Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυο ερωτησεις προς τους κατοχους του τηλεφωνου αυτου..

 

1) Μπορεις να το χειριζεσαι ευκολα με τον αντιχειρα??..γτ εχω ενα wm pda και δυτυχως μονο με γραφιδα μπορεις να το χειριζεσαι και χωρις αυτη ειναι δυσκολο

2) Η συσκευασια περιεχει τπτ προστατευτηκη θηκη ή ζελατινα για την οθονη.??..γτ ειναι κριμα να χαραχθει ή να λερωθει με δαχτυλιες..

 

Αυτα..ευχαριστω!!:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυο ερωτησεις προς τους κατοχους του τηλεφωνου αυτου..

 

1) Μπορεις να το χειριζεσαι ευκολα με τον αντιχειρα??..γτ εχω ενα wm pda και δυτυχως μονο με γραφιδα μπορεις να το χειριζεσαι και χωρις αυτη ειναι δυσκολο

2) Η συσκευασια περιεχει τπτ προστατευτηκη θηκη ή ζελατινα για την οθονη.??..γτ ειναι κριμα να χαραχθει ή να λερωθει με δαχτυλιες..

 

Αυτα..ευχαριστω!!:)

1)ειναι πανευκολο να το χειριζεσαι.Η πενα ειναι σχεδον αχρηστη

2)Περιεχει ζελατινα

Στην τελευταια προταση συμφωνω απολυτως!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις..:)

σκεφτομαι κι εγω να το αγορασω..ειναι οτι πρεπει σε αυτη την τιμη..βεβαια αυτο που με προβληματιζει λιγο ειναι η διαρκεια της μπαταριας..:worry:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις..:)

σκεφτομαι κι εγω να το αγορασω..ειναι οτι πρεπει σε αυτη την τιμη..βεβαια αυτο που με προβληματιζει λιγο ειναι η διαρκεια της μπαταριας..:worry:

Eγω με μετρια χρηση που του κανω διακρει 3-4 μερες...Για μενα μια χαρα ειναι.Το Κ850 το φορτηζω καθε 7 μερες το φορτιζω.Η Sony Ericsson εχει την μεγαλυτερη διαρκεια μπαταριας!Αν εχει αυτο το κινητο που δειχνει το anatar σου τοτε πατρο!

Link to comment
Share on other sites

Eγω με μετρια χρηση που του κανω διακρει 3-4 μερες...Για μενα μια χαρα ειναι.Το Κ850 το φορτηζω καθε 7 μερες το φορτιζω.Η Sony Ericsson εχει την μεγαλυτερη διαρκεια μπαταριας!Αν εχει αυτο το κινητο που δειχνει το anatar σου τοτε πατρο!

 

Αν κραταει 3-4 μερες με μετρια χρηση τοτε αυτο ειναι καλο..περιμενα κατι χειροτερο για 900αρα μπαταρια..και μαλιστα σε 3'' οθονη..αλλα και το wm pda που εχω (αυτο στο avatar μ..) με ανοιχτο το wifi ρουφαει ολη την μπαταρια μεσα 3-4 ωρες οποτε το εχω συνηθισει..:p..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα,πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και μενού,το εκανα και μία αναβάθμιση στην 10D και θα ασχοληθώ περισσότερο το βράδυ
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα,πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και μενού,το εκανα και μία αναβάθμιση στην 10D και θα ασχοληθώ περισσότερο το βράδυ

 

Kαλοριζικο φιλε oug!!..:)

Περιμενουμε εντυπωσεις..μιας κι εγω σκεφτομαι να το αγορασω θα ηθελα να ακουσω κι απο ενα αλλο ατομο αρνητικα/θετικα..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

H κάμερά του ίσως ξενίζει αρκετούς αλλα εμλενα δε με ενδιαφέρει και ποτέ δε τη χρησιμοποίησα σε κινητό ακόμα και όταν είχα το ν82,απο όσο είδα πάντως για κάμερα χωρίς autofocus είναι καλή(σε ημέρα με ήλιο)
Link to comment
Share on other sites

