Jump to content

Γενικές πληροφορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ποιο repo βρισκεται αυτο?:)

...bigboss!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, έχω κατεβάσει ένα cd μουσικής και έχει αποθηκευτεί σε ένα directory του ifile, και δεν μπορώ με τίποτα να το μεταφέρω εκτός. Μπορεί να μου πει κάποιος ένα τρόπο; Δεν ξέρω γιατί συνέβει αυτό.
iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε ολους!

Ειμαι νεος στο θεμα jailbroken, καθε φορα που ανοιγω το cydia παιρνω αυτο το μυνημα

http://img109.imageshack.us/img109/5826/img0144r.th.png

 

Δεν καταλαβαινω τι συμβαινει και τι πρεπει να κανω, μπορει να βοηθησει καποιος?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

το repo στο οποίο προσπαθεί να συνδεθεί η cydia έχει μάλλον πρόβλημα και δεν μπορεί να διαβαστεί.
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη μέχρι να φτιαχτεί. Αλλιως, κάνεις ένα restore και βγάζεις το JB και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.:p
Link to comment
Share on other sites

Οποτε δεν πρεπει να κανω κατι εγω? Δεν εχει προβλημα το δικο μου τηλεφωνο αλλα το repo που συνδεεται αν καταλαβα καλα?
Link to comment
Share on other sites

Σωστα. Μπορεις να το βγάλεις - να κλείσεις το cydia και μετά να προσπαθήσεις να το ξαναβάλεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μήπως ξέρετε αν υπάρχει εφαρμογή στο cydia που να οργανώνει τις φωτο και να μην είναι χύμα στο album κάμερας; Ακόμα και πιθανόν να κλειδώνει κάποιες; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η εφαρμογή λέγεται albums+ και κάνει ότι ζητάς.

Βέβαια στο iOS5 εχει εναωματωθει η λειτουργια αυτή οποτε εάν θέλεις μπορεις να περιμένεις :)

 

 

Sent from my iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

για κλείδωμα κάνε ένα search και στο app store για "safe photos" και θα βρείς σίγουρα κάτι να σου κάνει.
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο repo βρισκεται αυτο?:)

 

Παιδιά το εγκατέστησα το photoalbum.Απ οτι βλέπω ενσωματώνεται στις φωτογραφίες και οχι σαν ξεχωριστό πρόγραμμα.Έφτιαξα δυο album με password,αλλά τώρα δεν βρίσκω την επιλογή να τα διαγράψω.Έχει μονο ενα πλήκτρο +στην πάνω πλευρα της οθονης, για να δημιουργείς album και password.Τίποτε άλλο.Καμμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχει κάποιο προγράμμα που να περνάει τις επαφές απο το τηλέφωνο στην κάρτα σιμ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο προγράμμα που να περνάει τις επαφές απο το τηλέφωνο στην κάρτα σιμ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

υπαρχει προγραμμα και λεγεται simanager

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ψάχνω ένα πρόγραμμα που μπορείς να δεις και να αλλάξεις τα αρχεία των προγραμμάτων που έχουν εγκατασταθεί στο Iphone.Θέλω να αντιγράψω κάποιους χάρτες για το Navigator στο IPHONE από το σκληρό...Το είχα δει κάπου αλλά τώρα δεν το βρίσκω.

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα πρόγραμμα που μπορείς να δεις και να αλλάξεις τα αρχεία των προγραμμάτων που έχουν εγκατασταθεί στο Iphone.Θέλω να αντιγράψω κάποιους χάρτες για το Navigator στο IPHONE από το σκληρό...Το είχα δει κάπου αλλά τώρα δεν το βρίσκω.

Ευχαριστώ...

 

Χρησιμοποιώ στο PC το iPhone Folders σε σύνδεση με το καλώδιο χωρίς προβλήματα.

Επίσης αν έχεις το ifile στο iphone, μπορείς να δεις και να διαχειριστείς τα αρχεία και ασύρματα.

Τους χάρτες τους βρίσκεις στο var/mobile/Applications/xxxxx/ ψάχνεις για φάκελο map συνήθως (όπου xxxxx το όνομα της εφαρμογής)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ηθελα την βοηθεια σας..μετα το jb θα ηθελα να μ πειτε ποια repo ειναι must να εγκαταστησω και επισης το πιο σημαντικο......οταν το ειχα ξανακανει jb παλαιοτερα το iphone πριν περασω την ios5 μ ειχε πει ενας φιλος και κατεβασα ενα προγραμμα για να μπορω να περναω εφαρμογες που κατεβαζω απο το net μεσω του itunes στο κιν.ξερει κανεις πιο ειναι αυτο???με βολευε απιστευτα καθως ειχα βρει ενα πολυ καλο site και κατεβαζα εφαρμογες και τις περναγα στο iphone....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Η αναφορα παραδοσης απο cydia(iphonedelivery.advinux.com/vroom/) λειτουργει σε iOS 5+?Το εκανα εγκατασταση αλλα στο Settings/Messages δεν μπορω να το βρω για να το ενεργοποιησω.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ηθελα την βοηθεια σας..μετα το jb θα ηθελα να μ πειτε ποια repo ειναι must να εγκαταστησω και επισης το πιο σημαντικο......οταν το ειχα ξανακανει jb παλαιοτερα το iphone πριν περασω την ios5 μ ειχε πει ενας φιλος και κατεβασα ενα προγραμμα για να μπορω να περναω εφαρμογες που κατεβαζω απο το net μεσω του itunes στο κιν.ξερει κανεις πιο ειναι αυτο???με βολευε απιστευτα καθως ειχα βρει ενα πολυ καλο site και κατεβαζα εφαρμογες και τις περναγα στο iphone....

 

http://cydia.hackulo.us/ για να περασεις το AppSync το οποιο σου επιτρεπει να παιζεις σπασμενες εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Η αναφορα παραδοσης απο cydia(iphonedelivery.advinux.com/vroom/) λειτουργει σε iOS 5+?Το εκανα εγκατασταση αλλα στο Settings/Messages δεν μπορω να το βρω για να το ενεργοποιησω.

 

Τελικα βρεθηκε λυση.Πλεων το repo ειναι cydia.iphonedelivery.fr και εκει υπαρχει το καινουριο iphonedelivery για iOS5

Edited by Skarpelos
Link to comment
Share on other sites

Μου έφερε ένας φίλος μου το iphone4 από Κορέα!Το έκανα αναβάθμιση στο ios5 και μετά jailbreak!Τοποθέτησα στην συνέχεια την κάρτα sim μέσα αλλά μου γράφει επάνω καμιά υπηρεσία!Έχει πρόβλημα μήπως επειδή είνα ιαπό Κορέα;Είναι κάποιο άλλο πρόβλημα το οποίο μπορεί να λυθεί;;
Link to comment
Share on other sites

Μου έφερε ένας φίλος μου το iphone4 από Κορέα!Το έκανα αναβάθμιση στο ios5 και μετά jailbreak!Τοποθέτησα στην συνέχεια την κάρτα sim μέσα αλλά μου γράφει επάνω καμιά υπηρεσία!Έχει πρόβλημα μήπως επειδή είνα ιαπό Κορέα;Είναι κάποιο άλλο πρόβλημα το οποίο μπορεί να λυθεί;;

 

Δεν ξερω τι παιζει με τις συσκευες απο Κορεα αλλα μηπως θελει unlock?

Link to comment
Share on other sites

Με το redsnow το έκανα δεν ξεκλειδώνεται έτσι;;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...