Jump to content

Sony Ericsson W302


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από την Sony Ericsson μου είπαν ότι προς το παρόν δεν υπάρχει δυνατότητα αναβάθμισης. Μετά μου είπαν πως γίνεται, «μέσω σέρβις». Δηλ., αν κατάλαβα καλά σε μαγαζί...

 

εγώ του έκανα με το πρόγραμμα της sony ericsson αλλά δεν είδα καμία διαφορά

παιδιά το κινητό δεν έχει θέματα ???αν ναι τι τύπου γιατί τα κλασικά *thm δεν τα παίρνει.....και με τον ήχο ξέρεται κάτι για να τον μεγαλώσουμε???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ του έκανα με το πρόγραμμα της sony ericsson αλλά δεν είδα καμία διαφορά

παιδιά το κινητό δεν έχει θέματα ???αν ναι τι τύπου γιατί τα κλασικά *thm δεν τα παίρνει.....και με τον ήχο ξέρεται κάτι για να τον μεγαλώσουμε???

O Ηχος δεν μεγαλωνει! πολυ κακος :down:

τωρα θεματα πντως δεν παιρνει..τωρα το ειδα :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O Ηχος δεν μεγαλωνει! πολυ κακος :down:

τωρα themes παιρνει.εγω εχω περασει μεσα στο κινητο.

 

απο πού ???τι τύπος είναι ??στα διαβάζει???

Link to comment
Share on other sites

απο πού ???τι τύπος είναι ??στα διαβάζει???

Οχι,τωρα το δοκιμασα.μου φαινεται περιεργο πολυ,γιατι μπηκα και κατεβασα θεματα γι'αυτο το κινητο,αλλα και παλι μου βγαζει σφαλμα οτι το κινητο δεν υπροστηριζει αυτο το αρχειο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι,τωρα το δοκιμασα.μου φαινεται περιεργο πολυ,γιατι μπηκα και κατεβασα θεματα γι'αυτο το κινητο,αλλα και παλι μου βγαζει σφαλμα οτι το κινητο δεν υπροστηριζει αυτο το αρχειο.

 

και εμένα μου φαίνεται sony ericsson χωρίς θέματα??η το άλλο ο ήχος χαμηλής μπαταρίας που είναι άλλη βλακεία αυτό !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

είδες!!!και εμένα μου φαίνεται sony ericsson χωρίς θέματα??η το άλλο ο ήχος χαμηλής μπαταρίας που είναι άλλη βλακεία αυτό !!!!!!

αυτο δεν το εχω παρατηρησει γιατι σπανια το ακουω.παντως σε γλωσσα αγγλικη του μενου και το ξυπνητηρι φαινεται σαν alarm και οχι σαν κανονικο(Ελληνικη γλωσσα)

επισης παρατηρησα οτι στην αγορα δεν υπαρχει,κατοπιν παραγγελιας και μου φανηκε περιεργο :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το εχω παρατηρησει γιατι σπανια το ακουω.παντως σε γλωσσα αγγλικη του μενου και το ξυπνητηρι φαινεται σαν alarm και οχι σαν κανονικο(Ελληνικη γλωσσα)

επισης παρατηρησα οτι στην αγορα δεν υπαρχει,κατοπιν παραγγελιας και μου φανηκε περιεργο :!:

 

εγώ είμουν κολόφαρδος το βρήκα σε ένα μαγαζί μόνο και ήταν και το τελευταίο!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμουν κολόφαρδος το βρήκα σε ένα μαγαζί μόνο και ήταν και το τελευταίο!!!:lol::lol::lol:

εγω το πηρα προ-παραγγελια! βεβαια το εχω μετανιωσει προς την ενταση του ηχειου,δεν το ακουω το κινητο πανω στην μηχανη :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα προ-παραγγελια! βεβαια το εχω μετανιωσει προς την ενταση του ηχειου,δεν το ακουω το κινητο πανω στην μηχανη :mad:

 

Προσπάθησε να βάλεις ringtone mp3 από υπολογιστή, που θα έχει ηχογραφηθεί/εγγραφεί με υψηλή ένταση. Εκεί κάπως βελτιώνεται. Από την άλλη, έχει και το καλό του, δεν σε ενοχλούν πολύ-πολύ...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε να βάλεις ringtone mp3 από υπολογιστή, που θα έχει ηχογραφηθεί/εγγραφεί με υψηλή ένταση. Εκεί κάπως βελτιώνεται. Από την άλλη, έχει και το καλό του, δεν σε ενοχλούν πολύ-πολύ...:lol:

Ηχο κλησης mp3 δεν τον ακουω.

