Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακυρο.. ηθελα ρεσταρτ

 

μην χρησιμοποιεις αυτην την εφαρμογη φιλε μου ;)

 

θα το δεις και στην πορεια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πω πω πω ... με τρόμαξες ! Ευτυχώς το δικό μου δεν εμφάνισε τίποτα τέτοιο ... ακόμα ... βέβαια, το προσέχω σαν μωρό για να είμαι ειλικρινής

 

και καλα κανεις ;) δεν ειμαστε για τετοια :cry::X

 

Τελικά είναι ελέφαντας το κινητό....

Ακούστε η μάλλον διαβάστε επίσημη απάντηση από το service της HTC :

!!!!!!!

Δεν πάμε καλά...

Δεν φτάνει που δώσαμε 700 ευρώ και ξεφλούδισε την πρώτη βδομάδα θα δώσουμε και 267,67 για φτιάξουμε και κάτι που δεν κάναμε...

Πείτε λοιπόν ότι το είχα χτυπήσει.. Δεν θα είχε γίνει κάποιο βαθούλωμα ή χάραγμα? Παρά μόνο θα είχε φύγει το χρώμα και θα ήταν λεία η επιφάνεια???

Σήμερα το πήγα στο service και είναι ακόμα εκεί.....

 

Η περίπτωσή μου μοιάζει με αυτή

http://img398.imageshack.us/my.php?image=dsc02420qs6bs5.jpg

αλλά με μία τελεία και όχι τρείς.

 

Για όσους δεν γνωρίζουν το θέμα :

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=11464

και η επίσημη απάντηση του θέματος :

http://www.htc.com.gr/forum/showpost.php?p=96465&postcount=101

 

φιλε μου ειτε μια ειτε 3 λακουβιτσες ειναι απο χτυπημα το σημαδι της φωτο.....

 

και (απο αυτο που βλεπω στην φωτο) εχουν δικιο απο την αντιπροσωπεια οτι δεν ειναι απλο ξεφλουδισμα που να καλυπτεται απο την εγγυηση...;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως φιλε μου με greekglish ....δεν διαβαζεται το μηνυμα σου...:O

den exei to pc pou eimai twra ellinika sorry!to kserw oti einnai kourastiko alla an mporeis bohthiseme plz

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
exw ena problima me tis epafes mou!den exw balei kapoio programa gia ,xrisimopio auto p exei h htc sto hd,to problima m einai oti exw tis epafes mou apothieumenes k sto kin kai sti karta[giati merikes fores bazw tin karta k se alla kin alla k gia asfalia an pathei kati to kin] kai to problima einai oti mou tis emfanizei 2fores!pos mpooro na kano tis epafes tis sim na mi mou tis emfanizei,alla xwris na tiis diagrapso k an ginete xwris n perasw allo programa gia tis epafes!an d ipaxei toulaxiston n perasw kana programa p na kanei fragi stis epafes tis sim?

 

Φίλε μου έχει δίκιο ο Δημήτρης. Δεν είναι μόνο ότι γράφεις με greeklish αλλά γράφεις και μονογραμματικά και πρέπει ο άλλος να βγάλει τα μάτια του για να καταλάβει τι θέλεις να πεις. Εάν βαριέσαι να γράφεις κανονικά... μην έχει παράπονο εάν οι υπόλοιποι "βαριούνται" να σου απαντήσουν.

 

Τέλος πάντων... η λύση στο πρόβλημά σου είναι η εξής:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πρασινο χρωμα απο το μενου εναρξη καθως και απο τα προγραμματα πωσ γινεται να αλλαξει απο πρασινο σε γκρι??????
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια το πρασινο χρωμα απο το μενου εναρξη καθως και απο τα προγραμματα πωσ γινεται να αλλαξει απο πρασινο σε γκρι??????

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=430527

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ειτε μια ειτε 3 λακουβιτσες ειναι απο χτυπημα το σημαδι της φωτο.....

και (απο αυτο που βλεπω στην φωτο) εχουν δικιο απο την αντιπροσωπεια οτι δεν ειναι απλο ξεφλουδισμα που να καλυπτεται απο την εγγυηση...;)

 

ναι αλλά το δικό μου δεν έχει ίχνος σημαδιού.. Πουθενά. Εχει απλά φύγει το χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι αλλά το δικό μου δεν έχει ίχνος σημαδιού.. Πουθενά. Εχει απλά φύγει το χρώμα.

 

Tote i fwtografia pou esteiles isws na min itan kai toso antiproswpeftiki.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα αίτηση φορητότητας απο Wind σε Cosmote στο Γερμανό στο Mall για να πάρω και εγώ το HD. Η φορητότητα εγκρίθηκε αλλά το HD θα έρθει την Παρασκευή. Δηλαδή 10 εργάσιμες αναμονή. Έχω λιώσει κάθε μέρα να βλέπω τα βιντεάκια του στο youtube και να διαβάζω το forum γιατί η αναμονή θα με τρελάνει.:(

Εξακολουθεί όντως να υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα με την διαθεσιμότητά του?

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Tote i fwtografia pou esteiles isws na min itan kai toso antiproswpeftiki.

