Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα αντεξει λετε πανω απο 2-3 χρονακια? Θέλω αμα ειναι να δωσω τοσα λεφτα να κρατησει οσο γινεται περισσοτερο, δεν με νοιαζει αμα ξεβαψουν τα πλαστικα κλπ, απλα να λειτουργει κανονικα για αρκετο καιρο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όπως καταλαβαίνει δεν μπορεί να στο εγγυηθεί κανείς και για καμία συσκευή το εάν το πόσα και το πότε θα σου βγάλει προβλήματα.

Είναι ανάλογα τι συσκευή θα σου τύχει.

Μέχρι τώρα δεν υπάρχουν ιδιαίτερες αναφορές για αστοχίες υλικού ή μεγάλα προβλήματα.

Προσωπική άποψη είναι πως έχει τη δυνατότητα η συσκευή να κρατήσει 2 χρόνια.

Τώρα... αυτό εξαρτάται και από τη χρήση που θα του κάνει εσύ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον σε κανενα δεν εχει ξεβαψει το κινητο και πιστευω οτι ναι το κινητο θα αντεξει διοτι και τα βιντεακια του τα παιζει και τη μουσικη πολυ ωραια και της φωτογραφιες του της βγαζει μια χαρα και οσο περνα ο καιρος παιρνει ποιο πολλες εφαρμογες για το λειτουργικο του ααα και κατι ασήμαντο μπορουμε να παιρνουμε τηλ. και να στελνουμε μην. χωρις καποιο προβλημα...

ξερεις προσεξα που εγραψες στους διαξιφισμούς οτι θες ενα νεο κινητο αλλα τα λεφτα σου φανηκαν πολλα και ετσι δεν απαντησα(δεν ηθελα να σε πιεσω να παρεις ενα κινητο που δεν το αντεχει η τσεπη σου) κατσε να βρω μερικα review για το κινητο να τα δεις!!

update:http://www.gsmarena.com/nokia_n79-review-299.php

http://www.phonearena.com/htmls/Nokia-N79-Review-review-r_2115.html

http://www.testfreaks.com/cellphones/nokia-n79/

http://www.mobileburn.com/review.jsp?Id=6233

http://www.knowyourmobile.com/nokia/nokian79/nokian79reviews/181206/nokia_n79_reviews_roundup.html

ουφ οριστε μερικα απο τα review που κυκλοφορούν για να γνωρισεις καλυτερα το κινητο...για οτι απορια εχεις απλα ρωτα!!

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον σε κανενα δεν εχει ξεβαψει το κινητο και πιστευω οτι ναι το κινητο θα αντεξει διοτι και τα βιντεακια του τα παιζει και τη μουσικη πολυ ωραια και της φωτογραφιες του της βγαζει μια χαρα και οσο περνα ο καιρος παιρνει ποιο πολλες εφαρμογες για το λειτουργικο του ααα και κατι ασήμαντο μπορουμε να παιρνουμε τηλ. και να στελνουμε μην. χωρις καποιο προβλημα...

ξερεις προσεξα που εγραψες στους διαξιφισμούς οτι θες ενα νεο κινητο αλλα τα λεφτα σου φανηκαν πολλα και ετσι δεν απαντησα(δεν ηθελα να σε πιεσω να παρεις ενα κινητο που δεν το αντεχει η τσεπη σου) κατσε να βρω μερικα review κινητο να τα δεις!!

Ευχαριστω, η τσεπη μου παντως αντεχει φετος, γιατι θα δουλεψω ναυαγοσωστης και θα βγαλω αρκετα, γιαυτο και σκεφτομαι πρωτη φορα για κινητο πανω απο 200 ευρω, επειδη το Κ750 που εχω εδω και 2 χρονια τα εχει φτυσει. Απλα παντα την ελεγα σε οσους επαιρναν ακριβα κινητα γιατι κατι μπορει να γινει, πχ να στο κλεψουν και μετα να κλαις τα λεφτα σου

Link to comment
Share on other sites

Αν ανατρέξετε στις πιο πίσω σελίδες θα δείτε ότι είχα αναφέρει ένα πρόβλημα που είχα με το Ν79 μου. Το κινητό κολούσε πολύ. Έκανα φορμάτ, όλα μια χαρά αλλά μετά από λίγο πάλι κολούσε. Τελικά η λύση ήταν απλή. Έβγαλα το θέμα που είχα βάλει (κατεβασμένο από xxxxxxxxxx) και έβαλα ένα από τα δικά του και όλα μια χαρά...
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να προσέχουμε με τα θέματα.

