Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να πέσεις πάλι σε οθόνη με καμένο pixel.

Εγώ πάντως θα το άλλαζα, εφόσον δεν έχεις περάσει τα 30 λεπτά κλήσεων.

 

ΥΓ: Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greenglish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλωσορίστε με στους χρήστες του Ν79! :lol: :w00t: :yahoo:

 

Δεν πρέπει να σε βόλεψε και πολύ, ε; :worry:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

α thanks!!

 

 

@ker2zw1 δεν θέλω να βλέπω τέτοια!αν το κινητό έχει πρόβλημα το επιστρέφουμε άλλωστε δεν αντάλλαξες άχυρα για να το πάρεις!ευρώ έδωσες!!και που ξέρεις ότι το πρόβλημα του κινητού θα σταματήσει εκεί;;

Link to comment
Share on other sites

ενταξει με πεισατε και αυριο κιολας θα ζητησω να μου αλλαξουν την συσκευη

 

ΥΓ:οσο για τα greeklish τα χρησιμοποιησα λογω βιασυνης και δεν θα ξαναγινει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα on-line αναβάθμιση (έχω πλέον την 11.049, 25/11/08) και το backup πλέον γίνεται κανονικά :)

 

 

Τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

γιατι εχει την αγγελια οπου το πουλας :)

 

Είναι το κινητό ενός φίλου που δεν τον βόλεψε και μάλλον θα πάρειτ ο 5800. Άλλωστε αυτό που πωλείται είναι το ασημί ενώ εγώ έχω το λευκό... :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Πως μπορώ να κρύψω κάποια βίντεο και εικόνες ώστε να μην φαίνονται στην έκθεση; Στο Ν73 που είχα πιο πριν, είχα φτιάξει έναν φάκελο με όνομα "Temp" και τα είχα εκεί και δεν φαινόντουσαν στην έκθεση. Τώρα με το Ν79 που έκανα το ίδιο, τα βίντεο και οι εικόνες εξακολουθούν να εμφανίζονται στην έκθεση. Επίσης με τον X-plore έκανα τον κάθε φάκελο κρυφό αλλά και πάλι τίποτα :(

 

Καμμιά ιδέα; Μήπως χρειάζεται κάποια πρόσθετη εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως χρειάζεσαι μια εφαρμογή...δεν ξέρω κάποια καλή γιατί δεν το εχω ψάξει αλλά γνωρίζω ότι υπάρχουν πολλές.προς το παρόν βρήκα μια τελεία για να βάζω κινούμενες εικόνες για wallpaper :D
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε δοκιμασει το Resco Photo Viewer στο Ν79?αν ναι σε σχεση με την εκθεση της νοκια ποιο ειναι καλυτερο??thanks!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε δοκιμασει το Resco Photo Viewer στο Ν79?αν ναι σε σχεση με την εκθεση της νοκια ποιο ειναι καλυτερο??thanks!

 

Δουλεύει κανονικά στο Ν79 μου και είναι σαφώς ανώτερο της Έκθεσης...:)

 

============================================================================

 

Κάτι άλλο τώρα. Το Ν79 έχει στη συσκευασία τα ακουστικά AD-54 σε λευκό χρώμα. Μπορείτε να μου πείτε που βρίσκεται το μικρόφωνο; Βλέπω μία μικρή τρύπα στο χειριστήριο, ακριβώς δίπλα από την υποδοχή όπου συνδέεται το καλώδιο των ακουστικών (όχι αυτό που καταλήγει στη συσκευή). Εκεί βρίσκεται το μικρόφωνο;

Link to comment
Share on other sites

καλά που την είδες την τρύπα εκεί;;παίζει να είναι εκεί πάντως και εγώ το είχα απορία...όσο για το πρόγραμμα το έβαλα και φυσάει ;)
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς σε αυτή την τρυπούλα είναι το μικρόφωνο, στο νούμερο 2, και πιάνει πολύ καλά το άτιμο, ακόμα και όταν κρέμεται, χωρίς να το έχεις πιάσει στο ρούχο κοντά στο στόμα!
Link to comment
Share on other sites

καλά που την είδες την τρύπα εκεί;;παίζει να είναι εκεί πάντως και εγώ το είχα απορία...όσο για το πρόγραμμα το έβαλα και φυσάει ;)

 

το avatar Ποτε θα το αλλαξεις???;);) :)

διατηρήστε καλές σχέσεις με το λεξικό σας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Πως μπορώ να κρύψω κάποια βίντεο και εικόνες ώστε να μην φαίνονται στην έκθεση; Στο Ν73 που είχα πιο πριν, είχα φτιάξει έναν φάκελο με όνομα "Temp" και τα είχα εκεί και δεν φαινόντουσαν στην έκθεση. Τώρα με το Ν79 που έκανα το ίδιο, τα βίντεο και οι εικόνες εξακολουθούν να εμφανίζονται στην έκθεση. Επίσης με τον X-plore έκανα τον κάθε φάκελο κρυφό αλλά και πάλι τίποτα :(

 

Καμμιά ιδέα; Μήπως χρειάζεται κάποια πρόσθετη εφαρμογή;

 

Κανε τα zip και βαλτους και κωδικο αν θες!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Η εκθεση παντως, μερικες φορες τραβαει καποια κολληματα.

