Jump to content

Jincen JC777s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kala plaka exoun sto germano!!edw h jaga pou ta fernei poulaei to v23-208,k530i-195..:lol::lol: kai autoi ta poulane akoma poio akrva!!!!

 

omg koitaxte poso prepei na pilrwsei kaneis gia na exei tin lexi jaga panw sto jc678

 

JC 678

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Αναλογική TV, εγγραφή από TV , 2 κάρτες SIM και οι 2 stand by Μνήμη έως 8GB , Οθόνη αφής PDA,MP3-MP4 , GPRSκαι άλλες απίθανες λειτουργίες. Τιμη Λιανικής: 235,00 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Xoute apo xrisafi na itan ta 4grammata!!

 

wraia pes oti isxuoun auta pou les...ipe8ese oti o germanos paraggelnei 1000komatia(pes to jc777 pou eida tin timh 62e se esas)ee den 8a to pernei 50e to komati..pes 50000e+7000(14%)+9500(19%)=66500...kai autoi to poulane 200e to komati..dld 200000...afairese ta POLLA pou edwsan..133500e pou pane??sta tameia twn ftwxwn!!:!:;)

ELEOSSSSSSSSSS!!!!

to simperasma aplo:opoia kai an einai h forologia ta magazia ta oikonomane kai oi katanalwtes bgainoun koroida!!

 

ftou gkantemia...

an sou xalasei filos ti kaneis etsi kei to pareis apo kina...oeo???? ante steilto piso perimene 1 mina plirone metaforika klp. etsi kataligoume opoios thelei aftersales agorazei apo ellada opoios den thelei to pernei apo kina ,apla ta pragmata. min ta thes omos ola dika sou file mou den ginontai ola opos ta theloume distixos

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

an sou xalasei filos ti kaneis etsi kei to pareis apo kina...oeo???? ante steilto piso perimene 1 mina plirone metaforika klp. etsi kataligoume opoios thelei aftersales agorazei apo ellada opoios den thelei to pernei apo kina ,apla ta pragmata. min ta thes omos ola dika sou file mou den ginontai ola opos ta theloume distixos

 

Ετσι είναι και ελπίζω ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ να το σκέφτεται καλύτερα πριν προβαίνει σε αγορά ηλεκτρονικού υλικού μεσω Internet γιατι δεν ειναι και λίγα τα κρoύσματα με ελλατωματικές μπαταρίες στα κινητά, γραμμές στις οθόνες, ελαττωματικά καλώδια φόρτισης με τα ειδικά βύσματα για το καθε τηλεφωνο κ.λ.π. Εχω ψωνίσει απο το e-chinashop και μου έτυχε ελαττωματικό καλώδιο φόρτισης και ο φίλος droulis μου έστειλε αλλο την άλλη μέρα θεσ/νικη. Επίσης τα ελληνικά του droulis στο μενού του τηλεφώνου ήταν ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ απο οτι έρχονται απο το εργοστάσιο (ρομποτική μετάφραση, βλέπε "επευτεύχθει" κ.λ.π). Εχω ψωνίσει κινέζικο τηλέφωνο απο ebay και δεν ειχε καμμια σχεση η ελληνική γλώσσα έτσι όπως εμφανιζόταν στα μενού και υπομενού. Για αυτο ας μην βγάζουμε πρόχειρα συμπεράσματα κοιτωντας μια τιμή στο ebay και να λεμε αμέσως τους Ελληνες Επιχειρηματίες απατεώνες στην διαφορά τιμής. Είναι και το after sales, η υποστήριξη στο προιόν με αναλώσιμα service και ανταλλακτικά, το Τιμολόγιο που μπορούμε να έχουμε απο καταστήματα της Ελλάδος, η προσωπική επικοινωνία, η προσωπική επαφή με τις συσκευές αν επισκεφτούμε καταστήματα κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι και ελπίζω ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ να το σκέφτεται καλύτερα πριν προβαίνει σε αγορά ηλεκτρονικού υλικού μεσω Internet γιατι δεν ειναι και λίγα τα κρoύσματα με ελλατωματικές μπαταρίες στα κινητά, γραμμές στις οθόνες, ελαττωματικά καλώδια φόρτισης με τα ειδικά βύσματα για το καθε τηλεφωνο κ.λ.π. Εχω ψωνίσει απο το e-chinashop και μου έτυχε ελαττωματικό καλώδιο φόρτισης και ο φίλος droulis μου έστειλε αλλο την άλλη μέρα θεσ/νικη. Επίσης τα ελληνικά του droulis στο μενού του τηλεφώνου ήταν ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ απο οτι έρχονται απο το εργοστάσιο (ρομποτική μετάφραση, βλέπε "επευτεύχθει" κ.λ.π). Εχω ψωνίσει κινέζικο τηλέφωνο απο ebay και δεν ειχε καμμια σχεση η ελληνική γλώσσα έτσι όπως εμφανιζόταν στα μενού και υπομενού. Για αυτο ας μην βγάζουμε πρόχειρα συμπεράσματα κοιτωντας μια τιμή στο ebay και να λεμε αμέσως τους Ελληνες Επιχειρηματίες απατεώνες στην διαφορά τιμής. Είναι και το after sales, η υποστήριξη στο προιόν με αναλώσιμα service και ανταλλακτικά, το Τιμολόγιο που μπορούμε να έχουμε απο καταστήματα της Ελλάδος, η προσωπική επικοινωνία, η προσωπική επαφή με τις συσκευές αν επισκεφτούμε καταστήματα κ.λ.π.

