Jump to content

football manager 2009


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ θα γράφουμε για το football manager 2009..

 

http://www.sigames.com/graphics/images/1719.jpg

Ημερομηνία κυκλοφορίας:14 Νοεμβρίου

trailer

Link to comment
Share on other sites

Είδα τα video του manager. Από ότι βλέπω θα χει και αγώνες 3d. Πιστεύω όμως θα ‘ναι περιορισμένες οι κινήσεις και οι λειτουργίες… Πχ όταν ήμουν μικρός έπαιζα premier manager 99 και όποτε γινόταν κόρνερ και το έδειχνε σε 3d, ήξερες ότι θα μπει γκολ. Όχι βέβαια ότι δεν υπήρχαν καρμπόν φάσης και στο fm08. Μόλις έβαζες 3ο γκολ, κατά 80% η επόμενη φάση του αντιπάλου ήταν 3-1. :/ Τέσπα… το περιμένω πως και πως γιατί είναι το μόνο παιχνίδι που παίζω και πραγματικά καίγομαι . Υπομονή λοιπόν μέχρι της 14 Νοεμβρίου:D

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ε κατα τις 10 το βλεπω...

F1fan.gr

Καθημερινά νέα στα Ελληνικά, αναλύσεις αγώνων, τεχνικά θέματα, και όλες οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζει ο φανατικός της Formula1.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

το demo εχει πολλα bugs..δεν ειναι μονο οι τραυματισμοι αλλα και αλλα πολλα..δες αυτο απο κατω....

 

Football Manager 2009 Demo Bugs :

The release of Football Manager 2009 demo invoked a lot of disappointed claims about the game after people had tried it. It's because of high quantity of different bugs in the game. There are some most noticeable of them:

 

- Players too injury prone

- Players never match fit!

- Typing bug - doubled letters

- Crashing sometimes

- Too many long shot and free kick goals. One-on-one poor percent of realization of goal moments.

- Penalties and the never ending game after extra-time.

- Strange moves of goalkeeper in 3D mode.

- In 3D match engine screen sounds of kicking ball comes 2 seconds earlier than the actual shot goes.

- Some widgets in TV view forget their position

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

2 meres minane... t xo paraggilei apo eshop k perimeno me agonia... XronisR pali kala gt eixa 3enerosei.... euxaristo

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

περιμενω και εγω να παω να το αγορασω αυθεντικο γιατι τετοια παιχνιδια πρεπει να αγοραζονται ωστε να μπορει η εταιρεια να μας δινει κατι καλυτερο καθε χρονο...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

άκουσα οτι το football manager 2009 μπορεί να εγκατασταθεί έως 5 φορές :confused:. αληθεύει;

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα χθες αλλα ακομα δεν εχω παιξει...δεν ειχα χρονο..τωρα σε κανα 15λεπτο θα κανω την πρωτη προσπαθεια...δεν ξερω αλλα εχω μια αισθηση οτι θα εχει πολλες αλλαγες απο το παλιο...μονο και μονο το 3D σε γεμιζει σκεψεις...για να δουμε...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το demo πριν το αγορασω για να δω πως ειναι και μου κολλαει οταν κανω submit team υπαρχει περιπτωση να μην το σηκωνει? εχω intel core 2 quad στα 2,4, ram 2 giga και καρτα γραφικων της nvidia την GEFORCE 8500 GT.

Poco: X3 NFC

HTC: P3300, Sensation, u ultra

Sony Ericsson: T20,T28s,T68i,K750,W580i

Nokia: 5110, 6510, 6610, 3650

Samsung:A100, D500,Omnia,Corby

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το demo πριν το αγορασω για να δω πως ειναι και μου κολλαει οταν κανω submit team υπαρχει περιπτωση να μην το σηκωνει? εχω intel core 2 quad στα 2,4, ram 2 giga και καρτα γραφικων της nvidia την GEFORCE 8500 GT.

 

πλακα μας κανεις??εχω το εβαλα στο παλιο pc ετσι για πλακα και τρεχει χαλαρα...pentium4 me 1gb ram kai 7900gs..η υπαρχει προβλημα στο demo η κανε update directx και drivers της καρτας γραφικων σου..βασικα "αγορασε" το παιχνιδι και δες..

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα γραφικων ειναι αναβαθμισμενη το directx τα vista εχουν το 10 το κανουμε και αυτο αναβαθμιση? Αν ναι απο που? Ρωταω για να μην παω και το αγορασω και δεν παιζει

Poco: X3 NFC

HTC: P3300, Sensation, u ultra

Sony Ericsson: T20,T28s,T68i,K750,W580i

Nokia: 5110, 6510, 6610, 3650

Samsung:A100, D500,Omnia,Corby

Link to comment
Share on other sites

οχι ολα κομπλε ειναι φιλε...το demo μαλλον ειχε καποιο προβλημα...μπορεις φυσικα να κατεβασεις το παιχνιδι η να πας να το αγορασεις....τετοιο παιχνιδι φυσικα ειναι πιο γλυκο να το αγορασεις...

