Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αφου βαλεις και την ελληνικη, κανε επανεκινηση και μετα θα επιλεξεις στις επιλογες γραφης 'πληρες πληκτρολογιο qwerty"

 

που ειναι:worry:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που ειναι:worry:

 

οι επιλογες γραφης? πανε γραψε ενα μηνυμα και πατας το σηματακι με τις τρεις γραμμουλες που ειναι για να αλλαζεις μεθοδο πχ αριθμητικο πληκτρολογιο κτλ

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά το θέλω ωρολόγιο. Υπάρχει τίποτα;

 

Μα δουλεύει και σαν ωρολόγιο για αυτό το λέω..

Και με διάγραμμα και απλά με τις ώρες..

Επιλογές -> Αλλαγή προβολής -> Εβδομάδα ή Υποχρεώσεις..

Εκτός και αν δεν έχω καταλάβει τι ζητάς..:confused:

 

Εγώ θα ήθελα μια freeware εφαρμογή για printscreen. Ποια προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω εδώ και δύο εδβομάδες το nokia c6-00 το είχα αγοράσει μεταχειρισμένο και σήμερα ψάχνοντας το antivirus που είχε μέσα με όνομα: F-Secure (το οποίο δεν γνωρίζω αν ήταν απο την αρχή ή έγινε εγκατάστασει απο το προηγούμενο χρήστη)για να δώ τις λειτουργίες του και κάτι πάτησα προφανώς και κλειδώθηκε όλο το κινητό!!!Μου δείχνει στην οθόνη ένα λουκέτο,από πάνω γράφει ANTI-THEFT και μου ζητάει να βάλω έναν security code τον οποίο δεν γνωρίζω!!!!!!Και να προσθέσω οτι και restart να κάνω μόλις ανοίξει το κινήτο τρέχει αυτόματα οπότε.....ξανά στο λουκέτο!!!!καμία ιδέα???:( :( :(
Link to comment
Share on other sites

καμία ιδέα???:( :( :(

 

ψαξε να βρεις τον default κωδικο του προγραμματος :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω εδώ και δύο εδβομάδες το nokia c6-00 το είχα αγοράσει μεταχειρισμένο και σήμερα ψάχνοντας το antivirus που είχε μέσα με όνομα: F-Secure (το οποίο δεν γνωρίζω αν ήταν απο την αρχή ή έγινε εγκατάστασει απο το προηγούμενο χρήστη)για να δώ τις λειτουργίες του και κάτι πάτησα προφανώς και κλειδώθηκε όλο το κινητό!!!Μου δείχνει στην οθόνη ένα λουκέτο,από πάνω γράφει ANTI-THEFT και μου ζητάει να βάλω έναν security code τον οποίο δεν γνωρίζω!!!!!!Και να προσθέσω οτι και restart να κάνω μόλις ανοίξει το κινήτο τρέχει αυτόματα οπότε.....ξανά στο λουκέτο!!!!καμία ιδέα???:( :( :(

 

Ψάξε να βρεις αρχικά τον default κωδικό του προγράμματος όπως πρότεινε ο φίλος πάνω. Επίσης επικοινώνησε με τον πωλητή σου να σου πει τον κωδικό είτε είναι ο default είτε όχι. Τέλος στην χειρότερη αν δεν βρεις άκρη κάνε hard format (αλλά πρόσεξε καθώς υπάρχει περίπτωση να χάσεις αρχεία και προγράμματα με το format αν δεν έχεις κάποιο back up) αν και δεν είναι σίγουρο πως θα δουλέψει.

