Jump to content

All about BMW


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, ξέρει κανείς αν σε κάποιο επίσημο αντιπόσωπο της bmw μπορείς να κάνεις ανταλλαγή +διαφορά ενός μεταχειρισμένου (μη bmw) με ένα καινούριο bmw?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομιζω οτι γινεται (αν και ειναι λιγο δυσκολες οι εποχες και σου δινουν ψιχουλα...) και κυριως οι μεγαλες της Αθηνας...Ρωτα κανα Σπανο, Κορφιατη κτλ...
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ρώτα κανένα Σπανό που εμένα μου πρόσφερε 30% λιγότερα από ότι το πούλησα σε ιδιώτη... (δε θέλω να πω νούμερα...) Όλα καλά στο Σπανό, αλλά στο θέμα της ανταλλαγής τους τα έχω μαζεμένα.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ρώτα κανένα Σπανό που εμένα μου πρόσφερε 30% λιγότερα από ότι το πούλησα σε ιδιώτη... (δε θέλω να πω νούμερα...) Όλα καλά στο Σπανό, αλλά στο θέμα της ανταλλαγής τους τα έχω μαζεμένα.

 

ενα Peugeot 307 1.4 (2003) φαντάζομαι θα το πάρουν για ψίχουλα ε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ρώτα κανένα Σπανό που εμένα μου πρόσφερε 30% λιγότερα από ότι το πούλησα σε ιδιώτη... (δε θέλω να πω νούμερα...) Όλα καλά στο Σπανό, αλλά στο θέμα της ανταλλαγής τους τα έχω μαζεμένα.

 

μα με το που κοιτας να ξεφορτοθεις το παλιο αυτοκινητο σου για ανταλλαγη σε καποιο μαντρα η μεγαλοdealer, a priori βγαινεις χαμενος αφου κοιτανε εξ αρχης να βγαλουν οσα πειρσσοτερα μπορουν και απ αυτο...η καλυτερη λυση ειναι πωληση σε ιδιωτη,απλα θελει χρονο και (πολυ) υπομονη..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, μην το σκοτωσεις σε μαντρα η αντιπροσωπεια θα χασεις το λιγοτερο 1000-1500 ευρω...Αν δε το βιαζεσαι βαλε καμια αγγελια. αυτα τα μικρα εχουν μεγαλυτερη ζητηση αυτη την εποχη!!! Αν παλι βιαζεσαι...
Link to comment
Share on other sites

εδω και κανενα διμηνο περιπου εκλεισα 1χρονο απο το πρωτο σερβις,

θελω γυρω στα 1000χλμ για την επομενη προγραμματισμενη αλλαγη λαδιων ,

τι λετε να το παω για αλλαγη λαδιων και τα σχετικα η να περιμενω να φτασω τα 14000χλμ που ειναι η κανονικη αλλαγη?ποσο περιπου θα κοστισει το σερβις μιλαω για την αντιπροσωπεια μιας και δεν εχει ληξη η εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ενα Peugeot 307 1.4 (2003) φαντάζομαι θα το πάρουν για ψίχουλα ε?

 

σε οποια μαντρα και νατο πας θα στο παρουν για ψιχουλα,σε ιδιωτη αν εχεις την υπομονη θα το δωσεις σε καλουτσικη τιμη,παντως πολυ καλυτερη απο μαντρα η αντιπροσωπεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σε οποια μαντρα και νατο πας θα στο παρουν για ψιχουλα,σε ιδιωτη αν εχεις την υπομονη θα το δωσεις σε καλουτσικη τιμη,παντως πολυ καλυτερη απο μαντρα η αντιπροσωπεια.

 

Το σκότωσα την προηγούμενη week γιατί ήρθς το 118i μου!!!:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου. Καλοτάξιδο. :)

 

Ευχαριστώ man. Τώρα το μωρό μου - όπως όλα τα μωρά μας - θέλει προσοχή και φροντίδα..:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Το σκότωσα την προηγούμενη week γιατί ήρθς το 118i μου!!!:p:p

καλοταξιδο φιλε μου...:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια η αλλαγη εγκεφαλου ειναι χρονοβορα διαδικασια?

