Jump to content

The X-Factor (Αnt1)


petros_dl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να επρεπε να φυγει εδω και βδομαδες γιατι δν ηταν καλη, αλλα οχι αυτη τη βδομαδα....

 

+1 η Κελλυ ήταν στην αγαπημένη μου 3άδα τις πρώτες εβδομάδες (μ ειχε εντυπωσιάσει με το "δε λες κουβέντα" που χε πει στο 1ο λαιβ νομιζω κ με το "δημοσθενους λεξις" που χε πει ηδη από τις οντισιον) αλλά από τότε που ξέχασε τα λόγια της κ μετά γινόταν όλο κ χειρότερη για κάποιο λόγο...χτες το "αυτή η νύχτα μένει" που ειναι απο τα αγαπημενα μου κ το χω ακουσει σε πολλες εκτελεσεις δεν το πε οσο καλά θα περίμενα, ειπε ομως εξαιρετικά το "γερνάω μαμά" και εδειξε οτι εχει πολλές δυνατότητες. Πριν δω το λαιβ ελεγα οτι αξίζει να φύγει η Κελλυ αλλά οταν τους ειδα όλους είχα τις αμφιβοίες μου...Αυτή τη φορά δε μου άρεσε η Ιωάννα οποτε περιμενα να ναι αυτή προτεινόμενη...

 

Απ την αλλη τα Χαλιά ειναι παντα καλοί αλλά ειναι λίγο βαρετοί. Και κάνουν και κάτι που δεν ειναι σωστό: εχουν καποια τραγουδια που τα παιζουν συνεχεια. Αυτο του Ματιαμπα που ειπαν το ειχαν πει κ στις οντισιον κ το λένε κ όπου αλλου τους καλούν και το ένα απο τα 2 που τραγούδησαν (walking by myself) το χαν πει κ στο Θεμο μια φορα που τους ειχα δει. Και την αλλη φορά που ηταν προτεινόμενοι παλι το ιδιο ειχαν κανει - ειχαν πει το Θεοτοκατο που χαν πει κ στις οντισιον. Αυτό είναι λίγο κλεψιά αν σκεφτείς οτι όλοι οι άλλοι προετοιμαζουν κάθε φορα τραγουδια που μπορει να μην εχουν κααν ξανακουσει - κ η κακομοιρα η Κελλυ με τοσες φορες που ηταν προτεινόμενη εχει δουλεψει πολύ παραπάνω - αλλα και σε σχεση με όλους τους αλλους νομιζω τα Χαλια ειναι οι πιο τεμπεληδες κ "αναπαυοται στις δαφνες τους"

 

Τωρα για τον τελικό, απ την αρχή έβλεπα το Νικόλα και δευτερα τα Χαλιά. Όμως, τυχαία ανακάλυψα πως ο Νικόλας εχει ηδη βγάλει δίσκο στην κύπρο κ μαλιστα περσι (νομιζω) ήταν υποψήφιος με δικο του τραγουδι για τη γιουροβιζιον οποτε παλι ειναι αδικία γιατι αυτός τα χει τα κονέ του - ηδη τον ξερουν οι δισκογραφικες κ οι δρόμοι του είναι ανοιχτοι...Απο την αλλη υπάρχει κ ο Λουκας που ουτε που τον ειχα προσεξει στην αρχή αλλα έχει αναδειχθει σε πολύ καλό τραγουδιστή με πάθος κ επαγγελματισμό κ αυτός δεν εχει προηγουμενη εμπειρία οπότε αν ειναι να το πάρει κάποιος απ τους 2, παρόλο που ο Νικόλας ειναι καλύτερος, ειναι πιο δικαιο να το παρει ο Λουκας πιστευω. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τους τριμητόνιο που τους βάζετε ρε παιδιά..?? Αν δεν κάνω λάθος μαζι με τον Νικόλα και τον Λούκα είναι οι μονοί που δεν ήταν ποτέ προτεινόμενοι,και μην ξεχνάτε ότι ο κόσμος ψηφίζει...και όχι οι κριτές,άρα ο κόσμος τους θέλει μέσα συνεχώς...για αυτό και εγώ πιστεύω ότι η τελική τριάδα θα είναι αυτή. Όσον αφόρα τη συνέχεια..νομίζω πως θα βγουν τα κόκκινα χαλία και μετά η Ιωάννα.

