Jump to content

Sony Ericsson W302


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες παίρνει λέει στο ΠΛΑΙΣΙΟ αν δε κάνω λάθος μέχρι 8 γβ Μ2. Αληθεύει? Ξέρει κανείς?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες παίρνει λέει στο ΠΛΑΙΣΙΟ αν δε κάνω λάθος μέχρι 8 γβ Μ2. Αληθεύει? Ξέρει κανείς?

Παιρνει! σημερα μαλιστα το δοκιμασα.αλλα τελικα δεν την χρειαζομαι με τοσο μεγαλη μνημη.μια 4gb πιστευω οτι ειναι μια χαρα.(αποψη μου)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.imageshack.gr/files/z5fdkwetldz5yz47kirg_thumb.jpg http://www.imageshack.gr/files/2m5fvzg5zwywxrydlxo5_thumb.jpg

 

Σημερα απεκτησα το κινητο.απο την πρωτη ματια μπορω να πω οτι ειναι ενα w810i σε μικροτερες διαστασεις και επιπλεον με λιγοτερες λειτουργιες και σαφως καλυτερη μπαταρια.

Η βασικη συσκευασια περιεχει τα manual,φορτιστη ρευματος,καλωδιο usb συγχρονισμου καρτα μνημης Μ2 512 mb και ακουστικα walkman.

Στα (+) --> αρκετα ελαφρυ και πολυ ομορφο.

--> πολυ καλη τιμη αγορας

--> πολυ καλο ακουστικο(προσωπικα δεν εχω συναντησει δυνατοτερο)

--> μεγαλη γραμματοσειρα.

--> πολυ καλη απεικονιση χρωματων οθονης

--> Γρηγορο μενου

 

Στα (-) --> χαμηλη ενταση και μουσικης και κουδουνι.καμια σχεση με το w810i :(

--> το πλαστικο καπακι της μπαταριας θελει προσοχη για να βγει.λιγο μεγαλυτερη πιεση και θα σπασει.επισης και η καρτα μνημης για να την αφαιρεσεις θα πρεπει να βγαλεις το καπακι της μπαταριας.:O

 

Γενικοτερα το κινητο για τα λεφτα του ειναι σουπερ.πρωτη φορα αγοραζω κινητο με τοσο λιγο χρονο κυκλοφοριας.ελπιζω να μην το μετανιωσω.

επισης το κινητο εχει δονηση και μπορεις να παιξεις και παιχνιδια.

Μου αρεσε επισης η μεταφορα αρχειων με bluetooth και ειδικα ανα στειλεις ενα τραγουδι δεν φαινεται στην οθονη το κλασικο μηνυμα ποσο χρονο θελει,αλλα μπαινει σε κατασταση αναμονης και μολις ερθει το αρχειο εχει 2 επιλογες.αναπαραγωγη και αποθηκευση,δηλαδη μπορεις να το ακουσεις πρωτα πριν καλα καλα το αποθηκευσεις.

και κατι τελευταιο ειναι οτι το κινητο το συνδεεις με τον υπογιστη και μπορεις να κανεις συγχρονισμο χωρις την χρηση software.το αναγνωριζει αυτοματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα απεκτησα το κινητο.απο την πρωτη ματια μπορω να πω οτι ειναι ενα w810i σε μικροτερες διαστασεις και επιπλεον με λιγοτερες λειτουργιες και σαφως καλυτερη μπαταρια.

Η βασικη συσκευασια περιεχει τα manual,φορτιστη ρευματος,καλωδιο usb συγχρονισμου καρτα μνημης Μ2 512 mb και ακουστικα walkman.

και κατι τελευταιο ειναι οτι το κινητο το συνδεεις με τον υπογιστη και μπορεις να κανεις συγχρονισμο χωρις την χρηση software.το αναγνωριζει αυτοματα.

 

Οταν λες κάνεις συγχρονισμο, μιλας για επαφες και ημερολογιο απο Outlook, η μονο αρχεια (πχ τραγουδια mp3) ?

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες κάνεις συγχρονισμο, μιλας για επαφες και ημερολογιο απο Outlook, η μονο αρχεια (πχ τραγουδια mp3) ?

