Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω παιδες,πολυ κατατοπιστικοι..

 

Μου'κανε εντυπωση αυτο για την μπαταρια που λες ομως, και αποτι διαβασα ειναι 1200mh, τοσο πολυ καταναλωνει? παντως γιαυτο σπαζομαι,εχω φορτωσει ολο το σοι και φιλους SE και παντα καπου εβρισκα εναν φορτιστη..τωρα δε γλιτωνω το κουβαλημα..

παντως θελω να πιστευω πως ειναι ενα αρκετα ολοκληρωμενο κινητο! Δηλαδή, αν ειχε XENON φλας, θα ηταν ο,τι καλυτερο...οσο για το GPS, απο τα SE που μας δουλευουν κανονικα, κανενα δε παιζει χωρις internet.. Αυτο ειναι τελειο, γιατί εστω και για κανα SATIO να πρεπει να βρεις στο ιντερνετ GPS. Παλι ****** ειναι.. εδω εχει και παιζει μια χαρα για μια φορα στους 3 μηνες που θα μου χρειαστει!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Σου υπενθυμίζουμε ότι η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή. Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, τα μηνύματα που χρησιμοποιούν τέτοιου τύπου γραφή, διαγράφονται. Γράφε ολόκληρες τις λέξεις ώστε τα μηνύματά σου να είναι πιο ευανάγνωστα. Διάβασε και την σχετική ανακοίνωση:

-= Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish =-

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω 3 μήνες και δεν έχει κανένα πρόβλημα... Και σαν ποιότητα κατασκευής έχει άριστη (μου έπεσε 3 φορές από το 1,5m σε μάρμαρο και δεν έπαθε τίποτα), και όσο για τις δυνατότητες είναι σκυλί... :p Σ' αυτά τα λεφτά δεν πιστεύω να βρεις κάτι καλύτερο. :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι και γω αυτο πιστευω.. εχεις λιγο απολα..και ειναι και ωραιο κινητο βασικα, απο τα ελαχιστα που μαρεσουν...

αν ειχε και το my phone explorer για nokia θα ηταν ιδανικο!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

2η ειδοποίηση

Σου υπενθυμίζουμε ότι η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή. Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, τα μηνύματα που χρησιμοποιούν τέτοιου τύπου γραφή, διαγράφονται. Γράφε ολόκληρες τις λέξεις ώστε τα μηνύματά σου να είναι πιο ευανάγνωστα. Διάβασε και την σχετική ανακοίνωση:

-= Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish =-

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στα SE φταίει το ότι δεν έχουν χάρτες μέσα, αν τους βάλεις δουλεύουν χωρίς ίντερνετ. Πάντως δεν έχουν καθόλου καλή ακρίβεια στο gps σε σχέση με το δικό μου, τουλάχιστον ένα τελευταία γενιά slideup που είχα δει.

 

Εμένα μία φορά που έπεσε, χαλάρωσε το καπάκι και γρατσουνίστηκε πολύ και φυσικά είμαι όλο νεύρα από τότε.

 

Μην κρίνεις από τα SE για τη μπαταρία, το symbian προφανώς δεν είναι και τόσο πολύ ελαφρύ σαν λογισμικό και σίγουρα όχι τόσο βελτιστοποιημένο για οικονομία ρεύματος. Είναι και η μεγάλη οθόνη που τραβάει ρεύμα.

 

Βρες και κατέβασε το oxygen αντί για το explorer βρε παιδί μου... Don't worry be happy. Πάντως είναι κρίμα που δεν έχει ένα αντίστοιχο free και για τη Νοκια.

 

 

υ.γ. ψάχνοντας τα ελληνικά στο νετμπουκ εδώ κατά λάθος ανέβηκε ένα μήνυμα με τυχαίους ξένους χαρακτήρες και σβήστηκε.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμένα είμαι νέο μέλος στην παρέα σας, μια ερώτηση θέλω να κάνω μέσα στην εβδομάδα θα αγοράσω το N79 και επειδή θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα είναι ελληνικό πως μπορώ να το καταλάβω?