Πολλά ενώ δείχνουν όμορφα, είναι πολύ βαριά ή φτιαγμένα άρπα-κόλα με αποτέλεσμα να επιβαρύνουν ή να είναι μην είναι πλήρως συμβατά με το κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δει σε κανένα κατάστημα σε μαύρο και κανένας που ποστάρει σ' αυτό το θέμα δεν το έχει πάρει σε μαύρο.
Link to comment
Share on other sites

Μαυρο ??? πολυ κιτςςςς

 

Ολη η ομορφια του ειναι το ασπρο ! εχεις δει πολλα ασπρα κινητα?

Aντιθετος το ασπρο με το ασημι και το γυαλιστερο ειναι πολυυυ κιτσσσσ..:p

Ενω το μαυρο..-->http://i43.tinypic.com/2h334wi.jpg:D

Δηλαδη δυσκολα να το βρω σε μαυρο..:(

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως με τον fotisbasm. Σε άσπρο είναι απλα πανέμορφο. Και το λίγο πιο σκούρο που κυκλοφορεί είναι επίσης όμορφο αλλά το άσπρο κλέβει την παράσταση. Γενικά μου αρέσουν πολύ τα μαύρα αλλά το Ν79 όχι. Είναι υπερβολικά μαύρο και χάνει αυτή την ιδιαιτερότητα που του προσδίδει το άσπρο χρωμα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει περισσότερο το γκρι! Το άσπρο στην αρχη μου άρεσε γιατί έκανε μπαμ, αλλά τελικά κατέλειξα στο γκρι με άσπρη πρόσοψη. Είναι πολύ όμορφο!
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντάς το σε ένα τραπέζι από μακριά, αν δεις ένα μαύρο ή ένα γκρι κινητό, πρέπει να πλησιάσεις για να δεις ποιό είναι απ' όλα όσα κυκλοφορούν. Αν δεις όμως ένα λευκό, είναι εύκολο να καταλάβεις πως είναι ένα Ν79...
Link to comment
Share on other sites

Αν θελησομε αργοτερα γινετε να αλαξουμε την μπροστινη προσοψη και αν ναι ποσο βγαινει;

 

Κάτι έχω γράψει στη σελίδα 68 για τις τιμές των ανταλλακτικών.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι...

Εφόσον πρώτα το δεις από κοντά ώστε να διαπιστώσεις εάν σε καλύπτει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι...

Εφόσον πρώτα το δεις από κοντά ώστε να διαπιστώσεις εάν σε καλύπτει.

Ναι οκ αυτο εννοειται, εχω παει και το χω δει και στο καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Λέει να το παρω απο Πλαισιο το κινητο μεσω internet ή ειναι καλύτερα να το παρω απτο καταστημα?

 

Αν σκεφτείς ότι έχει καμιά 40άρα ευρώ λιγότερα στο internet εννοείται να το πάρεις από εκεί, εφόσον το έχεις δει από κοντά. Εγώ πάντως από το internet το παράγγειλα και μου το έφεραν σπίτι. Απλά δες αν εκεί που μένεις είναι δωρεάν η αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να εγκαταστήσω μια εφαρμογή και μου εμφανίζεται το παρακάτω σφάλμα. -> Αδύνατη εγκατάσταση εφαρμογής από μη αξιόπιστο προμηθευτή. Τι να κάνω;;

 

 

 

Εδιτ: Συγνώμη για τα greeklish αλλά ήταν λάθος κεκτιμένης ταχύτητας.

Εδιτ2: Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.

 

Όσο για την ερώτηση σου...

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253351#post2253351

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ανανεωμένη έκδοση της Pc Suite. Δεν ξέρω τι διαφορές έχει και αν έλυσε κάποιο πρόβλημα, αλλά όταν με ειδοποίησε την εγκατέστησα.
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πως μπορώ να συγχρονίσω τα γενέθλια από τις επαφές με το ημερολόγιο??

το είχα καταφέρει κάποια στιγμή αλλά τώρα μάλλον κάτι πείραξα και τα γενέθλια των καινούριων επαφών δεν τα συγχρονίζει...:(

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις ευκολα με την εφαρμογη Best Birthday
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος :cry: αλλά όταν με πάρει κάποιος τηλέφωνο το κινητό κάνει κάτι κουλά και γυρίζει από δω και από κει επειδή το έχω σε τσαντάκι ή τσέπη όπου συνήθως και τραντάζεται:wacko::wacko:. Αποτέλεσμα να μην μπορώ να απαντήσω την κλήση όσες φορές και αν πατήσω το πράσινο, βέβαια μετά από λίγη ώρα κρατώντας το σταθερά ηρεμά.:ninja:

 

Δεν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιείται ο αισθητήρας για rotation όταν δεχόμαστε κλήση ή καλούμε κάποιον?:O

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...