Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα προχωρισα σε αναβαθμιση με seus και μπηκε η εκδοση 37 και λυθηκε και το προβλημα με τις αναφορες.:D

 

37 ? Εμένα μου βγάζει τελευταία μία που τελειώνει σε 36 :cry:

Link to comment
Share on other sites

Για σας

Μπορει καποιος να μου πει πωσ να κανω το μενου flash?

εχω το sony ericsson w595

Αμα ειναι unbranded μπορεις να το κανεις.Αν,οχι πρεπει πρωτα να βγαλεις το μενου..να περασεις το κανονικο..και μετα την γνωστη διαδικασια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι unbranded μπορεις να το κανεις.Αν,οχι πρεπει πρωτα να βγαλεις το μενου..να περασεις το κανονικο..και μετα την γνωστη διαδικασια.

 

OK

Μπορεισ να μου πεισ την διαδικασια?

Link to comment
Share on other sites

37 ? Εμένα μου βγάζει τελευταία μία που τελειώνει σε 36 :cry:

 

Κατεβασε το sony ericsson update service και αν κανεις την διαδικασια θα σου περασει την 37.

Εκτος και αν το δικο σου ειναι branded.

Link to comment
Share on other sites

Απο cosmote το έχω. My view κλπ ;) Εχω το update service αλλά έχει την 36. Τι να κάνω ?

 

Μαλλον τιποτα γιατι το branded εχει αλλη εκδοση λογισμικου. Οποτε μαλλον υπομονη μηπως βγει καποια νεα εκδοση.

Εσενα αναφορες δεν εχει?

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανονικά ;)

 

E τοτε δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι. Την ιδια εκδοση εχουμε απλα με αλλο ονομα γιατι εσενα ειναι branded στο myview.;)

Link to comment
Share on other sites

Ε λογικά αμα θυμηθούν στην SE θα την βάλουν στο update service. Σε κάτι forums που διάβαζα λένε είναι αισθητή η διαφορά στην ταχύτητα στο κινητό ;)
Link to comment
Share on other sites

Α δεν καταλαβα οτι ηθελες το συγκεκριμενο (χρωμα).

οπως και να χει μπορεις να πας σε ενα κατστημα..και να κανεις παραγγελια το χρωμα που θελεις.

τωρα αν δεν βαριεσαι την διαδικασια να περασεις Ελληνικα σε καινουργιο τηλεφωνο σε service point τι να σου πω...αγορασε'το απο το νετ.:cool:

 

μα δεν χρειαζεται να μεταβει σε sp γιατι μποει να βαλει και με τον a2 uploader ελληνικα,γινεται μεσα σε δυο λεπτα....γιατι να μπλεξει με τους καραγκιοζηδες που θα του παρουν 30 ευρω για πεντε λεπτα δουλεια

:)
Link to comment
Share on other sites

μα δεν χρειαζεται να μεταβει σε sp γιατι μποει να βαλει και με τον a2 uploader ελληνικα,γινεται μεσα σε δυο λεπτα....γιατι να μπλεξει με τους καραγκιοζηδες που θα του παρουν 30 ευρω για πεντε λεπτα δουλεια

Το να βαλεις Ελληνικο μενου σε ενα κινητο ειναι Δωρεαν!! εγω προσωπικα επιλεγω τον σιγουρο δρομο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ναι unbranded το κινητο και αυτο γινεται μεσω του a2 uploader.

 

Για το a2 uploader το αντιβαιρουσ μου δεν με αφηνει να το κατεβασω επειδει λεει οτι ειναι ιοσ τί κανω?

 

 

Υπενθύμιση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Link to comment
Share on other sites

Για το a2 uploader το αντιβαιρουσ μου δεν με αφηνει να το κατεβασω επειδει λεει οτι ειναι ιοσ τί κανω?

 

 

Υπενθύμιση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Το αφηνεις να κατεβει..αλλιως δεν γινεται.

καποια antivirus τα κρακ που εχουν μεσα τα προγραμματα τα βλεπουν σαν ιους.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αφηνεις να κατεβει..αλλιως δεν γινεται.

καποια antivirus τα κρακ που εχουν μεσα τα προγραμματα τα βλεπουν σαν ιους.:cool:

 

Οταν το κατεβαζω μου λεει ιοσ και οταν παω να το ανοιξω μου λεει οτι ειναι καταστραμενο!

βοηθεια !

Link to comment
Share on other sites

Οταν το κατεβαζω μου λεει ιοσ και οταν παω να το ανοιξω μου λεει οτι ειναι καταστραμενο!

βοηθεια !

 

πριν το κατεβασεις απενεργοποιησε το antivirus.μολισ το εγκαταστησεις ενεργοποιησε το παλι.

 

φιλε raver δεν ειναι δωρεαν το περασμα ελληνικης γλωσσας αν το κινητο ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο.

:)
Link to comment
Share on other sites

φιλε raver δεν ειναι δωρεαν το περασμα ελληνικης γλωσσας αν το κινητο ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο.

 

Δωρεαν ειναι.το εχω κανει παλιοτερα σε κινητο αγορασμενο απο Γερμανια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

minasyo,

 

για την όποια απορία σχετικά με θέματα που αφορούν την λειτουργία των προγραμμάτων σε Pc, πόσταρε παρακάτω τις ερωτήσεις σου:

Computing :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Μολις έκανα debrand το δικό μου my view και μου πέρασε την 37 ;) Επίσης πέρασα και το flash menu απο το W995 ;) Ola ok
Link to comment
Share on other sites

Απο τα σχόλια καταλαβαίνω ότι το τηλέφωνο είναι προβληματικό, σβήνει-ανάβει, θέλει updates κλπ...

Τη γνώμη σας...!

δεν θα το ελεγα οτι ειναι προβληματικο.updates κανεις ετσι για την "πλακα".

τωρα εμενα αυτο το κινητο δεν μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη.το θεωρω πολυ "ψευτικο" και οταν πρωτοβγηκε η τιμη του ηταν πολυ τσιμπημενη με αυτα που προσφερε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ;) Βέβαια η μετάβαση μου σε ένα μήνα θα είναι σε Iphone ;) Μέρα με τη νύχτα.

Κατ'άλλα μετά το debrand και εισαγωγή flash menu το κινητάκι είναι μια χαρά ;0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ;) Φραγή σε κατηγορίες κλήσεων πως μπαίνει στο κινητό ? Δηλαδή αν για παράδειγμα θέλω σε όλες τις εισερχόμενες πώς γίνεται ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...