 

Διάβασα τον οδηγό που έχουν φτιάξει τα παιδιά απλά έχω μια απορία για να προορίζεται για την ελληνική αγορά μια συσκευή χρειάζεται να πληροί όλες τις παρακάτω προυποθέσεις ?

 

* Από τη ταινία ασφαλείας.

Στις μη ελληνικές συσκευασίες η ταινία ασφαλείας της συσκευασίας είναι απλά λευκή χωρίς να αναγράφεται κάτι. Στις συσκευασίες της Alpha Copy η ταινία είναι λευκή και αναγράφει με ανάγλυφα ιριδίζοντα γράμματα NOKIA SEALED.

* Από το πληκτρολόγιο.

Όλες οι ελληνικές συσκευές φέρουν στο πληκτρολόγιο και ελληνικούς χαρακτήρες εκτός από λατινικούς.

* Από το product code.

Το product code θα πρέπει να είναι το ελληνικό. Κατάλογος των ελληνικών product codes καθώς και που το βλέπουμε, βρίσκεται εδώ.

* Από τα εγχειρίδια χρήσης και τα λοιπά έντυπα που περιέχονται στη συσκευασία.

Αν δείτε οι οδηγίες χρήσης να είναι πρόχειρες φωτοτυπίες ή/και τα λοιπά φυλλάδια να είναι γραμμένα σε άλλη γλώσσα τότε έχετε πέσει θύμα παράλληλης εισαγωγής.

* Τέλος, δηλώνοντας το imei.

Με ένα απλό τηλεφώνημα σε οποιοδήποτε Nokia Shop μπορείτε ανά πάσα στιγμή να σιγουρευτείτε για τη προέλευση της συσκευής σας. Τηλέφωνα καθώς και διευθύνσεις των Nokia Shop μπορείτε να βρείτε εδώ.

 

 

ή για παράδειγμα αν το πληκτρολόγιο έχει και ελληνικούς χαρακτήρες δεν χρειάζεται να τσεκάρω και όλα τα υπόλοιπα?

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε αν ισχύει τουλάχιστον ένα από τα προαναφερθέντα.

Πιο απλά, αν έχει ελληνικούς χαρακτήρες το πληκτρολόγιο, είσαι okay.

Αν ισχύει ένα απ' όλ' αυτά, τότε θα ισχύουν και τα υπόλοιπα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μα αν ανοίξεις τη συσκευασία για να δεις τα πλήκτρα, θα δεις και την ταινία στο κουτί και το manual και τα συνοδευτικά φυλλάδια και το P.C. στο αυτοκόλλητο μέσα στο κινητό, εκεί που μπαίνει η μπαταρία. Άρα με μία κίνηση, τα βλέπεις όλα.

Μπορείς να κάνεις τον έλεγχο τηλεφωνώντας στη Νοκια και δίνοντας το IMEI αν δεν σε αφήσουν να ανοίξεις το κουτί. Θα σου πουν αν είναι Ελληνικό ή όχι.

 

 

 

Να ρωτήσω κάτι. Κόλλησα με το farmville στο facebook και θέλω αν δεν είμαι σπίτι να κάνω κάποιες εργασίες στη φάρμα από το κινητό. Ναι, ΟΚ, είναι βλακεία... Αλλά βρήκα ότι ο "μαμά" browser δεν υποστηρίζει flash και από το site της Adobe δεν έχει link για Symbian. Τι γίνεται με το flash γενικά στο κινητό; Υπάρχει browser που να το δείχνει κανονικά;

edit: Το βρήκα... ΛΟΛ δεν υπάρχει ακόμα, αλλά "έρχεται σύντομα" http://www.adobe.com/devnet/flashplayer/articles/mobile_demos_fp10.1.html

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ παιδιά απλά επειδή εγώ δουλεύω συνέχεια θα δώσω τα χρήματα στον αδερφό μου να πάει να μου το πάρει και ήθελα να του πω τι να προσέξει.

 

επίσης σε μαύρο δεν έρχεται στην Ελλάδα έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ παιδιά απλά επειδή εγώ δουλεύω συνέχεια θα δώσω τα χρήματα στον αδερφό μου να πάει να μου το πάρει και ήθελα να του πω τι να προσέξει.