μονο αρχεια.επισης η συσκευασια δεν εχει το κλασικο Pc Suite της Sony ericsson

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες κάνεις συγχρονισμο, μιλας για επαφες και ημερολογιο απο Outlook, η μονο αρχεια (πχ τραγουδια mp3) ?

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ SONYERICSSON ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ PC SUITE ΑΠΟ ΕΔΩ.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/w302?cc=gr&lc=el

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ SONYERICSSON ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ PC SUITE ΑΠΟ ΕΔΩ.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/w302?cc=gr&lc=el

 

Δεν γραφει πουθενα στο επισημο site της SE κατι τετοιο. Δες εδώ. Εσυ που το ειδες? δωσε μας κανενα link

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους & όλες.

 

Το τηλεφωνάκι το παρήγγειλα χθές, εντός των επόμενων ημερών θα το παραλάβω.

Μάλιστα λόγω ανανέωσης συμβολαίου μου κόστισε μόλις 12,00€!!!

Απφασιστικό ρόλο έπαιξε στην επιλογή μου το review αυτό του phonearena.com.

Εκεί λοιπόν αναφέρεται πως υπάρχει η δυνατότητα "computer synchronisation = YES", αλλά όχι και "SynchML = X".

 

Πάντως θα κάνω post μία από τις επόμενες ημέρες, αφού λόγω απεργίας δε θα έχω τη συσκευή σήμερα.

 

Για διευκρίνιση αναφέρω πως ενδιαφέρομαι ειδικά για τον συγχρονισμό επαφών, ελπίζοντας ότι θα τα καταφέρω (συμβατότητα) με το MyPhoneExplorer. Μόλις δοκιμάσω θα τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γραφει πουθενα στο επισημο site της SE κατι τετοιο. Δες εδώ. Εσυ που το ειδες? δωσε μας κανενα link

 

ΟΥΠΣ! ΣΟΡΥ :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το κινητο.το μονο που με "χαλαει" ειναι το πολυ δυνατο ακουστικο! το εχω τερμα χαμηλομενο για να μπορω να μιλαω.επισης η συσκευη δεν εχει flash themes & οι προεγκατεστημενοι ηχοι,ειδικα των μηνυματων ειναι μολις 1ας :cold:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω το forum.Ενδιαφερομαι για την αγορα του κινητου.Μηπως καποιος γνωριζει αν εχει Ηχογράφηση συνομιλίας? Και αν τελικα εχει,ειναι ευκολο στον τροπο χρησης?Ξερει κανεις καποιο αλλο κινητο που να εχει την ηχογραφηση συνομιλιας αλλα να ειναι ευκολη η χρηση του,κοινως με ενα κλικ να ηχογραφει?Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω το forum.Ενδιαφερομαι για την αγορα του κινητου.Μηπως καποιος γνωριζει αν εχει Ηχογράφηση συνομιλίας? Και αν τελικα εχει,ειναι ευκολο στον τροπο χρησης?Ξερει κανεις καποιο αλλο κινητο που να εχει την ηχογραφηση συνομιλιας αλλα να ειναι ευκολη η χρηση του,κοινως με ενα κλικ να ηχογραφει?Ευχαριστω.

Ειναι πολυ ευκολο στην χρηση του! επισης εχει πολυ γρηγορο μενου.

Τωρα στο ερωτημα σου..Ναι εχει ηχογραφηση και Track id!,δηλαδη ηχογραφεις ενα τραγουδι απο το ραδιοφωνο και μετα το στελνεις σε μια βαση δεδομενων και σου λεει ποιο τραγουδι και καλλιτεχνης ειναι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε RAVER ευχαριστω για την απαντηση.Βασικα με ενδιαφερει να μπορω να ηχογραφησω τον συνομηλιτη μου.Εφοσον το κανει αυτο με καλυπτει.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε φίλε Raver, πήρες εσύ κινητό που πρωτοκυκλοφόρησε???

Απίστευτο μου φαίνεται... :lol:

 

Καλορίζικο! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε φίλε Raver, πήρες εσύ κινητό που πρωτοκυκλοφόρησε???

