Jump to content

Πανελλαδικές εξετάσεις 2009


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A απ'οτι καταλαβαινω θα πρεπει να εισαι κι εσυ στο ιδιο επιπεδο με μενα..:p

Εγω παντως στο μηχανογραγικο μου θα βαλω μονο σχολες πληροφορικης..:)..και γενικα ευχομαι να περασω στην πρωτη επιλογη που θα βαλω...οχι οτι θα με χαλαγε αν περνουσα και στην 2η ή 3η..

 

Ε φιλε μου...θα προσπαθησουμε κ οτι γινει..δεν θα πεθανουμε κιολας...και γω για πληροφορικη λεω κυριως Αθηνα αλλα επειδη πηρα και ΑΟΘ κ επιεδη τα πηγαινω σχετικα καλα θα βαλω κ οικονομικα κ ο Θεος βοηθος....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 386
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδία λυπάμαι που θα το πω αλλά χρειάζομαι ενα βοήθημα για την Ανάπτυξη!Στο φροντηστήριο μας κάνει ένας μαθηματικός φανταστείτε και δεν τα χω πολυκαταλάβει!Για το σχολείο ας μην σχολειάσω καλύτερα ο άνθρωπος είναι απο άλλο πλανήτη τελείως στην κοσμάρα του!Γι αυτό πείτε μου!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω το εξής, είμαι απόφοιτος χρονιάς 2007 είμαι σε μια σχολή τώρα. Σκεφτόμουν να κάνω 10% φέτος για κάποια στρατιωτική σχολή. Είναι εφικτό αυτό; Αν ναι τι χρειάζεται να κάνω; Γιατί κάτι άκουσα με το 10% ότι καταργήθηκε ή θα καταργηθεί κάτι τέτοιο....
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω το εξής, είμαι απόφοιτος χρονιάς 2007 είμαι σε μια σχολή τώρα. Σκεφτόμουν να κάνω 10% φέτος για κάποια στρατιωτική σχολή. Είναι εφικτό αυτό; Αν ναι τι χρειάζεται να κάνω; Γιατί κάτι άκουσα με το 10% ότι καταργήθηκε ή θα καταργηθεί κάτι τέτοιο....

Από φέτος θα ισχύσει ένα νέο μέτρο σύμφωνα με το οποίο θα μπορείς να κάνεις 10% για 2 το πολύ χρονιές μετά την αποφοίτησή σου.Άρα εσύ που αποφοίτησες το ακαδημαϊκό έτος 2006-2007 θα μπορείς να κάνεις για το 2008-2009 και το 2009-2010 δλδ 2 ακαδημαικά έτη.Πάρε στο σχολείο σου και ρώτα τί χρειάζεται να κάνεις για το 10%.Νομίζω πως πρέπει να πας μέσα σε μια συγκεκριμένη ημερομηνία που ανακοινώνεται για να δηλώσεις ότι θα κάνεις 10%.Αλλά για σίγουρα τηλεφώνησε από Δευτέρα στο σχολείο σου.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πληροφορική θα πάω.Τν ΑΟΘ τν σταμάτησα οπότε ειμαι αισιόδοξος για ττν συνέχεια

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε πού μπορώ να βρω την ύλη για όλα τα μαθήματα; Βρήκα μια στο ischool, το σαιτ του υπουργείου δεν έπρεπε να την έχει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!! Τι λετε να βαλουνε φετος εκθεση και λογοτεχνια?:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!! Τι λετε να βαλουνε φετος εκθεση και λογοτεχνια?:)

 

Στην έκθεση Ευρωπαική Ένωση (και δεν μ'αρέσει και καθόλου σαν θέμα) και στην λογοτεχνία Κρητικός ή Καρυωτάκης...

Βέβαια ότι και να λέμε,τα πάντα μπορεί να πέσουν!Είδομεν...

Link to comment
Share on other sites

στην λογοτεχνία,δεν μπορείς να πεις...πιστεύω οτι θα ειναι πεζό φέτος το εξεταζόμενο κείμενο...το αμάρτημα ίσως; ή αν είναι ποίημα,η κικούλα "φοριέται" πολύ τελευταία ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η Κικη καθε χρονο φοριεται κ ποτε δεν πεφτει..... Νισαφι πια...;)

Ας το βγαλουν απο την υλη να τελειωνουμε......

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

γιατί ο Κρητικός δε φοριέται κάθε χρόνο ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!! Τι λετε να βαλουνε φετος εκθεση και λογοτεχνια?:)

 

εκθεση ακουω πολυ για θεμα περιβαλλοντος.

λογοτεχρνια απ οτι ακουω απο τους θεωρητικους, παιζει πολυ καρυωτακης;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια συμβουλή: Όλα αυτά που ακούτε πως θα πέσουνε και παίζουνε φέτος κτλ απλώς μην τα διαβάσετε. Κάθε χρόνο το ίδιο πράγμα. Θα πέσει αυτό θα πέσει αυτό και τελικά πέφτει κάτι που δεν το περιμένει κανείς. Εσείς φροντίστε να κάνετε το διάβασμα σας και όλα θα πάνε καλά ανεξαρτήτως θεμάτων. Και να θυμάστε ότι εάν πέσουν δύσκολα θέματα δε θα είναι δύσκολα μόνο για εσάς αλλά και για τους άλλους...
Link to comment
Share on other sites

Μια συμβουλή: Όλα αυτά που ακούτε πως θα πέσουνε και παίζουνε φέτος κτλ απλώς μην τα διαβάσετε. Κάθε χρόνο το ίδιο πράγμα. Θα πέσει αυτό θα πέσει αυτό και τελικά πέφτει κάτι που δεν το περιμένει κανείς. Εσείς φροντίστε να κάνετε το διάβασμα σας και όλα θα πάνε καλά ανεξαρτήτως θεμάτων. Και να θυμάστε ότι εάν πέσουν δύσκολα θέματα δε θα είναι δύσκολα μόνο για εσάς αλλά και για τους άλλους...

