Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καρτοκινητό cosmote

Εδώ είναι όλες οι χρεώσεις της Cosmote σχετικά με το wap.

Ευχαριστω πολυ!:)

Ισχυει οτι η μπαταρια μπορει να χαλασει γρηγοροτερα,εαν το αφησω παραπανω ωρες στο φορτιστη;

Φυσικά όχι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εσυ Ισιδωρε ποσες ωρες το αφησες;

Σου κραταει πολυ τωρα η μπαταρια;:worry:

(wow ξέρεις το όνομά μου!:p:happy:)

α)εγώ το άφησα 5 ώρες.

β)3-4 μέρες με μέτρια χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε!

...

.........................Ποιον απο τους δυο να πιστεψω;;;;;;;;;;;;;;.....................

Ο ενας αναιρει τα λεγομενα του αλλου!!!!!!!!!

Παρακαλω οποιος γνωριζει ας με βοηθησει!:wacko:

 

 

Γεια σου κι εσένα :)

 

Να πιστέψεις την ένδειξη φόρτισης του κινητού σου. Μόλις δείξει πλήρη φόρτιση βγάλε το από τη πρίζα. Όσο και να το αφήσεις παραπάνω (εννοείται ότι και να το ξεχάσεις μισή ώρα παραπάνω δεν χάλασε και ο κόσμος) στη πρίζα το ίδιο κάνει. :)

Link to comment
Share on other sites

Tazio καλησπερα,εσυ εχεις αυτην τη συσκευη;

Εισαι ευχαριστημενος;

Εχω παρακολουθησει τις συζητησεις σε ΟΛΕΣ τις σελιδες...και διαβασα διαφορες αποψεις!

Εσυ τι εχεις να μου πεις γιαυτο το τηλεφωνο;

Θα το συνιστουσες και σε αλλους;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!techno-boy καθε κινητο ειναι καλο για τις εκαστοτε αναγκες του καθενος.το συγκεκριμενο κινητο αν θες τη γνωμημου(επειδη το εχω) ειναι πολυ καλο και ενα μονο "ελλατωμα" βρηκα που το εχουν επισημανει πολλοι εδω στο φορουμ, την μπαταρια του!!που και παλι η αληθεια ειναι οτι το ξελιγωνω με τα παιχνιδια κτλ και τελειωνει σε μαι μερα!!παντως θεωρω οτι για τα λεφτα του(ειδικα τωρα που εχει μειωθει κατα πολυ) ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη!!! :happy:

 

να ρωτησω τωρα και εγω κατι που θελω??το εικονικο πληκτρολογιο στα παιχνιδια ειναι απαραιτητο να υπαρχει?δεν υπαρχει επιλογη να το βγαλεις??σε καποια χρειαζεται αλλα σε καποια που ειναι full touch screen εκτος του οτι δεν χρειαζεται κρυβει μερικες φορες και καποιες επιλογες!!ευχαριστω κ συγγνωμη αν σας κουρασα!!! :rolleyes:

ΠΑΟΚαρα και τα μυαλα στα καγκελα!! :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Tazio καλησπερα,εσυ εχεις αυτην τη συσκευη;

Εισαι ευχαριστημενος;

Εχω παρακολουθησει τις συζητησεις σε ΟΛΕΣ τις σελιδες...και διαβασα διαφορες αποψεις!

Εσυ τι εχεις να μου πεις γιαυτο το τηλεφωνο;

Θα το συνιστουσες και σε αλλους;

Ευχαριστω.

 

Προσωπικά το πήρα γιατί είχε σχετικά μικρό κόστος και ήθελα να δω αν μπορώ να τα πάω καλά με συσκευή με οθόνη αφής. Τελικά το κράτησα και το εφοδίασα με λίγα παρελκόμενα (θήκες, προστασία οθόνης, πενάκια) γιατί είναι καλή συσκευή, ειδικά για το κόστος της.

Μέχρι στιγμής ευχαριστημένος είμαι, εκτός από ένα πρόβλημα στην υπενθύμιση του ημερολογίου. Πρέπει στην αρχή της εβδομάδος να ανοίξω το ημερολόγιο και να επεξεργαστώ έστω μια υπενθύμιση προκειμένου να ξεκινήσει το ημερολόγιο να λειτουργεί, διαφορετικά δεν λειτουργεί. Προσωπικά το θεωρώ σοβαρό πρόβλημα (για κάποιον άλλο ίσως δεν είναι) αλλά δεν έχω βρει ευκαιρία να το πάω στην αντιπροσωπεία για αναβάθμιση. Πιθανόν μετά να διορθωθεί το πρόβλημα.

 

Για το ζήτημα της μπαταρίας που έχει αναφερθεί πολλές φορές, με μέτρια χρήση το φορτίζω κάθε Πέμπτη και Κυριακή, ας το πούμε προληπτικά, χωρίς να έχει δείξει η ένδειξη μπαταρίας ότι θέλει φόρτιση.

Για μια εβδομάδα που έβαλα την εταιρική sim η διάρκεια της μπαταρίας ήταν με το ζόρι 1 1/2 μέρα το πολύ. Λογικότατο αν υπολογίσω ότι έχω τουλάχιστον μια ώρα εξερχόμενες την ημέρα.

