Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως κανείς μπορεί να γράψει τις ρυθμίσεις για internet gprs μέσω της προσφοράς της Wind για 100 δωρεάν ΜΒ, φυσικά για το HD; Άραγε η σύνδεση αυτού του τύπου ισχύει και για σήμα HSDPA ή μόνο gprs; Δηλαδή αν είμαστε σε περιοχή που έχει HSDPA, μπορεί το gprs να γίνει HSDPA;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Άραγε η σύνδεση αυτού του τύπου ισχύει και για σήμα HSDPA ή μόνο gprs; Δηλαδή αν είμαστε σε περιοχή που έχει HSDPA, μπορεί το gprs να γίνει HSDPA;

 

Ναι, εάν υπάρχει κάλυψη από την περιοχή σου σε HSDPA, θα συνδεθείς αυτόματα με αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λινκ για κάποια ελληνική (ή και αγγλική απλά να παίζουν τα ελληνικά σωστα) ROM που να είναι δοκιμασμένη;

[offtopic]

Εχω φτάσει στην 400ή σελίδα

[/offtopic]

Edited by evagelos
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις ακριβώς;

 

Ψιλοσέρνετε

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πως μπορω να δω αγωνες απο myp2p διχως κολληματα; υπαρχει καμια εφαρμογη οπως του youtube?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ψιλοσέρνετε

 

Κάτι πιο συγκεκριμένο; Αναφέρεσαι για την γενικότερη συμπεριφορά από την αρχή της επαφής σου με τη συσκευή ή σαν ένα φαινόμενο που εμφανίστηκε τελευταία;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω το diamond2 6.5original και προσφατα πηρα και το hd 6.1 original.δεν μπορω να βρω οσο και να εψαξα την επιλογη που εχει το διαμαντη για τον καταλογο που λεει προβολη (ολα-επαφες-sim)στο HD.θελω να επιλεξω επαφες ωστε και τα καινουρια νουμερα που θα γραφω να πηγενουν κατευθειαν στην συσκευει και οχι στην sim.

ευχαριστω εκ των προτερον :)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπορεί κάποιος να μου πεί πια μαγειρεμένη Rom με sense 2.5 έιναι αυτή τη στιγμή η ποιό σταθερή και με ελληνικά? Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Για ελληνική... δύσκολο.

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=453

 

Επίσης φτιάχτηκε πολύ πρόσφατα και ξεκίνησε την λειτουργία του ένα site που ασχολείται με ROMS ανάλογα με την συσκευή του καθενός:

hχχp://xdaroms.com/Search/HTC/HD%20-%20Blackstone/ALL/C=ALL,OS=ALL,OB=ALL,RS=0,SB=DateAdded,SD=DESC,SG=1,Rom=ALL

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπορεί κάποιος να μου πεί πια μαγειρεμένη Rom με sense 2.5 έιναι αυτή τη στιγμή η ποιό σταθερή και με ελληνικά? Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

Κάποιο λινκ για κάποια ελληνική (ή και αγγλική απλά να παίζουν τα ελληνικά σωστα) ROM που να είναι δοκιμασμένη;

...

 

 

★[ROM][WWE][Apr.18.10] kwbrs Topix 3.6 [sense 2.5.2012][NEW][OS 5.2.21901]

 

Δοκιμασμένη, σταθερή, και πολύ γρήγορη.

 

Έχει και με Manila 2.1 και με Sense 2.5. Αυτή με το Manila είναι πιο γρήγορη, όχι ότι με το Sense θα το βρίσκεις αργό.

 

Τα ελληνικά πού τα θέλετε? Είναι κατά βάση εικονίδια.

Για πληκτρολόγιο, βάλτε το Fingerkeyb με ελληνικά/αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Θέλω εάν μπορείτε να μου πείτε πιο θεωρείτε για το HD,το καλύτερο-πληρέστερο πρόγραμμα για backup .

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Θέλω εάν μπορείτε να μου πείτε πιο θεωρείτε για το HD,το καλύτερο-πληρέστερο πρόγραμμα για backup .

 

Spb Backup ή Sprite Backup.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατά προσωπική προτίμηση με τη σειρά που τα έδωσα.

 

Και ό,τι θα έλεγα το αντίστροφο ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι που προεκυψε μετα απο αλλαγη καρτας σιμ....

εβαλα wind απο vodafone κ τωρα οταν βγαινω απο flight mode ανοιγει το activesync ενω πριν δεν το κανε...

εχω βαλει το async killer απο πριν, τωρα δεν ξερω τι παιζει με τη wind

 

επισης μολις ειδα οτι γινεται το ιδιο μολις αλλαξει το σημα απο hsdpa σε gprs...

Edited by SagoniasSlutRose
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιήσεις το activesync να ανοίγει αυθαίρετα...

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2703188&postcount=683

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μα το εχω κανει αυτο και με την παλια σιμ δεν ειχα προβλημα! απο το πρωι που αλλαξα σιμ μου το κανει! και ξανακοιταξα μηπως εχουν χαθει οι ρυθμισεις αλλα ειναι ολα οκ με τον fake server
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...