Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nervous κωδικό αγοράς εννοείς? Είχες αγοράσει την εφαρμογή για το Ν82?

 

Ναι την ειχα αγορασει (χτες το θυμηθηκα που το συζηταγαμε :p ) ,αξιζει πιστευω .;)

Οποτε ζητησα νεο κωδικο για χρηση αλλης συσκευης(5800).

(ο κωδικος ειναι δεμενος με το imei της συσκευης)

Χτες εκανα το request ,πριν λιγο μου εστειλαν το νεο κωδικο :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι την ειχα αγορασει (χτες το θυμηθηκα που το συζηταγαμε :p ) ,αξιζει πιστευω .;)

Οποτε ζητησα νεο κωδικο για χρηση αλλης συσκευης(5800).

(ο κωδικος ειναι δεμενος με το imei της συσκευης)

Χτες εκανα το request ,πριν λιγο μου εστειλαν το νεο κωδικο :)

 

Πόσο κοστίζει και που το βρίσκουμε δλδ;;Δεν παίζει χωρίς αυτό η εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

Nervous κωδικό αγοράς εννοείς? Είχες αγοράσει την εφαρμογή για το Ν82?

Το είχε αγοράσει και, μετά την τελευταία έκδοση, και την καταπληκτική δουλειά που έγινε, θα το αγοράσω και γω. Αξίζει και με το παραπάνω.

 

Αν θες να το πάρεις και συ ειδοποίησε τον nervous να κάνει αγορά για δύο ΙΜΕΙ. :)

Πόσο κοστίζει και που το βρίσκουμε δλδ;;Δεν παίζει χωρίς αυτό η εφαρμογη;

Παίζει κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να την αγορασεις απο την επισημη σελιδα 8,00 €

 

http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore

 

Εαν δεν την αγορασεις ο μονος περιορισμος ειναι οταν μπαινεις και βγαινεις απο την εφαρμογη πρεπει να περιμενεις 3 δευτερολεπτα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια με μπερδέψατε!!Αφού παιζει κανονικότατα,γιατί να αγοράσεις αυτό που λέτε;;!!

 

ΟΚ,με κάλυψες φιλε!!

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια με μπερδέψατε!!Αφού παιζει κανονικότατα,γιατί να αγοράσεις αυτό που λέτε;;!!

If you like the application, please buy it - you'll get faster application start-up and close, customer support, free upgrades, and you'll help us to further improve this application.

 

Γι' αυτό. Συν οτι είναι η μοναδική εταιρία που σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιήσεις όλες τις δυνατότητες της εφαρμογής χωρίς κανέναν περιορισμό. Για μένα είναι μακράν η καλύτερη εφαρμογή για 3rd και 5th edition και αξίζει και με το παραπάνω την υποστήριξή μας - που είναι μόλις 8 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

If you like the application, please buy it - you'll get faster application start-up and close, customer support, free upgrades, and you'll help us to further improve this application.

 

Γι' αυτό. Συν οτι είναι η μοναδική εταιρία που σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιήσεις όλες τις δυνατότητες της εφαρμογής χωρίς κανέναν περιορισμό. Για μένα είναι μακράν η καλύτερη εφαρμογή για 3rd και 5th edition και αξίζει και με το παραπάνω την υποστήριξή μας - που είναι μόλις 8 ευρώ.

 

Όντως,8Ε δεν ειναι τιποτα!

Να ρωτήσω:

1)Για το talkonaut που ρώτησα ξέρουμε τίποτα;Μου ζηταει τηλεφωνο σε στυλ Ηνωμενου Βασιλειου και δε δεχεται το 69....:(

2)Γιατί όλοι ψάχνετε πρόγραμμα αναπαραγωγής ταινιών;;;Το Real Player που έχει το κινητο παίζει ΄με πολύ καλή ποιότητα τις ταινίες που έχω δοκιμάσει. Τώρα αν ειναι για υπότιτλους, αυτό θα το ήθελα κι εγώ να γίνεται με κάποιο πρόγραμμα!!

Link to comment
Share on other sites

Κάπου μέσα στις ρυθμίσεις θα υπάρχει επιλογή αλλαγής format αριθμού κλήσης, δεν μπορεί.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το CorePlayer.

Μπορείς να κάνεις live stream.

 

ΥΓ: Δεν το έχω δοκιμάσει στο 5800.

 

Δες και το παρακατω link

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191076

 

θενκς, κατέβασα κάποια versions coreplayer αλλά κανένα δεν μπαίνει στο 5800. Μου βγάζει πρόβλημα με πιστοποιητικά.

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

θενκς, κατέβασα κάποια versions coreplayer αλλά κανένα δεν μπαίνει στο 5800. Μου βγάζει πρόβλημα με πιστοποιητικά.