 

egw den milousa gia ton droulis pou ontws boi8aei kai endiaferetai alla gia magazia tupou germanos,jaga,1,ebw pou einai kai ta pio gnwsta kai pio "ftina"..

episis oloi autoi edw apo pou ta pairnoun??apo magazia ekei..edw den exoun service gia auta ta kinita sto antalasoun apla..kai an mou xalasei kai to exw parei apo edw tote ti??8a mou to ftiaksoun??oxi..8a to steiloun stin kina kai 8a mou dwsoun ena neo..se poia xwra to after sales kostizei oso to antikeimeno kai perissotero??mono edw..oxi euxaristw den 8a parw...

Link to comment
Share on other sites

me xp kanoun me vista diskolo. den kanoun omos sigxronismo, apla copy paste opou thes na fortoseis tis epafes sou. gia na doulepsei omos prepei prota na breis se poia thira exei eglatastathei to kinito sou.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΛΙΤΟΥΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ.

ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ Η' ΝΑ ΚΙΤΑΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΛΙΤΟΥΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ.

ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ Η' ΝΑ ΚΙΤΑΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Νομίζω ότι οι περισσότερες λειτουργίες -ίσως και όλες- γίνονται και με τα πλήκτρα.

Όσο για το αν φτιάχνεται με 80 ευρώ παίρνεις αλλο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθηστε με αν μπορειτε.εχω το jc777 κι εχω το εξης προβλημα.εχω βαλει την vodafone στη θεση της sim1 και την cosmote στη θεση sim 2.στις ρυθμισεις κλησεων εχω και τις 2 sim στην line 1.οταν δεν μλαω δεχομαι κλησεις κανονικα και στις 2 sim ,οταν ομως μιλαω στην cosmote και καποιος με καλει στην vodafone δειχνει οτι στη vodafone το κινητο ειναι απενεργοποιημενο και αντιθετα.πηρα στο μαγαζι που το αγορασα και μου ειπε να αλλαξω τις sim.το εκανα αλλα τιποτα.βαζω τη μια sim1 τη γραμμη line1και την sim2 στη line2.ακομη χειροτερα αφου απο την line 2 σου λεει οτι δεν μπορεις να παρεις και να την κανεις παλι line1.στο samsung d880 που ειχα καλουσα και λαμβανα και στις δυο κανονικα.τι μπορει να συμβαινει;σε εσας δουλευει κανονικα;τι ρυθμισεις πρεπει να κανω;επισης εκανα και επαναφορα του τηλεφωνου αλλα τζιφος.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι δουλεύει το κινητό, δεν εχει κάποιο πρόβλημα. Δοκιμασε απο την μια σιμ να καλεσεις την αλλη και θα το καταλαβεις. Θελει dual cpu να ειναι η συσκευή για να γίνεται αυτο που λες.
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθηστε με αν μπορειτε.εχω το jc777 κι εχω το εξης προβλημα.εχω βαλει την vodafone στη θεση της sim1 και την cosmote στη θεση sim 2.στις ρυθμισεις κλησεων εχω και τις 2 sim στην line 1.οταν δεν μλαω δεχομαι κλησεις κανονικα και στις 2 sim ,οταν ομως μιλαω στην cosmote και καποιος με καλει στην vodafone δειχνει οτι στη vodafone το κινητο ειναι απενεργοποιημενο και αντιθετα.πηρα στο μαγαζι που το αγορασα και μου ειπε να αλλαξω τις sim.το εκανα αλλα τιποτα.βαζω τη μια sim1 τη γραμμη line1και την sim2 στη line2.ακομη χειροτερα αφου απο την line 2 σου λεει οτι δεν μπορεις να παρεις και να την κανεις παλι line1.στο samsung d880 που ειχα καλουσα και λαμβανα και στις δυο κανονικα.τι μπορει να συμβαινει;σε εσας δουλευει κανονικα;τι ρυθμισεις πρεπει να κανω;επισης εκανα και επαναφορα του τηλεφωνου αλλα τζιφος.

