Jump to content

Fringe (Fox)


YpNoS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι εγινε με τη σειρα? ειδα το 4 επ αλλα ακομα δεν εχει βγει το 5:O
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 651
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις σήμερα αξιώθηκα και τελείωσα τον δεύτερο κύκλο (είδα τα τρία τελευταία). Καταπληκτικό cliffhanger και πολύ καλά τα δύο τελευταία επεισόδια. Ελπίζω η τρίτη σεζόν να συνεχίσει δυναμικάμε περισσότερα ουσιώδη επεισόδια και ελάχιστα filler.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βαρεθεί ούτε μισό δευτερόλεπτο στην νέα σαιζόν, και τα 5 επεισόδια ήταν εξαιρετικά.

Ο αγώνας της Ολίβια να βρει τον εαυτό της και να γυρίσει πίσω, καθώς και η ζωή στην απέναντι μεριά είναι τρομερά ενδιαφέροντα.

 

Δίνουν ρέστα οι σεναριογράφοι φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Είδα μέχρι και το τέταρτο και έχω να πω ότι η τρίτη είναι με διαφορά η καλύτερη και πιο ενδιαφέρουσα σεζόν. Μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί τα πρώτα αυτά επεισόδια ήταν το ένα καλύτερο από το άλλο.
Link to comment
Share on other sites

και συνεχίζει και παρακάτω με πολύ καλά επεισόδια.

Πάντως τα νούμερα της σειράς είναι χάλια. Δύσκολα θα ανανεωθεί για επόμενη σεζόν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

και συνεχίζει και παρακάτω με πολύ καλά επεισόδια.

Πάντως τα νούμερα της σειράς είναι χάλια. Δύσκολα θα ανανεωθεί για επόμενη σεζόν.

 

Σήμερα το διάβασα και εγώ αυτό και μου ΄κανε τρομερή εντύπωση.

Θεωρούσα αυτονόητο ότι τα νούμερα της θα πήγαιναν καλά,

η 3η σαιζόν είναι εντυπωσιακή. Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Nαι, ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ. Πολύ καλό και το 6ο και γενικά η 3η σεζόν είναι φανταστική. Καμία σχέση με τις 2 προηγούμενες με τα αμέτρητα fillers.
Link to comment
Share on other sites

Nαι, ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ. Πολύ καλό και το 6ο και γενικά η 3η σεζόν είναι φανταστική. Καμία σχέση με τις 2 προηγούμενες με τα αμέτρητα fillers.

 

Προφανώς αυτό οφείλεται στο γεγονός πως οι πρώτες δύο σεζόν δεν είχανε βασική υπόθεση. Το πήγαιναν βδομάδα-βδομάδα σαν τα X-Files.

Πλέον οι υποθέσεις κάθε βδομάδας υπάρχουν μεν, αλλά είναι δεμένες με μια πιο γενική υπόθεση.

Οντως πάντως η τρίτη σεζόν είναι με διαφορά η καλύτερη μέχρι στιγμής.

Μέχρι και η Torv παίζει καλύτερα -και λιγότερο κρυόκ..α - από τις προηγούμενες δυο.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Θα 'ναι κρίμα αν δεν ανανεωθεί για του χρόνου (αν υποθέσουμε ότι θα συνεχιστεί στα ίδια επίπεδα) γιατί είναι πραγματικά καλή σεζόν :(
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί βλέπουν νούμερα, δυστυχώς. Και αν η σειρά δεν τα πάει φέτος καλά, υπάρχει το ενδεχόμενο να μην την ανανεώσουν. Εύχομαι να ανέβει και άλλο η σεζόν ώστε να ανέβουν και τα νούμερα. Είναι, και από την αρχή ήταν, μία από τις αγαπημένες μου σειρές και είναι κρίμα να κοπεί, ειδικά τώρα που αρχίζει και γίνεται ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα. Προς το παρόν δεν έχει ακουστεί κάτι.
Link to comment
Share on other sites

για τί νούμερα μιλάμε;

Νομίζω τα τελευταία νούμερα είναι στα 2-2.5 εκ τηλεθεατές.

 

Για μένα από τις καλύτερες σειρές που έχω δει ειδικά τα τελευταία χρόνια. Ακόμα και τα fillers μου άρεσαν στις προηγουμενες σεζόν.

 

Δυστυχώς με τη επικείμενη μετακίνηση σε slot παρασκευή βράδυ απότι λένε στα φόρα είναι σίγουρο το κόψιμο. Πολλοί λένε ότι γιαυτό άρχισαν να επιταχύνουν την υπόθεση,για να προλάβουν να την τελειώσουν...

 

Δυστυχώς πάμε για στεναχώρια σε σχέση με το μέλλον της σειράς...Προσωπικά θα στεναχωρηθώ σχεδόν όσο με το firefly (εντάξει, σχεδόν είπα...)

