Jump to content

[Επίσημο] Nokia N85


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας, το παρήγγειλα σήμερα το πρωί το Ν85. Ζήτησα να μου το δείξουν. Το περιεργάστηκα αρκετή ώρα. Δεν παρατήρησα κανέναν τζόγο στο σλάιντ, ούτε τριξίματα. Τα πλαστικά δεν είναι τα καλύτερα δυνατά, αλλά δεν είναι απαράδεκτο όπως υποστηρίζουν κάποιοι. Είναι η κλασική χαμηλή ποιότητα της σειράς Ν, όχι κάτι χειρότερο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλησπερα, υπαρχει τροπος να σταματισει να φορτιζει το κινητο οταν το συνδεω στη θυρα usb του η/υ???:(
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω μια απορία. Σήμερα μπήκα σε ένα καφέ που έχει Wi Fi και άνοιξα τον οδηγό WLAN και μπήκα στο διαδίκτυο. Σίγουρα δεν χρεώνομαι; Δεν έχει καμία σχέση με την εταιρεία παροχής υπηρεσιών; Ελπίζω να μη μου στείλει υπερφορτωμένο λογαριασμό η Vodafone τον επόμενο μήνα. Μάλιστα για να είμαι πιο σίγουρος ενεργοποίησα το προφίλ εκτός σύνδεσης του κινητού. Χρειάζεται να το κάνω για να είμαι σίγουρος ότι δε θα με χρεώσει η Vodafone? Επίσης είναι αδύνατο να χρεωθώ αν κάθε φορά που μπαίνω στο διαδίκτυο μέσω Wi Fi ενεργοποιώ το προφίλ εκτός σύνδεσης, έτσι δεν είναι; Ας με καθησυχάσει κάποιος! Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω μια απορία. Σήμερα μπήκα σε ένα καφέ που έχει Wi Fi και άνοιξα τον οδηγό WLAN και μπήκα στο διαδίκτυο. Σίγουρα δεν χρεώνομαι; Δεν έχει καμία σχέση με την εταιρεία παροχής υπηρεσιών; Ελπίζω να μη μου στείλει υπερφορτωμένο λογαριασμό η Vodafone τον επόμενο μήνα. Μάλιστα για να είμαι πιο σίγουρος ενεργοποίησα το προφίλ εκτός σύνδεσης του κινητού. Χρειάζεται να το κάνω για να είμαι σίγουρος ότι δε θα με χρεώσει η Vodafone? Επίσης είναι αδύνατο να χρεωθώ αν κάθε φορά που μπαίνω στο διαδίκτυο μέσω Wi Fi ενεργοποιώ το προφίλ εκτός σύνδεσης, έτσι δεν είναι; Ας με καθησυχάσει κάποιος! Ευχαριστώ.

 

Όταν χρησιμοποιείς το WiFi δε χρεώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν επιλέγεις το σωστό προφίλ, για wi-fi δεν χρεώνεσαι.. ειδικά άμα το βάζεις το κινητό εκτός σύνδεσης δεν υπάρχει περίπτωση να χρεωθείς.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι είμαι ανάμεσα στο ν95 8gb και στο ν85.

έχουν ακριβώς ίδια κάμερα?

βγάζουν το ίδιο καλές φώτο και βίντεο?

ποιο είναι ποιο γρήγορο?

επίσης αυτό το πρόβλημα με τα σπασίματα του βίντεο σε τι οφείλεται? κάποιος να απαντήσει με σιγουριά...

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο παρον θεμα μπορεις να παρεις πληροφοριες μονο για την συγκεκριμενη συσκευη.

