Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την Παρασκευη που μας περασε, ηρθαν στην καφετερια καποιοι που μοιραζαν καρτες Q.

Δωρεαν ηταν, 100mb internet με 1 ευρω το μηνα προσφεραν, οποτε πηρα μια καρτα και τα παιδια συμπληρωσαν την αντιστοιχη αιτηση δηλωσης στοιχειων ενω μου σκαναραν και την ταυτοτητα με φορητο σκανερ.

Η ενημερωση ηταν οτι θα ενεργοποιηθει μεσα σε 24 ωρες.

 

Μεχρι και αυτη τη στιγμη τοσες μερες μετα δεν εχει ενεργοποιηθει η καρτα.

Γνωριζει κανεις αν ειναι συνηθισμενο το φαινομενο να αργει τοσο πολυ να περαστει η δηλωση στοιχειων, η θα εχουν κανει αυτοι καμια λαλακια και θα εχουν ενεργοποιησει αλλη καρτα με τη δικη μου ταυτοτητα ?

 

Wind είναι αυτή μην περιμένεις και πολλά. Στη θέση σου θα πήγαινα σε ένα κατάστημα να το διευκρινίσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wind είναι αυτή μην περιμένεις και πολλά. Στη θέση σου θα πήγαινα σε ένα κατάστημα να το διευκρινίσω.

 

Το σκεφτηκα, αλλα που να ξερει το καταστημα και αντε βρες ακρη.....

Η μονη λυση ειναι να βρω κανεναν απο τα γραφεια που να ξερει τι παιζει με αυτες τις προωθητικες κινησεις, αλλα χλωμο το βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτηκα, αλλα που να ξερει το καταστημα και αντε βρες ακρη.....

Η μονη λυση ειναι να βρω κανεναν απο τα γραφεια που να ξερει τι παιζει, αλλα χλωμο το βλεπω

 

Στη χειρότερη πας δείχνεις την κάρτα σιμ και αφού δεν είναι ενεργοποιημένο κάνεις ξανά ταυτοποίηση. Μόλις ενεργοποιηθεί το κινητό, όντας πλέον ταυτοποιημένο, μπορείς να πάρεις τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών και να ρωτήσεις τι έχει συμβεί και αν έχουν ενεργοποιηθεί άλλα νούμερα στο όνομά σου.

 

Εξάλλου τα καταστήματα έχουν δυνατότητα επικοινωνίας με τα κεντρικά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτηκα, αλλα που να ξερει το καταστημα και αντε βρες ακρη.....

Η μονη λυση ειναι να βρω κανεναν απο τα γραφεια που να ξερει τι παιζει με αυτες τις προωθητικες κινησεις, αλλα χλωμο το βλεπω

εννοεί να πας σε ένα κατάστημα να κάνεις την ταυτοποίηση από την αρχή ίσως να μάζεψαν πολλές αιτήσεις και να παράπεσαν μερικές, άλλωστε αν έχει δηλωθεί ήδη θα την απορρίψει το σύστημα η θα τηλ αυτοι να ρωτήσουν τι έχει γίνει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εννοεί να πας σε ένα κατάστημα να κάνεις την ταυτοποίηση από την αρχή ίσως να μάζεψαν πολλές αιτήσεις και να παράπεσαν μερικές, άλλωστε αν έχει δηλωθεί ήδη θα την απορρίψει το σύστημα η θα τηλ αυτοι να ρωτήσουν τι έχει γίνει

 

Το προβλημα μου δεν ειναι να δηλωσω την καρτα που πηρα, ο φοβος μου ηταν μηπως εχει δηλωθει αλλο νουμερο στο δικο μου ονομα.

Τεσπα πηρα στο 699 555 1222 απο το κανονικο κινητο μου και μου ειπαν πως επειδη μαζευονται οι αιτησεις και τις περνανε ολες μαζι, το πιθανοτερο ειναι να εχει καθυστερησει ο dealer στον οποιο κατεληξαν οι αιτησεις να τις περασει.

 

Μονος μου δεν παω να ενεργοποιησω τον αριθμο γιατι θελω να δω αν τον ενεργοποιησουν αυτοι τελικα, ωστε να μου φυγει και η ανησυχια οτι μπορει να ενεργοποιηθηκε αλλη καρτα στο δικο μου ονομα.

Link to comment
Share on other sites

συμφερει η q προς κυπριακο κινητο (κληση κ sms)?

γνωριζει καποιος τις χρεωσεις κ αν ισχυουν προς ολες τις κυπριακες εταιρειες κινητης τηλεφωνιας?

εχω ακουσει διαφορα κ για τη frog αλλα δεν ξερω ποια συμφερει περισσοτερο.

