Jump to content

Οδηγός: Πως θα μπείτε στο i-mode χωρίς να έχετε κινητό i-mode


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω Nokia 3600 slide και ακολούθησα τις οδηγίες για τις ρυθμίσεις, πήρα στο cc, τους έδωσα ένα άσχετο imei, με ρώτησαν τον αριθμό του κινητού και μου είπαν ότι το ενεργοποίησαν. Αλλά δε μου ήρθε μήνυμα, όπως μου είπαν.

Τους ξαναπαίρνω, ελέγχουν τη γραμμή, μου λένε ότι είναι ενεργοποιημένο το i-mode.

Όταν πάω να συνδεθώ και να ανοίξω οποιαδήποτε σελίδα, ήταν την αρχική, είτε άλλη, ενώ ανοίγει σύνδεση G, μετά από λίγο μου λέει "Αδύνατη η πρόσβαση στο διακομιστή". Δοκίμασα και την ασφαλή και την κανονική θύρα, με το ίδιο αποτέλεσμα. Οι ρυθμίσεις, πάντως, είναι σωστές, αλλιώς δε θα άνοιγε καθόλου GPRS σύνδεση. Λέτε να μη μου το έχουν ενεργοποιήσει;

 

PREPI NA DOSIS SOSTO IMEI,GT ME AFTO IMEI P DINIS S ENERGOPIOUN TO IMODE SE AFTO TO SISKEVI.. KAI EGO P EXO DOSI TO IMEI TOU NOKIA 6120.. KAI OTAN PROSPATHO

NA SINDETHO ME ALO SISKEVI DEN SINDEETE

Link to comment
Share on other sites

PREPI NA DOSIS SOSTO IMEI,GT ME AFTO IMEI P DINIS S ENERGOPIOUN TO IMODE SE AFTO TO SISKEVI.. KAI EGO P EXO DOSI TO IMEI TOU NOKIA 6120.. KAI OTAN PROSPATHO

NA SINDETHO ME ALO SISKEVI DEN SINDEETE

 

Ευχαριστώ πολύ, μάλλον έχεις δίκιο!

Να ζητήσω απενεργοποίηση και να πάρω μερικές μέρες μετά για ενεργοποίηση εκ νέου; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, μάλλον έχεις δίκιο!

Να ζητήσω απενεργοποίηση και να πάρω μερικές μέρες μετά για ενεργοποίηση εκ νέου; :blink:

 

κοιτα κουκλα μου,για να μην μπερδευτεις περρισοτερο!

δεν ενεργοποιητε το imode στην συσκευη!

αλλα στον αριθμο cosmote!

που σημαινει οτι! οοοοταν θα ζητησεις ενεργοποιηση του imode σε εναν αριθμο cosmote,απο μια συσκευη imode,η συγκεκριμενη υπηρεσια θα ενεργοποιηθει για τον συγκεκριμενο αριθμο της cosmote!

αν αλλαξεις sim,την χασεις,την πεταξεις,η οτιδηποτε αλλο συμβει και μετα βαλεις αλλη καρτα sim cosmote στο ιδιο τηλ και ζητησεις ενργοποιησει του imode με το ιδιο imei της συσκευεις,τοτε θα ενεργοποιηθει η υπηρεσια!και παλι........:O

οκ?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

κοιτα κουκλα μου,για να μην μπερδευτεις περρισοτερο!

δεν ενεργοποιητε το imode στην συσκευη!

αλλα στον αριθμο cosmote!

που σημαινει οτι! οοοοταν θα ζητησεις ενεργοποιηση του imode σε εναν αριθμο cosmote,απο μια συσκευη imode,η συγκεκριμενη υπηρεσια θα ενεργοποιηθει για τον συγκεκριμενο αριθμο της cosmote!