 

Ακριβώς...Ότι και να λέμε τώρα,όλα είναι πιθανά για να πέσουν από την στιγμή που είναι στην ύλη.Για μένα δεν υπάρχουν sos.

Link to comment
Share on other sites

Και μενα αυτα ακουνε τα αυτια μου για λογοτεχνια και εκθεση!!

Για Αρχαια τι λετε και λατινικα?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Και μενα αυτα ακουνε τα αυτια μου για λογοτεχνια και εκθεση!!

Για Αρχαια τι λετε και λατινικα?

 

Για αρχαία πιστεύω Πλάτωνας,δηλαδή Πρωταγόρας ή Πολιτεία...

Για Λατινικά,δεν ξέρω...

Εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι,αλλά δε νομίζω οτι αυτό έχει νόημα ;)

και οι υποψήφιοι,η τουλάχιστον αυτοί που σέβονται τον εαυτό τους γνωρίζουν ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

αλλος ενας μεταλυκειακος εδω...

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Για αρχαία πιστεύω Πλάτωνας,δηλαδή Πρωταγόρας ή Πολιτεία...

Για Λατινικά,δεν ξέρω...

Εσείς τι λέτε?

 

Μακάρι να πέσει Πλάτωνας!!Αλλά ποτέ δεν ξέρουμε..

Για Λατινικά δεν έχω ιδέα,πιστεύω όλα παίζουν..

 

Για Λογοτεχνία ακούω ότι πολύ σος είναι ο Κρητικός!

Για Δημουλά δεν ξέρω,έχω ακούσει πως είχε πει ότι δε θέλει να μπουν τα ποιήματά της σε Πανελλήνιες αν και μια φορά πρέπει να είχε μπει το ένα.

Πάντως δε πολυθέλω να μπει Παπαδιαμάντης.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πέσει Πλάτωνας!!Αλλά ποτέ δεν ξέρουμε..

Για Λατινικά δεν έχω ιδέα,πιστεύω όλα παίζουν..

 

Για Λογοτεχνία ακούω ότι πολύ σος είναι ο Κρητικός!

Για Δημουλά δεν ξέρω,έχω ακούσει πως είχε πει ότι δε θέλει να μπουν τα ποιήματά της σε Πανελλήνιες αν και μια φορά πρέπει να είχε μπει το ένα.

Πάντως δε πολυθέλω να μπει Παπαδιαμάντης.

 

Πράγματι...Για Λατινικά δύσκολο να κάνεις προβλέψεις.

Και γω έχω ακούσει ότι είναι sos ο Κρητικός για φέτος αλλά και ο Καρυωτάκης.

Παπαδιαμάντης δεν έχω πρόβλημα να πέσει.Ωραίο είναι το Αμάρτημα!Αυτό που δεν θέλω να πέσει είναι η Σονάτα...Καθόλου δε μ'αρέσει!

Για την Δημουλά και γω έχω ακούσει ότι όσο είναι εν ζωή δεν θέλει να μπαίνουν ποιήματα της.Και δεν είναι τυχαίο ότι μέχρι τώρα δεν έχουν βάλει ποίημα της...

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι...Για Λατινικά δύσκολο να κάνεις προβλέψεις.

Και γω έχω ακούσει ότι είναι sos ο Κρητικός για φέτος αλλά και ο Καρυωτάκης.

Παπαδιαμάντης δεν έχω πρόβλημα να πέσει.Ωραίο είναι το Αμάρτημα!Αυτό που δεν θέλω να πέσει είναι η Σονάτα...Καθόλου δε μ'αρέσει!

Για την Δημουλά και γω έχω ακούσει ότι όσο είναι εν ζωή δεν θέλει να μπαίνουν ποιήματα της.Και δεν είναι τυχαίο ότι μέχρι τώρα δεν έχουν βάλει ποίημα της...

 

Και Καρυωτάκης?Ωραία!Α κύριε κύριε Μαλακάση... :p

Του Βιζυηνού είναι το Αμάρτημα! ;) Και είναι πολύ ωραίο όντως,αν κ μεγάλο!

Τη Σονάτα δεν την έχω κάνει ακόμα!

Ναι,μου φαίνεται ότι είχαν βάλει τον Πληθυντικό Αριθμό από Δημουλά μια φορά στο Εσπερινό..Αλλά δεν είμαι και σίγουρη!

Α επίσης δε θέλω με τίποτα να πέσει ο ελεγκτής!

Link to comment
Share on other sites

Και Καρυωτάκης?Ωραία!Α κύριε κύριε Μαλακάση... :p

Του Βιζυηνού είναι το Αμάρτημα! ;) Και είναι πολύ ωραίο όντως,αν κ μεγάλο!

Τη Σονάτα δεν την έχω κάνει ακόμα!

Ναι,μου φαίνεται ότι είχαν βάλει τον Πληθυντικό Αριθμό από Δημουλά μια φορά στο Εσπερινό..Αλλά δεν είμαι και σίγουρη!

Α επίσης δε θέλω με τίποτα να πέσει ο ελεγκτής!

Κείμενα...Πω πω τι μου θυμίσατε τωρα...... Το αμαρτημα της μητρός μου ήταν τραγικό αλλα φοβερό...Η σονάτα επεσε οταν εδινα εγω, δεν μου αρεσε,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...