an kai to exoume xanapei alli mia den blaptei. ta kinita auta stin pleiopsifia tous exoun 1 dekti kai dinoun enallax to sima stis 2 sim otaneinai stand by otan kaleis mia sim h alli apenergopoihte. gia mena pantos kalitera pou exei 1 dekti giati den psinomaste;)

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι αν και έμπαινα συχνά πυκνά στο myphone.gr δεν έγινα ποτέ μέλος γιατί πίστευα ότι δεν είχα κάτι περισσότερο να πω από πράγματα που έχουν ήδη πει άλλοι χρήστες του εν λόγω forum. Όμως εδώ και μισό χρόνο, μιας και είμαι πια αισίως ιδιοκτήτης του κινέζικου JC777s και έχοντας εγκαταλήψει το imate ppc μου, επισκέπτομαι το εν λόγω thread αλλά παρατηρώ ότι η συζήτηση αναλλώνεται σε πράγματα λίγο ως πολύ γνωστά χωρίς να γίνεται μία προσπάθεια του να εμβαθύνουμε στα ενδότερα του συγκεκριμένου κινητού. Θα μου πείτε τώρα γιατί το λέω αυτό;

 

Α. ) Θα ξεκινήσω με ένα περιστατικό που έγινε έδω καιρό...Είχε έρθει ο ανηψιός μου σπίτι και του είχα βάλει να δει TV μέσω του κινητού...εκείνος πάτησε μερικα πλήκτρα κτλ...¨¨Όταν μετά από μερικές ημέρες κοίταξα τον φάκελο PHOTOS του κινητόυ μου διαπίστωσα ότι υπήρχαν εκεί photo τύπου SNP0001A.jpg, SNP0002A.jpg κλπ με άλλα λόγια snapshots από screencapturing της εικόνας της TV. Ρώτησα τον ανηψιό μου ποια κουμπάκια του κινητού είχε πατήσει αλλά δεν θυμόταν. Η ουσία είναι όμως το κινητό αυτό κάνει screencapturing κάτι το οποίο δεν αναφέρεται στο manual...με την χρήση κάποιων πλήκτρων.

 

Β.) Δίνοντας *#66*# βάζουμε το κινητό σε κατάσταση εργοστασιακής λειτουργίας όπου μπορούμε να δούμε πληροφορίες σχετικά με την έκδοση, ΒΙΝ πόρων, Βρόχος Ηχούς, Πληκτρολόγιο, Δονητής, Μεγάφωνο, Επεξεργαστή, την μπαταρία. MTBF κλπ.

 

Γ.) Το λειτουργικό σύστημα του συγκεκριμένου κινητού είναι Real Time Operating System RTOS

 

περισσότερες πληροφορίες εδώ http://www.lynuxworks.com/?ck=53

 

και εδώ για το τι εστί RTOS http://en.wikipedia.org/wiki/RTOS

 

δηλαδή με άλλο λόγια το κινητό στηρίζεται πάνω σε πυρήνα linux? Μα αν ναι, το linux υποστηρίζει Java αλλά αν υποστηρίζει Java τότε και το συγκεκριμένο κινητό μέσω της Java πλατφόρμας για κινητά θα μπορούσε να τρέξει και αυτό Java; Και αν ναι, τότε...πως;

 