αν αλλαξεις sim,την χασεις,την πεταξεις,η οτιδηποτε αλλο συμβει και μετα βαλεις αλλη καρτα sim cosmote στο ιδιο τηλ και ζητησεις ενργοποιησει του imode με το ιδιο imei της συσκευεις,τοτε θα ενεργοποιηθει η υπηρεσια!και παλι........:O

οκ?

 

file mporis na exis dikeo.. ala den katalabeno kati.. exo dokimasi se 2 ales siskeves kai den kani sindesi vgeni endiksi G kai den mpeni egrafite paketa dedomenon lei..mono me 1 siskevi mpeni.. mperdeftika dld:wacko:

Link to comment
Share on other sites

κοιτα κουκλα μου,για να μην μπερδευτεις περρισοτερο!

δεν ενεργοποιητε το imode στην συσκευη!

αλλα στον αριθμο cosmote!

που σημαινει οτι! οοοοταν θα ζητησεις ενεργοποιηση του imode σε εναν αριθμο cosmote,απο μια συσκευη imode,η συγκεκριμενη υπηρεσια θα ενεργοποιηθει για τον συγκεκριμενο αριθμο της cosmote!

αν αλλαξεις sim,την χασεις,την πεταξεις,η οτιδηποτε αλλο συμβει και μετα βαλεις αλλη καρτα sim cosmote στο ιδιο τηλ και ζητησεις ενργοποιησει του imode με το ιδιο imei της συσκευεις,τοτε θα ενεργοποιηθει η υπηρεσια!και παλι........:O

οκ?

 

Καταλαβαίνω αυτό που λες, όμως πώς εξηγείται ότι το i-mode είναι ενεργοποιημένο στη γραμμή μου αλλά δε μπορεί να συνδεθεί με το διακομιστή; Οι ρυθμίσεις είναι τσεκαρισμένες διπλά και τριπλά... Στην Cosmote έχω πάρει 3 τηλέφωνα, έλεγξαν 3 διαφορετικοί άνθρωποι τη γραμμή και μου είπαν ότι το i-mode είναι ενεργοποιημένο. Άρα...... :confused:

 

(My_Immortal)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

gt tote stin arxi o mitsos mas lei tha pliktrologiste to *#06* ? giana vrite to imei.. an itan na dosoume oti nane imei. thamas egrafe pite tous oti sas erthi sto mialo...panta filika :)
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω αυτό που λες, όμως πώς εξηγείται ότι το i-mode είναι ενεργοποιημένο στη γραμμή μου αλλά δε μπορεί να συνδεθεί με το διακομιστή; Οι ρυθμίσεις είναι τσεκαρισμένες διπλά και τριπλά... Στην Cosmote έχω πάρει 3 τηλέφωνα, έλεγξαν 3 διαφορετικοί άνθρωποι τη γραμμή και μου είπαν ότι το i-mode είναι ενεργοποιημένο. Άρα...... :confused:

 

(My_Immortal)

δεν ειναι σωστες οι ρυθμισεις σου.αποκλειεται να ειναι κατι αλλο!τσεκαρισε τες ξανα απο την αρχη μια μια!
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

file mporis na exis dikeo.. ala den katalabeno kati.. exo dokimasi se 2 ales siskeves kai den kani sindesi vgeni endiksi G kai den mpeni egrafite paketa dedomenon lei..mono me 1 siskevi mpeni.. mperdeftika dld:wacko:

τσεκαρισε μιμια της ρυθμισεις σου απο την αρχη!πρεπει να εχεις λαθος την apn.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

για δειτε και αυτο το τρελο σημερα το πρωι ερχετε μυνημα απο cote οτι εληξε η μηνiαια απεριοριστη πλοηγηση στο ιμοντ και ενεργοποιηστε τη μεσο του πορταλ..

ολα καλα μπαινω στο δικο μου ιμοντε παταω ενεργοποιηση και μετα λεει πατηστε για επιβεβαιωση και θα σας σταλει μηνημα,παταω και αντι για μηνημα μου βγαζει αυτες τις μ@@@@ς

You are not authorized to view this page

The Web server you are attempting to reach has a list of IP addresses that are not allowed to access the Web site, and the IP address of your browsing computer is on this list.