Υ.Γ.εχω φτασει στον δεκεμβριο με 4 πρωταθληματα ενεργα...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

molis t pira.. pao na kao:R

 

πεν παλευεται... σε 5 αγώνες 11 τραυματισμοί... τι γίνετε... και οχι απλοί, πανω από μηνα όλοι....:S

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

λολ κατι δεν εχεις κανει λαθος βρε thierry...εμενα ολοι μια χαρα ειναι...μπας και εβαλες heavy training??

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

λολ κατι δεν εχεις κανει λαθος βρε thierry...εμενα ολοι μια χαρα ειναι...μπας και εβαλες heavy training??

 

Δε νομίζω... Και σε 'μένα ισχύει και σε διάφορα fora του παιχνιδιού ανά τον κόσμο έχει αναφερθεί ως bug. Παιδιά μιλάμε για ΤΟΥΣ τραυματισμούς, πέφτουν κάτω σαν κοτόπουλα οι παίκτες! :lol:

 

Κατά τα άλλα το παιχνίδι τα σπάει για άλλη μια χρονιά. Το 3D είναι σούπερ και με λίγη περισσότερη λεπτομέρεια θα γίνει κορυφαίο (ποιος είπε οτι πρέπει να έχεις τρελή λεπτομέρεια και zoom αλά FIFA Manager;). Η database εξαιρετική, το skin επιτέλους λειτουργικό και το interaction με τον Τύπο το καλύτερο που έχουμε δει στη σειρά!

 

Εγώ το είχα προπαραγγείλει και από το Σάββατο που ήρθε το PC περνά δύσκολες ώρες... :cool:

Link to comment
Share on other sites

τι να πω..παντως εγω πανω απο 4 τραυματισμους συνολικα δεν ειχα μεχρι στιγμης...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω... Και σε 'μένα ισχύει και σε διάφορα fora του παιχνιδιού ανά τον κόσμο έχει αναφερθεί ως bug. Παιδιά μιλάμε για ΤΟΥΣ τραυματισμούς, πέφτουν κάτω σαν κοτόπουλα οι παίκτες! :lol:

 

Κατά τα άλλα το παιχνίδι τα σπάει για άλλη μια χρονιά. Το 3D είναι σούπερ και με λίγη περισσότερη λεπτομέρεια θα γίνει κορυφαίο (ποιος είπε οτι πρέπει να έχεις τρελή λεπτομέρεια και zoom αλά FIFA Manager;). Η database εξαιρετική, το skin επιτέλους λειτουργικό και το interaction με τον Τύπο το καλύτερο που έχουμε δει στη σειρά!

 

Εγώ το είχα προπαραγγείλει και από το Σάββατο που ήρθε το PC περνά δύσκολες ώρες... :cool:

 

6 τραυματίες έχω αυτήν την στιγμή.Υπερβολικό είναι αλλά ισχύει...

Δυστυχώς λίγες αγωνιστικές πριν το τέλος του πρωταθλήματος είμαι σε κακό χάλι και δύσκολα θα επανακάμψω :(

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε παιδια,το παιχνιδι εχει χασει την αιγλη που ειχε το 2001-2002..δεν ειναι το ιδιο πωρωτικο!Επισης,ειμαι κ λιγο απογοητευμενος κ με τα στατς των ελληνικων ομαδων..

οκ οι ελληνες σκαουτερες κ αλλες χρονιες εκαναν ΜΕΓΑΛΑ ΛΑΘΗ σε παικτες ελληνικων ομαδων αλλα κανει μπαμ οτι μεροληπτουν υπερ καποιας συγκεκριμενης ομαδας..οταν ο κωνσταντινου επαιζε στον ΠΑΟ τον ειχαν βγαλει ΜΕΤΡΙΟ..ΑΜΕΣΩΣ μολις πηρε μεταγραφη στον ΟΣΦΠ τα στατιστικα του πηγαν ΣΤΑ ΥΨΗ!

αλλο παραδειγμα αδικημενου παικτη?Σαλπι?Νινης?ρουκαβινα

κ δεν θα με πειραζε αν μιλουσαμε για ΦΙΦΑ η ΠΡΟ,αλλα μιλαμε για προσομειωση μανατζερ..οπου ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ εχουν σημασια..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλό αλλα εμένα όλλο προβλήματα μου δημιουργή και έχω μείνει στο 2008.
Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλό αλλα εμένα όλλο προβλήματα μου δημιουργή και έχω μείνει στο 2008.

 

Δεν παίζει κανονικά....?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλό αλλα εμένα όλλο προβλήματα μου δημιουργή και έχω μείνει στο 2008.

 

Σε εμένα παίζει άψογα. ϊσως να έχει πρόβλημα ο υπολογιστής σου (ενοώ software)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...