 

όσο για το τελικό νικητή...!@#$%^&*()! αυτός θα είναι!

Link to comment
Share on other sites

μονο εγω βλεπω νικολα ή ιωαννα για νικητες?

 

Iωάννα το αποκλείω. Για να κερδίσει γυναίκα σε τέτοια παιχνίδια πρέπει να έχει μεγάλο ρεύμα και η Ιωάννα δεν το έχει. Νικόλας, Λούκας, Τριημιτόνιο για μένα είναι οι πιθανότεροι νικητές.

Link to comment
Share on other sites

γτ,ειλικρινα πιστευεις πως ο νικητης βγαινει ΜΟΝΟ βαση ψηφοφοριας του κοινου?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τους τριμητόνιο που τους βάζετε ρε παιδιά..?? Αν δεν κάνω λάθος μαζι με τον Νικόλα και τον Λούκα είναι οι μονοί που δεν ήταν ποτέ προτεινόμενοι,και μην ξεχνάτε ότι ο κόσμος ψηφίζει...και όχι οι κριτές,άρα ο κόσμος τους θέλει μέσα συνεχώς...για αυτό και εγώ πιστεύω ότι η τελική τριάδα θα είναι αυτή. Όσον αφόρα τη συνέχεια..νομίζω πως θα βγουν τα κόκκινα χαλία και μετά η Ιωάννα.

Εχεις δικιο για τους 3ημιτόνιο - ειναι εντυπωσιακό πώς απο αουτσάιντερ έφτασαν ένα βήμα πριν τον τελικό...και είναι πολύ πιο εντυπωσιακό αν σκεφτούμε οτι δεν ήρθαν ως ετοιμο γκρουπ αλλα τους εφτιαξαν στις οντισιον. Κανονικά από όλους τους διαγωνιζόμενους είναι οι πιο αξιέπαινοι - μπορει να μην ειναι οι καλύτεροι αλλά φαίνεται οτι εχουν κανει αλματα προοδου και στην τελικη αυτό μετραει...και ο Μαριος είναι πάρα πολυ καλός τραγουδιστής, οι αλλοι 2 δεν ειναι καλοι αλλα ο συνδυασμος τους βγαζει ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα. Τους ψηφιζει κ η Κυπρος - που ουσιαστικα απ ο τι εχει φανει καθοριζει πολλά πράγματα - οποτε ναι τους βλεπω κι εγω για τελικό.

 

Μια διορθωση: αν εχω καταλαβει καλα αλλος ένας ειναι ν αποχωρήσει και μετα 4 πανε τελικό - απ τους οποιους δε θα μαθουμε ποιος βγήκε 2ος 3ος ή 4ος, οπότε οι 3 του τελικου που δεν κερδιζουν ουσιαστικα θεωρουνται ισάξιοι...

Link to comment
Share on other sites

Μια διορθωση: αν εχω καταλαβει καλα αλλος ένας ειναι ν αποχωρήσει και μετα 4 πανε τελικό - απ τους οποιους δε θα μαθουμε ποιος βγήκε 2ος 3ος ή 4ος, οπότε οι 3 του τελικου που δεν κερδιζουν ουσιαστικα θεωρουνται ισάξιοι...

 

Θα μάθουμε. Θα ανακοινωθεί πρώτα ο 4ος, μετά ο 3ος και στο τέλος ο πρώτος.

Link to comment
Share on other sites

Θα μάθουμε. Θα ανακοινωθεί πρώτα ο 4ος, μετά ο 3ος και στο τέλος ο πρώτος.