 

Οπως σου ειναι γνωστο για επιλογη συσκευης συγκρισεις κ.τ.λ.π. μπορεις να ανοιξεις ενα νεο θεμα στους Διαξιφισμους:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

τελικά το πήρα και μ φαίνεται μαι χαρά τηλέφωνο... παρόμοια ποιότητα με το ν95 το 8αρι και μια χαρά και ο τζόγος! θα δείξει . κμιά εφαρμογή καταφέρατε να βάλετε?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

έχω και εγώ στην κατοχή μου το Ν85, θα ήθελα τη βοήθεια σας, όταν τραβάω βίντεο μετά από κάποια δευτερόλεπτα εγράφης παγώνει την εικόνα, παίζει για 2 δεύτερα - παγώνει μετά και ξανά το ίδιο, πήγα στης ρυθμίσεις αλλά δεν κατάφερα και πολλά πράματα........

ευχαριστώ

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

Αν ναι, κάνε μορφοποίηση στη κάρτα και δοκίμασε ξανά να δεις αν το κάνει.

Μην ξεχάσεις να πάρεις πρώτα τα δεδομένα σου διότι θα χαθούν όλα αυτά που βρίσκονται σε αυτή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

όταν βάζω προφύλαξη οθόνης την εμερομηνία και την ώρα μένουν πάντα αναμένα ή είναι bug?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν ναι, κάνε μορφοποίηση στη κάρτα και δοκίμασε ξανά να δεις αν το κάνει.

Μην ξεχάσεις να πάρεις πρώτα τα δεδομένα σου διότι θα χαθούν όλα αυτά που βρίσκονται σε αυτή.

 

για σιγουριά όμως καλύτερα άλλαξε κάρτα.με 20 -22 ευρό θα είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

όταν βάζω προφύλαξη οθόνης την εμερομηνία και την ώρα μένουν πάντα αναμένα ή είναι bug?

 

Δε το λες bug αυτο??:lol::)

Ειναι ενα απ τα πολυ καλα των οθονων oled!!:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αν ναι, κάνε μορφοποίηση στη κάρτα και δοκίμασε ξανά να δεις αν το κάνει.

Μην ξεχάσεις να πάρεις πρώτα τα δεδομένα σου διότι θα χαθούν όλα αυτά που βρίσκονται σε αυτή.

 

ευχαριστώ πολύ, :) έκανα αυτο που μου είπες και το έφταξα, τώρα είναι οκ :D

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

οχι μετα απο καμμια ωρα σβηνουν και αυτα ετσι ειναι σε ολους...

 

πάντως σε εμένα είναι συνέχεια φωτισμένα

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το πάγωμα στην εγγραφη video, τραβάω video και κολλάει η οθόνη για ένα δεύτερο περίπου και "ξεκολει" πάλι μονη της, αυτό όμως γίνετε συνεχώς, ανά 3-4 δευτερα. Εν το μεταξύ έβαλα να αποθηκεύονται στην κάρτα του τηλεφώνου και δεν γίνετε αυτό, άρα σίγουρα κάτι παίζει με την κάρτα μνήμης. Πως όμως μπορώ να κάνω format την κάρτα μνήμης? από που γίνετε? Δεν το βρίσκω. και αν κάνω, δεν θα χάσω την εφαρμογή του nokia maps???
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αντιγραφή των περιεχομένων της κάρτας στον υπολογιστή σου, κάνε φορμάτ και μετά ξαναβάλτα στην θέση τους. Δεν θα χάσεις τίποτα.

 

Απο το μενού Διαχείριση ΑΡρχείων γίνεται η μορφοποίηση της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά από την διαχείριση αρχείων δεν την έχει αυτή την επιλογή!!! Χαρακτηριστικά έχει : Ανοιγμά, Αφαιρ. κάρτας μνήμης, Αντιγρ. μνήμης τηλ., Εύρεση, Απομακρ. μονάδες δίσκ., Βοήθεια και Έξοδος. Αυτές είναι οι επιλογές που σου δίνει.
Link to comment
Share on other sites

Μπες στην κάρτα μνήμης πάτα επιλογές και Επιλογές Κάρτας Μνήμης - Μορφοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...