Jump to content

Κ.Τ.Ε.Ο και σειρά οχημάτων για έλεγχο


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michpan (26 Ιαν. 2004 , 17:25)

 

ΥΗΚ από το 1999. Εσύ ;

 

 

 

Μιχαλη εγω εχω ΖΥΕ και ειμαι 10ος/1999...πως γινεται αυτο?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (26 Ιαν. 2004 , 17:43)

 

Μιχαλη εγω εχω ΖΥΕ και ειμαι 10ος/1999...πως γινεται αυτο?

 

Αυτό ήθελα να πω και εγώ.. Έχουμε μοντέλο 99 με ΖΖΑ πινακήδες...

Ρε δεν βγαίνει άκρη, σαν το λόττο τις δίνουν...

 

Πάντως για μοντέλο 1999, θα περάσεις ΚΤΕΟ μετά το 2007...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ΥΡΕ πρωτη κυκλοφορια 97 περναγα τον Ιουλιο (Αθηνα). Αν βγαζετε ακρη (εγω οχι)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (26 Ιαν. 2004 , 13:05)

 

εμένα για 96, ΥΧΤ δεν έχει περάσει το ΚΤΕΟ ακόμα...

 

 

το ΥΧΡ παει πριν το ΥΧΤ οποτε αν ποτε το περασω θα σου στειλο μηνυμα να πας μετα. Lool :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitris74 (27 Ιαν. 2004 , 02:11)

 

το ΥΧΡ παει πριν το ΥΧΤ οποτε αν ποτε το περασω θα σου στειλο μηνυμα να πας μετα. Lool :D :D :D :D

 

Ποτέ δεν ξέρεις με το σύστημα που έχουν!

όμως ναι το ΥΧΡ πάει πριν το ΥΧΤ, θυμάμαι πότε είχε αγοράσει ο θείος μου ΥΧΡ και ήταν πριν από μας.

 

Τελικά ένα μικρό μπέρδεμα οφείλεται σε ποιο παράρτημα έχει γίνει η έκδοση των πινακίδων. Μου παν υπάρχουν 2, ένα στην Αγία Παρασκευή και ένα κάπου αλλού. Το καθένα έχει τα δικά του γράμματα και αν από το ένα περνάνε πιο πολλά αυτοκίνητα, τότε φτάνουμε σε αυτο που είδαμε παραπάνω: αυτόκίνητα 1999 το ένα να έχει πινακίδες από Υ, και το άλλο πινακίδες από Ζ. Στο ΚΤΕΟ όμως μάλλον θα ελεγχθούν σωστά. (κάποια Ζ θα ελεγχουν δηλαδή πριν από κάποια Υ)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

οι πινακιδες εχουν σχεση με ποιο γραφειο εκδιδονται. στην περιοχη που μενω ανηκουμε στο γραφειο της ελευσινας και συνεχιζουν να δινουν πινακιδες απο υ. τουλαχιστον πριν κανα εξαμηνο. δινανε το ΥΡΚ. στα βορεια προαστεια εχει αρχισει εδω και πολυ και ρο το Ζ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Πρόγραμμα πρόσκλησης οχημάτων για Τεχνικό Έλεγχο από τα ΚΤΕΟ του Ν. Αττικής, το 2007.

 

To 2007 καλούνται για έλεγχο στα ΚΤΕΟ του Ν. Αττικής οι εξής κατηγορίες οχημάτων στην άδεια κυκλοφορίας των οποίων αναγράφεται ως διεύθυνση κατοικίας των ιδιοκτητών τους ή ως έδρα επιχείρησης ο Νομός Αττικής.

 

1) Τα επιβατικά ιδιωτικής χρήσης ( Ε.Ι.Χ. ) οχήματα και τα φορτηγά ιδιωτικής χρήσης (Φ.Ι.Χ. ) οχήματα με μικτό βάρος μέχρι και 3,5 τόνους, με έδρα το Ν. Αττικής τα οποία κυκλοφόρησαν ως καινούργια κατά τα έτη 1999, 2000 και 2001.

 

2) Τα οχήματα με ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, με έδρα το Ν. Αττικής τα οποία κυκλοφόρησαν πρώτη φορά ως καινούργια κατά τα έτη 1999, 2000 και 2001.

 

3) Τα οχήματα με ΚΡΑΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ με έδρα το Ν. Αττικής τα οποία κυκλοφόρησαν πρώτη φορά ως καινούργια κατά τα έτη 1999, 2000 και 2001.

