Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον παιδια.. με πηρανε και μενα.. ασπρα δεν εχει :(

 

εχει 4-5 μαυρα ακομη και θα φερουν πιθανον τελος του μηνα !!!!

 

 

τι να κανω ρε παιδια... να παρω μαυρο τι λετε ?!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλύτερα μαύρο έτσι κι αλλιώς.

Πλέον το άσπρο δεν είναι καν το χρώμα της Apple, δεν καταλαβαίνω καν γιατί το βγάζουν σε λευκό.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα μαύρο έτσι κι αλλιώς.

Πλέον το άσπρο δεν είναι καν το χρώμα της Apple, δεν καταλαβαίνω καν γιατί το βγάζουν σε λευκό.

 

η θηκη απο κατω αλλαζει αλλωστε ,ετσι δεν ειναι?

 

παω να το χτυπησω....

 

οκ το πηρα !!!!!!!!!!

 

 

μου εβγαλε οτι 8α επικοινωνησουν αυτοι μαζι μου για επιβεβαιωση!

Link to comment
Share on other sites

η θηκη απο κατω αλλαζει αλλωστε ,ετσι δεν ειναι?

 

παω να το χτυπησω....

 

Τι εννοείς αλλάζει;

Αν θες μπορείς να του βάλεις λευκή προστατευτική θήκη

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αλλάζει;

Αν θες μπορείς να του βάλεις λευκή προστατευτική θήκη

 

μηπως σου βρισκεται κανενα link ?

 

μολις με πηρε και η τραπεζα να δουν αν εγκρινω την συναλλαγη.. ελπιζω μεχρι παρασκευη να το εχω

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή iPhone 3GS 32GB για τη διαθεσιμότητα της οποίας ζητήσατε να ενημερωθείτε, είναι τώρα διαθέσιμη για αγορά από το http://www.vodafone.gr. μολις ελαβα email οποιος πηστος ας προσελθη μονο σε μαυρο 3GS 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παιδιά κράτησε 2 μέρες , με 7 ώρες χρήση,περίπου 2 ώρες σερφάρισμα,2 ώρες παιχνίδι(ο γιός μου)και 2-3 ώρες ψάξιμο και ομιλία΄, όλα αυτά με την πρώτη φόρτιση και η μπαταρία δεν ζεστάθηκε

Λέτε να είμαι τόσο τυχερός;:blink:

 

και σε μένα η πρώτη φόρτιση κ η 2-3 ήταν ανελπιστδ Καλές!γίαυτο είχα γράψει τότε μέτρια προς καλή η μπαταρία!μετά επιδεινώθηκε αλλά τώρα αρχίζει να στρώνει

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή iPhone 3GS 32GB για τη διαθεσιμότητα της οποίας ζητήσατε να ενημερωθείτε, είναι τώρα διαθέσιμη για αγορά από το www.vodafone.gr. μολις ελαβα email οποιος πηστος ας προσελθη μονο σε μαυρο 3GS 32GB

μη διαθεσιμο γραφει:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καποιο διαγνωστικο για την μπαταρια να σιγουρευτουμε αν εχουμε ή δεν εχουμε προβλημα? Δεν το βρισκό λογικο να θελει 2 φορες φορτιση την ημέρα με ολες της υπηρεσιες κλειστες! Εχουν παρα πολλοι το προβλημα (apple forum) Και σε πολλούς το εχουν αλλάξει γιατι όντως υπαρχει προβλημα με ελλατωματικες συσκευες. Κρίμα που δεν εχουμε apple store.... :cry:
Link to comment
Share on other sites

Μου το εστειλαν κι εμενα και μπηκα να δω απο περιεργεια και υπηρχε διαθεσιμο με προγραμμα.Τωρα λεει μη διαθεσιμο.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

μη διαθεσιμο γραφει:lol:

 

με το που ελαβα το email μπηκα και ειδα διαθεσιμο με προγραμα τωρα μπηκα και οντος λεει μη διαθεσιμο μαλον βγαλανε καμια σησκευη απο επιστροφη και οποιος προλαβε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβασα το πήγαιναν στο apple store και με ένα πρόγραμμα τους έλεγε πόσο καλή η όχι είναι η μπαταρία σε μία κλίμακα απο το 0 εως το 6.Που να έχουν τέτοιο πρόγραμμα εδώ οι δικοί μας!!!
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβασα το πήγαιναν στο apple store και με ένα πρόγραμμα τους έλεγε πόσο καλή η όχι είναι η μπαταρία σε μία κλίμακα απο το 0 εως το 6.Που να έχουν τέτοιο πρόγραμμα εδώ οι δικοί μας!!!

 

Το καλό ειναι οτι τους το άλλαζαν επιτόπου μεσα σε 10 λεπτα με καινουργιο... Που να μπλεξουμε με τους δικους μας εδω.....

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κανένα vodafone μαγαζί στη θεσσαλονίκη που να έχει iphone's? Έχουν εξαφανιστεί από παντού
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ανοίγω νέα ενότητα καθώς μετά από πολλές δοκιμές σε iPhone 3G με όλα τα προγράμματα πλοήγησης που κυκλοφορούν μέχρι τώρα (MobileNavigator, Sygic, iGo)

και διαβάζοντας και χρήστες με δοκιμή σε iPhone 3GS κατέληξα στο ότι τελικά το iPhone 3G δεν κάνει κατα την προσωπική μου γνώμη για πλοήγηση καθώς η ανανέωση θέσης αργεί τόσο ώστε να χάσεις την στροφή και γενικά να μπερδευτείς.