γιατι μεχρι τωρα χρησημοποιω what's up κ εχω χαλασει παρα πολλες καρτες..:(

Edited by dora88
Link to comment
Share on other sites

συμφερει η q προς κυπριακο κινητο (κληση κ sms)?

γνωριζει καποιος τις χρεωσεις κ αν ισχυουν προς ολες τις κυπριακες εταιρειες κινητης τηλεφωνιας?

εχω ακουσει διαφορα κ για τη frog αλλα δεν ξερω ποια συμφερει περισσοτερο.

γιατι μεχρι τωρα χρησημοποιω what's up κ εχω χαλασει παρα πολλες καρτες..:(

 

H frog συμφέρει περισσότερο αυτή την περίοδο. Με την προσφορά διπλασιασμου βγαίνει περίπου 0,11 το λεπτό

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συμφερει η q προς κυπριακο κινητο (κληση κ sms)?

γνωριζει καποιος τις χρεωσεις κ αν ισχυουν προς ολες τις κυπριακες εταιρειες κινητης τηλεφωνιας?

εχω ακουσει διαφορα κ για τη frog αλλα δεν ξερω ποια συμφερει περισσοτερο.

γιατι μεχρι τωρα χρησημοποιω what's up κ εχω χαλασει παρα πολλες καρτες..:(

 

Το what's up σου πιανει τον πρωκτο οταν θες να καλεσεις Ελλαδα, ποσο μαλλον για Κυπρο !!

Χρεωσεις για Κυπρο :

What's up : 0,87 / λεπτο, sms 0,18

Frog : 0,22 / λεπτο, sms 0,04 (επισης οπως ειπε ο φιλος πιο πανω σου διπλαζει το χρονο ομιλιας σε καθε καρτα ανανεωσης εως 31/5).

Q : 0,22/ λεπτο (αφου πρωτα κανεις δωρεαν αποστολη κενου μηνυματος στο 12260), sms 0,04

 

Οπως βλεπεις η διαφορα ειναι χαωδης, τζαμπα λεφτα πληρωνες τοσο καιρο

Edited by oregon
Link to comment
Share on other sites

Frog:

Αλβανία, Αρμενία, Αζερμπαϊτζάν, Λευκορωσία, Κροατία, Κύπρο, FYROM, Γεωργία, Καζακστάν, Μολδαβία, Φιλιππίνες, Ρουμανία, Ρωσία*, Πολωνία*, Σερβία, Ουκρανία και Ουζμπεκιστάν

0,0036 €/δευτ.

 

Βοσνία - Ερζεγοβίνη, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο, Νιγηρία, Σλοβενία 0,0043 €/δευτ.

 

Q:

ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΧΡΕΩΣΗ

ΑΛΒΑΝΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟ 0,0020 €

ΑΛΒΑΝΙΑ ΚΙΝΗΤΟ 0,0036 €

ΑΙΓΥΠΤΟΣ 0,0072 €

ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟ 0,0017 €

ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΙΝΗΤΟ 0,0036 €

ΓΕΩΡΓΙΑ, ΟΥΚΡΑΝΙΑ, ΜΟΛΔΑΒΙΑ, ΡΩΣΣΙΑ 0,0036 €

ΚΥΠΡΟΣ 0,0036 €

ΑΡΜΕΝΙΑ, ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ, ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ, ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ, ΚΡΟΑΤΙΑ, ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ ΠΟΛΩΝΙΑ, ΣΕΡΒΙΑ, ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ, ΦΥΡΟΜ 0,0036 €

ΒΟΣΝΙΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ, ΣΛΟΒΕΝΙΑ, ΜΟΝΤΕΝΕΓΚΡΟ, ΝΙΓΗΡΙΑ, ΠΑΚΙΣΤΑΝ 0,0043 €

ΙΝΔΙΑ, ΚΙΝΑ, ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ 0,0043 €

ΜΠΑΓΚΛΑΝΤΕΣ 0,0043 €

Η.Π.Α. ΣΤΑΘΕΡΟ & ΚΙΝΗΤΟ 0,0017 €

ΙΤΑΛΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟ & ΚΙΝΗΤΟ 0,0036 €

ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟ & ΚΙΝΗΤΟ 0,0036 €

 

Αμα θελεις τις φθηνοτερες χρεωσεις σε ολα, αυτα τα δυο ειναι μονοδρομος... Και κυριως ειναι εταιριες που ξερεις οτι θα εχεις παντα τα ιδια (ή και περισοτερα). Η φρογκ μπορει να εχει τον διπλασιασμο αλλα η Q τα 100ΜΒ που ειναι πολυ χρησιμα για τον μεσο χρηστη... Εγω απο φρογκ παω σε Q.

 

Υποψιν ο διπλασιαμος ισχυει μεχρι 31/5 (ουσιαστικα ενα μηνα ακομα...)