 

Please try the following:

Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.

HTTP Error 403.6 - Forbidden: IP address of the client has been rejected.

Internet Information Services (IIS)

 

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 403.

Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled About Security, Limiting Access by IP Address, IP Address Access Restrictions, and About Custom Error Messages.

μπαινω και απο pc στη σελιδα τα ιδια...

τη ειναι αυτο ξερει κανενας?

με τον ιδιο τροπο το εχω ενεργοποιησει και αλλη φορα χωρις κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι? Μπορειτε να κατεβασετε, κατι, οτιδηποτε, σερφαροντας με imode στον υπολογιστη? Εγω παντως οχι. Και μιλαμε για μικρα αρχεια (<2mb). Ουτε pdf, ουτε doc, ουτε τιποτε. Κατεβαζει υποτιθεται το αρχειο, στιγμιαια, και εχει μεγεθος 4kb.

Δεν το εχει παθει κανεις αλλος?

Link to comment
Share on other sites

για δειτε και αυτο το τρελο σημερα το πρωι ερχετε μυνημα απο cote οτι εληξε η μηνiαια απεριοριστη πλοηγηση στο ιμοντ και ενεργοποιηστε τη μεσο του πορταλ..

ολα καλα μπαινω στο δικο μου ιμοντε παταω ενεργοποιηση και μετα λεει πατηστε για επιβεβαιωση και θα σας σταλει μηνημα,παταω και αντι για μηνημα μου βγαζει αυτες τις μ@@@@ς

You are not authorized to view this page

The Web server you are attempting to reach has a list of IP addresses that are not allowed to access the Web site, and the IP address of your browsing computer is on this list.

 

Please try the following:

Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.

HTTP Error 403.6 - Forbidden: IP address of the client has been rejected.

Internet Information Services (IIS)

 

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 403.

Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled About Security, Limiting Access by IP Address, IP Address Access Restrictions, and About Custom Error Messages.

μπαινω και απο pc στη σελιδα τα ιδια...

τη ειναι αυτο ξερει κανενας?

με τον ιδιο τροπο το εχω ενεργοποιησει και αλλη φορα χωρις κανενα προβλημα

 

Δοκίμασε ξανά;) Ήταν ένα στιγμιαίο πρόβλημα:p

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι? Μπορειτε να κατεβασετε, κατι, οτιδηποτε, σερφαροντας με imode στον υπολογιστη? Εγω παντως οχι. Και μιλαμε για μικρα αρχεια (<2mb). Ουτε pdf, ουτε doc, ουτε τιποτε. Κατεβαζει υποτιθεται το αρχειο, στιγμιαια, και εχει μεγεθος 4kb.

Δεν το εχει παθει κανεις αλλος?

 

Είναι default οι τύποι των αρχείων που μπορείς να κατεβάσεις....δες στην αρχή του thread του τύπους που μπορείς να κατεβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

για δειτε και αυτο το τρελο σημερα το πρωι ερχετε μυνημα απο cote οτι εληξε η μηνiαια απεριοριστη πλοηγηση στο ιμοντ και ενεργοποιηστε τη μεσο του πορταλ..

ολα καλα μπαινω στο δικο μου ιμοντε παταω ενεργοποιηση και μετα λεει πατηστε για επιβεβαιωση και θα σας σταλει μηνημα,παταω και αντι για μηνημα μου βγαζει αυτες τις μ@@@@ς

You are not authorized to view this page

The Web server you are attempting to reach has a list of IP addresses that are not allowed to access the Web site, and the IP address of your browsing computer is on this list.

 

Please try the following:

Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.

HTTP Error 403.6 - Forbidden: IP address of the client has been rejected.

Internet Information Services (IIS)

 

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 403.

Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled About Security, Limiting Access by IP Address, IP Address Access Restrictions, and About Custom Error Messages.

μπαινω και απο pc στη σελιδα τα ιδια...

τη ειναι αυτο ξερει κανενας?

με τον ιδιο τροπο το εχω ενεργοποιησει και αλλη φορα χωρις κανενα προβλημα

 

τιποτα...προσπαθησα και σημερα βγαζει ακριβως το ιδιο σφαλμα με την ip και τη μικροσοφτ τη σχεση εχουν αυτα με το ιμοντ δεν ξερω. θα παρω αυριο στο 1313 μπας και βγαλω ακρη.δεν κατεβαιζει rar,zip,mp3,pdf,και δεν ανοιγει σιτε τυπου rapidshare .

κατεβαζει exe,sis,jar,amr

Link to comment
Share on other sites

τιποτα...προσπαθησα και σημερα βγαζει ακριβως το ιδιο σφαλμα με την ip και τη μικροσοφτ τη σχεση εχουν αυτα με το ιμοντ δεν ξερω. θα παρω αυριο στο 1313 μπας και βγαλω ακρη.δεν κατεβαιζει rar,zip,mp3,pdf,και δεν ανοιγει σιτε τυπου rapidshare .

κατεβαζει exe,sis,jar,amr

 

Παρατηρησεις: Μπορουμε να κατεβασουμε αρχεια με μεγεθος πανω απο 1 ΜΒ αλλα υπαρχει περιορισμος στους τυπους.

Κατεβαινουν: .exe .jpg .mid .rar .jar

Δεν κατεβαινουν: .mp3 .jad

Ποτε ναι και ποτε οχι: .zip

 

Όπως αυτά αναφαίρονται στην πρώτη σελίδα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, με πιανει το παραπονο.

Κριμα να δινει internet στο κινητο, και να μην εχει internet το ιδιο το κινητο!

Να δινεις νερο να πιουν οι αλλοι, και να διψας ο ιδιος!

 

Καποιος συμφορουμιτης προτεινε φορματ στο κινητο, αλλα δεν μπορω να διαθεσω μια μερα ολοκληρη να το στησω απο την αρχη. Εχω εγκαταστησει ενα σωρο προγραμματα κλπ.

 

Γιατι δεν δινει internet σε κανενα browser?

Υπενθυμιζω εχω κινητο symbian 60 3rd edition, οχι imode κινητο.

 

Προσπαθουν οι Browsers να βγουν στο internet, τους δηλωνων το imode σημειο προσβασης, και δεν βγαινουν ποτε.

 

Γιατι? Καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, με πιανει το παραπονο.

Κριμα να δινει internet στο κινητο, και να μην εχει internet το ιδιο το κινητο!

Να δινεις νερο να πιουν οι αλλοι, και να διψας ο ιδιος!

 

Καποιος συμφορουμιτης προτεινε φορματ στο κινητο, αλλα δεν μπορω να διαθεσω μια μερα ολοκληρη να το στησω απο την αρχη. Εχω εγκαταστησει ενα σωρο προγραμματα κλπ.

 

Γιατι δεν δινει internet σε κανενα browser?

Υπενθυμιζω εχω κινητο symbian 60 3rd edition, οχι imode κινητο.

 

Προσπαθουν οι Browsers να βγουν στο internet, τους δηλωνων το imode σημειο προσβασης, και δεν βγαινουν ποτε.

 

Γιατι? Καμια ιδεα?

 

Μήπως υπάρχει κάποιο λάθος στις ρυθμίσεις ή συνδέεσε με το ίδιο προφίλ στο INTEPNET μέσω τού υπολογιστή;

Link to comment
Share on other sites

Με το ιδιο προφιλ, συνδεομαι στο internet μεσω υπολογιστη, το προφιλ imode.