 

επίσης σε μαύρο δεν έρχεται στην Ελλάδα έτσι δεν είναι?

 

Από όσο ξέρω όχι, δεν έρχεται. Αν και προσωπικά πιστεύω ότι το άσπρο είναι άπαιχτο.:happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αγόρασα σήμερα το κινητό και απλά δεν υπάρχει!!

 

μια ερώτηση μόνο πως μπορώ απο το παλιό μου sony ericsson να μεταφέρω τις επαφές μου??

 

δεν έχω windows αλλά Mac και δεν υπάρχει outlook :O:O:O

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αγόρασα σήμερα το κινητό και απλά δεν υπάρχει!!

 

μια ερώτηση μόνο πως μπορώ απο το παλιό μου sony ericsson να μεταφέρω τις επαφές μου??

 

δεν έχω windows αλλά Mac και δεν υπάρχει outlook :O:O:O

 

Φίλε μου δεν είμαι γνώστης του MacOs, αλλά με λίγο ψάξιμο βρήκα το iSync που κάνει και για Nokia και για Ericsson. Αν κάνω λάθος συγγνώμη, αλλά αυτό κατάφερα να σου βρω.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αγόρασα σήμερα το κινητό και απλά δεν υπάρχει!!

 

μια ερώτηση μόνο πως μπορώ απο το παλιό μου sony ericsson να μεταφέρω τις επαφές μου??

 

δεν έχω windows αλλά Mac και δεν υπάρχει outlook :O:O:O

 

Δε δοκιμάζεις να τα γεφυρώσεις μεταξύ τους, μέσω bluetooth;

Ενεργοποίησε και στα δύο το ΜπλεΔόντι, πήγαινε Εργαλεία-Εργαλεία-Μεταφορά (στο Ν79), και επέλεξε για μεταφορά τις επαφές. Θα σε καθοδηγήσει και μόνο του!!

Δεν ξέρω αν θα πετύχει, κι αν θα πετύχει πώς θα σου εμφανίζει τις επαφές στο Ν79.. Δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

Εγκυκλοπαιδικα,το bluetooth πηρε το ονομα του απο εναν βασιλια καπου στη δανια,δε ξερω ακριβως που λατρευε την επικοινωνια....και καμια σχεση δεν εχει με μπλε δοντια...

 

εδω τα λεει καλυτερα:

http://el.wikipedia.org/wiki/Bluetooth

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

sabbarth Με το "δόντι" γίνεται αλλά θα πρέπει να τις πας μία μία! ΠΟΛΥ δουλειά λέμε... Δεν έχεις κανένα φίλο με PC? Στην τελική, ΟΛΑ τα Macs τρέχουν windows πλέον με το bootcamp, φόρτωσε ένα, κάνε τη δουλειά σου (έχει και windows live CDs στο ίντερνετ) και μετά σβήσε το. Ή αν έχει κανένα virtual machine για mac μπορείς να φορτώσεις εκεί ένα XP να κάνεις τη δουλειά σου...
Link to comment
Share on other sites

sabbarth Με το "δόντι" γίνεται αλλά θα πρέπει να τις πας μία μία! ΠΟΛΥ δουλειά λέμε...

 

Σωστός είσαι, αλλά μία-μία θα γίνει μόνο αν στέλνεις μία-μία τις επαφές.

Η εφαρμογή "Μεταφορά", που σίγουρα έχει το Ν79 (για το έρικσον δε ξέρω...), στέλνει όλες τις επαφές, κι όχι μόνο.. Μυνήματα, σημειώσεις, κι ο,τι άλλο...

Έτσι μετέφερα τις επαφές μου από το 6233 στο 6720. (άσχετα αν μετά στο 6720 θέλανε ψιλοδιορθώσεις, αυτό φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με τη διαφορά λειτουργικού, από s40 σε s60)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δουλεύει ΜΟΝΟ μεταξύ Nokia... ;) Έχει και η SE το δικό της αντίστοιχο, αλλά δεν πιάνει με άλλα κινητά! Γιατί νομίζεις ότι λέμε για το outlook?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δουλεύει ΜΟΝΟ μεταξύ Nokia... ;) Έχει και η SE το δικό της αντίστοιχο, αλλά δεν πιάνει με άλλα κινητά! Γιατί νομίζεις ότι λέμε για το outlook?