εχω εναν σπστικο ηχο που τουλαχιστον ειναι δυνατοτερος απο αλλους.δεν ειναι mp3 αλλα mid-->High tone.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, το πήρα και εγώ χθες το κινητό και στην αρχή ενθουσιάστηκα, και μετά απογοητεύτηκα, πραγματικά είμαι έτοιμος να το δώσω στην αδερφή μου και να γυρίσω στο W550i μου.

 

Πρόβλημα

 

1) Όπως είπαν και οι άλλοι πολύ χαμηλός ήχος, και οκ για την κλήση πάει στα κομμάτια, το ξυπνητήρι; Σήμερα δεν το άκουσα, και έχω την εντύπωση ότι δεν βαράει και η δόνηση στο ξυπνητήρι. Και η δόνηση ψόφια εντελώς.

 

2) Δεν έχει οδηγούς για το modem και κατά επέκταση για την σύνδεση σε κατάσταση τηλεφώνου (που χρειάζεται το myphone explorer για να περάσω τις επαφές μου), πήρα στην τεχνική υποστήριξη και μου είπαν σαν να μην τρέχει τίποτα ότι δεν υπάρχουν! (στην σελίδα υπάρχει, αλλά όταν πας να το κατεβάσεις σε βγάζει σε 404)

 

3) Δεν έχει φλας, δε το πρόσεξα στην αρχή, και είναι αρκετά χρήσιμο σαν φακός μερικές φορές.

 

4) Μα καλά το καπάκι της μπαταρία κουμπωτό είναι; τι στο καλό; τρέμει το φυλλοκάρδι μου μην το σπάσω κάθε φορά που το ανοίγω.

 

Γενικά βρήκε κάποιος κάποιον τρόπο για να δουλέψει με το myphone? Δοκίμασα στο φορητό μου μήπως μπορέσω με bluetooth αλλά τζίφος.

 

Βρήκε μήπως κάποιον οδηγό για το μόντεμ? Έφαγα το google και δεν βρήκα κάτι.

 

Ξεφτίλα πάντως. Βρήκα και εγώ ένα κινητό να μου αρέσει (είμαι δύστροπος λίγο :p) και τελικά μάλλον θα γυρίσω στο παλιό.

MS βγάλε νέο lumia!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λεω να παρω το w302 αλλα θελω να μαθω μερικα πραγματα παραπανω που δεν ειναι ξεκαθαρα στο site της sony ericsson

1)Εχει δονηση το κινητο;

2)Εχει σημειωσεις (οπως εχει το w800 μου);

3)Με τον συγχρονισμο βρηκε κανεις ακρη;

4)θεματα υποστιριζει; Δηλαδη μπορω να περασω καποιο που θελω εγω απο τον υπολογιστη;

5)Παιχνιδια; Μπορω να περασω καποιο Java απο τον υπολογιστη μου;

 

Γενικα σε καποιον που δεν τον ενδιαφερουν οι φωτογραφιες,ακουει κανα Mp3 που και που και θα ηθελε ενα κινητο παρομοιο με το w800 του θα του το προτεινετε; Υποψιν οτι το οικονομικο οριο ειναι αρκετα χαμηλο...

Link to comment
Share on other sites

όχι,δε φτάνει με ΤΙΠΟΤΑ το 800άρι...Ψάξε για κάποιο άλλο...Τώρα αν δεν βρίσκεις κτ αλλο...Πα΄ρτο
Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω το w302 αλλα θελω να μαθω μερικα πραγματα παραπανω που δεν ειναι ξεκαθαρα στο site της sony ericsson

1)Εχει δονηση το κινητο;

2)Εχει σημειωσεις (οπως εχει το w800 μου);

3)Με τον συγχρονισμο βρηκε κανεις ακρη;

4)θεματα υποστιριζει; Δηλαδη μπορω να περασω καποιο που θελω εγω απο τον υπολογιστη;

5)Παιχνιδια; Μπορω να περασω καποιο Java απο τον υπολογιστη μου;

 

Γενικα σε καποιον που δεν τον ενδιαφερουν οι φωτογραφιες,ακουει κανα Mp3 που και που και θα ηθελε ενα κινητο παρομοιο με το w800 του θα του το προτεινετε; Υποψιν οτι το οικονομικο οριο ειναι αρκετα χαμηλο...

