Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι οντως γινεται χαμος στο ebay απο accessories για το cookie..εχω βρει κι εγω καποια πραγματακια (θηκη, stylus, και screen protectors) που θελω ν'αγορασω αλλα το φοβαμαι λιγο το ebay οσον αφορα την αξιοπιστια..:worry:

 

Να τσεκαρεις το feedback κ το συνολο πωλησεων των sellers :)

:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να τσεκαρεις το feedback κ το συνολο πωλησεων των sellers :)

 

σωστα...τωρα τελευταια εχουν ακουστει πολλα γυρω απο το ebay

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως γινεται χαμος στο ebay απο accessories για το cookie..εχω βρει κι εγω καποια πραγματακια (θηκη, stylus, και screen protectors) που θελω ν'αγορασω αλλα το φοβαμαι λιγο το ebay οσον αφορα την αξιοπιστια..:worry:

 

Βρες κάποιον πωλητή με πολλές πωλήσεις και θετικές απαντήσεις, υπάρχουν πολλοί και προχώρα άφοβα.

Για να είσαι και εντελώς καλυμμένος στο θέμα πληρωμή, βγάλε μια προπληρωμένη κάρτα από κάποια τράπεζα (θα σου πρότεινα της Κύπρου) και φόρτωσε την μόνο με το ποσό της αγοράς που θα κάνεις.

Αν πια είσαι τόσο γκαντέμης :lol: που θα σου τύχει χαλασμένη θήκη π.χ. ή θα σου πάρουν τα χρήματα χωρίς να σου στείλουν το προϊόν τότε άστα να πάνε. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορώ να στείλω αρχεία μέσω BT από το laptop, μόλις πατάω αποστολή μου βγάζει στο μπισκότο ότι αποσυνδέθηκε, καμμια ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορώ να στείλω αρχεία μέσω BT από το laptop, μόλις πατάω αποστολή μου βγάζει στο μπισκότο ότι αποσυνδέθηκε, καμμια ιδέα;

Καποιο λαθος θα κανεις στον υπολογιστη σου.Εγω κανονικα στελνω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορώ να στείλω αρχεία μέσω BT από το laptop, μόλις πατάω αποστολή μου βγάζει στο μπισκότο ότι αποσυνδέθηκε, καμμια ιδέα;

 

Αν έχεις ενεργοποιημένο το κλείδωμα πληκτρολογίου απενεργοποίησε το.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιημένο το κλείδωμα πληκτρολογίου απενεργοποίησε το.

Α ναι.Αυτο ειναι.Πρεπει να ειναι ξεκλειδωμενη η συσκευη!Το ειχα ξεχασει!

Μπραβο ρε Tazio!

Link to comment
Share on other sites

Oχι γιατι δεν τα χρειαζομαι καθολου.

Το Opera σου δουλευει;

Εγω εχω Vodafone και εχει κανει χαλια τον Broswer.Δεν μπορεις να μπεις σε μια σελιδα!:mad:Χαλια ειναι το WAP της!:mad:!Ετσι χρησιμοποιω το Opera!

Το Gmaps το χρησιμοποιουσα(και καλα!αχρησιμοποιητος ηταν:lol:)στο Κ850.Μια χαρα ηταν!

 

Nαι οντως χαλια ειναι το wap της..λοιπον μιας και εχεις κι εσυ vodafone τι προφιλ ιντερνετ εχεις ενεργοποιησει..??εγω ενα που λεγεται ''vf live! prepaid''..αλλα απ'οτι διαπιστωσα opera και ebuddy για να συνδεθουν θελουν ενεργο το προφιλ ''vodafone internet'' το οποιο για εναν ανεξηγητο λογο δεν μπορω να ενεργοποιησω..:confused::mad:

 

Εχετε καμια ιδεα??

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Δεν γινεται.:X:mad:

 

εγω παντος σου εχω πει οτι πας να τρεξεις λαθος αρχειο...

