Jump to content

Sony Ericsson T700


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα το απόγευμα λέω να το δω από κοντά το κινητό και αν είναι να το αγοράσω.Ελπίζω να μην με απογοητεύσει.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ το σκέφτομαι!Το είδα στο Πλαίσιο και το ερωτεύτηκα!!Για 2ο τηλέφωνο(για τις απαιτήσεις μου τουλάχιστον)είναι απ'τις πιο συμφέρουσες αγορές! :)
Link to comment
Share on other sites

Koίτα και εγώ έτσι το σκέφτηκα για 2η συσκευή.Καλή καμερούλα έχει,τέλειο design,καλή αυτονομία,ελαφρύ,τι άλλο να ζητήσεις?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koίτα και εγώ έτσι το σκέφτηκα για 2η συσκευή.Καλή καμερούλα έχει,τέλειο design,καλή αυτονομία,ελαφρύ,τι άλλο να ζητήσεις?

Χαμηλό SAR... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς πρέπει να θυσιάσεις αυτόν τον τομέα!;)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στα multirama 195 ευρω.

Εξαιρετικο design. Αποδεκτή καμερα.

Ελαφρύ και λεπτό.

Και για το φιλο που ρωτησε πριν...Ναι εχει κάμερα για video κλήσεις

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτα χαμηλή ένταση στο ηχείο. Εχω βάλει τη μέγιστη ένταση και πάλι ίσα που ακούγεται.

Παράλληλα, όλες οι διαθέσιμες μελωδίες είναι (slow) κομμάτια πλήν του κλασσικού (old phone) ring tone.

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτα χαμηλή ένταση στο ηχείο. Εχω βάλει τη μέγιστη ένταση και πάλι ίσα που ακούγεται.

Παράλληλα, όλες οι διαθέσιμες μελωδίες είναι (slow) κομμάτια πλήν του κλασσικού (old phone) ring tone.

οντως χαμηλο ηχειο. αρκετα καλη μπαταρια και ακουστικοτητα μπορω να πω.

εγω πηρα το black-red αυτο με ενθουσιασε περισσοτερο.

βιντεοκληση δεν εχω κανει..αλλα αυτο μπροστα ειναι αισθητηρας φωτος.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία του αισθητήρα φωτός απενεργοποιείται;
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα προσφατα απο κοντα, αλλα με προβληματισαν τα μικρα πληκτρα που εχει.

Με τα χερια που εχω ειναι αδυνατον να το χειριστω. Παντως πολυ κομψο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

σημερα το ειδα και απο κοντα και πραγματικα εχει φοβερο style και πολυ λεπτο!! το μονο που δεν μ αρεσε ηταν η οθονη... μου φανηκε αρκετα σκοτεινη.. αν ηταν και πιο φτηνο θα το τσιμπουσα σιγουρα..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια καλησπερα..

 

το κινητο ειναι τελειο....

το πηρα απο πλαισιο πατρας 199 ευρω..

 

πολυ καλη οθονη--τρελη αυτονομια και απιστευτα χρηστικο στα πληκτρα..!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στο καινούριο μου Τ700 πάνω πάνω αριστερά δίπλα απο το σήμα βγάζει ένα Η σε μπλέ κουτάκι .Τί είναι αυτό;Μήπως είναι κάτι που χρεώνεται;(Εντελώς Δωρεάν η συσκευή στο cosmote 150 με μεταφορά αριθμού-στο Γερμανό)
Link to comment
Share on other sites

Στο καινούριο μου Τ700 πάνω πάνω αριστερά δίπλα απο το σήμα βγάζει ένα Η σε μπλέ κουτάκι .Τί είναι αυτό;Μήπως είναι κάτι που χρεώνεται;(Εντελώς Δωρεάν η συσκευή στο cosmote 150 με μεταφορά αριθμού-στο Γερμανό)

 

Δεν ειναι τπτ μη φοβασαι ειναι οτι εχεις σημα 3G και μαλιστα σε υψηλες ταχυτητες!

Παντως αν δε χρειαζεσαι τη βιντεοκληση καλυτερα απενεργοποιησε το να εχεις πιο σταθερο σημα και καλυτερη διαρκεια μπαταριας!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τπτ μη φοβασαι ειναι οτι εχεις σημα 3G και μαλιστα σε υψηλες ταχυτητες!

Παντως αν δε χρειαζεσαι τη βιντεοκληση καλυτερα απενεργοποιησε το να εχεις πιο σταθερο σημα και καλυτερη διαρκεια μπαταριας!:)

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τπτ μη φοβασαι ειναι οτι εχεις σημα 3G και μαλιστα σε υψηλες ταχυτητες!