σιγουρα? γιατι ο Σακης αλλα ειπε...ο οποιος Σακης παρεμπιπτοντως ηταν αποκαλυψη! δε μιλαει δε μιλαει αλλα ειδατε πως τα χωσε στο Θεοφανους ετσι? για να μη λετε οτι ειναι καθυστερημενος!Go Σακηηηηηηηηηηηη:lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελουμε να παμε την παρασκευη στο live.που ειναι? πρεπει να παρουμε τηλ πριν?η παμε χυμα στο κυμα?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα? γιατι ο Σακης αλλα ειπε...ο οποιος Σακης παρεμπιπτοντως ηταν αποκαλυψη! δε μιλαει δε μιλαει αλλα ειδατε πως τα χωσε στο Θεοφανους ετσι? για να μη λετε οτι ειναι καθυστερημενος!Go Σακηηηηηηηηηηηη:lol::lol::p

 

Eντάξει πιστεύω ότι ο κάθε Σάκης κάποια στιγμή θα ξεσπούσε και θα μιλούσε κάπως χύμα στον Θεοφάνους,που είναι αρκετά σκληρός και υπερόπτης.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά 60.000 ευρώ τη βδομάδα τα τσεπώνει!Και να φύγει, δεν θα είναι παραπονεμένος!.

 

60.000 έουρος που λένε και στην Βαρκελώνη? :shock::shock::w00t::w00t:την εβδομάδα?

εεεε να τώρα θα κόψω τις φλέβες μου μία μία με το αλουμινόχαρτο.

εεεε να τώρα θα βγάλω τις τρίχες μου μία μία με το τσιμπίδι των φρυδιών

τι να πω και μπορεί ούτε τις διαφημίσεις να πασάρει σωστά!

Πάντως δεν περίμενα να έχει βγάλει τα λεφτά του το show ... μπορεί να έχω μεγαλώσει αλλά δεν γίνεται και αυτός ο χαμός που ζούσαμε παλιά με τα πρώτα fame stories για παράδειγμα

Link to comment
Share on other sites

c maidis οτι και να κανεις 60000/παρουσιαση δεν προκειται να παρεις...ολα αυτα που αναφερεις τα εκανε πρωτος ο σακης:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελουμε να παμε την παρασκευη στο live.που ειναι? πρεπει να παρουμε τηλ πριν?η παμε χυμα στο κυμα?

 

Δεν πας χύμα φυσικά! Παίρνεις τηλ και κλείνεις θέσεις ανάλογα με το πόσα άτομα είστε!

Link to comment
Share on other sites

ας μου απαντησει καποιος σε αυτο...... κανονικα δεν θα επρεπε να πανε τα ξιλινα σπαθια κ να σπασουν τις κιθάρες τους στα κεφαλια των κόκκινων χαλιων????????

μονο εγω πιστευω οτι το ροκ το βλεπουν με τα κυαλια????? :):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τελειώσει ακόμα,είναι προτεινόμενοι οι Τριμητόνιο και η Ιωάννα,πάντως αν βγουν πρώτα τα κόκκινα χαλιά θα ξεράσω,δεν τους πάω με τίποτα και ειδικά τον αρχηγό τους την καραψωνάρα.
Link to comment
Share on other sites

κριμα παντως....τουλαχιστον ας μην φυγει η ιωαννα...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:(

κρατησαν τους κλαψο..κλαψιαρηδες,τα χαλια και τα 2 τα παλικαρια??

 

 

πφφφφφφφ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Nικητής του Χ FACTOR ειναι..

Κόκκινα Χαλιά

Λούκας

Νικόλας

Τριημιτόνιο

 

ψηφίσετε

στο BLOG TV NEA http://tvnea.blogspot.com/

ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΝΕΑ ΜΕ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ "ΤV ΝΕΑ"

tvnea.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έλεος... είναι δυνατόν να ήταν προτεινόμενοι η Ιωάννα και οι Τριημητόνιο... Αντί να είναι κάποιοι-κάποιοι... Τι να πώ...Έλεος...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...