 

Α, ok.

Προφανώς και δεν το ήξερα, για αυτό και είπα "δε ξέρω αν θα πετύχει", αλλά είπα να το προτείνω μπας και... :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, πηρα και εγω σημερα το Ν79 και θα ηθελα να σας ρωτησω μερικα πραγματα,αν και εριξα μια ματια στο φορουμ,το οποιο παρακολουθω λιγο καιρο για νοκια (μεχρι τωρα ειχα SE και δεν ειχα ιδεα απο νοκια).

Τι χαρτες προτεινετε να βαλω??ποιοι ειναι οι καλυτεροι δηλαδη κατα τη γνωμη σας και παιζουν καλυτερα σαυτη τη συσκευη??για τους garmin εχω ακουσει.κ που μπορουμε να τους βρουμε??

Επισης ποση ωρα κανει περιπου να συνδεθει με δορυφορο με τους χαρτες που εχει??γιατι εγω περιμενα κανα 10λεπτο και δεν γινοταν τιποτα,και το πηγα μεσω ιντερνετ απο το wifi του σπιτιου μου,αλλα δε θελω να χρεωνομαι γενικα...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, πηρα και εγω σημερα το Ν79 και θα ηθελα να σας ρωτησω μερικα πραγματα,αν και εριξα μια ματια στο φορουμ,το οποιο παρακολουθω λιγο καιρο για νοκια (μεχρι τωρα ειχα SE και δεν ειχα ιδεα απο νοκια).

Τι χαρτες προτεινετε να βαλω??ποιοι ειναι οι καλυτεροι δηλαδη κατα τη γνωμη σας και παιζουν καλυτερα σαυτη τη συσκευη??για τους garmin εχω ακουσει.κ που μπορουμε να τους βρουμε??

Επισης ποση ωρα κανει περιπου να συνδεθει με δορυφορο με τους χαρτες που εχει??γιατι εγω περιμενα κανα 10λεπτο και δεν γινοταν τιποτα,και το πηγα μεσω ιντερνετ απο το wifi του σπιτιου μου,αλλα δε θελω να χρεωνομαι γενικα...

Καλορίζικο.

Για να πάρεις μια γενική ιδέα για τα προγράμματα πλοήγησης διάβασε το θέμα Καλύτερο πρόγραμμα πλοήγησης.

Επίσης διάβασε τα ξεχωριστά θέματα που υπάρχουν για τα προγράμματα πλοήγησης ώστε να μάθεις πιο πολλά για το καθένα.

 

Ότι χρειαστείς θα το βρεις με μια απλή αναζήτηση στο Google, γιατί είναι γνωστό ότι απαγορεύεται από τους κανόνες χρήσης το φόρουμ να δημοσιεύονται links που οδηγούν σε παράνομο υλικό.

 

Την πρώτη φορά αργεί να κλειδώσει δορυφόρους και καλό είναι να βρίσκεσαι σε ανοιχτό χώρο και χωρίς να υπάρχουν ψηλά κτίρια γύρω σου. Επίσης καλό είναι να ενεργοποιήσει το AGPS, κατεβάζει 4-5kb αλλά βοηθάει πάρα πολύ στον εντοπισμό της θέσης σου.

 

Επίσης διάβασε το Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ. Θα σε βοηθήσει και θα σου λυθούν αρκετές απορίες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλα φιλε μου.παιδες να ρωτησω κατι, γραφω σμσ με ελληνικα,και ενω πριν πατησω καποιο κουμπι μου λεει οτι εχω 160 χαρακτηρες,με το που γραψω το πρωτο γραμμα,παει στους 60 ανα σμσ!

Γιατι γινεται αυτο και πως διορθωνεται,χωρις να βαλω αγγλικα??θεωρω οτι εχω βαλει ολες τις ρυθμισεις σωστα,για πληρη υποστηριξη,κλπ κλπ.μηπως υπαρχει κατι που μου διαφευγει?'η απλα δε γινεται?

