Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελπιζω τουλαχιστον οταν ερθει να εχει ξεπερασει την πρωιμη φαση και τις παιδικες ασθενιες που τη συνοδευουν(βλεπε κατασκευη,κολληματα,bugs)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

+1 και απο εμένα. Αύριο πάω να αγοράσω το omnia και ο θεός βοηθός :)

 

Εγω το πηρα σημερα!Ειναι super!!!!!Δεν μπορουσα να περιμενω αλλο ελεω επιδοτησης!Με το καλο να σας ερθει σε ολους το 5800!!!

Link to comment
Share on other sites

Οριστικα τελη ιανουαριου το νωριτερο με αρχες φλεβαρη το αργοτερα επισημα απο τα κεντρικα της( αλφα.....) .Για αυτο παραγγελνω το meizu m8 στα 309 ευρω και τελος ας το εχουν να το χαιρονται

 

Aυτο παλι που το εμαθες εσυ κ λες οτι ειναι κ οριστικα??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

κι οριστικα να μην ειναι,ειναι εμφανες οτι προς τα κει παει η δουλεια.Υπομονη...
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα στο Νοκιαshop εδώ στα Μέγρα και λέει μέσα στις επόμενες ημέρες με τιμή γύρω στα 370.

Παιδιά ρώτησα χθες στο Γερμανό και είπαν ότι έχουν ενημέρωση για την επόμενη εβδομάδα. Δηλαδή το προλαβαίνουμε για δώρο Χριστουγγένων.

Link to comment
Share on other sites

Εχει 3.2'' οθονη.

Αρα το 7710 παραμενει το κορυφαιο σε μεγεθος (3.5'') Nokia τηλεφωνο

 

Σωστα?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρώτησα χθες στο Γερμανό και είπαν ότι έχουν ενημέρωση για την επόμενη εβδομάδα. Δηλαδή το προλαβαίνουμε για δώρο Χριστουγγένων.

 

Θα δειξει...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

βλεπωντας κι εγω πολλα αρνητικα σχολια,πηγα και πηρα ενα n95 8gb μεταχειρισμενο,να το καρατησω κανα 6μηνακι,και οταν εχει ερθει το 5800 και εχουν εξαληφθει τα διαφορα το ξαναβλεπω...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ρωτησα σημερα στο κατάστημα της νόκια στο αιγάλεω μου είπαν οτι δεν ξέρουν ακόμα (συγκεκριμένα οτι δεν υπάρχει καν σαν κωδικιός στην αλφα κόπυ για να το παραγγείλουν) και επειδή στο παρελθόν καταστήματα αλυσίδων τύπου γερμανός,wind,πλαίσιο κ.λ.π. έχουν φέρει συσκευές απο παράλληλη εισαγωγή καλο είναι να μην βιαστούμε
Link to comment
Share on other sites

Σημερα κυκλοφορει γερμανια σε επιλεγμενα καταστηματα:

http://www.nokia.de/A41449483

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

Eλπιζω να μην αργησει να κανει tην εμφανιση του και στην ελλαδα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηρα το 5800 αλλα το Omnia!Βαρεθηκα να περιμενω!

καλυτερη αυτη η αγορα σου.

ασε καλυτερα πρωτα να ερθει το 5800 να δουμε τι ρολο βαραει γιατι πολλα λεγωντε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Eλπιζω να μην αργησει να κανει tην εμφανιση του και στην ελλαδα :)

 

πολυ αργει ομως...

αντε βαρεθηκα το σιριαλ με το tube...

Link to comment
Share on other sites

καλυτερη αυτη η αγορα σου.

ασε καλυτερα πρωτα να ερθει το 5800 να δουμε τι ρολο βαραει γιατι πολλα λεγωντε.

 

Ποσο καιρο μετα την κυκλοφορια οτυ θα ξερουμε οτι δεν εχει προβληματα?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο μετα την κυκλοφορια οτυ θα ξερουμε οτι δεν εχει προβληματα?

 

αμεσα φιλε μου,το αν εχει καποια bugs δεν λεει τιποτα,αναβαθμιση και τελος.

τον αν εχει προβληματα ομως στο θεμα ποιοτητας κατασκευης τοτε μαλλον σημαινει οτι αλλο ενα υπερτιμημενο κινητο της nokia βρισκεται στα χερια μας,υπερτιμημενο λογω ποιοτητας.

οπως επισης αν η οθονη του πιξελιαζει τι να το κανουμε το μεγαλο της και πλουσιο της μεγεθος.

και τελος,τα πληκτρα αφης,αν θελει πενακι στις περισσοτερες λειτουργιες του κι εφαρμογες τοτε σιγουρα δε θα χαρακτηριζεται για την ευχρηστια του.

τα λεω μαζεμενα,ομως ετσι ειναι τα πραγματα,το να το βλεπω να το χειριζοντε στο ιντερνετ δεν μου λεει κατι προσωπικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σε διαφορα ρωσικα fora και blogs πεφτει λιγο θαψιμο παντως.Ενδεικτικα καποιοι χρηστες μετα απο τοση αναμονη το επεστρεψαν/μεταπουλησαν μεσα σε 2-3 μερες-κατι που δεν ειχε γινει ουτε με το Ν95(το οποιο ειχε κι αυτο τα κουσουρια του στην αρχη)

 

Θα ναι απογοητευση παντως αν ερθει και αργοπορημενο και προβληματικο

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα σημερα!Ειναι super!!!!!Δεν μπορουσα να περιμενω αλλο ελεω επιδοτησης!Με το καλο να σας ερθει σε ολους το 5800!!!

Κι εγώ ελέω επιδότησης σήμερα το πήρα :P. Πιστέυω πως δεν θα την μετανιώσω την επιλογή και η νόκια ας το κρατήσει για το καλοκαίρι το κινητο της εαν δεν το βιάζεται :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ρωτησα σημερα στο κατάστημα της νόκια στο αιγάλεω μου είπαν οτι δεν ξέρουν ακόμα (συγκεκριμένα οτι δεν υπάρχει καν σαν κωδικιός στην αλφα κόπυ για να το παραγγείλουν) και επειδή στο παρελθόν καταστήματα αλυσίδων τύπου γερμανός,wind,πλαίσιο κ.λ.π. έχουν φέρει συσκευές απο παράλληλη εισαγωγή καλο είναι να μην βιαστούμε

 

τι πειράζει αν είναι παράλληλη εισαγωγή? αν έχει ελληνικά μια χαρά. αφού δεν έχει keypad :p

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για την εγγύηση λέει. Αλλά νομίζω ότι να είναι από χώρα της ευρωπαϊκής ένωσης τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο skroutz εχει 2 καταστηματα που το δινουν 469 ευρω,καλα θα μας τρελανουν ολοι μπας και μας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες που ειναι τα 350 και που τα 470????

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Μην κανεις ετσι,εδω το expansys το ελληνικο δινει το NOKIA 5800, 634 ευρω....Τα καταστηματα που βρηκες στο skroutz γραφουν οτι θα ειναι συντομα διαθεσιμο,μεχρι τοτε ο καθενας βαζει οτι τιμη θελει.Παντως εγω βαρεθηκα λιγο την αναμονη....οποτε συνεχιζω με WM και HTC TOUCH HD...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...