Παντως αν δε χρειαζεσαι τη βιντεοκληση καλυτερα απενεργοποιησε το να εχεις πιο σταθερο σημα και καλυτερη διαρκεια μπαταριας!:)

 

πως απενεργοποειται????

 

ποσο το φορτισατε ρε παιδια πριν την 1η χρηση???εγω κανα 5ωρο...αρκει?

 

Έχει και A-GPS που φορτώνει γρήγορα.

 

το κανεις λιγο πιο λιανα αυτο?τι εστι A-GPS????Ειναι αυτο που σου βγαζει το στιγμα σου οταν τραβας μια φωτο?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλα ρε παιδια στον ''Γερμανο'' ειναι ασχετοι??Πηγα και ρωτησα ενα πωλειτή του ειπα τα χαρακτηριστικά που θελω να εχει το κτν και μ ειπε πως εχει μπροστινη καμερα....:fool:
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια στον ''Γερμανο'' ειναι ασχετοι??Πηγα και ρωτησα ενα πωλειτή του ειπα τα χαρακτηριστικά που θελω να εχει το κτν και μ ειπε πως εχει μπροστινη καμερα....:fool:

 

Άσχετοι στον Γερμανό; Μα τι λες τώρα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μην τ'αγοράσεις από Γερμανό,αν δε συντρέχει λόγος!Από πλαίσιο και e-shop φθηνότερα θα το πάρεις!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
για χαρα σε ολους, εχω το Τ700 σε μαυρο, το πηρα απο τον cosmοte. Στα πληκτρα συντομευσης αριστερα ειναι πολυμεσα και δεξια my view. ρωταω, ξερει κανενας εαν βγαινει και πως? γιατι στα θεματα δεν μου δινει επιλογη εικονιδιων απο το θεμα γιατι εχει το my view στις εικονες, και μου την δινει στα νευρα. Ευχαριστω....
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

για χαρα σε ολους, εχω το Τ700 σε μαυρο, το πηρα απο τον cosmοte. Στα πληκτρα συντομευσης αριστερα ειναι πολυμεσα και δεξια my view. ρωταω, ξερει κανενας εαν βγαινει και πως? γιατι στα θεματα δεν μου δινει επιλογη εικονιδιων απο το θεμα γιατι εχει το my view στις εικονες, και μου την δινει στα νευρα. Ευχαριστω....

βγαινει αλλα αυτοματως χανεις την 2ετη εγγυηση του κινητου!

εγω στην θεση σου θα το αφηνα ως εχει..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο κινητο σκεφτομαι να το αγορασω!

Ειχα το W910i αλλα εσπασε απο πτωση.

 

Η ερωτηση ειναι εχει τον ιδιο δεκτη σηματος με το w910

και το ιδιο σε ενταση ηχειο?

 

Eιδηκα με το σημα μεσα στο σπιτι μου 3οροφος κιολας ειχα προβλημα επρεπε να παω σε παραθυρο.

οσο για το ηχειο διαβαζω οτι εχει 2 ηχεια το t700 αλλα απο ενταση πως παμε?

 

Ειχα μαθει γαμοτο με το ηχειο του w810ι και του w910 δεν το ακουγα!!!

 

Αν εχει ανωτερο δεκτη σηματος και λιγο δυνατοτερο ηχειο να το παρω...αλλιως 50ευρο και new οθονη στο w910i.

Τελος σκεφτομαι να το παρω απο μαγαζακι μικρο για πιο φτηνα αλλα χωρις ελληνικο menu με μια αναβαθμυμηση δεν θα ειναι ολα οκ?

rapidshare uploader!
Link to comment
Share on other sites

Έχεις υπόψη σου ότι ο πομποδέκτης του 910 είναι στο κάτω μέρος;Οπότε,είναι λογικό όταν το κρατάς να καλύπτεις την κεραία,συνεπώς μειώνεται η ποιότητα λήψης!Ο πομποδέκτης,από άποψης τεχνικών χαρακτηριστικών,είναι απ'τους κορυφαίους της αγοράς(φροντίζει η μαμά Ericsson γι'αυτό),αλλά η θέση του είναι λανθασμένη σ'όλα τα νέα μοντέλα της SE!Και στο Τ700 είναι στο κάτω μέρος,οπότε δεν παίρνω κι όρκο αν θα δεις διαφορά απ'το 910!Για χάρη του σχεδιασμού,θυσιάζεται η θέση του πομποδέκτη,δυστυχώς!Η εταιρία μάλλον ξεχνάει ότι το τηλέφωνο πρέπει να είναι πάνω απ'όλα τηλέφωνο και ενώ βάζει εκπληκτικούς πομποδέκτες,η απόδοσή τους καταστρέφεται απ'την τοποθέτησή τους...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T700

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...