Edited by TIM-RANGER
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Για Κύπρο λόγω του διπλασιασμού η Frog μπορεί προσωρινά να συμφέρει περισσότερο αλλά γενικά η Q είναι η καλύτερη προσφορά στην καρτοκινητή αυτή τη στιγμή. Με 1 ευρώ μιλάς με όλη τη wind και έχεις 100 MB ίντερνετ και φθηνότερες από άλλες εταιρείες χρεώσεις. Φυσικά αν όλοι οι φίλοι σου έχουν Vodafone ή Cosmote είναι δώρον-άδωρο.
Link to comment
Share on other sites

Τότε λες και στους φίλους σου να αλλάξουν.

Εγώ πάντως έχω πείσει αρκετά άτομα, ειδικά κορίτσια ---> πέφτουν πιο εύκολα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

όσο η Q ανήκε στην info quest ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Τώρα μόλις ακούσουν wind οι περισσότεροι δυστυχώς είναι δύσκολο να πειστούν. Πριν μερικά χρόνια με είχε πείσει και εμένα κάποιος να γυρίσω το βασικό μου νούμερο σε f2g. μετά από πολλές απογοητεύσεις από τη wind το μετάνιωσα όμως, τελικά ξαναγύρισα στην cosmote. όσα στραβά και αν έχει, τουλάχιστον ως τώρα έχει δείξει ότι είναι σχετικά σταθερή
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια!

σκεφτομαι τελικα να παρω frog λογω του διπλασιασμου εστω κ αν ισχυει μεχρι 31/5.αλλωστε εχουν τις ιδιες χρεωσεις κ δεν εχω φιλους με wind για τα δωρεαν λεπτα ομιλιας κ sms.:rolleyes:

ξερετε αν χρειαζεται να στειλω sms για να εχω τις φθηνες χρεωσεις της frog που λετε παραπανω?

επισης που μπορω να προμηθευτω sim frog και οι καρτες ανανεωσεις χρονου ποσο στοιχιζουν?

κ κατι τελευταιο που δεν γνωριζω αλλα μπορει να ειναι αφελες.ο φιλος μου στην κυπρο εχει ΜΤΝ.θα χρεωνεται το ιδιο προς frog οπως προς το what's up?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια!

σκεφτομαι τελικα να παρω frog λογω του διπλασιασμου εστω κ αν ισχυει μεχρι 31/5.αλλωστε εχουν τις ιδιες χρεωσεις κ δεν εχω φιλους με wind για τα δωρεαν λεπτα ομιλιας κ sms.:rolleyes:

ξερετε αν χρειαζεται να στειλω sms για να εχω τις φθηνες χρεωσεις της frog που λετε παραπανω?

επισης που μπορω να προμηθευτω sim frog και οι καρτες ανανεωσεις χρονου ποσο στοιχιζουν?

κ κατι τελευταιο που δεν γνωριζω αλλα μπορει να ειναι αφελες.ο φιλος μου στην κυπρο εχει ΜΤΝ.θα χρεωνεται το ιδιο προς frog οπως προς το what's up?

 

Έστω και αν λήγει στις 31-5, ο χρόνος ομιλίας που θα διπλασιαστεί θα παραμείνει στο υπόλοιπό σου. Άρα ίσως σε συμφέρει να εξαντλήσεις όλες τις ανανεώσεις που σου δίνουν διπλασιασμό αν θές να μιλάς φθηνότερα και τους επόμενους μήνες. Έχεις δικαίωμα για 4 ανανεώσεις το μήνα με διπλασιασμό. Άρα 8 ανανεώσεις μέχρι τη λήξη της προσφοράς.

 

Το πακέτο σύνδεσης κοστίζει 5 ευρώ σε περίπτερα ψιλικατζίδικα κλπ. Αν περνάει ο δρόμος σου γύρω από το κέντρο μπορείς να βρείς πακέτα σύνδεσης και με 1 ευρώ ή λιγότερο. Κάρτες με 5 και 10 ευρώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όσο η Q ανήκε στην info quest ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Τώρα μόλις ακούσουν wind οι περισσότεροι δυστυχώς είναι δύσκολο να πειστούν. Πριν μερικά χρόνια με είχε πείσει και εμένα κάποιος να γυρίσω το βασικό μου νούμερο σε f2g. μετά από πολλές απογοητεύσεις από τη wind το μετάνιωσα όμως, τελικά ξαναγύρισα στην cosmote. όσα στραβά και αν έχει, τουλάχιστον ως τώρα έχει δείξει ότι είναι σχετικά σταθερή

 

Και τωρα θελεις να μας πεις οτι εισαι υπερευχαριστημενος απο την εκπληκτικη ποιοτητα και πληθωρα υπηρεσιων της κοσμοτε.:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα θελεις να μας πεις οτι εισαι υπερευχαριστημενος απο την εκπληκτικη ποιοτητα και πληθωρα υπηρεσιων της κοσμοτε.:lol::lol::lol::lol:

 

Τα πάντα έχουν ένα τίμημα. Δυστυχώς δεν μπορείς να έχεις και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο. Σαφώς και είναι πολύ καλή πρόταση η Q, αφού είναι η μοναδική που με ένα ευρώ σου δίνει τόσες παροχές. Ωστόσο υστερεί σε άλλα σημεία. Έτσι όμως είναι η ελεύθερη αγορά, διαλέγεις και παίρνεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευη που μας περασε, ηρθαν στην καφετερια καποιοι που μοιραζαν καρτες Q.

