Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι φιλε για το G705 λεω...η μπαταρια ειναι πολυ καλή δεν το περίμενα καν ουτε εγώ τετια απόδοση...το μενου τωρα 1 μινα που το έχω ουτε ενα κολημα..αντιθέτος πολυ γρηγορο καμια σχέση με παλια λογισμικα τις σόνυ....απλα όπως ειχα πει ειχα πρόβλημα με το κουμπι τις συντόμευσης που και που εξαφανιζότανε δεν υπηρχε καν...πατουσες και δεν εκανε τιποτα.Έκανα την αναβάθμηση και φτιάχτηκε.Τώρα για τριξήματα τις πρώτες μέρες που ήτανε τσίλικο δεν εκανε το παραμικρο κουνημα η τρίξιμο να πω πως δεν μου έχει πέσει ούτε 1 φορα.....μετα άρχισε ενω το ειχα κλειστό το slider του ειχε ενα κενο πανο κοντα στο ακουστικο το οπιο αν το πιέσης λιγάκι η αν πας να μιλησεις με κλειστο το slider ακουγετε τρελο τριξιμο στο αυτι και ειναι σπαστικο...τώρα όταν ειναι ανοιχτο κουναει τζογάρι αριστερα-δεξια...αλλα δεν τριζει εκει πάλυ καλα..πάντως απο ποιότητα μαύρα χάλια όπως είπε ενας φιλος σαν ψέυτικο ειναι ετοιμο να διαλυθει..εδώ απο προχθες άρχισε τριζει το κουμπή το C όταν το πατάω ακουγετε ενα πράμα σαν τριξιμο σαν να τρίβετε κάπου...γιαυτο κ μπορει να το δώσο δρόμο και να χτυπίσω το X peria ...τώρα δεν ξέρω μπορει να έπεσε σε ελατοματικο μπορει τα επόμενα να ειναι καλύτερα στη κατασκευή τους.πάντως το wi-fi του και η ο΄θονη του απλα τα σπανε απο κει δεν έχω παράπονο...
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι γίνεται ρε παιδιά; Πάει και ο Μάρτιος και ακόμα να βγει στα καταστήματα (δεν εννοώ τα online).

Μέσα Γενάρη δεν είχε πει η SE; Πφφφ....Έχουμε κάνα νέο. Το G705 κυκλοφορεί στο Γερμανό, αυτό πότε;

Link to comment
Share on other sites

Απο τελος Απριλιου με αρχες Μαιου και βλεπουμε.Αν το θες παντως παρτο απο το e-click με 2 χρονια εγγυηση SE.Και σε κλειστη συσκευασια,με ελληνικο μενου.Η τιμη του ειναι καλυτερη απο αυτη που θα βγει στα καταστηματα,η εστω η ιδια.
Link to comment
Share on other sites

στο phone center στο Περιστερι Θηβων ΤΗΛ. (2105740400) το εχει σε πλαστικο εαν θελεις να το δεις ειναι σχεδον σαν το κανονικο λιγο ελαφρυτερο
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κανονικό και λειτουργικό θέλω να το δω , όπως τα έχουν ο Γερμανος και τα Πλαισιο. Τεσπα, υπομονή...

Πηγαινε δες το G705! εξωτερικα ειναι το ιδιο κινητο! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως και λειτουργικά το ίδιο; Δεν έχουν διαφορετικό λογισμικό;

Το ιδιο λογισμικο με την διαφορα 2 λειτουργιες διαφορετικες!

στην ιδια πλατφορμα ειναι και τα 2 κινητα (G705-W705)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

8a einai mallon k to diko moy epomeno kinhto... alla 8a perimenw na pesei ligo h timh toy!!! pote lete na ftasei sta 200E peripoy???

οταν βγει το w995 δηλαδη σε 3-4 μηνες βαλε και κανα 2μηνο προσαρμογης τοτε ισως βρεις το κινητο σε αυτα τα χρηματα που θελεις.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αξιζει τα χρηματα το w705? εχει αυτονομια? μ χρωστα χρηματα η vodafone κ αν ερθει εκει,θα τ παρω. αν το χει καποιοσ ασ πει γνωμη.ευχαριστω

 

ηρθε το 715?ωραια. δε ξερω αν ειναι καλο....

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

το w705 εχει γυρω στις 4 με 5 ημερες αυτονομια .ειναι καλη συσκευη, χωρις να κολλαει, με πολυ απλο wi-fi , τρομερο ηχο απο τα hands free ισως ο καλυτερος που εχω ακουσει σε κινητο .καλη οθονη και 4γιγα καρτα
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι δίνουν μαζί στο πακέτο? τα ίδια με το W705 (Κάρτα μνήμης 4GB , ακουστικά)?

 

Ακριβώς τα ιδια

:worry:

.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο ενταση χωρις ακουστικα δεν ειναι και τοσο δυνατο ,εχει ενα ηχειο απο πισω απο το οποιο δεν βγαινει πολυ καθαρος ο ηχος ,καμια σχεση με τον ηχο απο τα ακουστικα .Μερα με την νυχτα. Περιμενα κατι καλυτερο για music phone....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...