 

To πρόγραμμα αυτό σίγουρα δεν ήταν προεγκατεστημένο και το είχε βάλει ο προηγούμενος χρήστης. Απορώ πως κάποιοι πουλάν τις συσκευές τους χωρίς να κάνουν πρώτα ένα format ειδικά όταν έχουν εφαρμογές με κωδικούς μέσα. :fool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω εχω ενα nokia c6 00 υπαρχει κανα προγραμμα για επανακινηση?συμβατο παντα για το κινητο μου .......
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς ότι το youtube σταμάτησε να λειτουργεί σωστά; Δηλαδή έχω παρατηρήσει ότι ενώ βρίσκεις το βίντεο που θέλεις αυτό,αφού σε ρωτήσει για τη σύνδεση με τον διακομιστή τελικώς δεν φορτώνει ποτέ. Τουλάχιστον μισή ώρα που το άφησα να προσπαθεί. Τώρα τελευταία γίνεται αυτό ενώ το έχω παρατηρήσει εκτός από τη δική μου συσκευή και σε άλλα δύο 5800. Ούτε από την εφαρμογή, ούτε από τον browser. Γνωρίζει κανείς κάτι;
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα μια freeware εφαρμογή για printscreen. Ποια προτείνετε?

 

Any news?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Any news?:rolleyes:

Καλημέρα zafevolution.

Εννοείς κάτι σαν το Best Screen Snap for S60 5th edition?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα zafevolution.

Εννοείς κάτι σαν το Best Screen Snap for S60 5th edition?

 

Ναι αυτό το είχα δει από την αρχική σελίδα απλά έλεγα ότι από το 12/2008 ίσως να υπάρχει και κάτι άλλο πιο καινούριο. :p

Link to comment
Share on other sites

 

ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ !!! και εγω έψαχνα αν έχει εφαρμογή εκτός άλλων συμβατικών τρόπων

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα μηπως ξερετε που μπορω να βρω Γερμανο - Ελληνικό λεξικό

ενδιαφερομαι για X6

Eυχαριστώ

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

 

παιδια σορρυ για την χαζη ερωτηση αλλα.... που θα κατεβασω την qt ? επειδη ζηταει διαφορα, δεν το βρηκα πουθενα:confused:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πουθενα κανενα ΓερμανοΕλληνικό Λεξικό;;;;

 

Εχω την εντύπωση ότι η συσκευή σου έχει λεξικό ενσωματωμένο. Αν έχει μπαίνεις εδώ και κατεβάζεις τις γλώσσες που θες.;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πουθενα κανενα ΓερμανοΕλληνικό Λεξικό;;;;

Ειναι ηδη ενσωματωμενη η λειτουργια του λεξικου στο κινητο και μεσα απο αυτην κατεβαζεις οποια γλωσσα θες.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ηδη ενσωματωμενη η λειτουργια του λεξικου στο κινητο και μεσα απο αυτην κατεβαζεις οποια γλωσσα θες.

 

Ευχαριστώ πολύ ήταν στο X6 sτο μενου γραφειο!

Τα κατεβασα ολα καλα εχει ακομα κ τα αρθρα που στα Γερμανικα ειναι πολυ σημαντικο!

Αλλα ενα μειονεκτιμα ειναι που δεν εχει Τ9!

Δεν μπορεις να τα εχεις ολα!!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ακούσω ραδιοφωνικούς σταθμούς μέσω του C6;

Κατέβασα το internet radio από το ovi store, αλλά από όσο κατάλαβα δεν μπορείς να ακούσεις όποιον σταθμό θέλεις, αλλά μόνο αυτούς που έχει προεπιλεγμένους;

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να δίνεις απλά την διεύθυνση του σταθμού και να ακούς, όπως γίνεται στα windows;

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ακούσω ραδιοφωνικούς σταθμούς μέσω του C6;

Κατέβασα το internet radio από το ovi store, αλλά από όσο κατάλαβα δεν μπορείς να ακούσεις όποιον σταθμό θέλεις, αλλά μόνο αυτούς που έχει προεπιλεγμένους;

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να δίνεις απλά την διεύθυνση του σταθμού και να ακούς, όπως γίνεται στα windows;

 

Αν σε ενδιαφερουν οι σταθμοι του shoutcast, μπορεις να χρησιμοποιησεις το tunewiki, που δουλευει αψογα.

Link to comment
Share on other sites

 

Δυστυχώς το coreplayer δεν δουλεύει σωστά στο symbian V5, έχει αλλοιωμένο interface.

Καμιά άλλη ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...