Απίστευτο μου φαίνεται... :lol:

 

Καλορίζικο! :)

Ειδες καμια φορα τι γινετε :blink: :lol:

μου δωθηκε η ευκαιρια να παρω επιδοτηση και ειπα να παρω ενα κινητο,ετσι κι'εγινε και επελεξα αυτο! πρωτη φορα παιρνω τοσο νεο κινητο και επισης τοσο φθηνο.ολα καλα μεχρι στιγμης,αν εξαιρεσεις το χαμηλης εντασης ηχειο που εχει.(συνηθισμένος απο το παλιο μου κινητο).:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το avatar σου όμως δεν λες να το αλλάξεις... :p

 

:)

Δεν εχει γινει ακομη επισημη παρουσιαση απο το myphone και δεν υπαρχει ακομη στα Avatars :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το κινητάκι για δεύτερη συσκευή και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Καλή κατασκευη, πολύ καλό μέγεθος και γενικότερα ΤΙΜΙΑ λύση για τα χρήματα του. Βέβαια δεν είναι η χαρά του gagetακια .....:cool:

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κατι που με εχει απογοητευσει και προσπαθω να το συνηθίσω ειναι η χαμηλης εντασης ηχος κλησης! εχω αναγκαστει και εχω βαλει σπαστικο ηχο κουδουνι για να το ακουω!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρες και πόσο??:worry:

 

Απο καταστημα WIND 126 ευρώ :cool:

 

Εμενα κατι που με εχει απογοητευσει και προσπαθω να το συνηθίσω ειναι η χαμηλης εντασης ηχος κλησης! εχω αναγκαστει και εχω βαλει σπαστικο ηχο κουδουνι για να το ακουω!

 

Βασικά το πρόβλημα είναι ότι το ηχείο είναι στο πίσω μέρος του κινητού με αποτέλεσμα να "φιμώνεται" αν το έχεις τοποθετήσει σε λεία επιφάνεια. Το ίδιο πρόβλημα είχε και το Κ850. Ας ελπίσουμε πως με τις αναβαθμίσεις θα δώσουν λίγο παραπάνω ένταση. Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα μπουταρει πάντως !!! Ούτε το σήμα walkman δεν προλαβαίνω να δω !!!

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το πρόβλημα είναι ότι το ηχείο είναι στο πίσω μέρος του κινητού με αποτέλεσμα να "φιμώνεται" αν το έχεις τοποθετήσει σε λεία επιφάνεια. Το ίδιο πρόβλημα είχε και το Κ850. Ας ελπίσουμε πως με τις αναβαθμίσεις θα δώσουν λίγο παραπάνω ένταση. Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα μπουταρει πάντως !!! Ούτε το σήμα walkman δεν προλαβαίνω να δω !!!

Αυτο ειναι οντως πολυ καλο.αφου εχω βαλει και καρτα 2gb και παλι ειναι γρηγορο.επισης παρατηρησα οτι δεν μπορω να μπω στο κρυφο μενου για να απενεργοποιησω την φορτιση απο usb και επισης μεσα στο μενου του κινητου δεν βρηκα πληροφοριες για την εκδοση του κινητου.:)

παντως ο συγχρονισμος ειναι παιχνιδακι :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισης παρατηρησα οτι δεν μπορω να μπω στο κρυφο μενου για να απενεργοποιησω την φορτιση απο usb και επισης μεσα στο μενου του κινητου δεν βρηκα πληροφοριες για την εκδοση του κινητου.

 

 

Εμένα μπαίνει κανονικά στο κρυφό μενου απλα δεν εχει επιλογή για απενεργοποιηση της φορτισης. Η εκδοση του firmware φαινεται κανονικα. Μετα την αναβάθμιση ειναι στην εκδοση R1AC004.

 

 

Παντως ο συγχρονισμος ειναι παιχνιδακι

 

Πως τον εκανες ???

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μπαίνει κανονικά στο κρυφό μενου απλα δεν εχει επιλογή για απενεργοποιηση της φορτισης. Η εκδοση του firmware φαινεται κανονικα. Μετα την αναβάθμιση ειναι στην εκδοση R1AC004.

 

 

 

 

Πως τον εκανες ???

Μπαινει!! εχεις δικιο,τα καταφερα,εκανα λαθος ενα *.ομως δεν εχει επιλογη για φορτιση μεσω usb :down:

το συγχρονισμο τον εκανα πολυ απλα.συνδεσα το κινητο με το pc και αυτοματως το αναγνωρισε.μετα με copy/paste εβαλα τα αρχεια στην μνημη του τηλεφωνου & της καρτας μνημης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W302

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...