 

Δε συνιστώ ποτέ τίποτα, μόνο να προτείνω μπορώ :) Αν σε κάποιον αρέσει η συσκευή ψάχνει, αν μπορεί τη βρίσκει σε κάποιο κατάστημα και την επεξεργάζεται λίγο και αποφασίζει αν του κάνει. Οι ανάγκες του καθενός μας είναι διαφορετικές.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το συγκεκριμενο κινητο, και οταν παω στη φωνιτικη εγγραφη, και παταω record, μου λεει μη διαθεσιμη λειτουργια... Πως θα ηχογραφησω???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει επιλέξει να αποθηκεύει τις εγγραφές στη μνήμη της συσκευής και είναι λίγη ή πλήρης;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει επιλέξει να αποθηκεύει τις εγγραφές στη μνήμη της συσκευής και είναι λίγη ή πλήρης;

 

Οχι ρε φιλε, 50mb μνημη εχω, αλλα τωρα ως διαμαγειας δουλευει μια χαρα.... :lol::lol::lol:Ευχαριστω παντως για τν απαντηση...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω τωρα και εγω κατι που θελω??το εικονικο πληκτρολογιο στα παιχνιδια ειναι απαραιτητο να υπαρχει?δεν υπαρχει επιλογη να το βγαλεις??σε καποια χρειαζεται αλλα σε καποια που ειναι full touch screen εκτος του οτι δεν χρειαζεται κρυβει μερικες φορες και καποιες επιλογες!!ευχαριστω κ συγγνωμη αν σας κουρασα!!! :rolleyes:

 

Μαλιστα!Σε βρισκω πολυ σωστη!

Εαν ψαξεις στο youtube (LG KP500 games) σιγουρα θα βρεις ενα βιντεο να σου λυσει την απορια(εγω προσωπικα ειχα βρει)!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την πληροφορια,αλλα δεν καταλαβα αν με αυτο τον τροπο αφαιρεις μια για παντα το πληκτρολογιο η σε οσα παιχνιδια θελω εγω!!φανταζομαι αυτο να μην μετραει σαν hacking του κινητου κ να χασω την εγγυηση!?! :)))
ΠΑΟΚαρα και τα μυαλα στα καγκελα!! :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την πληροφορια,αλλα δεν καταλαβα αν με αυτο τον τροπο αφαιρεις μια για παντα το πληκτρολογιο η σε οσα παιχνιδια θελω εγω!!φανταζομαι αυτο να μην μετραει σαν hacking του κινητου κ να χασω την εγγυηση!?! :)))

 

Η διαδικασία αναφέρεται αποκλειστικά σε μετατροπή του αρχείου του παιχνιδιού κι όχι στο λογισμικό του τηλεφώνου.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

α πολυ ωραια!!ευχαριστωωωωω!!ελπιζω να τα καταφερω,θα σας ενημερωσω! :rolleyes:
ΠΑΟΚαρα και τα μυαλα στα καγκελα!! :ninja:
Link to comment
Share on other sites

:angry:

Παιδια κοντευω να σαλταρω!!!!!!!!!!

Εχω γυρω στις 4-5 μερες που το παραγγειλα και ακομα να ερθει!

Μια δεν το εχουν οι ιδιοι και το περιμενουν,την αλλη μερα τους ηρθε αλλα μπηκε αργα στις αποθηκες τους...

Για να δουμε τι αλλο θα δουμε!

Μακρια απο acorn shop....

 

 

Ο παθών....

Και μη μαθών,Tecno boy!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, πάνε πάρε το από αλλού, κι ακύρωσέ το από το acorn shop :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες,έχω ένα πρόβλημα με το cookie,ενώ τα sms πηγαίνουν στο σωστό προορισμό μου βγάζει λάθος όνομα στην αναφορά.

Σκέφτομαι αναβάθμιση firmware,αλλά δεν την έχω κάνει ξανά.Είναι εύκολο να μου πει κάποιος τι χρειάζομαι για να την κάνω και πώς?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, γινεται να κανεις ζουμ στην καμερα???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, γινεται να κανεις ζουμ στην καμερα???

Ναι, μην φανταστείς τίποτα τρελό, κάτι απειροελάχιστο είναι.:( Πρέπει να μειώσεις την ανάλυση από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες,έχω ένα πρόβλημα με το cookie,ενώ τα sms πηγαίνουν στο σωστό προορισμό μου βγάζει λάθος όνομα στην αναφορά.

Σκέφτομαι αναβάθμιση firmware,αλλά δεν την έχω κάνει ξανά.Είναι εύκολο να μου πει κάποιος τι χρειάζομαι για να την κάνω και πώς?

 

Κι μένα μου το κάνει, το καθυστερημένο. Και το αναβάθμισα κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση,η γραφιδα του KP500 καταληγει σε καοτουκ στην ακρη ή θα φοβαμε να το ακουμπησω με αυτην(σε περιπτωση που ειναι μεταλλικη) προκειμενου να μην το γρατζουνισω;:confused:
Link to comment
Share on other sites

α πολυ ωραια!!ευχαριστωωωωω!!ελπιζω να τα καταφερω,θα σας ενημερωσω! :rolleyes:

Καλησπερα,τελικα τα καταφερες;

Τι σου εμφανιζει στα παιχνιδια τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση,η γραφιδα του KP500 καταληγει σε καοτουκ στην ακρη ή θα φοβαμε να το ακουμπησω με αυτην(σε περιπτωση που ειναι μεταλλικη) προκειμενου να μην το γρατζουνισω;:confused:

 

Αν του βάλεις την προστασία οθόνης που έχει στη συσκευασία δε θα έχεις κανένα πρόβλημα ακόμα και αν δε χρησιμοποιείς τη γραφίδα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...