Τι πρόβλημα? Μήπως σου βγάζει ό,τι έχει λήξει? Αν ναι διάβασε αυτό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα το slovoEd deluxe και δουλεύει άψογα. Στις λέξεις με πολλές αποδόσεις και παραδείγματα, η μετάβαση προς τα κάτω είναι άψογη. Σ'αυτό, αντιμετώπιζα μεγάλο πρόβλημα σε όλες τις προηγούμενες συσκευές μου.
Link to comment
Share on other sites

Real Player is no good???Το ξαναλέω γιατί εμένα μου παίζει άψογα,καλλίτερα από όλα όσα εχω δοκιμασει μεχρι τωρα!

 

Ρε αδερφια,επίσης πολλές εφαρμογές είναι δοκιμαστικές;Κάνουμε κάτι με αυτο ή απλά πρέπει να τις αγοράσουμε έπειτα;

Χ@Κ@ρΗσμ@ γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανενα νεωτερο σχετικα με την αναβαθμιση στην 21 αν οντως βοηθαει την καμερα και τις φωτο πυο βγαζει το κινητο?

Έχεις ρωτήσει ένα σωρό φορές στο θέμα του 5800.

Αν κάποιος ήξερε/διαπίστωνε διαφορές θα σου απάνταγε.

 

Στο θέμα των εφαρμογών δεν νομίζω πως έχει σχέση...

 

 

 

Ρε αδερφια,επίσης πολλές εφαρμογές είναι δοκιμαστικές;Κάνουμε κάτι με αυτο ή απλά πρέπει να τις αγοράσουμε έπειτα;

Χ@Κ@ρΗσμ@ γίνεται;

Όταν θέλεις μια εφαρμογή την αγοράζεις...

Παρόλα αυτά με μια αναζήτηση στο google θα τις βρεις εντελώς δωρεάν:shifty:.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλά πολλές μου λένε για πιστοποιητικά και συναφή...Να υποθέσω ότι αν δοκιμασω να κατεβασω και από αλλού θα το πετυχω;
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχει σχέση από που τις κατεβάζεις.

 

Αν μια εφαρμογή θέλει υπογραφή, την υπογράφεις ή κανείς χακ στο κινητό σου. Τόσο απλά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχει σχέση από που τις κατεβάζεις.

 

Αν μια εφαρμογή θέλει υπογραφή, την υπογράφεις ή κανείς χακ στο κινητό σου. Τόσο απλά.

 

Το χακ δεν ειναι και τοσο απλό όμως από ό,τι έχω δει!!ΕΙναι μεγάλη διαδικασια και λίγο δύσκολη από ότι ξέρω!!:worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα ότι είναι δύσκολη η διαδικασία.

Απλά ακλούθησε τις οδηγίες που υπάρχουν στο αντίστοιχο θέμα.

Τις έχω γράψει όσο πιο απλά γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα ότι είναι δύσκολη η διαδικασία.

Απλά ακλούθησε τις οδηγίες που υπάρχουν στο αντίστοιχο θέμα.

Τις έχω γράψει όσο πιο απλά γίνεται.

 

Αυτο ειναι το χακαρισμα;;Γιατί ένας φίλος μου με Ν95 πήγαινε σε κάτι OPDA με κινέζικα και του είχε βγει η πίστη!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αμφιταλαντευομουνα και εγω με το Hackarisma να κανω να μην κανω.

Τελικα εκανα και σε πληροφορω φιλε armagezon οτι ειναι πιο ευκολο και απο το να βαλεις μια εφαρμογη.

Απλος πρεπει οποσδηποτε να εχεις παρει πρωτα πιστοποιητικο για να το κανεις μετα ειναι παναπλο.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το χακαρισμα;;Γιατί ένας φίλος μου με Ν95 πήγαινε σε κάτι OPDA με κινέζικα και του είχε βγει η πίστη!!!

Αυτό είναι η έκδοση του πιστοποιητικού, κάτι το οποίο δεν μπορείς να το αποφύγεις.

Δες το αντίστοιχο θέμα!

Αναγκαίο κακό!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βσκ βρήκα ένα αρχειο όπου εξηγείται πως να πάρω το πιστοποιητικό με απιστευτη αναλυση!ΠΡαγματικά μπράβο στον συντάκτη του!!!Ευχαριστώ!

 

Αυτό είναι η έκδοση του πιστοποιητικού, κάτι το οποίο δεν μπορείς να το αποφύγεις.

Δες το αντίστοιχο θέμα!

Αναγκαίο κακό!

 

Ναι,το βρηκα!Εξαιρετική δουλεια!!Χαρά στο κουράγιο ρε παιδιά, με τα κινέζικα!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα το slovoEd deluxe και δουλεύει άψογα. Στις λέξεις με πολλές αποδόσεις και παραδείγματα, η μετάβαση προς τα κάτω είναι άψογη. Σ'αυτό, αντιμετώπιζα μεγάλο πρόβλημα σε όλες τις προηγούμενες συσκευές μου.

 

βγηκε εκδοση για το 5800?γιατι εγω τελευταια φορα που κοιταξα δεν υπηρχε και ετσι δοκιμασα την εκδοση απο 3rd edition και δεν δουλευε σωστα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...