δεν μπορει.εγω την περασα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Nαι οντως χαλια ειναι το wap της..λοιπον μιας και εχεις κι εσυ vodafone τι προφιλ ιντερνετ εχεις ενεργοποιησει..??εγω ενα που λεγεται ''vf live! prepaid''..αλλα απ'οτι διαπιστωσα opera και ebuddy για να συνδεθουν θελουν ενεργο το προφιλ ''vodafone internet'' το οποιο για εναν ανεξηγητο λογο δεν μπορω να ενεργοποιησω..:confused::mad:

 

Εχετε καμια ιδεα??

Το ιδιο εχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους συνδεθηκα μετον οπερα μινι. στο ιντερνετ.:D:yahoo:..ηθελε να κανω μια ρυθμιση στην κατηγορια ''εφαρμογες & παιχνιδια''..απλα ειχε ρυθμιστει οι εφαρμογες να συνδεονται στο ιντερνετ με το ''vf! live'' και οχι με το ''vf! live prepaid''..ολα οκ τωρα!!

Μονο το google maps δεν το εχω καταφερει ακομη..αλλα που θα παει θα το βρω κι αυτο..:shifty:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους συνδεθηκα μετον οπερα μινι. στο ιντερνετ.:D:yahoo:..ηθελε να κανω μια ρυθμιση στην κατηγορια ''εφαρμογες & παιχνιδια''..απλα ειχε ρυθμιστει οι εφαρμογες να συνδεονται στο ιντερνετ με το ''vf! live'' και οχι με το ''vf! live prepaid''..ολα οκ τωρα!!

Μονο το google maps δεν το εχω καταφερει ακομη..αλλα που θα παει θα το βρω κι αυτο..:shifty:

Mπραβο!

Στο ειπα πως ηταν στις ρυθμισεις!

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το μεσημέρι είμαι κι εγώ κάτοχος ενός λευκού μπισκότου. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι καλές...

 

... κι ένα πράγμα που με εκνεύρισε αφάνταστα είναι ο απαράδεκτα ανακριβής δείκτης εναπομείνουσας μπαταρίας! :mad: Δεν είναι δυνατόν να δείχνει 2 γεμάτα κουτάκια και ενώ μιλάω στο τηλέφωνο να κλείνει απροειδοποίητα! :blink: Έλεος ρε σχιστομάτηδες, στα εφέ πρώτοι είστε, κάντε κάτι και για το λειτουργικό κομμάτι της συσκευής, αυτό της χρήσης του ως τηλεφώνου!

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα φύγει η πρώτη μπάρα μετά όλα έχουν τελειώσει :p

 

Περα απο την πλακα δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα..κι εμενα η μπαταρια με προβληματιζει ιδιαιτερα..:worry:..περισσοτερο αν σερφαρω στο ιντερνετ και ακουω μουσικη πεφτει σχετικα πολυ η μπαταρια..:(

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με την μπαταρια πρεπει να ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα στο μπισκοτο!

Αυτο το καιρο ομως μου εχει βελτιωβει!Μου ξεφορτωνει κανονικα!1-1 γραμμη!Μαλλον θελει λιγο καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς φορτιστή αυτοκινήτου; Αν ναι, ποιο μοντέλο είναι ώστε να το ψάξω στα καταστήματα;
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα LG πάνω κάτω έτσι είναι με την ένδειξη μπαταρίας τους,πρέπει να το αλλάξουν όπως και να δουλέψουν πάνω στην αυτονομία των τηλεφώνων τους.Δυστυχώς όμως οι κορεάτες έχουν περιέργα κολλήματα στα κινητά που βγάζουν
Link to comment
Share on other sites

καμια χρησιμη εφαρμογη ρε παιδια εχετε να προτεινετε?στο MyLGKP500.com δε βρισκω τιποτα της προκοπης.

 

Mπες στο http://www.getjar.com και βαλε στις επιλογες το lg kp500 cookie..εχει αρκετες εφαρμογες εκει..:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...