites

το λαθος ειναι δικο σου φιλε...

Παιδια να προσεχουμε λιγο τι λεμε γιατι καποιοι που δεν εχουν πολλες γνωσεις τα περνουν σοβαρα...και δεν εννοω φυσικα το λαθος της τιμης.

έχεις δικιο, τώρα συνειδητοποίησα ότι είχα γράψει 190$, ήθελα να πω 290$, πάντως τα υπόλοιπα π ανεφερα μετά ισχύουν

Link to comment
Share on other sites

...δλδ εμένα που έφυγε 4/5 ομοίως λογικά θα φτάσει αύριο; για να δούμε...

 

Λογικα ναι εκτος επειδη μεσολαβει ΣαββατοΚυριακο να το δεις Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! έχω παραγγελία από geekbuying και εχει μεινει σε αυτο ξερει κανείς τι είναι?

2013-05-09 22:48:34 JIAXING Despatch from Sorting Center

το geekbuying ειναι σε αλλη πολη μετα πηγε στην HAIYAN, τωρα εμεινε στην JIAXING, τι γινεται σβαρνα τις πολεις της κινας πηρε το πακετο μου? :lol::lol::lol: ελπιζω τωρα που αργει η επομενη να ειναι η Ελλαδα next!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αν γραφτεις στο mini deal στα στελνουν σαν newsletter ανα εβδομαδα

 

Ειμαι γραμμενος στο minideal αλλα κουπονια δεν εχω δει ακομη.............

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι γραμμενος στο minideal αλλα κουπονια δεν εχω δει ακομη.............

 

...νομίζω πρέπει να κάνεις και subscribe στο σχετικό newsletter. Δεν τα στέλνουν και αμέσως. Σε κάθε περίπτωση, το τρέχον είναι: http://www.benchmarkemail.com/c/v?e=2CC496&c=32ADD&l=48175DC&email=pJVWaICeYrPTZv6pSdDpIxav0GeU6A9t&relid=C6EC164

Link to comment
Share on other sites

...νομίζω πρέπει να κάνεις και subscribe στο σχετικό newsletter. Δεν τα στέλνουν και αμέσως. Σε κάθε περίπτωση, το τρέχον είναι: http://www.benchmarkemail.com/c/v?e=2CC496&c=32ADD&l=48175DC&email=pJVWaICeYrPTZv6pSdDpIxav0GeU6A9t&relid=C6EC164

 

Ευχαριστω

Αυτο εχω μονο "Newsletter subscription success "

Edited by jogatore
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξαναρωταω πως βρισκετε τα track numbers ?

Εκανα αγορα απο ebay και το μονο που ξερω ειναι :

Recent updates to your order :

Your item is marked as shipped.

Paid on Apr-23-13

Shipped on Apr-29-13

Standard Int'l Shipping

Estimated delivery: You can contact seller for more information.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να στα δώσει ο πωλητης! απο ebay συνηθως δεν εχει τιποτα! εμενα τις περισσοτερες φορες ουτε καν με ενημερωνουν με email οτι το εστειλαν! τα μαγαζια τυπου chinavasion, geekbuying και αλλα πολλα δινουν track number πχ EMS και πας στην σελιδα τους και βλεπεις! οταν ερθει Ελλαδα πας στην σελιδα ταχυμεταφορων ΕΛΤΑ και βλεπεις εκει (για το ΕΜS αυτο). Oποτε δεν μπορεις να δεις κατι παραπανω!

πχ στην σελιδα της δικιας μου παραγγελιας στο geekbuying λεει αυτα :

 

Order Date: 4/29/2013

Order Status: Shipped

Shipping methods: EMS

Tracking Number: EE907979122CN

Shipping date: 5/6/2013 9:30:16 PM

Track your order: Click here (εδω ειναι το link για την σελιδα ems)

 

TEΛΕΙΑ βολτα και σε αλλη πολη της Κινας!!!! δειτε! μπορει να μου πει κανεις που εχει αγορασει απο geekbuying τι γινεται? εκαναν 1 εβδομαδα να αποστειλουν απο την παραγγελια και τωρα αλλαζουνε την μια πολη μετά την αλλη!

 

2013-05-09 08:43:00 HAIYAN Posting

2013-05-09 14:45:11 HAIYAN Arrival at Sorting Center

2013-05-09 14:47:12 HAIYAN Despatch from Sorting Center

2013-05-09 20:02:57 JIAXING Arrival at Sorting Center

2013-05-09 22:48:34 JIAXING Despatch from Sorting Center

2013-05-11 20:01:32 SHANGHAI Arrival at Sorting Center

2013-05-12 01:08:39 SHANGHAI Despatch from Sorting Center

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι γραμμενος στο minideal αλλα κουπονια δεν εχω δει ακομη.............

 

Του εχω πει εγω να μην σου στελνει γιατι εαν διαβασει κανεις τα μηνυματα που γραφεις καταλαβενει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...