H κάμερά του ίσως ξενίζει αρκετούς αλλα εμλενα δε με ενδιαφέρει και ποτέ δε τη χρησιμοποίησα σε κινητό ακόμα και όταν είχα το ν82,απο όσο είδα πάντως για κάμερα χωρίς autofocus είναι καλή(σε ημέρα με ήλιο)

Συμφωνω απολυτως!Και εγω που ειχα το Κ850 4φωτογραφιες ειχα βγαλει και2 βιντεο!Σε ενα χρονο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

εχω εκδοση λογισμηκου την 10c και προσπαθησα να κανω αναβαθμηση στην 10D εβαλα serial number και IMEI αλλα μου εβγαλε οτι η αναβαθμηση δεν υποστηριζει το συγκεκριμενο τηλεφωνο.

αντιμετωπησε κανεις το ιδιο προβλημα???

 

τελικα μετα απο δυο προσπαθειες καταφερα και εκανα την αναβαθμηση.

απλα οταν δεν την δεχτει την πρωτη φορα κανετε ξανα την διαδικασια απο την αρχη.

το περιεργο ειναι οτι ενω στην αρχη δεν δεχοταν το serial number ουτε το IMEI μετα δεν το ζητησε και εκανε κανονικα την αναβαθμηση.

φυσικα αυτη κραταει γυρω στα 30 λεπτα,και οπως καταλαβενετε μαζι με τις δυο αποτυχημενες ενεργειες μου κρατησε πανω απο μια ωρα αφου με την τριτη εγινε η αναβαθμηση.

ακομα δεν εχω δει διαφορες απο την 10c αλλα δεν το εχω ψαξει και πολυ.

και το καλυτερο ειναι οτι δεν διαγραφει τιποτα,ουτε τηλεφωνα,ουτε μηνυματα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Bλεποντας διαφορα βιντεο στο youtube διαπιστωσα οτι κρυβει πολλα πραγματα αυτο το κινητο πραγμα που δν περιμενα και συγκεκριμενα απ'την lg..γι'αυτο της αξιζει ενα μπραβο..:)..

Αν ηταν και 3g εχοντας δευτερη καμερα για βιντεοκλησεις τοτε θα ηταν τουλαχιστον για μενα το απολυτο τηλεφωνο..υπαρχει ομως και η επιλογη του viewty αλλα παμε στα 40-45€ πιο πανω..και για μενα μετραει η διαφορα αυτη..:confused:..

βεβαια εγω εχω κανει περιπου 2-3 βιντεοκλησεις μεχρι τωρα..δν κανω και καθε μερα..πραγμα που με κανει ακομη να σκεφτομαι να το αγορασω..:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Bλεποντας διαφορα βιντεο στο youtube διαπιστωσα οτι κρυβει πολλα πραγματα αυτο το κινητο πραγμα που δν περιμενα και συγκεκριμενα απ'την lg..γι'αυτο της αξιζει ενα μπραβο..:)..

Αν ηταν και 3g εχοντας δευτερη καμερα για βιντεοκλησεις τοτε θα ηταν τουλαχιστον για μενα το απολυτο τηλεφωνο..υπαρχει ομως και η επιλογη του viewty αλλα παμε στα 40-45€ πιο πανω..και για μενα μετραει η διαφορα αυτη..:confused:..

βεβαια εγω εχω κανει περιπου 2-3 βιντεοκλησεις μεχρι τωρα..δν κανω και καθε μερα..πραγμα που με κανει ακομη να σκεφτομαι να το αγορασω..:)

Συμφωνω απολυτως...ποιο θελεις να παρεις;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτως...ποιο θελεις να παρεις;

 

Eμ βσκ εμενα μου αρεσει περισσοτερο το cookie σε σχεση με το viewty..(δν μπορω να διαθεσω και ανω των 200€ γτ εχω να παω και διακοπες το καλοκαιρακι και θα ηθελα να μου περισσευε και τπτ..:p..και το cookie ειναι οτι πρεπει σε αυτη την τιμη..)