 

Θέλω παρακαλώ όποιοι είναι χρήστες iPhone 3G ή 3GS να πούν την προσωπική τους εμπειρία στο θέμα αυτό ώστε να καταλάβουμε αν είναι θέμα Hardware, Software και αν μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα και πώς.

 

Πιστεύω ότι αυτή η ενότητα θα βοηθήσει όλους όσους θέλουν να αγοράσουν το iPhone 3G για πλοηγό ή όσους θέλουν να αγοράσουν κάποιο απο τα προγράμματα πλοήγησης. Αν η ενότητα αυτή θεωρείται περιττή τότε οι υπεύθηνοι να κλειδώσουν την ενότητα και αν γίνεται κιόλας να σβηστεί.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πες τα Χρυσόστομε :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

θεσσαλονικη για κοσμοτε εχει διαθεσιμο 16αρι στο οτεσοπ τσιμισκη και 32αρι στο οτεσοπ χαριλαου(κ.καραμανλη) και ισως ο γερμανος στη βασ.ολγας 191

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου.

 

Ημουν κατοχος 3G και απο της 31 Ιουλιου πλεον κατοχος 3GS.

 

η Γνωμη η δικη μου για το θεμα που θετεις ειναι πως πολλα μπορουν να παιξουν ρολο στην ποιοτητα της πλογησης.. και θεμα software αλλα και hardware.

 

Απο μεριας hardware εχει ακουστει πως το iphone 3gs εχει διαφορετικο ολοκληρομενο για την διαχειριση του σηματος των δορυφορων (GPS) σε σχεση με το 3G. Επισης μην ξεχναμε πως εχει και επιπλεον αισθητηρες οπως η πηξιδα που απο εδω κ περα θα εχει αμεση επαφη με τα προγγραμματα navigation.

 

Απο μεριας Software οι κατασκευαστριες εταιριες φτιαχνουν οσο το δυνατον αξιοπιστα προγραμματα συμφωνα με το τι μπορει να προσφερει μια συσκευη.

Πχ το καινουργιο το iGo ακουγεται πως χρησιμοποιει και τον αισθητηρα της πιξιδας και κανει την πλοηγηση πιο ρεαλιστικη.

 

Παλαιοτερα με το 3G χρησιμοποιουσα Google maps για να κανω την δουλεια μου και δεν ειχα κανενα απολυτος παραπονο...απλα δεν ειχα το turn by turn που σου προσφερουν τα προγραμματα πχ Sygic , Navigon κτλ.

Η αληθεια ειναι πως δεν με ειχαν εντυπωσιασει ιδιαιτερα στο 3G παρολο που ηταν μια χαρα!

Επισης να σημειωσω οτι ειχα πεσει και σε συσκευη η οποια δεν λαμβανε τοσο καλο σημα σε σχεση με φιλου 3G.

 

Σχετικα με το 3GS νομιζω πως το iGo ειναι οτι καλυτερο μεχρι στιγμης εφοσον χρησιμοποιει πηξιδα....αν και εγω το βλεπω πως μπορει να παρει πολυ βελτιωση σαν προγραμμα σε επομενες εκδοσεις...δεν με ικανοποιησε τρελα στα στριψιματα που αναφερεις..το Navigon και το Sygic στο 3GS απλα ειναι σπιρτα..!! αναμενω βελτιωμενες εκδοσεις του iGo και το πολυ συζητημενο ΤΟΜΤΟΜ.

 

Εν τελη και το 3G και το 3GS κανουν για navigation...απλα συμβιβαζεσαι με καποια μειονεκτηματα στο 3G.:)

Link to comment
Share on other sites

Εν τελη και το 3G και το 3GS κανουν για navigation...απλα συμβιβαζεσαι με καποια μειονεκτηματα στο 3G.:)

 

Ναι, αυτο του 3G ειναι καλο μονο αν εισαι με τα ποδια... :lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα έστειλαν μήνυμα από την vodafone για την διαθεσιμότητά του

Μήπως μπορούν να το πάρουν μόνο τα μέλη της vodafone κάνοντας μια αναβάθμιση του συμβολαίου τους ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτο του 3G ειναι καλο μονο αν εισαι με τα ποδια... :lol::rolleyes:

 

:lol::lol::lol:

ελα μην γινεσαι κακος :p

 

προσωπικα οταν ημουν στον δρομο με επαιρναν τηλεφωνο οι πελατες και μου δινανε οδους για να παω, τους εβαζα στο google maps και μου ελυνε εντελως τα χερια!!!

και ας κραταγα με το ενα χερι το 3G και με το αλλο το τιμονι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το 3G και το 3GS έτσι ώστε να τα δοκιμάσει στις ίδιες εφαρμογές για να δούμε αν φταίει η μπαταρία του 3GS ή απλά φταίνε οι εφαρμογές για την υπερβολική κατανάλωση της μπαταρίας?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...