Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια θα ηθελα καποια απαντηση εδω που ρωταω γιατι θα σκασω... το ebuddy και το nimbuzz γιατι δεν δουλευουν μεσω gprs????? εχω cosmote, what's up... :cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια θα ηθελα καποια απαντηση εδω που ρωταω γιατι θα σκασω... το ebuddy και το nimbuzz γιατι δεν δουλευουν μεσω gprs????? εχω cosmote, what's up... :cry::cry::cry:

 

Ουτε με vodafone cu Vlive!Prepay δεν δουλευει το e buddy... Δηλαδη συνδεεται οποτε θυμηθει

Link to comment
Share on other sites

Άσε που όσες φορές το έχω περάσει μου κάνει κάτι τρελά. Παρόλο που απενεργοποιώ την αυτόματη ενημέρωση καιρού, μου εμφανίζει στα καλά καθούμενα παραθυράκια για σύνδεση ή πετάγεται η οθόνη της εφαρμογής. Δεν την συνιστώ. Υπάρχουν πολύ καλύτερες εφαρμογές για καιρό.

 

Για προτεινετε καμια εφαρμογη για καιρο αξιοπιστη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για προτεινετε καμια εφαρμογη για καιρο αξιοπιστη!!!!!!
Accuweather, δωρεάν από το site της nokia

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.8.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγκατασταση το Power mp3 v1.17 και παρατηρησα οτι δεν εχει ολα τα Equalizer που ειχε η v1.16.Ειναι και σε εσας ετσι η εχω βρει μουφα 'σπασμενη εκδοση'?Επισης πιον taskman μου προτεινεται.Εχω διαβασει σε προηγουμενες σελιδες για τον handy taskman και για τον best taskman με τον 2ο να ειναι πιο ελαφρυς.Εχει βγει καποιος καινουργιος?
Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός Handy Taskman με JBak TaskMan (freeware) είναι ο καλύτερος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός Handy Taskman με JBak TaskMan (freeware) είναι ο καλύτερος.

 

Ευχαριστώ.Ας προσθεθει ο JBak TaskMan στο 2ο Post σαν freeware εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγκατασταση το Power mp3 v1.17 και παρατηρησα οτι δεν εχει ολα τα Equalizer που ειχε η v1.16.Ειναι και σε εσας ετσι η εχω βρει μουφα 'σπασμενη εκδοση'?

 

Εμένα η 1.17 στο Ν82 έχει τα:

 

Bass Booster

Classic

Jazz

Pop

Rock

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η 1.17 στο Ν82 έχει τα:

 

Bass Booster

Classic

Jazz

Pop

Rock

 

Και εμένα. Το PowerMp3 αν γυρίσετε πλάγια το τηλέφωνο τι δείχνει? Εδώ απλά κολλάει δείχνοντας το background και μόλις σηκώσω όρθιο το τηλέφωνο φτιάχνει.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η 1.17 στο Ν82 έχει τα:

 

Bass Booster

Classic

Jazz

Pop

Rock

 

Και μενα αυτα εχει.Μηπως γνωριζει καποιος αμα μπορουμε να προσθεσουμε και το Club που ειχε η v1.16?

 

Και εμένα. Το PowerMp3 αν γυρίσετε πλάγια το τηλέφωνο τι δείχνει? Εδώ απλά κολλάει δείχνοντας το background και μόλις σηκώσω όρθιο το τηλέφωνο φτιάχνει.

 

Φιλε μου φταιει το skin για το κολλημα στα πλαγια.Αμα δεις στην σπασμενη εκδοση του 1.17 εχει ανεβει πιο κατω και ενα κοκκινο θεμα που δειχνει κανονικα και στα πλαγια

Link to comment
Share on other sites

Και μενα αυτα εχει.Μηπως γνωριζει καποιος αμα μπορουμε να προσθεσουμε και το Club που ειχε η v1.16?

 

 

 

Φιλε μου φταιει το skin για το κολλημα στα πλαγια.Αμα δεις στην σπασμενη εκδοση του 1.17 εχει ανεβει πιο κατω και ενα κοκκινο θεμα που δειχνει κανονικα και στα πλαγια

Από πού κατεβάζω skin για το άτιμο

Μπααααα και skin που άλλαξα στην 1.17 πάλι στα πλάγια δεν δείχνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός Handy Taskman με JBak TaskMan (freeware) είναι ο καλύτερος.

Έχεις κάποια έκδοση του JBak TaskMan που να λειτουργεί στο 5800? Εγώ έβαλα αυτή αλλά δεν λειτουργεί σωστά στο 5800. Ή μήπως αναφερόσουν γενικά ότι είναι ο καλύτερος συνδυασμός στα symbian?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι γενικά stendor.