Και το κινητο...δεν εχει αυτονομα internet. Παει να βγει ο browser στο internet, του δινω σημειο προσβασης το imode, και δεν καταφερνει να μπει ποτε. Εχω σπασει το κεφαλι μου πως ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο, τι να φταιει, και δεν μπορω να το εξηγησω.

Link to comment
Share on other sites

Με το ιδιο προφιλ, συνδεομαι στο internet μεσω υπολογιστη, το προφιλ imode.

Και το κινητο...δεν εχει αυτονομα internet. Παει να βγει ο browser στο internet, του δινω σημειο προσβασης το imode, και δεν καταφερνει να μπει ποτε. Εχω σπασει το κεφαλι μου πως ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο, τι να φταιει, και δεν μπορω να το εξηγησω.

 

Μπορει να το εχω κατι μηνες το προβλημα, αλλα σημερα, επειτα απο ωρες ψαξιματος, βρηκα τη λυση.

 

Τελικα το θεμα ειναι παντα στις λεπτομερειες...

 

Αντιγραφω απο την 1η σελιδα, με μαρκαρισμα <---- τα σημεια που χρειαζονταν προσοχη.

 

 

 

Βήμα 3ο)

 

Δημιουργία σύνδεσης στο κινητό

 

Ρυθμίσεις > Σημεία πρόσβασης > Επιλογές > Νέο σημείο πρόσβασης >

Όνομα σύνδεσης: i-mode <------------------------------

Φορέας δεδομένων: πακέτα δεδομένων

Όνομα σημ. πρόσβ.: i-mode <-----------------------------------

Όνομα χρήστη: (αφήστε το κενό)

Προτρ. κωδ. προσβ.: (αφήστε το κενό)

Έλεγχος στοιχείων: Κανονικός

Αρχική σελίδα: http://portal.imode.gr

 

Επιλογές > προχωρημ. ρυθμίσεις >

Τύπος δικτύου: IPv4

Διεύθυνση ΙΡ τηλεφ.: Αυτόμ. επιλογή

Διεύθυνση DNS: Αυτόμ. επιλογή

Διεύθ. διάκ. μεσολάβ.: 172.019.043.006 < --------------------------

Αρ. θύρας διακ. μεσ: 5080

 

Πίσω > Πίσω > Πίσω > Πίσω > Έξοδος

 

 

 

 

Σημειωσεις:

- δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, αλλα επειδη στον οδηγο της πρωτης σελιδας γραφει οτι μπορουμε να δωσουμε ονομα προσβασης οτι θελουμε, το ειχα ονομασει imode(διχως την παυλα αναμεσα. Και το ονομα σημειου προσβασης, και συνδεσης. Μαλλον πρεπει ομως υποχρεωτικα να αναγραφουμε i-mode.

 

- για νοκια, ο proxy δεν ειναι "Διεύθ. διάκ. μεσολάβ.: 172.19.43.6", αλλα το σωστο ειναι το 172.019.043.006, οπως αναγραφεται στην 1η σελιδα οτι ισχυει και για τα αλλα κινητα. Εχοντας νοκια, κοιταζα κατευθειαν εκει, οχι για τα αλλα κινητα...λαθος οπως αποδειχτηκε. Τα μηδενικα, που δεν αναγραφονται για νοκια, κανουν την διαφορα.

 

Με αυτα και με αυτα, πλεον δεν εχω προσβαση μονο απο το laptop αλλα και απο το κινητο.

 

Mitsos_the_great, respect! :) Ισως θα επρεπε να τροποποιηθει η πρωτη σελιδα, ονομα υποχρεωτικα i-mode και proxy με μηδενικα(περιπτωση νοκια)

 

Ελπιζω το imode να μας κρατα συντροφια για πολλα χρονια ακομη...

εμεις ως καλοι και ευχαριστημενοι πελατες, θα δινουμε τον οβολο μας...