 

Ο τεχνικός έλεγχος των ανωτέρω οχημάτων, πρέπει να διενεργηθεί στα δημόσια ή ιδιωτικά ΚΤΕΟ, στο χρονικό διάστημα, από τρεις ( 3 ) εβδομάδες πριν έως και μια (1) εβδομάδα μετά, από την αναγραφόμενη ημερομηνία ( ημέρα και μήνα ) της 1ης άδειας κυκλοφορίας.

 

Ετσι, αν π.χ. η ημερομηνία πρώτης άδειας ενός αυτοκινήτου είναι η 3-5-1999, τότε η ημερομηνία τεχνικού ελέγχου του είναι η 3-5-2007, άρα το συγκεκριμένο αυτοκίνητο μπορεί να ελεγχθεί από 12-4-2007 έως και 10-5-2007.

 

Καλούνται επίσης για τεχνικό έλεγχο από τα ΚΤΕΟ του Ν. Αττικής το έτος 2007 τα επιβατικά ιδιωτικής χρήσης ( Ε.Ι.Χ. ) οχήματα και τα φορτηγά ιδιωτικής χρήσης ( Φ.Ι.Χ. ) οχήματα με μικτό βάρος μέχρι και 3,5 τόνους, που μεταβιβάστηκαν στο Ν. Αττικής από την υπόλοιπη χώρα την χρονική περίοδο από 1-1-1999 μέχρι και 31-12-2001 και δεν είχαν υποχρέωση για τεχνικό έλεγχο, στους Νομούς που είχαν ως έδρα πριν την μεταβίβασή τους, ως εξής:

 

  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 1 >>ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 2 >>ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 3 >>ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 4 >>ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 5 >>ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 6 >>ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 7 >>ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 8 >>ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 9 >>ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 2007
     
  • Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΛΗΓΕΙ ΣΕ 0 >>ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2007

 

πηγή

Link to comment
Share on other sites

στην άδεια κυκλοφορίας των οποίων αναγράφεται ως διεύθυνση κατοικίας των ιδιοκτητών τους ή ως έδρα επιχείρησης ο Νομός Αττικής.

.

 

Εμένα ρε παιδιά στης γυναίκας μου το αμάξι που πήραμε από Τρίπολη,γράφει μεν κατοικία Αθήνα,αλλά έλεγχο ΚΤΕΟ στα 4 χρόνια όπως προβλέπεται για τους κατοίκους επαρχίας.Τι κάνω;Θα ξέρουν να μου πουν αν ρωτήσω σε κανένα ΚΤΕΟ ή φέξε μου και γλύστρησα;:O

Link to comment
Share on other sites

Για ρώτα στα ΚΤΕΟ γιατί είναι ειδικές περιπτώσεις αυτές.

 

Το πρόγραμμα ΚΤΕΟ άλλαξε ακριβώς για να ελέγχονται πιο γρήγορα τα αυτοκίνητα. Ενδεικτικά, μέσα σε έναν χρόνο (το 2007) δηλαδή, θέλουν να ελέγξουν αυτοκίνητα που πουλήθηκαν μέσα σε 3 χρόνια (1999,2000,2001), οπότε στο τέλος του χρόνου, όσα είναι πάνω από 6 ετών θα έχουν ελεγχθεί. Φαντάζομαι βασίζονται κατά πολύ στα Ιδιωτικά ΚΤΕΟ.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Κάπου πήρε το μάτι μου μια ανακοίνωση η οποία έλεγε ότι όλα τα αυτοκίνητα του 2001 και πρίν πρέπει να περάσουν υποχρεωτικά ΚΤΕΟ μέσα στο 2007. Αν την ξαναδώ θα γράψω λεπτομέρειες.

Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πήρε το μάτι μου μια ανακοίνωση η οποία έλεγε ότι όλα τα αυτοκίνητα του 2001 και πρίν πρέπει να περάσουν υποχρεωτικά ΚΤΕΟ μέσα στο 2007. Αν την ξαναδώ θα γράψω λεπτομέρειες.

Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο;

 

Δες το post #34:

 

Πρόγραμμα πρόσκλησης οχημάτων για Τεχνικό Έλεγχο από τα ΚΤΕΟ του Ν. Αττικής, το 2007.

 

To 2007 καλούνται για έλεγχο στα ΚΤΕΟ του Ν. Αττικής οι εξής κατηγορίες οχημάτων στην άδεια κυκλοφορίας των οποίων αναγράφεται ως διεύθυνση κατοικίας των ιδιοκτητών τους ή ως έδρα επιχείρησης ο Νομός Αττικής.

 

1) Τα επιβατικά ιδιωτικής χρήσης ( Ε.Ι.Χ. ) οχήματα και τα φορτηγά ιδιωτικής χρήσης (Φ.Ι.Χ. ) οχήματα με μικτό βάρος μέχρι και 3,5 τόνους, με έδρα το Ν. Αττικής τα οποία κυκλοφόρησαν ως καινούργια κατά τα έτη 1999, 2000 και 2001.