 

 

edit: Τελικα δεν ηθελε πληρη υποστηριξη στην κωδικοποιηση χαρακτηρων,αλλα δε πηγαινε το μυαλο μου..κ τοβαλα στην τυχη..το θεμα ειναι οτι η ρυθμιση μου αλλαζει απο μονη της καθε φορα που γραφω σε πληρη υποστηριξη!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλα φιλε μου.παιδες να ρωτησω κατι, γραφω σμσ με ελληνικα,και ενω πριν πατησω καποιο κουμπι μου λεει οτι εχω 160 χαρακτηρες,με το που γραψω το πρωτο γραμμα,παει στους 60 ανα σμσ!

Γιατι γινεται αυτο και πως διορθωνεται,χωρις να βαλω αγγλικα??θεωρω οτι εχω βαλει ολες τις ρυθμισεις σωστα,για πληρη υποστηριξη,κλπ κλπ.μηπως υπαρχει κατι που μου διαφευγει?'η απλα δε γινεται?

 

 

edit: Τελικα δεν ηθελε πληρη υποστηριξη στην κωδικοποιηση χαρακτηρων,αλλα δε πηγαινε το μυαλο μου..κ τοβαλα στην τυχη..το θεμα ειναι οτι η ρυθμιση μου αλλαζει απο μονη της καθε φορα που γραφω σε πληρη υποστηριξη!

Δεν πρέπει να το έχεις στην πλήρη υποστήριξη αλλά στην περιορισμένη. Τότε θα γράφεις με 160 χαρακτήρες/sms. ;)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ΝΑι το διαπιστωσα,απλα το αλλαζα μεσα απο το μηνυμα που εγγραφα με αποτελεσμα μετα αυτο να γυρναει παλι σε πληρη..θελει να πας απο τις ρυθμισεις γενικα,οχι μεσα απο σμσ...

αλλα ειναι μεχρι να συνηθισω τα νοκια,10 χρονια εριξον,καλοεμαθα..(εχουν πολυ πιο ευχρηστο και απλο μενου)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

:blink: από εχθές το κινητό κάνει το εξής περίεργο:αλλάζει θέματα από μόνο του χωρίς να του αλλάζω προσόψεις!δεν κρατάει βέβαια για πολύ αλλά είναι πραγματικά περίεργο...σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει πρόβλημα η επαφή αλλά το κοίταξα και φαίνεται μια χαρά...μάλλον ξέρω τι φταίει...χθες στο πλαίσιο χαζευα ένα νέο SE ένιωσε απειλή και αυτή είνα η εκδίκηση του :lol:
Link to comment
Share on other sites

:blink: από εχθές το κινητό κάνει το εξής περίεργο:αλλάζει θέματα από μόνο του χωρίς να του αλλάζω προσόψεις!δεν κρατάει βέβαια για πολύ αλλά είναι πραγματικά περίεργο...σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει πρόβλημα η επαφή αλλά το κοίταξα και φαίνεται μια χαρά...μάλλον ξέρω τι φταίει...χθες στο πλαίσιο χαζευα ένα νέο SE ένιωσε απειλή και αυτή είνα η εκδίκηση του :lol:

 

:lol::lol::lol:

 

Μήπως το έχεις φορτώσει με πολλά προγράμματα και κάποια στιγμή, σε ανύποπτο χρόνο, βγάζει μήνυμα "μνήμη πλήρης" οπότε αλλάζει και σε πιο "ελαφρύ" θέμα....???

Γιατί εμένα τα κάνει κάτι τέτοια όταν το ζορίζω λίγο.....:p

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν μου έχει βγάλει τέτοιο μνμ...μπορεί να έκανα κάτι και να το τρέλανα,αν το ξανακάνει θα το παω να το κοιτάξουν...ωχ τώρα που το θυμάμαι πριν καιρό άκουσα ότι η νοκια δεν συνεργάζεται ποια με alpha copy και ότι θα ανοίξει δικα της μαγαζιά, αχ κανε θεέ μου να του περάσει γιατί δεν θέλω να μπλεξω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...