Οταν βρισκομαι στις φωτογραφιες και παταω το 'κατω' στο πολυπληκτρο (ετσι ωστε οι φωτο να προχωρανε πολυ γρηγορα) τοτε σε καποια φαση μου εμφανιζει τα εικονιδια ως "σπασμενα", οι φωτογραφιες θολωνουν καπως και το κινητο γενικως τα ψιλοχανει...

Δε ξερω αν συμβαινει μονο στην version 11.049 που εχω ή αν ειναι γενικο το θεμα.

 

Και μια ερωτηση αν ξερει κανεις... η 11.049 μπορει να χ* καριστει ή ανηκει στις κλειδωμενες εκδοσεις της Nokia?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα το Ν79 και μόλις πήγα να το συνδέσω με το bluetooth που έχω πάρει 3 μήνες ----> http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1057960&page=2&category=69978020&catalog=22&MSCSProfile=DCCDF22EB27065BEBB301866FDE0DF029C84E3DA34AA63827B468E9E8279D03CB4000FA53C86FCDE5B684AC3061E9AE6E430B8502EC9D130868A90304184C68B18EC0C32A2AC64D36B197EEEAD22601D096EB553D371F5CD0C12D26AAB3D1D6DC53DA0EB76299E9A6CAAC9737FD38F8E76BA7AFF82E91E51D0B14C6EC8E6F645 προς μεγάλη μου έκπληξη ΔΕΝ το αναγνωρίζει και ας έχουν το ίδιο πρωτόκκολο bluetooth v.2.

 

Κάποιες προτάσεις απο τους γνώστες περί του θέματος?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα το Ν79 και μόλις πήγα να το συνδέσω με το bluetooth που έχω πάρει 3 μήνες ----> http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1057960&page=2&category=69978020&catalog=22&MSCSProfile=DCCDF22EB27065BEBB301866FDE0DF029C84E3DA34AA63827B468E9E8279D03CB4000FA53C86FCDE5B684AC3061E9AE6E430B8502EC9D130868A90304184C68B18EC0C32A2AC64D36B197EEEAD22601D096EB553D371F5CD0C12D26AAB3D1D6DC53DA0EB76299E9A6CAAC9737FD38F8E76BA7AFF82E91E51D0B14C6EC8E6F645 προς μεγάλη μου έκπληξη ΔΕΝ το αναγνωρίζει και ας έχουν το ίδιο πρωτόκκολο bluetooth v.2.

 

Κάποιες προτάσεις απο τους γνώστες περί του θέματος?

 

Είσαι σίγουρος πως ακολούθησες σωστά όλα τα βήματα της διαδικασίας "pairing"; Το θεωρώ εξαιρετικά απίθανο να μην αναγνωρίζει το ακουστικό αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Η εκθεση παντως, μερικες φορες τραβαει καποια κολληματα.

Οταν βρισκομαι στις φωτογραφιες και παταω το 'κατω' στο πολυπληκτρο (ετσι ωστε οι φωτο να προχωρανε πολυ γρηγορα) τοτε σε καποια φαση μου εμφανιζει τα εικονιδια ως "σπασμενα", οι φωτογραφιες θολωνουν καπως και το κινητο γενικως τα ψιλοχανει...

Δε ξερω αν συμβαινει μονο στην version 11.049 που εχω ή αν ειναι γενικο το θεμα.

 

Και μια ερωτηση αν ξερει κανεις... η 11.049 μπορει να χ* καριστει ή ανηκει στις κλειδωμενες εκδοσεις της Nokia?

εχω προσεξει οτι τραβα κολλημα στις εικονες σ'εμενα οταν ειναι στο τσακ να τελειωσει η μπαταρια γι'αυτο τωρα ποια οταν ειναι σε αυτο το σταδιο δεν το ζοριζω..βεβαια εχω και 300+εικονες μεσα στο κινητο:lol::lol:

ωστοσο για το δευτερο ερωτημα σου εχουν βγει καποιοι μεθοδοι..δεν τους εχω δοκιμασει παρολο που θελω να παιξω ngage...δεν θελω να το πειραξω:X:X

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε βγαίνω μέσα από το ngage. Εννοώ δεν το καταλαβαίνω. Πάω να βάλω ένα παιχνίδι που θέλω για να κατεβάσω, βάζω τον κωδικό και κάτι άλλα που λέει να κάνω στο εγχειρίδιο του. Πάλι όμως βγάζει error.:wacko:

Τώρα σκέφτομαι να διαγράψω από το κινητό ότι έχει σχέση με το ngage για να "ελαφρύνει" το κινητό. :happy:

Δεν έχει άμεση σχέση με το Ν79 αλλά είπα να πω τον πόνο μου.:p

-----------------------

Επίσης να ρωτίσω, όταν δεν υπάρχει κοντά κάποιο router/modem για ιντερνετ, ποια επιλογή από αυτές που μου βγάζει πρέπει να επιλέξω για να συνδεθώ και ας χρεώνομαι? Να πω ότι δεν είναι pay monthly αλλά καρτοκινητό.

 

ΥΓ: Αν λέω κάτι άσχετο είναι επειδή είμαι αρχάριος:happy:

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν πας να μπεις στο ιντερνετ και σε ρωτα τη συνδεση να κανεις επελεξε αναζητηση wlan.τι στο καλο ολο και καποιο ρουτερ θα ειναι κοντα σου και δεν το βλεπεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν θα ζητήσει και wep key?

Υπάρχει τρόπος για να "κλέβουμε" ίντερνετ από άλλα router χωρίς να χρειάζονται κωδικοί και ιστορίες?

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...