 

Ο τεχνικός έλεγχος των ανωτέρω οχημάτων, πρέπει να διενεργηθεί στα δημόσια ή ιδιωτικά ΚΤΕΟ, στο χρονικό διάστημα, από τρεις ( 3 ) εβδομάδες πριν έως και μια (1) εβδομάδα μετά, από την αναγραφόμενη ημερομηνία ( ημέρα και μήνα ) της 1ης άδειας κυκλοφορίας.

 

Ετσι, αν π.χ. η ημερομηνία πρώτης άδειας ενός αυτοκινήτου είναι η 3-5-1999, τότε η ημερομηνία τεχνικού ελέγχου του είναι η 3-5-2007, άρα το συγκεκριμένο αυτοκίνητο μπορεί να ελεγχθεί από 12-4-2007 έως και 10-5-2007.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πηγα σημερα για να περασω ΚΤΕΟ στην express service στη Θεσσαλονικη (14οχλμ Θεσ/νικης - Μουδανιων) http://www.express-service.gr/kteo_gr/default.htm .

 

Οτι και να πω ειναι πραγματικα λιγο για να περιγραψω αυτα που ειδα. Οχι δεν ειναι αρνητικα, ισα ισα απιστευτα θετικα! Μιλαμε για ευγενια, σεβασμο στα χρηματα που τους δινεις. Οι εγκαταστασεις δε, απιστευτες! Εδινες το αυτοκινητο και μετα περνουσες στην αιθουσα αναμονης οπου ειχε τζαμια και εβλεπες το αυτοκινητο σου. Επισης, στην αιθουσα αναμονης υπαρχαν 2-3 τεραστιες plasma τηλεορασεις, playstation και ηλεκτρονικοι υπολογιστες οπου παρακολουθουσες ζωντανα τον ελεγχο του αυτοκινητου σου, τα αποτελεσματα κτλ. Επισης σχεδον σε αρπαζαν για να παρεις τοστ, καφε, αναψυκτικα, παγωτα οσα θες και δωρεαν.

 

Πληρωσα 94 Ευρω επειδη ημουν εκπροθεσμος (ελειπα στο εξωτερικο :p ) μαζι με τη καρτα καυσαεριων. Μονο το ΚΤΕΟ ηταν 50 Ευρω (αν πας στην ωρα σου), επισης τυχον επανελεγχος ειναι δωρεαν. Εγω τελειωσα σε 20 λεπτα, παροτι ειχαν αρκετη δουλεια.

 

Απλα :respect:

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι προβλέπει ο νεος κοκ επειδή έπρεπε να περάσω κτεο απο το 04 και δεν έχω πάει ακόμα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Προσοχή με την σειρά για έλεγχο μην την πατήσετε όπως εγώ.Τώρα περνάνε οχήματα που η άδειά τους εκδόθηκε τις χρονιές 99-00-01 και πρέπει να περάσουν 3 εβδομάδες πριν έως 1 εβδομάδα μετά από τον ίδιο μήνα που εκδόθηκε η πρώτη άδεια του οχήματος.

Αν περάσει η προβλεπόμενη ημερομήνια το πρόσθετο παράβολο είναι 36€ ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Μια μικρή ενημέρωση.

 

Με νέο νόμο για μεμβράνες (αυτό τους μάρανε) για να περάσετε ΚΤΕΟ εάν έχετε αντηλιακές μεμβράνες τότε χρειάζεται ειδική βεβαίωση από αυτόν που σας τις έβαλε σαν πιστοποιητικό.

 

Από kteohellas.gr

"ΠΡΟΣΟΧΗ!!

α) Αν στο όχημα έχουν τοποθετηθεί αντιηλιακές μεμβράνες θα πρέπει να προσκομισθεί πιστοποιητικό έγκρισης.

β) Αν το όχημα φέρει κοτσαδόρο, θα πρέπει να συνοδεύεται από Σημείωμα Ρυμούλκησης.

γ) Σε περίπτωση που στο όχημα υπάρχει τοποθετημένη μη εργοστασιακή ηλιοροφή θα πρέπει να έχει ενημερωθεί σχετικά η Άδεια Κυκλοφορίας. "

 

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι η διαπερατότητα πρέπει να είναι 70% και αυτό να βεβαιώνεται από την εταιρεία που τοποθέτησε τις μεμβράνες...

 

Αντε τώρα να πάω στη LLumar να ζητήσω πιστοποιητικό για τοποθέτηση πριν 4 χρόνια...