Αλλα αυτο που με προβληματιζει οπως ανεφερα και στο παραπανω ποστ μ ειναι η ελλειψη του 3g-δευτερης καμερας για βιντεοκλησεις και της μπαταριας το οποιο ενταξει μου ελυσες..:)..

Ειναι απλα να κανεις την κινηση..ετσι και την κανεις δν σε σταματαει τπτ..:lol:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω LCD Protector και μια 2η μπαταρια(οταν μια θελω να φυγω απο το σπιτι και μου εχει τελειωσει...μου εχει τυχει πολλες φορες)
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω LCD Protector και μια 2η μπαταρια(οταν μια θελω να φυγω απο το σπιτι και μου εχει τελειωσει...μου εχει τυχει πολλες φορες)

 

Για μπαταρια δες εδω...Εχει μια τεραστια γκαμα απο μπαταριες..;)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θελω να παρω το KP500 αλλα δυσταζω....ειναι καλο απο αποψη ποιοτητας η 8α το παρω και θα μου χαλασει σε 6 μηνες? ...βλεπετε δεν εχω ακουσει καλα λογια για τα κινητα της LG και μεχρι τωρα ημουν φανατικος εριξονας αλλα εχω τρελαθει με το συγκεκριμενο μοντελο...ακουω λοιπον τα σχολια σας ....να το παρω η να μην το παρω?????? :)σας ευχαριστω εκ των προτερων :)
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θελω να παρω το KP500 αλλα δυσταζω....ειναι καλο απο αποψη ποιοτητας η 8α το παρω και θα μου χαλασει σε 6 μηνες? ...βλεπετε δεν εχω ακουσει καλα λογια για τα κινητα της LG και μεχρι τωρα ημουν φανατικος εριξονας αλλα εχω τρελαθει με το συγκεκριμενο μοντελο...ακουω λοιπον τα σχολια σας ....να το παρω η να μην το παρω?????? :)σας ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

Kι εγω φιλε lysias στην ιδια φαση βρισκομαι..:)..βεβαια εγω για αλλους λογους..

Οσον αφορα τα κινητα lg οσο περναει ο καιρος εξελισονται αρκετα..ειδικα τα τελευταια μοντελα που εχει βγαλει ειναι φοβερα..:D

αυτην την απορια με την ποιοτητα με ενδιαφερει κι εμενα..ας απαντησει καποιος που το εχει..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Τα Lg είναι τα μόνα κινητά που έχω δουλέψει και δεν τρίζουν καθόλου,και έχω δουλέψει αρκετά

Αυτο δεν το ηξερα.Δυστυχως πολλοι ανθρωποι δεν το ξερουν και δεν τα αγοραζουν.Νομιζουν οτι ειναι αχρηστα...

Link to comment
Share on other sites

παντως σημερα πηγα να το παραγγειλω και μου λενε στη

vodafone οτι δεν υπαρχει αποθεμα και περιμενουν παραγγελια.

Ο Γερμανος δεν το εχει;Σου προτεινω να το παρεις απο τον Γερμανο,Multirama ή Πλαισιο γιατι αλλες οι αλλες "πειραζουν"το λογισμικο των κινητων.

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω φιλε lysias στην ιδια φαση βρισκομαι..:)..βεβαια εγω για αλλους λογους..

Οσον αφορα τα κινητα lg οσο περναει ο καιρος εξελισονται αρκετα..ειδικα τα τελευταια μοντελα που εχει βγαλει ειναι φοβερα..:D

αυτην την απορια με την ποιοτητα με ενδιαφερει κι εμενα..ας απαντησει καποιος που το εχει..

 

τελικα βρε φιλε filipsyros τι να κανω ?...λες να το παρω η να προτιμησω καποιο sony ericsson??? βλεπεις η ποιοτητα κατασκευης με ενδειαφερει πολυ:hypno::lost: ειμαι πολυ μπερδεμενος...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...