Δ.) Αν υποστηρίζει Linux τότε μέσω emulator συγκεκριμένο κινητό μπορεί να τρέξει windows mobile?Πριν απαντήσετε όχι τι λες, είσαι τρελός κλπ δείτε αυτο http://www.mail-archive.com/cegcc-devel@lists.sourceforge.net/msg01118.html

 

Ε.) Με βεβαιότητα μπορώ να σας πω ότι το συγκεκριμένο κινητό έχει σουίτα που συνεργάζεται με το Outlook όπως ακριβώς το activesync, είναι όμως λίγο παλιά...Την έχω στα χέρια μου

 

ΣΤ.) Το κινητό αυτό υποστηρίζει driver για μετατροπή του σε modem τον οποίο τον έχω και αυτόν στα χέρια μου

 

Ζ.) Προσπαθώ να βρω driver που να μετατρέπει την camera του σε camera web αλλά ακόμη τίποτα...

 

 

Η γνώμη είναι ότι το κινητό αυτό είναι ότι πρέπει για ... εξερεύνηση και πειραματισμό...Θέλω να πιστεύω ότι βάζψ προβληματισμούς στους χρήστες τυ JC777s με σκοπό να πάμε τη συζήτηση ένα βήμα παραπέρα...Το βήμα αυτό που θα κάνει την διαφορά :)

 

Υ.Γ. ¨Εχει βρει κανείς τρόπο για το πως δηλώνουμε στην blacklist κινητά που έχουν απόκρυψη; Δοκίμασα το *********** αλλά δεν πιάνει...

 

Καλό είναι επίσης να υποθεί ότι το συγκεκριμενό κινητό υποστηρίζει προστασία antistolen, προστασία με password τηλεφωνικού καταλόγου και προστασία password των SMS...Έτσι κανένας δεν μπορεί να δει τα τηλεφωνα μας και τα μηνύματα που λαμβάνουμε ή αποστέλλουμε όταν εμείς δεν είμαστε στο δωμάτιο (είτε αυτή είναι η περίεργη μαμά είτε η ζηλιάρα γκόμενα)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα.Ε

Είμαι και εγώ πλέων κάτοχος του jincen jc777s.

Αφού διάβασα με μεγάλη προσοχή 263 μηνύματα σε 18 σελίδες και βρήκα πολλές απαντήσεις σε απορίες που είχα θα ήθελα να κάνω και εγώ μερικές ερωτήσεις για να απαντηθούν απο κάποιους που γνωρίζουν ώστε να βοηθηθούμε περισσότερο.

 

1) Γίνεται να περάσουμε τις επαφές απο άλλο κινητό με κάποιο τρόπο?(Προσπάθησα αλλά τζίφος).

 

2) Όταν έχεις κάνει καταχώρηση σε ένα όνομα 3 τηλέφωνα, γίνεται να σου δίχνει αν είναι το κινητό, το σταθερό ή το φαξ π.χ.?

 

3) Ενώ στην μία κάρτα sim (vodafone) τα menu είναι ελληνικά, γιατί στην άλλη (wind) είναι αγγλικά?

 

4) Σχετικά με ρυθμίσεις mms, ενω διάβασα πολλές φορές ερωτήματα δεν βρήκα καμία απάντηση.Δεν υπάρχει δυνατότητα?

 

Τέλος να ευχαριστήσω τον blackbird για τις ρυθμίσεις εισόδου στο ιντερνετ οι οποίες λειτουργούν κανονικά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά που μου έδωσαω τα φώτα τους με τα post τους.

Μη μένεις θεατής γίνε εθελοντής
Link to comment
Share on other sites

Ε.) Με βεβαιότητα μπορώ να σας πω ότι το συγκεκριμένο κινητό έχει σουίτα που συνεργάζεται με το Outlook όπως ακριβώς το activesync, είναι όμως λίγο παλιά...Την έχω στα χέρια μου

ΣΤ.) Το κινητό αυτό υποστηρίζει driver για μετατροπή του σε modem τον οποίο τον έχω και αυτόν στα χέρια μου

 

Ειναι γνωστο οτι υπαρχουν δυο προγραμματα τετοια καθως και drivers αλλα δεν καταφερα ποτε να κανω συγχρονισμο παρα μονο επικοινωνια τηλεφωνου με πισι.

Ποιο προγραμμα εχεις εσυ?

