Jump to content

Γενικές πληροφορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα ,υπαρχει καποιος τροπος να εγκαταστήσω ολα sources με μια κινηση στο 4s μου και ποια ειναι τα καταλληλα ........υπαρχουν ξεχωριστα sources για καθε ios?Και αν οχι,μπορω να βρω καπου τα sources να τα περασω στο cyndia ..... browsing τα applications μπορω να κανω οπως το appstore??? Edited by skepasti_21
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο Link που ακολουθεί παρέχεται ένας οδηγός για το πως μπορούμε να εγκαταστήσουμε όλα τα sources στο Cydia με μία κίνηση...

http://www.iphonehellas.gr/forum/index.php/topic,1287.msg10716.html

 

Λυπαμαι δν βρηκα κατι εδω... :(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.το ρεπο για το sinful πιο ειναι ρε παιδια γιατι ενα που εχω δεν το βρισκει???ευχαριστω

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρεθηκε λυση.Πλεων το repo ειναι cydia.iphonedelivery.fr και εκει υπαρχει το καινουριο iphonedelivery για iOS5

 

δουλέβει βρε παιδιά σε εσάς το iphonedelivery για ios 5? εγω με το που το εγκαθιστω μετα δεν μπορω να μπω καν στα μηνυματα μου πεταει εξω :(

Link to comment
Share on other sites

δουλέβει βρε παιδιά σε εσάς το iphonedelivery για ios 5? εγω με το που το εγκαθιστω μετα δεν μπορω να μπω καν στα μηνυματα μου πεταει εξω :(

 

Τι να σου πω φιλε μου..Εγω εκανα εγκατασταση την εκδοση για το ios5 αλλα δεν λειτουργει.Βεβαια δεν εχω το ιδιο προβλημα με σενα που σε πεταει εξω απλα δεν..

Link to comment
Share on other sites

δουλέβει βρε παιδιά σε εσάς το iphonedelivery για ios 5? εγω με το που το εγκαθιστω μετα δεν μπορω να μπω καν στα μηνυματα μου πεταει εξω :(

Σε 4s se petaei?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Moυ βγαζει το itunes αλλα και μεσα στο κινητο οτι ο παροχος εχει ρυθμισεις δικτυου...να τις εγκαταστησω κανονικα ή οχι ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με το installous απο το hackulo,μου βγαζει api error σε καποια application που παω να κατεβασω.....επισης και κατι αλλο,τι γινεται με τα ibluetooth k ibluenova ,ειναι συμβατα με jailbroken iphone 4s IOS 5.0.1 (αυτο εχω)
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το airblue sharing,καλύτερο απο το Celeste και σε πολυ δελεαστική τιμουλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Eνα χρήσιμο tweak για όσους θελουν feed και notification center στην Lockscreen.

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=64_i3HWWtlA&feature=player_embedded]Lockscreen Notification Center With 'Bulletin' Cydia Tweak - iOS Vlog 691 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Βγήκε το airblue sharing,καλύτερο απο το Celeste και σε πολυ δελεαστική τιμουλα

 

Το airblue είναι κορυφή, δουλεύει με οτι λειτουργικό το εχω δοκιμάσει, παιρνει συχνα αναβαθμισεισ, τα αρχεια αποθηκεύονται εκει που πρεπει (φωτογραφίεσ, μουσικη, βιντεο) και κοστίζει τα μισά από το Celeste!

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Για σας έχω ακούσει για το airblue sharing που ξεκλειδώνει το Bluetooth πια η γνομη σας; γιατι εγω δεν είδα αποτελέσματα στο iPhone 4 5.1 Edited by cristofer9680
Link to comment
Share on other sites

Για σας έχω ακούσει για το airblue sharing που ξεκλειδώνει το Bluetooth πια η γνομη σας; γιατι εγω δεν είδα αποτελέσματα στο iPhone 4 5.1

τo celeste δε σου δουλεύει?

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...