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα εχω κλεισει ραντεβου να περασω κτεο..ειναι η πρωτη φορα του αυτοκινητου γιατι η αδεια του εχει βγει το 12/2002. με τις μεμβρανες εχω ειδοποιησει στο ιδιωτικο κτεο που θα παω οτι εχω χαρτι..αυτο που δινανε πριν βγουν οι καινουριες οδηγιες..αφου εχω τις εχω βαλει πολυ καιρο πριν. πριν πανε να με περασουν κτλ θα κοιταξω..αν τους κανει το χαρτι προχωραμε..αν δεν τους κανει..αντε γεια. παω σε δημοσιο κτεο που περναω οτι θελω οποτε θελω.
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα χαλαροτατα περασα κτεο..ενταξει τι να βρουνε στο αμαξι..το χω σε υπεραριστη κατασταση..ισα ισα τους εκανα και παρατηρηση γιατι η τουρμπινα ειναι απο συντηρηση και τους την ειπα για να μην ανεβαζουν ψηλες στροφες :p

ακομα και για τα φιμε..ουτε βεβαιωση δεν εδωσα..δεν ειναι βεβαια πολυ σκουρες και οταν τελειωσε ο ελεγχος μου ειπαν..τις ειδαμε αλλα δεν ειναι πολυ σκουρες οποτε οκ (Ειχα βεβαια και βεβαιωση μαζι μου καλου κακου..αλλα παλαιου τυπου αφου οι μεμβρανες εχουν μπει πολυ καιρο τωρα).

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα χαλαροτατα περασα κτεο..ενταξει τι να βρουνε στο αμαξι..το χω σε υπεραριστη κατασταση..ισα ισα τους εκανα και παρατηρηση γιατι η τουρμπινα ειναι απο συντηρηση και τους την ειπα για να μην ανεβαζουν ψηλες στροφες :p

ακομα και για τα φιμε..ουτε βεβαιωση δεν εδωσα..δεν ειναι βεβαια πολυ σκουρες και οταν τελειωσε ο ελεγχος μου ειπαν..τις ειδαμε αλλα δεν ειναι πολυ σκουρες οποτε οκ (Ειχα βεβαια και βεβαιωση μαζι μου καλου κακου..αλλα παλαιου τυπου αφου οι μεμβρανες εχουν μπει πολυ καιρο τωρα).

 

Σε ιδιωτικο ΚΤΕΟ??? (για την βεβαιωση των μεβρανων βασικα με ενδιαφερει...)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε ιδιωτικο ΚΤΕΟ??? (για την βεβαιωση των μεβρανων βασικα με ενδιαφερει...)

 

ναι φιλε μου :)

 

παντως μπορω να πω στο συγκεκριμενο που πηγα..και ο συγκεκριμενος ελεγκτης..ειναι πολυ καλος (απο μηχανολογικη αποψη)...παλι χωρις να αναφερω εγω τιποτα.. μου λεει.. κατι πρεπει να εχεις κανει με το συμπλεκτη γιατι εχει λιγο κραδασμο..η τετραφτερος ειναι η κατι παρομοιο.. και οντως εχω βαλει τετραφτερο συμπλεκτη .

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή ενημέρωση.

 

Με νέο νόμο για μεμβράνες (αυτό τους μάρανε) για να περάσετε ΚΤΕΟ εάν έχετε αντηλιακές μεμβράνες τότε χρειάζεται ειδική βεβαίωση από αυτόν που σας τις έβαλε σαν πιστοποιητικό.

 

Από kteohellas.gr

"ΠΡΟΣΟΧΗ!!

α) Αν στο όχημα έχουν τοποθετηθεί αντιηλιακές μεμβράνες θα πρέπει να προσκομισθεί πιστοποιητικό έγκρισης.

β) Αν το όχημα φέρει κοτσαδόρο, θα πρέπει να συνοδεύεται από Σημείωμα Ρυμούλκησης.

γ) Σε περίπτωση που στο όχημα υπάρχει τοποθετημένη μη εργοστασιακή ηλιοροφή θα πρέπει να έχει ενημερωθεί σχετικά η Άδεια Κυκλοφορίας. "

 

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι η διαπερατότητα πρέπει να είναι 70% και αυτό να βεβαιώνεται από την εταιρεία που τοποθέτησε τις μεμβράνες...

 

Αντε τώρα να πάω στη LLumar να ζητήσω πιστοποιητικό για τοποθέτηση πριν 4 χρόνια...

 

ηταν υποχρεωμενοι με την τοποθετηση να σου δωσουν και το αναλογο χαρτι για το ΚΤΕΟ...τουλαχιστον σε μενα ετσι εγινε και τις 2 φορες...αν και πιστευω οτι και τωρα δε θα εχεις σημαντικο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...