Jump to content

PES (Pro Evolution Soccer) 2009


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kserei kaneis an tha vgei patchaki me ellinikes omades? :D

 

 

βασικα εχει βγει αλλα πρεπει να ειναι δοκιμαστικο,το εχω αλλα δεν το εβαλα ακομα αλλα γενικως οσοι προσπαθησαν να το βαλουν δεν τα καταφεραν.Αν θες πες μου να σου στειλω λινκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι ανάλυηση πρέπει να είναι η φώτο μας για να φτιάξουμε το face στο PES2009 (PS3) ????

Δυστυχώς,δε θυμάμαι ακριβώς αλλά το λέει όταν πας να τη βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ...στο ps2 δεν υπαρχει το champions league....perque??:mad:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

εγω απ οτι καταλαβα το 2009 του ps2 ειναι το 2008 με αλλαγμενη την εμφανιση και τις ομαδες.Τιποτα το διαφορετικο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω απ οτι καταλαβα το 2009 του ps2 ειναι το 2008 με αλλαγμενη την εμφανιση και τις ομαδες.Τιποτα το διαφορετικο.

 

συμφωνώ απόλυτα....μόνο το become a legend ειναι καινούριο στο PS2...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

εγω απ οτι καταλαβα το 2009 του ps2 ειναι το 2008 με αλλαγμενη την εμφανιση και τις ομαδες.Τιποτα το διαφορετικο.

 

συμφωνώ απόλυτα....μόνο το become a legend ειναι καινούριο στο PS2...

 

Ε όχι δα. Είναι σαφής η αλλαγή στο gameplay. Τρόποι με τους οποίους έβαζες ευκολότατα εγκολ στο 2008 είναι πλέον εγγυημένο ότι οδηγούν τη μπάλα στα περιστέρια. Επίσης πολύ πιο αληθοφανής είναι ο τρόπος που ντιπλάρεις τους αντιπάλους, επίσης η κίνηση των συμπαικτών στον ανοικτό χώρο είναι πιο ευφυής, και τέλος οι πάσες δεν είναι τόσο εύκολες όσο πριν.

 

Γενικά το gameplay έγινε καλύτερο κατά τη γνώμη μου, πιο αληθοφανές θα έλεγα. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινεται να παιξουνε σε ενα pc 2 players?? Προσπαθησα σημερα με ενα φιλο μου, αλλα τιποτα! Ειχαμε συνδεσει ενα joystick, το οποιο το αναγνωριζε! Αλλα το παιχνιδι εβλεπε μονο ενα παιχτη! Μηπως καναμε κατι λαθος??
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινεται να παιξουνε σε ενα pc 2 players?? Προσπαθησα σημερα με ενα φιλο μου, αλλα τιποτα! Ειχαμε συνδεσει ενα joystick, το οποιο το αναγνωριζε! Αλλα το παιχνιδι εβλεπε μονο ενα παιχτη! Μηπως καναμε κατι λαθος??

 

Με πληκτρολόγιο μπορείς να παίξεις 2 άτομα?

 

εγω απ οτι καταλαβα το 2009 του ps2 ειναι το 2008 με αλλαγμενη την εμφανιση και τις ομαδες.Τιποτα το διαφορετικο.

 

Συμφωνώ και γω:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Με πληκτρολόγιο μπορείς να παίξεις 2 άτομα?

 

Αυτο που ηθελα να πω ητανε οτι ο ενας να επαιζε με πληκτρολογιο κι ο αλλος με το joystick!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το προ το επαιξα σημερα στο play3..τελειως διαφορετικο απο το 2008 καθως και πολυ αληθινη κινηση παιχτη επιτελους..δυστυχως αρχισαν οι γκαντεμιες...5 φαουλ ο Pirlo τα 4 δοκαρι...ελεος...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

προς ενημερωση σας (δεν ξερω κιολας και αν εχει γραφτει πιο πανω) η εκδοση για psp, φενεται να εχει ολες τις τελευταιες μεταγραφες.
http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχει ολες τις μεταγραφες που εγιναν ως 31 αυγουστου. απ οτι διαβασα μονο τον παναθηναικο δεν εχουν φτιαξει αν και ειναι μια απο τις 12 ομαδες που προσθεθηκαν στο c.l.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ηθελα να πω ητανε οτι ο ενας να επαιζε με πληκτρολογιο κι ο αλλος με το joystick!

 

Καμια βοηθεια ρε παιδια?? Δε ξερετε πως μπορει να γινει αυτο στο pc???

Ευχαριστω!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Κανε τις ρυθμισεις απο το εναρξη->προγραμματα......... και οχι μεσα απο το παιχνιδι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα το update patch v1.20 . Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν χρειάζεται καινούριο κρακ για να παίζει ή αν ξαναπερνάω το ίδιο που είχα με την αρχική έκδοση του pes2009 (το λέω γιατί όταν πέρασα το patch και πήγα να τρέξω το pes2009.exe μου ζήτησε "insert the correct cd/dvd" )
Link to comment
Share on other sites

προς ενημερωση σας (δεν ξερω κιολας και αν εχει γραφτει πιο πανω) η εκδοση για psp, φενεται να εχει ολες τις τελευταιες μεταγραφες.

 

Το PES 09' στο psp παρολα αυτα δημιουργηθηκε πολυ προχειρα καθως υστερει σε παρα πολλες λεπτομερειες (εχει ενα γηπεδο μονο,δεν υπαρχει διαιτητης στον αγωνα και αλλα)....:mad:

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος να μου τιποτα κολπακια για ντριμπλες εκτελεσεις φαουλ κ γενικα οτι εχει σχεση με συνδυασμους κουμπιων...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχω το παιχνιδακι στο πσ3... :p

μια ερωτισι... :ninja:

μου λεει οτι καποιοι παιχτες εχουν βερσιον 1.0.2 κ δεν μπορω να παιξω μαζι τους για να τουσ ριξω 5αρες... :cool:

πως βαζω κ εγω??? :worry:

ερωτισι: να σκεπαζω τιν κονσολα για τιν σκονι?? ειναι απαραιτιτο?? οποιοσ μου πει, θα του βαλω μονο 3 τεμαχια.... :wacko:

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση σχετικα με τα oficial patch..

 

Κατεβασα τα δυο oficial patches (PES2009Patch110 και PES2009Patch120) τα αποθηκευσα στα εγγραφα μου και πατησα extract here.Κανω διπλο κλικ στο αρχειο που βγηκε παταω update και κανει την υπολοιπη διαδικασια.

 

Το προβλημα εινα ιοταν παω να παιξω online μου βγαζει στοςυ περισοτερους χρηστες ενα κοκινο απαγορευτικο χρωματακι στο room και οταν παταω enter δεν με αφηνει και λεει οτι εχω την εκδοση 1.00.00!!Ενω ο αλλος παιχτης εχει την εκδοση 1.00.2!!

 

Τι κανω λαθος σε σχεση με τα patch και το update??

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος να μου τιποτα κολπακια για ντριμπλες εκτελεσεις φαουλ κ γενικα οτι εχει σχεση με συνδυασμους κουμπιων...

 

Αν πατήσεις ESC κατά τη διάρκεια του αγώνα και πας στο menu στην επιλογή Command List, θα βρεις τα πάντα! :cool: Έχε υπ' όψιν σου πάντως ότι για να τα βγάλεις όλα με επιτυχία θα χρειαστείς gamepad -με πληκτρολόγιο απλά δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...