 

Ναι όντως. Απλά για να σας δείξω το μέγεθος της τελείας που έχει κάνει παραθεσα αυτήν τη φώτο.

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα αίτηση φορητότητας απο Wind σε Cosmote στο Γερμανό στο Mall για να πάρω και εγώ το HD. Η φορητότητα εγκρίθηκε αλλά το HD θα έρθει την Παρασκευή. Δηλαδή 10 εργάσιμες αναμονή. Έχω λιώσει κάθε μέρα να βλέπω τα βιντεάκια του στο youtube και να διαβάζω το forum γιατί η αναμονή θα με τρελάνει.:(

Εξακολουθεί όντως να υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα με την διαθεσιμότητά του?

 

Εμενα εχει ερθει το HD , απο Γερμανο (οχι του Mall) , και θα παω αυριο να το παραλαβω . Και εγω εχω τρελλαθει απο τα βιντεακια και ΔΕΝ κρατιεμαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εξακολουθεί όντως να υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα με την διαθεσιμότητά του?

 

E... gia na sto lene! De nomizw oti ean eixan den tha sou edinan amesa.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά το δικό μου δεν έχει ίχνος σημαδιού.. Πουθενά. Εχει απλά φύγει το χρώμα.

 

επομενως σε αδικει η φωτογραφια που παραθετεις σαν παραδειγμα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εχει ερθει το HD , απο Γερμανο (οχι του Mall) , και θα παω αυριο να το παραλαβω . Και εγω εχω τρελλαθει απο τα βιντεακια και ΔΕΝ κρατιεμαι!!!!

 

ποιο γερμανό??

Link to comment
Share on other sites

Ο Οδυσσέας είναι ο καταλληλότερος για να σε βοηθήσει.

 

Ο Οδυσσέας ποιος είναι? :/

 

Gnwstos edw ws odytsak. Eidikos sta peri GPS! ;)

 

:lol::lol:Ετσι εξηγούνται τα πολλά pm που δέχομαι κατά καιρούς.:lol::lol::lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας ..επιτέλους το πείρα …δυστυχώς είμαι πολύ άπυρος με pocket pc και θα χρειαστώ τιν βοήθεια σας..

Πραγματικά..είναι πολύ καλό το όλο πακέτο και σκάφτομαι ότι αν κάποιος το μάθει θα το παίζει στα δάχτυλα…

Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να φτιάχνεις στο pc όλον τον τηλεφωνικό κατάλογο και μετα να το περάσεις στο HD.

Και αν μπορε να μου πειί κάποιος που μπορώ να κα κατεβάσω κάποιον χάρτι για το gps

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων…

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να φτιάχνεις στο pc όλον τον τηλεφωνικό κατάλογο και μετα να το περάσεις στο HD.

 

Mporeis kanonika apo to Outlook tis suitas Microsoft Office. Arkei na exeis ti syskevi sou syndedemeni me to PC mesw ActiveSync (ean exeis Windows XP) h' Windows Mobile Device Center (ean exeis Vista). Tha ta breis free sto net.

 

Και αν μπορε να μου πειί κάποιος που μπορώ να κα κατεβάσω κάποιον χάρτι για το gps

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων…

 

Ta panta sto ipmart-forum.com

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

E... gia na sto lene! De nomizw oti ean eixan den tha sou edinan amesa.

 

Απλά επειδή δεν την παλεύω τρώγομαι με τα ρούχα μου:wacko:. Τρείς και σήμερα:)

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειχα δει...αλλα δεν αλλαζει το χρωμ στο μενου εναρξη και στα προγραμματα μεσα...ευχαριστω..

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειχα δει...αλλα δεν αλλαζει το χρωμ στο μενου εναρξη και στα προγραμματα μεσα...ευχαριστω..[/quote

Αυτά τα προγραμματάκια θελουν απεγκατάσταση οταν αποφασίσετε να περάσετε κάτι αλλο παρόμοιο. Αν περασετε καπακι καποιο αλλο προγραμματάκι που χρησιμοποιεί μερικα κοινα αρχεια μανιλα, μετά δεν σας αφηνει να κανετε απεγκατασταση το προηγούμενο γιατι το θεωρει σαν γνησιο μανιλα.

Το καλύτερο είναι να μάθετε να δουλευετε τον manila editor. Με λιγο ψαξιμο βρισκετε ποια αρχεια ειναι αυτά που βαζουν το πρασινο χρωμα και τους βαζετε με τον εντιτορ μια αντιστοιχη png σε γκρι χρωμα. Κρατάτε backup τα γνησια και τα επαναφερετε σωστά οποτε θελήσετε.

 

Αμα βρω καιρο θα το κανω αλλα μην περιμενετε cab.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος αν γινεται να ειναι παντα ενεργοποιημενη η αναφορα αποστολης SMS? by default δεν ειναι και αν θες, πριν στειλεις το μηνυμα, πας στα options και επιλεγεις το checkbox
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν μιλαω για τα αρχεια του manila αλλα για το πρασινο χρωμα που υπαρχει στην μπαρα επιλογησ οταν βρισκομαστες στα προγραμματα η οταν παταμε εναρξη...γιαυτα μιλαω εγω.το manilla το εχω τροποποιησει.
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...