Jump to content

Χάρτης της Ελλάδας για Navigon


elina28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κάποιος να μου στείλει μέσω ΠΜ την ελληνική γλώσσα για Navigation?

 

εχεις pm:) αλλα θελει sign

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...έχει κυκλοφορήσει σε λιγότερο γνωστό κατάστημα η έκδοση

MN Navigon 7.04.13 φαντάζομαι λίαν συντόμως να εμφανιστεί και στο γνωστό "μαγαζάκι"!όλα πλέον ελληνιστί τωρα πεφτουν πολλες δοκιμές στο τραπέζι εννοείται και καινούριος χάρτης Eastern Europe!

...η αναζήτηση δυστυχώς με χαρακτήρες του λατινικού αλφαβήτου!

Link to comment
Share on other sites

...έχει κυκλοφορήσει σε λιγότερο γνωστό κατάστημα η έκδοση

MN Navigon 7.04.13 φαντάζομαι λίαν συντόμως να εμφανιστεί και στο γνωστό "μαγαζάκι"!όλα πλέον ελληνιστί τωρα πεφτουν πολλες δοκιμές στο τραπέζι εννοείται και καινούριος χάρτης Eastern Europe!

...η αναζήτηση δυστυχώς με χαρακτήρες του λατινικού αλφαβήτου!

 

ειναι στο γνωστο μαγαζακι αλλα ελληνιστι δεν ειναι :( ακομα

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει την εφαρμογή σε αυτόνομο μηχάνημα και ήταν άψογη. Κρίμα που έχουμε μείνει τόσο πίσω για τις συσκευές symbian.
Link to comment
Share on other sites

ειναι στο γνωστο μαγαζακι αλλα ελληνιστι δεν ειναι :( ακομα

 

....συγκρίνοντας την ώρα που ανέφερα, στο εδώ forum,

με την αναφορά στο γνωστο μαγαζακι θα διαπιστώσεις....

...ελληνιστί αναφέρομαι στην γλώσσα παρουσίασης του έν λόγω προγράμματος!

....τώρα πως γίνεται ένας χάρτης ,που δεν περιέχει μόνο την Έλλάδα και είναι στο σύνολο του λατινικοί οι χαρακτήρες ,θα ήταν απορίας άξιον η αναζήτηση να γινόταν με ελληνικούς χαρακτήρες!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η εκδοση Navigon MN 7.4.0013 και εγω εχω ελληνικο μενου και αναζητηση με ελληνικα. επισης υπαρχει νεος χαρτης Ευρωπης Μαιος 2009 που εχει και Ελλαδα μεσα. για Ανατολικη ευρωπη δεν εχω βρει κατι ακομα για 2009.

 

http://f.imagehost.org/0226/Screenshot0072.jpg

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

....συγκρίνοντας την ώρα που ανέφερα, στο εδώ forum,

με την αναφορά στο γνωστο μαγαζακι θα διαπιστώσεις....

...ελληνιστί αναφέρομαι στην γλώσσα παρουσίασης του έν λόγω προγράμματος!

....τώρα πως γίνεται ένας χάρτης ,που δεν περιέχει μόνο την Έλλάδα και είναι στο σύνολο του λατινικοί οι χαρακτήρες ,θα ήταν απορίας άξιον η αναζήτηση να γινόταν με ελληνικούς χαρακτήρες!

 

Αυτό λέω και εγώ όλοι από το ίδιο μαγαζί ψωνίζουμε αλλά όλοι έχετε παρουσία προγράμματος Ελληνικά εμένα Αγγλικά και Γερμανικά τη πατάτα κάνω δεν την βλέπω και ταscreen shoot του Αριστοτέλη είναι Ελληνικά:worry:

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ όλοι από το ίδιο μαγαζί ψωνίζουμε αλλά όλοι έχετε παρουσία προγράμματος Ελληνικά εμένα Αγγλικά και Γερμανικά τη πατάτα κάνω δεν την βλέπω και ταscreen shoot του Αριστοτέλη είναι Ελληνικά:worry:

Οχι απαραίτητα απο το ίδιο υπάρχουν και σε άλλες χώρες και σε άλλες γλώσσες καταστήματα ανάλογα!

Περασε το αρχειο με την ελληνική φωνή και το έχεις!

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ τα Ελληνικά τα είχα περασμένα από την προηγούμενη έκδοση αλλά έπρεπε να τα ξαναπεράσω από πάνω για να τα διάβαση
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

kai pws mporw na to apoktisw kai egw autin tin ekdosi vre paidia????

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

Aristotelis δεν νομίζω να υπάρχει άλλος χάρτης πρέπει να έκανε λάθος γιατί στο screen shoot έχεις τον χάρτη Ireland kai unit. Kingdom
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει λινκ με pm την Ελληνική Γλώσσα για την 7.4, pls ?

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Aristotelis δεν νομίζω να υπάρχει άλλος χάρτης πρέπει να έκανε λάθος γιατί στο screen shoot έχεις τον χάρτη Ireland kai unit. Kingdom

 

εννοω οτι υπαρχει ευρωπαικος καινουργιος (Μαιος 2009). διαπιστωμενα καινουργιος που εχει μεσα και Ελλαδα. αυτη τη στιγμη εχω τον british isles τον καινουργιο γιαυτο λεει IRL

 

Μπορεί κάποιος να μου στείλει λινκ με pm την Ελληνική Γλώσσα για την 7.4, pls ?

 

εγω παντως δεν εχω βρει για την εκδοση 7 ελληνικη γλωσσα φωνης. χρησιμοποιω ακομα της εκδοσης 6. δεν ειμαι σιγουρος αν δουλευει οκ αλλα αναγνωριζεται

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι υπαρχει ευρωπαικος καινουργιος (Μαιος 2009). διαπιστωμενα καινουργιος που εχει μεσα και Ελλαδα. αυτη τη στιγμη εχω τον british isles τον καινουργιο γιαυτο λεει IRL

 

 

εγω παντως δεν εχω βρει για την εκδοση 7 ελληνικη γλωσσα φωνης. χρησιμοποιω ακομα της εκδοσης 6. δεν ειμαι σιγουρος αν δουλευει οκ αλλα αναγνωριζεται

 

Καινούριος χάρτης πράγματι υπάρχει αν προσέξεις στο γνωστό μαγαζάκι έχω ανεβάσει το link (χθές)

 

 

Η ελληνικη γλωσσα φωνης έκδοση 6 ειναι που χρησιμοποιώ για την 7.04.13 ....τα λέει πολύ καλά, την δοκίμασα χθές το πρωί σε ταξείδι!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει συνολικά της Ευρώπης 2,2Giga (το exe) και δεν είναι στο γνωστό "μαγαζί"!!!

 

Eτσι...ειπα και γω, οποτε Eastern Europe που εχει και Ελλαδα στα 292 mb.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Eastern Europe 2009 δεν υπαρχει ακομα. Αλλα ο ευρωπαικος λογικα περιεχει ολα τα δεδομενα που πιθανον θα εχιε ο καινουργιος eastern europe 2009.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
ειναι στο γνωστο μαγαζακι αλλα ελληνιστι δεν ειναι :( ακομα

 

μηπως μπορει να μου πει με ΠΜ ποιο ειναι το γνωστο μαγαζακι (συγνωμη αλλα δεν καταλαβα)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...