Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μπαίνω στο internet αλλά δεν μπορώ να δω κάποια video επειδή μου ζητάει flash player..μπορί να βοηθήσει κάποιος?? Edited by zxr
Διόρθωση greeklish. Πρώτο post και δεν ήθελα να του το σβήσω. Του έστειλα πμ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μπαίνω στο internet αλλά δεν μπορώ να δω κάποια video επειδή μου ζητάει flash player..μπορί να βοηθήσει κάποιος??

δοκιμασες να μπεις με την εφαρμογη που εχει ηδη μεσα?? εγω εχω :blink: βιντεο απο του γιουτουμπ μια χαρα.;)

Edited by zxr
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κινητό δέχεται pdf? :worry:

οχι με τα καλυτερα αποτελεσματα.υπαρχει μια εφαρμογη java αλλα δεν δουλευει καθολου καλα.αλλωστε το κινητο ΔΕΝ ειναι symbian.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μας πει πόσο κρατάει η μπαταρία

3-4 μερες αναλογα την χρηση.(κλεινωντας το βραδυ το κινητο).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!Εχω μια επιδοτηση και θελω να αγορασω ενα σχετικα φτηνο κινητο για δευτερο!!Εχω καταληξει στο W705!!Και ολοι αυτο μου προτεινουν στα λεφτα που δινω!!Ειναι καλη επιλογη??
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια !!! εχω το w705 εδω και 3 μερες και θελω να κανω μια ερωτηση που μπορει να φανει χαζη ... δε μπορω να βρω πως κλειδωνει το κινητο με το καπακι κλειστο ... ο ενας τροπος ειναι να το βαλω να κλειδωνει αυτοματα μετα απο καποια δευτερολεπτα. Ο χειροκινητος τροπος ποιος ειναι ???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια !!! εχω το w705 εδω και 3 μερες και θελω να κανω μια ερωτηση που μπορει να φανει χαζη ... δε μπορω να βρω πως κλειδωνει το κινητο με το καπακι κλειστο ... ο ενας τροπος ειναι να το βαλω να κλειδωνει αυτοματα μετα απο καποια δευτερολεπτα. Ο χειροκινητος τροπος ποιος ειναι ???

σε αναμονη πατας * και θα σου βγαλει στην οθονη κλειδωμα,και θα πατησεις το συγκεκριμενο πληκτρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε αναμονη πατας * και θα σου βγαλει στην οθονη κλειδωμα,και θα πατησεις το συγκεκριμενο πληκτρο.

δεν πετυχαινει ... αλλα ετσι κι αλλιως για να πατησω * πρεπει να εχω ανοιχτο το καπακι... εμενα με ενδιαφερει να κλειδωνω το κινητο με κλειστο το καπακι !!!

Link to comment
Share on other sites

δεν πετυχαινει ... αλλα ετσι κι αλλιως για να πατησω * πρεπει να εχω ανοιχτο το καπακι... εμενα με ενδιαφερει να κλειδωνω το κινητο με κλειστο το καπακι !!!

 

Με το που κλείνεις το πάνω μέρος το κινητό κλειδώνει αυτόματα κανονικά, βγάζει στιγμιαία και τη σχετική εικόνα με το κλειδί και αν δεν κάνω λάθος έχει και σχετική επιλογή στο μενού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!Εχω μια επιδοτηση και θελω να αγορασω ενα σχετικα φτηνο κινητο για δευτερο!!Εχω καταληξει στο W705!!Και ολοι αυτο μου προτεινουν στα λεφτα που δινω!!Ειναι καλη επιλογη??

 

Μην το σκέφτεσαι. Πολύ καλή επιλογή!

 

δεν πετυχαινει ... αλλα ετσι κι αλλιως για να πατησω * πρεπει να εχω ανοιχτο το καπακι... εμενα με ενδιαφερει να κλειδωνω το κινητο με κλειστο το καπακι !!!

 

Μενού->Ρυθμίσεις->Γενικές->Ασφάλεια->Αυτ. Κλειδ. πληκτρ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μην το σκέφτεσαι. Πολύ καλή επιλογή!

 

 

 

Μενού->Ρυθμίσεις->Γενικές->Ασφάλεια->Αυτ. Κλειδ. πληκτρ.

αυτος ειναι ο αυτοματος τροπος χειροκινητος δεν υπαρχει ???

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι λες. Όχι δεν υπάρχει.