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι αν και έμπαινα συχνά πυκνά στο myphone.gr δεν έγινα ποτέ μέλος γιατί πίστευα ότι δεν είχα κάτι περισσότερο να πω από πράγματα που έχουν ήδη πει άλλοι χρήστες του εν λόγω forum. Όμως εδώ και μισό χρόνο, μιας και είμαι πια αισίως ιδιοκτήτης του κινέζικου JC777s και έχοντας εγκαταλήψει το imate ppc μου, επισκέπτομαι το εν λόγω thread αλλά παρατηρώ ότι η συζήτηση αναλλώνεται σε πράγματα λίγο ως πολύ γνωστά χωρίς να γίνεται μία προσπάθεια του να εμβαθύνουμε στα ενδότερα του συγκεκριμένου κινητού. Θα μου πείτε τώρα γιατί το λέω αυτό;

 

Α. ) Θα ξεκινήσω με ένα περιστατικό που έγινε έδω καιρό...Είχε έρθει ο ανηψιός μου σπίτι και του είχα βάλει να δει TV μέσω του κινητού...εκείνος πάτησε μερικα πλήκτρα κτλ...¨¨Όταν μετά από μερικές ημέρες κοίταξα τον φάκελο PHOTOS του κινητόυ μου διαπίστωσα ότι υπήρχαν εκεί photo τύπου SNP0001A.jpg, SNP0002A.jpg κλπ με άλλα λόγια snapshots από screencapturing της εικόνας της TV. Ρώτησα τον ανηψιό μου ποια κουμπάκια του κινητού είχε πατήσει αλλά δεν θυμόταν. Η ουσία είναι όμως το κινητό αυτό κάνει screencapturing κάτι το οποίο δεν αναφέρεται στο manual...με την χρήση κάποιων πλήκτρων.

 

 

 

 

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΟΥΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΑΤΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ Τ.V. ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΩΤΟ.

ΑΥΤΟ.

 

ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να εχω γκαβατζα ενα handsfree,ενα στυλο και να παρω μεμβρανη προστασιας οθονης.απο που μπορω να τα αγορασω αυτα;το 1ενα θα εχει τετοια;εαν ξερετε πειτε
Link to comment
Share on other sites

sovara ee??kai einai logos na ta poulane sto diplasio..dld o germanos exei provlima forologias pou poulaei ta kinezika 150??dld 8a mas trelaneis??me alla logia mou les oti prepei oi katanalwtes na plirwnoun tous forous twn magaziwn!!katw apo 80e stin kina kai edw panw apo 150!!sxedon diplasio!!an 70e den legete listeia ti legete?????????????????

 

Ποιος θα τον πληρώσει δηλαδή τον φόρο?

Ο Γερμανός ο ίδιος απο την τσέπη του?

Η τιμή ενός προιόντος, οποιούδηποτε προιόντος, δεν υπολογίζετε συνολικά , απο τα επιμέρους κόστοι ?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι φιλε εχει βρει καποιος τροπο να κανουμε software update

σε tv-98 ?

 

εχω ενα απο τα πρωτα με το παλιο menu με τα παλια γραφικα

 

και χωρις επιλογη για mms

 

και θελω να το κανω update με κατι πιο φρεσκο

 

 

καμια ιδεα ?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.

ΕΧΩ ΤΟ JC777S ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΙΣ 2 ΜΝΗΜΕΣ.

ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Μη μένεις θεατής γίνε εθελοντής
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.

ΕΧΩ ΤΟ JC777S ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΙΣ 2 ΜΝΗΜΕΣ.

ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

kane reset tis ergostasiakes ritmiseis kodikos 1122 mallon tha epanelthei
Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι φιλε εχει βρει καποιος τροπο να κανουμε software update

σε tv-98 ?

 

εχω ενα απο τα πρωτα με το παλιο menu με τα παλια γραφικα

 

και χωρις επιλογη για mms

 

και θελω να το κανω update με κατι πιο φρεσκο

 

 

καμια ιδεα ?

 

ευχαριστω

file to montelo pou exei mms den einai to v98 alla to jc678s(eides omoiotita hehe)

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το v98 to montelo me

1 memory card kai

deuteri camera mprosta

 

μπορουμε να βρουμε καπου software ωστε να το κανουμε αναβαθμιση με το usb καλωδιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • The title was changed to Jincen JC777s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...