Jump to content

Πανελλαδικές εξετάσεις 2009


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο σχολειο μου μας ειπαν πως 15 ειναι τα εσπερινα, 16 τα ημερισια.

 

 

........................

 

.....................................

 

Nαι κατι τετοιο λεγεται...επισης ακουσα οτι μπορει να γραψουμε και παρασκευη αλλα και σαββατο πραγμα που δεν νομιζω να γινει...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 386
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βγηκε το αναλυτικο προγραμμα.

Αντε και καλη μας επιτυχια! :)

http://www.zougla.gr/news.php?id=31087

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις???

 

Kαλη Επιτυχια σε ολους!!..:p..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω..κ επισης!:p

 

επισης και τα μηχανογραφικα βρισκονται αναρτημενα στο ιντερνετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω..κ επισης!:p

 

επισης και τα μηχανογραφικα βρισκονται αναρτημενα στο ιντερνετ.

 

Τοσο κακο ειναι σβηνεται αυτο που ρωταω??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

τόσο κακό δεν είναι....τόσο αυτονόητο είναι..!!!!

τι θα μπορούσε να εννοεί δηλαδή..??? !!!!

Link to comment
Share on other sites

ανυπομονώ να αρχίσουν! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ! Δεύτερη χρονιά δίνω... Θα τους... σκίσω φέτος... Για το σύστημα μιλάω (μην παρεξηγηθώ :p)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φετος θα ισχυσει το μετρο για την ανάρτηση των θεματων στην ιστοσελιδα του υπουργειου μιση ωρα μετα την εναρξη της εξετασης?Ξερετε και καποιο αλλο site που να βγαζει θεματα και απαντησεις?
Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται πολυ νωρις 30 λεπτα μετα την εναρξη...

Καποια φροντηστηρια τα ανεβαζουν μαζι με λυσεις τα θεματα, το απογευματακι συνθως.

Εαν googλαρεις εκεινη την μερα θα βρεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Φετος θα ισχυσει το μετρο για την ανάρτηση των θεματων στην ιστοσελιδα του υπουργειου μιση ωρα μετα την εναρξη της εξετασης?Ξερετε και καποιο αλλο site που να βγαζει θεματα και απαντησεις?

 

Ότι ανεβαίνουν στο site του υπουργείου παιδείας είναι σίγουρο αλλά δεν νομίζω μόλις μετά από 30 λεπτά από την έναρξη!Μου φαίνεται λίγο υπερβολικό...

Εγώ πέρσι έβλεπα τα θέματα και τις λύσεις στο site της ερτ.Μπορώ να πω ότι ανεβαίναν αρκετά γρήγορα (γύρω στις 11μιση εώς 2 τ μεσημεράκι το πολύ)

Link to comment
Share on other sites

Ότι ανεβαίνουν στο site του υπουργείου παιδείας είναι σίγουρο αλλά δεν νομίζω μόλις μετά από 30 λεπτά από την έναρξη!Μου φαίνεται λίγο υπερβολικό...

Εγώ πέρσι έβλεπα τα θέματα και τις λύσεις στο site της ερτ.Μπορώ να πω ότι ανεβαίναν αρκετά γρήγορα (γύρω στις 11μιση εώς 2 τ μεσημεράκι το πολύ)

 

Το λιγοτερο που μας νοιαζει...τλχστν σεμας π δινουμε..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

2η φορα και εγω... Θεωρητικη κατευθυνση αλλα δεν ξανακανω φροντιστηρια οποτε δεν ξερω τι γινετε....Ειναι ευκολο να με ενημερωσει καποιος

για τα sos?

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με 5 επαναληψεις εισαι οκ!! Εγω τοσες το ειχα βγαλει και εγραψα 99!!!

Αντε υπομονη παιδια ουτε ενας μηνας δεν εμεινε!!

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελενεστε να μετρατε επαναληψεις στο ΑΟΔΕΥ! Δε χρειαζονται και 50 επαναληψεις για να γραψεις καλα...;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Με το ΑΟΔΕ πως τα πάτε;

 

Εγω τελειωνω την 4η επαναληψη..πιστευω 4-5 ειναι μια χαρα..μετα νομιζω πως παραπαει γιατι ενταξει εχουμε κι αλλα μαθηματα που φωναζουν ''κι εμεις θελουμε επαναληψη!!''.:p:lol:..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Σαν βετερανος πλεον :lol: ,επειδη εχω περασει απο αυτο το καταραμενο σταδιο 3 φορες, μεχρι να μπω στο περιπου εκει που θελω, το μονο που εχω να σας πω, ειναι ψυχραιμια και take it easy, αν τα ξερετε θα σας ερθουν αν ειστε ψυχραιμοι. Σε ολη μας τη ζωη δινουμε εξετασεις και οι συγκεκριμενες ειναι ιδιαιτερα υπερεκτιμημενες για να τραυματιζετε τον ψυχικο σας κοσμο. Τωρα σας ακουγονται βερεσε, σε λιγο καιρο (ελπιζω) θα λετε τα ιδια :)

Καλη επιτυχια :)

Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

lipon egw dn ime trith likoiu alla exw aderfo ke vlepw ti zori travai efxome se ola ta pedia kali epitixia ke na ekplirwsoun tous stoxous tous!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D::D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εληξε σημερα καμια προθεσμια υποβολης εντυπων για στρατιωτικες σχολες και σχολες αστυνομιας?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις μη γραφεις με greekenglish!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...