Ο πιο χειροκίνητος τρόπος που μπορώ να σκεφτώ είναι να ανοιγο-κλείσεις το slide. Σε αυτή την περίπτωση κλειδώνει επιτόπου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

με ποιο τροπο κανουμε backup στο w705 γιατι δεν κατεβαζει το pc suite???? επισης υπαρχει καποιος τροπος να βγαλουμε το wind+ απο το δεξι πληκτρο και βαλουμε κατι αλλο εκει? ή ακομα καλυτερα καποιος τροπος για να σβησουμε το wind+?

myphonexplorer ειναι η λυση για μπακαπ.τωρα βγαζωντας το wind plus χανεις την 2ετη σου εγγυηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιός μπορεί να μου λύσει μια απορία? Θέλω να κάνω back up τα αρχεία του κινητού μου και δε μου το αναγνωρίζει ούτε το phone explorer ούτε το pc suite!!! Τί συμβαίνει έχω αλλάξει ένα σωρό ericsson κι έκανα μιά χαρά τη δουλειά μου με τα προγράμματα αυτά και τώρα δε μπορώ να κάνω τίποτα. Παρακαλώ πολύ όποιος ξέρει κάτι να βοηθήσει λίγο τη κατάσταση γιατί μου κάνει μεγάλη ανάγκη. Ευχαριστώ προκαταβολικά
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βασικότερο δεν μας είπες. Με ποιο τρόπο προσπαθείς να συνδεθείς. Bluetooth ή καλώδιο;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!

 

Να σας κάνω λίγες ερωτησούλες, γιατί τώρα που έπεσε η τιμή του κινητού σκέφτομαι μήπως το πάρω;(Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Τ715 από Ερικσσον!)

 

1. Είναι δυνατός ο ήχος κουδουνίσματός του;(αν ξέρει κανείς να μας πει και σε σχέση με παλιά μοντέλα της έρικσον που ακούγονται από 3 και 4 δωμάτια μέσα...:O)

 

2. Το ακουστικό του είναι δυνατό; Δηλαδή ακούς δυνατά τον συνομιλητή σου;

 

3. Η ανοιχτή ακρόαση επίσης είναι δυνατή;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!

 

Να σας κάνω λίγες ερωτησούλες, γιατί τώρα που έπεσε η τιμή του κινητού σκέφτομαι μήπως το πάρω;(Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Τ715 από Ερικσσον!)

 

1. Είναι δυνατός ο ήχος κουδουνίσματός του;(αν ξέρει κανείς να μας πει και σε σχέση με παλιά μοντέλα της έρικσον που ακούγονται από 3 και 4 δωμάτια μέσα...:O)

 

2. Το ακουστικό του είναι δυνατό; Δηλαδή ακούς δυνατά τον συνομιλητή σου;

 

3. Η ανοιχτή ακρόαση επίσης είναι δυνατή;;;

 

ΤΙ ΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΕΣ?????????

:D:D:D:lol: :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΕΣ?????????

:D:D:D:lol: :lol::lol::lol:

 

ωωωωχχχ... ουτε να το σκεφτομαι κι εγω ε..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε παιδιά...καλά δεν ξαναρωτάω τέτοια πράγματα...χιχιιιι!

 

Αλλά να 'στε καλά με κάνατε και γέλασα τόσο πολύυυυ με την αντίδρασή σας...Ούτε ανέκδοτο να σας είχα διηγηθεί δηλαδή!!!

Δεν πειράζει δεν πειράζει! Τι να κάνουμε, ακόμα την λατρεύω αυτήν την εταιρεία και ψάχνω να βρω κάτι καλό ώστε να συνεχίσω να "είμαι μαζί της"(τουλάχιστον στο βασικό μου κινητό) για τα καλά της στοιχεία...:ninja::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε παιδιά...καλά δεν ξαναρωτάω τέτοια πράγματα...χιχιιιι!

 

Αλλά να 'στε καλά με κάνατε και γέλασα τόσο πολύυυυ με την αντίδρασή σας...Ούτε ανέκδοτο να σας είχα διηγηθεί δηλαδή!!!

Δεν πειράζει δεν πειράζει! Τι να κάνουμε, ακόμα την λατρεύω αυτήν την εταιρεία και ψάχνω να βρω κάτι καλό ώστε να συνεχίσω να "είμαι μαζί της"(τουλάχιστον στο βασικό μου κινητό) για τα καλά της στοιχεία...:ninja::ninja::ninja:

 

Παρακαλούμε, ότι άλλη απορία έχεις πολύ πρόθυμα να σε βοηθήσουμε...

:D :lol: :D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Κάπου διάβασα για threaded sms.Αυτό σημαίνει ότι εμφανίζει τα μηνύματα σαν συνομιλία;Υπάρχει επιλογή για αλλαγή σε κλασική προβολή;

Ευχαριστώ.

Edited by chrisn73
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...