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει το JBak στο 5800.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

19 skin έχω βάλει μέχρι τώρα στο powermp3 1.17 αλλά κανένα δεν δείχνει τίποτα με το τηλέφωνο στα πλάγια..... το παρατάω.

 

Καλά δεν τα παράτησα. Το βρήκα το κόκκινο skin και το παραμετροποίησα πολύ εύκολα βάζοντας του το theme αρχείο από το default skin. Πλέων έχετε skin που δείχνει στα πλάγια και έχει και ακόμα 3 χρώματα εκτός του κόκκινου.

 

Την καλησπέρα μου και ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

19 skin έχω βάλει μέχρι τώρα στο powermp3 1.17 αλλά κανένα δεν δείχνει τίποτα με το τηλέφωνο στα πλάγια..... το παρατάω.

 

Καλά δεν τα παράτησα. Το βρήκα το κόκκινο skin και το παραμετροποίησα πολύ εύκολα βάζοντας του το theme αρχείο από το default skin. Πλέων έχετε skin που δείχνει στα πλάγια και έχει και ακόμα 3 χρώματα εκτός του κόκκινου.

 

Την καλησπέρα μου και ευχαριστώ.

 

Φιλε μου ας μου εκανες ενα Pm για να μην πεδευοσουν.Ευχαριστώ για τα αλλα τα χρωματα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ας μου εκανες ενα Pm για να μην πεδευοσουν.Ευχαριστώ για τα αλλα τα χρωματα.

 

Είναι πάρα πολύ εύκολο να φτιαχτούν και άλλα χρώματα. Ρίξε μια ματιά στο αρχείο που έχω βάλει μέσα στο φάκελο./

Link to comment
Share on other sites

Μερικές εφαρμογες δουλεύουν καταπληκτικά αν τις συνδυάσεις σωστά, τώρα σχετικά με τα widgets στην κεντρικη επιφανεια εργασιας εχουμε κανενα νεωτερο?
Link to comment
Share on other sites

Ποιόν taskman μου προτεινεται.Εχω διαβασει σε προηγουμενες σελιδες για τον handy taskman και για τον best taskman με τον 2ο να ειναι πιο ελαφρυς.Εχει βγει καποιος καινουργιος?

Ο Handy είναι ο πιο ελαφρύς, πιο γρήγορος και, γενικά, πιο εύχρηστος. Ο Best έχει αρκετές περισσότερες λειτουργίες και δυνατότητα να βλέπει processes εγκατεστημένων εφαρμογών και συστήματος. θα σου πρότεινα να βάλεις και τους δύο και να χρησιμοποιείς κάθε φορά αυτόν που χρειάζεσαι.

Μερικές εφαρμογες δουλεύουν καταπληκτικά αν τις συνδυάσεις σωστά, τώρα σχετικά με τα widgets στην κεντρικη επιφανεια εργασιας εχουμε κανενα νεωτερο?

Ίσως με την έκδοση 30, να δούμε νέα στοιχεία στο 5800. Δεν υπάρχει όμως, τίποτα επιβεβαιωμένο. Απλά υποθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο Handy είναι ο πιο ελαφρύς, πιο γρήγορος και, γενικά, πιο εύχρηστος. Ο Best έχει αρκετές περισσότερες λειτουργίες και δυνατότητα να βλέπει processes εγκατεστημένων εφαρμογών και συστήματος. θα σου πρότεινα να βάλεις και τους δύο και να χρησιμοποιείς κάθε φορά αυτόν που χρειάζεσαι.

 

Ευχαριστώ παρα πολυ.Processes θελω να βλεπω κατι που δεν γινεται στον handy που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Nokia Photo Browser updated - with usability, quality, and functionality improvements

 

* Better zoom image quality -- needs a few seconds to load the sharper image

* Menu -- long press in the grid view to bring it up

* Folder sorting in the grid view -- accessible from the menu

* Send function -- accessible from the menu

* Image rotation and deletion -- accessible from the menu

* Better rendering and image processing speed in general

 

http://betalabs.nokia.com/blog/2009/06/15/nokia-photo-browser-updated-usability-and-quality-improvements

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα μια πατατα κ εβαλα το gdesk απο περιεργια κ μονο, το οποιο ειχε χιλια δυο εξτρα sis κ αρχεια. και οταν το απεγκατεστησα δεν λειτουργει τπτ στην οθονη αναμονης ουτε τα κανονικα πληκτρα και εξαφανιστηκαν οι συντομευσεις!!! προσπαθησα αλλα δεν μπορω να τα επαναφερω με αρχικες ρυθμισεις. *#7370# μονοδρομος??????
Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι πως ναι.

Αυτά παθαίνει κανείς όταν βάζει ό,τι σαβούρα κυκλοφορεί στο internet.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...