και που ακριβως βρισκεται ο εγκεφαλος?μιλαμε για BMW σειρα 1!

μετα απο 14000χλμ παω για αλλαγη εγκεφαλου και ενος αισθητητρα λογω καποιου προβληματος, ετσι μου ειπε απο την BMW!ετυχως ειμαι ακομα στην εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

ωραιος τιτλος!! φανταστειτε αυτο το τιτλο σε φορουμ για ιατρικα θεματα:lol::lol::lol:

 

μη φανταστεις τιποτα τεραστιο σαν ενα μικρο λεξικο ειναι ο εγκεφαλος

δε με λες τι συμπτωματα ειχε το αμαξι? γιατι οι αντιπροσωπιες το σκοινι το κανουν τριχια!

Link to comment
Share on other sites

μενουν συνεχεια αναμμενα με κτρινο χρωμα τα εξης λαμπακια του χειροφρενου ,του κινητηρα και το DSC! συχρονως με το που αναβουν τα λαμπακια ρεταρη και ο κινητηρας!αυτο εχει γινει 4 φορες! υστερα απο ενα διαγνωστικο ελεγχο που το κανανε μου ειπαν προβλημα στον εγκεφαλο και αλλαγη του και ενος αισθητηρα!

ειναι σοβαρα γιατρε...:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το αμαξι σου εχει καρκινο με μεταστατικη διαθεση

και μαλλων χρειαζεσαι αλλαγη εγκεφαλου

πρωτεινω μεταμοσχευση απο μ3 και μετα θα εισαι περδικι

 

σωστος???

Link to comment
Share on other sites

Μπορούν να μαστορέψουν και τον εγκέφαλο που έχει τώρα πάνω το αυτοκίνητο,αλλά επειδή θέλει πολύ ψάξιμο σου πρότειναν αλλαγή εγκεφάλου.Είναι θέμα αισθητήρων και λάθους προγραμματισμού.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

¨Αμα είσαι στην εγγύηση δεν είναι τσαμπέ?

Οπότε γιατί αγχώνεσαι?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάπου να κατεβάσω το "τετραδιακι" που έχει μέσα το αμάξι που αναλύει τα σήματα που βγάζει στο ταμπλό ο εγκέφαλος της bmw μου 116.γιατί το έχω αγοράσει από γερμανία και είναι όλα στα γερμανικά :P

 

ευχαριστώ πολύ

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ζητήσεις ενα βιβλίο οδηγιών στην επόμενη επίσκεψη σου στο συνεργείο, έστω και σε φωτοτυπίες.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Ζητησα χθες και μου ειπαν οτι εχει 30ευρω χαχα, αν ειναι ποτε δυνατον :P
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα bmw 325 Ε92 218 ιππους ποσο μπορει να ανεβει ακομη στα χαλαρα?και π[οσο θα μου πιασει?καποιος μου ειπε για προγραμμα και εξατμιση γυρω στα 25 ιππους εχει κανεις γνωμη ξερει κατι?και ποσο?
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα bmw 325 Ε92 218 ιππους ποσο μπορει να ανεβει ακομη στα χαλαρα?και π[οσο θα μου πιασει?καποιος μου ειπε για προγραμμα και εξατμιση γυρω στα 25 ιππους εχει κανεις γνωμη ξερει κατι?και ποσο?

με προγραμμα ανεβαινει παραπανω σε αλογα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

με προγραμμα ανεβαινει παραπανω σε αλογα

 

πολλα ειναι 25 αλογα μονο προγραμμα σε ατμοσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

πολλα ειναι 25 αλογα μονο προγραμμα σε ατμοσφαιρα.

 

ναι αλλά είναι 3000 κυβικά, μάλλον το έχουν κρατήσει "χαμηλωμένο" σε ένα βαθμό για να κάνει χώρο για την 330i.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...