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως το προβλημα με αυτη τη σειρα το κυριοτερο δηλ ειναι πως προκειται για μια ανακυκλωση αλλων σειρων τετιου ειδουσ που εχουμε δει ως τωρα με παντα αρχικο κονσεπτ τυπου x files...Η σειρα με αρεσει πολυ και ο 3ος κυκλος ειναι ακομα καλυτερος.Aπλως μετα το τελος του 2 κυκλου η ανατροπη δεν εξεπληξε καθολου και ολοι ξερουμε τι θα γινει στο φιναλε με την ολιβια...Συν οτι πλεον οσοι βλεπουμε τη σειρα ενα και μονο πραγμα ερχεται στο μυαλο αφηνοντας τη sci fi πλευρα της σειραs παραπερα..ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΒ ΝΑ ΤΕΛΙΩΝΟΥΜΕ....:X

τι να πω ενα σκοτ που γνωρισε τον ερωτευτηκε σε 5 λεπτα και ηταν και "££"$"£$"£ και αυτος που ειναι καλη ψυχη πρεπει να παρει 6 χρονια;; :lol::lol:

Αλλα το ξαναλεω η σειρα ειναι σαφως καλυτερη απο αλλες μπουρδες που βγαινουν τελευταια και εχει τις ψυλοανατροπες και ατμοσφαιρα οπως με το λοστ.Απλως στο.λοστ δεν ηξερες τι θα συμβει παραπερα και εισουν με το στομα ανοιχτο..Εδω εχειs πανω κατω μια ιδεα

Edited by manolissinger
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

κριμα. Αν κοπει πολυ θα με στεναχωρησουν. Πολυ.

Αγαπω Ολιβια . Ντροπη τους. Καταντησαμε να βγαζουν αηδιες και εμετικα σκευασματα οπως το event και να μην αφηνουνε σε ησυχια το Fringe.

:X
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το τελευταίο επεισόδιο, περιμένουμε πώς και πώς το επόμενο..!!

 

Η σειρά είναι καταπληκτική, την παρακολουθώ από το πρώτο επεισόδιο, κρίμα αν κοπεί. Αλλά αν ο κόσμος δεν ξέρει να εκτιμήσει κάτι καλό τι περιμένεις.. Πόσες και πόσες σειρές συνεχίζουν γιατί έχουν τηλεθέαση, ενώ δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Δηλαδή πόσα CSI (Miami, NY, LA) πρέπει να δει κανείς και για πόσες σαιζόν??

Και το Fringe που είναι κάτι ιδιαίτερο δεν το βλέπουν..

 

Olivia + Bishops supporter..! :D

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το τελευταίο επεισόδιο, περιμένουμε πώς και πώς το επόμενο..!!

 

Η σειρά είναι καταπληκτική, την παρακολουθώ από το πρώτο επεισόδιο, κρίμα αν κοπεί. Αλλά αν ο κόσμος δεν ξέρει να εκτιμήσει κάτι καλό τι περιμένεις.. Πόσες και πόσες σειρές συνεχίζουν γιατί έχουν τηλεθέαση, ενώ δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Δηλαδή πόσα CSI (Miami, NY, LA) πρέπει να δει κανείς και για πόσες σαιζόν??

Και το Fringe που είναι κάτι ιδιαίτερο δεν το βλέπουν..

 

Olivia + Bishops supporter..! :D

CSI LA δεν υπαρχει,εννοεις φανταζομαι το LV.Οπως και να εχει για να παιζουν τοσα χρονια καποιοι θα τα βλεπουν.Δεν χρειαζεται να ψοφησει η κατσικα του γειτονα.

 

Στα του Fringe μαλλον κουρασε που αργησε τοσο πολυ να φτασει στο σημειο που ειναι τωρα η σειρα, στην μαχη των δυο κοσμων.Στις πρωτες δυο σεζον εκει που περιμεναμε να ανεβει το επομενο επεισοδειο ηταν ασχετο με τα προηγουμενα.

 

Σχετικο/ασχετα:

Ποιος ειναι ο κακος απο τους δυο κοσμους ομως δεν ειμαι σιγουρος γιατι και οι "ενναλακτικοι" δεν εχουν αδικο ,κινδυνευουν.

Ειδατε τι τηλεφωνο εχει ο Peter?Android :p

Link to comment
Share on other sites

Droid X νομίζω έχει ο Peter..! :D

Και οι alternate δεν έχουν άδικο, αλλά κυρίως θέλουν τον πόλεμο εξαιτίας του μένους του Walternate που του έκλεψε τον γιο ο Walter..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρουμε ακόμα σίγουρα αν οι εναλλακτικοί έχουν δίκιο. Δεν ξέρουμε αν ο walterάλλος όντως τους λέει την αλήθεια για τις καταστροφές που έχουν υποστεί και αν ο walter είναι υπεύθυνος για τις ζώνες καραντίνας. Πιστεύω ότι θα έχουμε νέες αποκαλύψεις και ανατροπές στο συγκεκριμένο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...