 

εχει δονηση και μαλιστα δυνατη(μικρο το κινητο)

επισης εχει και σημειωσεις!

συγχρονισμο δεν εχω κανει ακομη(επαφες) αλλα και μονο που το βλεπει το κινητο σαν σκληρο δισκο χωρις την χρηση προγραμματος για μενα ειναι στα (+).

Θεματα..δεν εχω βρει ακρη ακομη.επισης και παιχνιδια δεν μπορω να στειλω :wacko: :mad: :O

Εγω φιλε που το εχω το κινητο δεν στο προτεινω.καλυτερα να παρεις κανενα αλλο,να αποφυγεις τα W350-W380 που επισης στον ηχο ειναι :down:

εγω το πηρα εχωντας το w810i και :food: ηττα! το μονο καλο ειναι οτι ειναι πολυ μικρο,το μισο απο το παλιο μου κινητο,η μπαταρια του ειναι καλη και η χρηση σαν τηλεφωνο απο το ακουστικο της συσκευης ειναι η καλυτερη που εχω πετυχει σε κινητο! το εχω τερμα χαμηλο και ακουω τον αλλον σαν να φωναζει.ενας λογος που το κραταω ακομη το κινητο ειναι αυτος :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα το προτείνατε το κινητό?Το μόνο πράγμα που μου την έδωσε είναι ότι δεν υποστηρίζει θέματα...Αμάν δηλαδή,έλεος
Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω αυτο το κινητο, μονο οτι θελω καποιο καλο φθηνο(ουτε ομως κανενα παλιο).

οποτε αυτα που με ενδιαφερουν ειναι η μπαταρια, αν εχει μεγαλα γραμματα/νουμερα.

Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω αυτο το κινητο, μονο οτι θελω καποιο καλο φθηνο(ουτε ομως κανενα παλιο).

οποτε αυτα που με ενδιαφερουν ειναι η μπαταρια, αν εχει μεγαλα γραμματα/νουμερα.

Η γραμματοσειρα ειναι αρκετα μεγαλη,καμια σχεση με την γραμματοσειρα του παλιου μου κινητου w810i.

Παντως να πω και τα θετικα του κινητου μετα 7 εβομαδες που το εχω,ειναι το πολυ σταθερο μενου,ουτε ενα "κολλημα-επανεκκινηση" την καλη αποδοση της μπαταριας,απο την πολυχρησια εχω την εντυπωση οτι το ηχειο ακουγεται σαφως καλυτερα απο την πρωth φορα.

αλλα αυτο που με χαλαει ειναι οτι εχει τοσο καιρο στην αγορα αυτο το κινητο..υποστηριξη δεν εχω ουτε απο την sony ericsson :whistle: αλλα ουτε και απο την cosmote :mad:

Τι θελω να πω! οτι δεν μπορεσα ακομη να ρυθμισω το κινητο μου για MMS & WAP.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέματα τελικά δε παίρνει,ε?

με τον κλασικο τροπο δεν παιρνει! βεβαια δεν την εχω ψαξει κιολας παραπανω να δω τι γινετε,γιατι ειναι το μοναδικο κινητο της se που κανει αυτο το προβλημα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε ****το,κι είναι τόσο μουράτο,να μη παίρνει θέματα?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορα με το s302, δε καταλαβα..

δεν ειναι walkman! περα βρεχει δηλαδη :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να το πάρω λέτε?Το μόνο που με πείραξε είναι η απουσία θεμάτων...
Link to comment
Share on other sites

Να το πάρω λέτε?Το μόνο που με πείραξε είναι η απουσία θεμάτων...

αμα θελεις σταθεροτητα και πολυ καλο ακουστικο για να μιλας ειναι το καλυτερο.

ειναι το μκρο αδελφακι του w890i,με την διαφορα τις λιγες λειτουργιες της συσκευης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W302

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...