Jump to content

Samsung GT-M8800 Pixon


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά,έχει ελλείψεις αλλά είναι πολύ καλό...Επίσης το SRS (Surround Sound System) Virtual 5.1CH που αναφέρει το gsm arena είναι για τν αναπαραγωγή από τα ηχεία?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Pixon M8800 - a challenge to Cyber-shot and Nseries or a iPhone killer?

 

http://smape.com/userfiles/samsung-pixon.jpg

 

http://smape.com/en/reviews//Samsung_m8800-rev.html

Link to comment
Share on other sites

Pixon M8800 - a challenge to Cyber-shot and Nseries or a iPhone killer?

 

http://smape.com/userfiles/samsung-pixon.jpg

 

http://smape.com/en/reviews//Samsung_m8800-rev.html

Μα είναι τόσο δύσκολο να βάλουν xenon φλάς? Τι να το κάνεις με αυτό το ledάκι που έχει. Μόλις νυχτώνει απαγορε΄'υεται να τραβήξεις φωτό. Δεν καταλαβαίνω για τί τέτοια έλλειψη σε ένα κινητό που το βασικό του ατού είναι η φωτογραφική του

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο τηλ.

και δυνατο μιας που εχει και

κλειστο λειτουργικο

αλλα και ενα wifi να ειχε δεν θα μας

χαλουσε...:blink:

παντως η samsung εχει μπει δυναμικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Camera Deathmatch: Sony Ericsson C905 vs. Samsung i8510 and M8800

 

http://img.smape.com/images/review/Sony_Ericsson/C905/phs/IMG_8161.jpg http://img.smape.com/images/review/Sony_Ericsson/C905/phs/IMG_8173.jpg

 

http://smape.com/en/reviews/sony_ericsson/Sony_Ericsson_C905_cam-rev.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παντως ακομα δεν εχει ερθει σε κανενα ελληνικο eshop.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
και κλασσικα εγω παραγγειλα:)μεθαυριο θα εχετε τις πρωτες μου εντυπωσεις.

πως θα ηθελα να μπορω να φτιαξω θεμα οπως με το u900.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

υπαρχει στα multirama στον πειραια φαινεται πολυ καλο να πας να το τσεκαρεις δεν υπαρχει διαθεσιμο αλλα μονο ενα για να δεις τισ λειτουργειες του

Link to comment
Share on other sites

γιατι να προτιμησει καποιος αυτο αντι για το omnia περα απο την φωτογραφικη?

για τον ιδιο λογο που καποιος θα παρει το omnia εναντι αυτου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει στα multirama στον πειραια φαινεται πολυ καλο να πας να το τσεκαρεις δεν υπαρχει διαθεσιμο αλλα μονο ενα για να δεις τισ λειτουργειες του

το κινητο ειναι οντως παρα πολυ καλο φιλε μου.

το εχω και για οσο το χρησιμοποιησα με αφησε απολυτα ικανοποιημενο.

το χω βαλει σε αγγελια αν και καποιες στιγμες σκεφτομαι να το κρατησω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι οντως παρα πολυ καλο φιλε μου.

το εχω και για οσο το χρησιμοποιησα με αφησε απολυτα ικανοποιημενο.

το χω βαλει σε αγγελια αν και καποιες στιγμες σκεφτομαι να το κρατησω.

 

Φίλε ταξιδιωτης22 πες μας , αν μπορείς , εντυπώσεις από το Pixon κυρίως πως

είναι οι φωτο( αν μπορείς να ποστάρεις και καμμια ) ,αλλά και γενικά πλεονεκτήματα

μειονεκτήματα , γιατί βασίζομαι απόλυτα στη σωστή πάντοτε κρίση σου !

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Όντως ταξιδιώτη,γιατί μας κρατάς σε αγωνία?Αφού όλοι κρεμόμαστε από τα χέρια σου!!Πως τα πάει σε φωτό(σε όλες τις συνθήκες),σε αναπαραγωγή μουσικής από ηχεία και ακουστικά και η ανταπόκριση της οθόνης είναι καλή?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

Απο εχθές το εχω και εγω στα χέρια μου και πρέπει να ομολογήσω πως είμαι ενθουσιασμένος. Το μενου είναι ευχρηστο (περισσότερο απο το μενου που είχε το Viewty που χρησιμοποιούσα) οι φωτογραφίες εκπληκτικές και η εμφάνιση αρκετα ομορφη.

Το μόνο πρόβλημα που έχω μέχρι στιγμής είναι οτι ο browser δεν μπορεί να συνδεθεί στο internet αλλα για αυτό μάλλον κάπου έχω κάνει λάθος στις ρυθμισεις της Vodafone.

Θα προσπαθήσω να ανεβάσω αυριο μερικές φωτογραφίες ώστε να δείτε και εσεις την απόδοσή του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

Απο εχθές το εχω και εγω στα χέρια μου και πρέπει να ομολογήσω πως είμαι ενθουσιασμένος. Το μενου είναι ευχρηστο (περισσότερο απο το μενου που είχε το Viewty που χρησιμοποιούσα) οι φωτογραφίες εκπληκτικές και η εμφάνιση αρκετα ομορφη.

Το μόνο πρόβλημα που έχω μέχρι στιγμής είναι οτι ο browser δεν μπορεί να συνδεθεί στο internet αλλα για αυτό μάλλον κάπου έχω κάνει λάθος στις ρυθμισεις της Vodafone.

Θα προσπαθήσω να ανεβάσω αυριο μερικές φωτογραφίες ώστε να δείτε και εσεις την απόδοσή του.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ. ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ MULTIRAMA ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΑ ΛΙΓΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ. ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ALBUM ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΕΙΧΝΕΙ FULL SCREEN ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΚΟΒΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ. ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ; ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΟΘΟΝΑΡΑ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Τις δείχνει κανονικά και αυτό που έχει πολλή πλάκα είναι οτι κουνόντας το κινητό δεξιά ή αριστερά, προχωρά στην επόμενη ή την προηγούμενη φωτογραφία.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους το έχουν!Το ηχείο του είναι δυνατό?Η απόκριση της οθόνης?Μπορείς να βάλεις τραγούδι από την κάρτα μνήμης ως ήχο κλήσης?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο είναι αρκετα δυνατό και η ποιότητα του ηχου ικανοποιητική, υπάρχει ενσωματομένο ''equalizer'' με αρκετες ρυθμίσεις NORM ROCK POP DANCE CLASS JAZZ WOWHD WOWHD voice και SRS. Ο player μπορεί να παίζει σε backround κατα την διαρκεια που κάνεις άλλη δουλεια με το κινητο (web browsing, messages κτλ). Υπάρχει δυνατότητα να βαλεις ως ringtone κάποιο τραγουδι αλλα δεν βρηκα το ίδιο για τον ηχο λήψης μυνήματος.

Εαν εχει κανείς ρυθμίσεις vodafone για internet που να μπορεί να τις στείλει θα με βοηθούσε αφάνταστα.....

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζοντας το ψαξιμο κατάφερα να ρυθμισω σωστα το τηλεφωνο και επιτέλους μπαίνει στο internet. Αλλα αυό που μου άρεσε ηταν οτι βρηκα πρόγραμμα που συνεργάζεται με τον ενσωματωμένο δέκτη GPS και ετσι λειτουργει και αυτό κανονικά και οχι μόνο για geotagging.:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Από βίντεο πως τα πάει? Θεωρητικά μπορεί να τραβήξει το καλύτερο, σε μεγαλύτερη ανάλυση από όλα τα άλλα τηλέφωνα. Ισχύει στην πράξη? Εντυπώσεις?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-M8800 Pixon

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...