Link to comment
Share on other sites

Έλα να βλέπω κίνηση στο θέμα!:p. Τέλος το απεριόριστο σήμερα της WIND και το i-mode είναι το μόνο που αξίζει πλέον!
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το εχω κατι μηνες το προβλημα, αλλα σημερα, επειτα απο ωρες ψαξιματος, βρηκα τη λυση.

 

Τελικα το θεμα ειναι παντα στις λεπτομερειες...

 

Αντιγραφω απο την 1η σελιδα, με μαρκαρισμα <---- τα σημεια που χρειαζονταν προσοχη.

 

 

 

Βήμα 3ο)

 

Δημιουργία σύνδεσης στο κινητό

 

Ρυθμίσεις > Σημεία πρόσβασης > Επιλογές > Νέο σημείο πρόσβασης >

Όνομα σύνδεσης: i-mode <------------------------------

Φορέας δεδομένων: πακέτα δεδομένων

Όνομα σημ. πρόσβ.: i-mode <-----------------------------------

Όνομα χρήστη: (αφήστε το κενό)

Προτρ. κωδ. προσβ.: (αφήστε το κενό)

Έλεγχος στοιχείων: Κανονικός

Αρχική σελίδα: http://portal.imode.gr

 

Επιλογές > προχωρημ. ρυθμίσεις >

Τύπος δικτύου: IPv4

Διεύθυνση ΙΡ τηλεφ.: Αυτόμ. επιλογή

Διεύθυνση DNS: Αυτόμ. επιλογή

Διεύθ. διάκ. μεσολάβ.: 172.019.043.006 < --------------------------

Αρ. θύρας διακ. μεσ: 5080

 

Πίσω > Πίσω > Πίσω > Πίσω > Έξοδος

 

 

 

 

Σημειωσεις:

- δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, αλλα επειδη στον οδηγο της πρωτης σελιδας γραφει οτι μπορουμε να δωσουμε ονομα προσβασης οτι θελουμε, το ειχα ονομασει imode(διχως την παυλα αναμεσα. Και το ονομα σημειου προσβασης, και συνδεσης. Μαλλον πρεπει ομως υποχρεωτικα να αναγραφουμε i-mode.

 

- για νοκια, ο proxy δεν ειναι "Διεύθ. διάκ. μεσολάβ.: 172.19.43.6", αλλα το σωστο ειναι το 172.019.043.006, οπως αναγραφεται στην 1η σελιδα οτι ισχυει και για τα αλλα κινητα. Εχοντας νοκια, κοιταζα κατευθειαν εκει, οχι για τα αλλα κινητα...λαθος οπως αποδειχτηκε. Τα μηδενικα, που δεν αναγραφονται για νοκια, κανουν την διαφορα.

 

Με αυτα και με αυτα, πλεον δεν εχω προσβαση μονο απο το laptop αλλα και απο το κινητο.

 

Mitsos_the_great, respect! :) Ισως θα επρεπε να τροποποιηθει η πρωτη σελιδα, ονομα υποχρεωτικα i-mode και proxy με μηδενικα(περιπτωση νοκια)

 

Ελπιζω το imode να μας κρατα συντροφια για πολλα χρονια ακομη...

εμεις ως καλοι και ευχαριστημενοι πελατες, θα δινουμε τον οβολο μας...

Σοβαρά αυτό ήταν το πρόβλημα??

Εμένα πάντως μπαίνει κανονικά με τις ρυθμίσεις που γράφω. ούτε στα "0" έχει πρόβλημα(είναι το ίδιο) ούτε στο όνομα.

Όπως τα δείχνω μπαίνει κανονικά. Μάλλον το 6600 σου είναι ιδιότροπο :p

 

Τεσπα, sorry αν προκάλεσα πρόβλημα :)

 

Ας τροποποιήσει κάποιος το μυνημα, εγω δεν μπορώ πιά.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να κάνει έναν οδηγό για το K850 γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Είναι διαφορετικές οι ρυθμίσεις στο μενού

EDIT: Ακυρο, με παιδεψε αλλα το βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...