Δωρεαν ηταν, 100mb internet με 1 ευρω το μηνα προσφεραν, οποτε πηρα μια καρτα και τα παιδια συμπληρωσαν την αντιστοιχη αιτηση δηλωσης στοιχειων ενω μου σκαναραν και την ταυτοτητα με φορητο σκανερ.

Η ενημερωση ηταν οτι θα ενεργοποιηθει μεσα σε 24 ωρες.

 

Μεχρι και αυτη τη στιγμη τοσες μερες μετα δεν εχει ενεργοποιηθει η καρτα.

Γνωριζει κανεις αν ειναι συνηθισμενο το φαινομενο να αργει τοσο πολυ να περαστει η δηλωση στοιχειων, η θα εχουν κανει αυτοι καμια λαλακια και θα εχουν ενεργοποιησει αλλη καρτα με τη δικη μου ταυτοτητα ?

εγώ δεν είδα κανέναν να του λέει του φίλου μας πιο πάνω οι τύποι να είναι απατεώνες και να έχεις ξυπνήσει με καμιά 10αριά πιστωτικές στο όνομα σου. ωραίος είσαι. δίνεις την ταυτότητα σου όπου να'ναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν είδα κανέναν να του λέει του φίλου μας πιο πάνω οι τύποι να είναι απατεώνες και να έχεις ξυπνήσει με καμιά 10αριά πιστωτικές στο όνομα σου. ωραίος είσαι. δίνεις την ταυτότητα σου όπου να'ναι :lol:

 

Αφού είχαν φορητό scanner!!!!:lol:

Πάρε φίλε για καλό και κακό το 1260 και ρώτα αν συνεργάζεται η εταιρία με τέτοιους αντιπροσώπους.

Και εμένα περίεργο μου ακούγεται.

Στη καλύτερη να έχεις και ένα συμβολαιάκι Q:!:

 

Χωρίς πλάκα αυτά θέλουν προσοχή αλλά μπορεί να την πατήσει ο καθένας μας.

Ελπίζω να μην σου κάτσει καμιά στραβή!

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευη που μας περασε, ηρθαν στην καφετερια καποιοι που μοιραζαν καρτες Q.

Δωρεαν ηταν, 100mb internet με 1 ευρω το μηνα προσφεραν, οποτε πηρα μια καρτα και τα παιδια συμπληρωσαν την αντιστοιχη αιτηση δηλωσης στοιχειων ενω μου σκαναραν και την ταυτοτητα με φορητο σκανερ.

...

 

Βρε παιδιά μήπως θα έπρεπε να είστε πιο προσεκτικοί σε τέτοιου είδους μπακαλίστικες μεθόδους.

Ταυτότητα και λοιπά στοιχεία με τόση άνεση σε κάποιον που πέρασε από καφετέρια ... . :worry:

Link to comment
Share on other sites

Έστω και αν λήγει στις 31-5, ο χρόνος ομιλίας που θα διπλασιαστεί θα παραμείνει στο υπόλοιπό σου. Άρα ίσως σε συμφέρει να εξαντλήσεις όλες τις ανανεώσεις που σου δίνουν διπλασιασμό αν θές να μιλάς φθηνότερα και τους επόμενους μήνες. Έχεις δικαίωμα για 4 ανανεώσεις το μήνα με διπλασιασμό. Άρα 8 ανανεώσεις μέχρι τη λήξη της προσφοράς.

 

Το πακέτο σύνδεσης κοστίζει 5 ευρώ σε περίπτερα ψιλικατζίδικα κλπ. Αν περνάει ο δρόμος σου γύρω από το κέντρο μπορείς να βρείς πακέτα σύνδεσης και με 1 ευρώ ή λιγότερο. Κάρτες με 5 και 10 ευρώ.

 

σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!αγορασα ηδη καρτα κ η διαφορα με πριν ειναι τεραστια!!:D

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μήπως θα έπρεπε να είστε πιο προσεκτικοί σε τέτοιου είδους μπακαλίστικες μεθόδους.

Ταυτότητα και λοιπά στοιχεία με τόση άνεση σε κάποιον που πέρασε από καφετέρια ... . :worry:

 

Καλα χαλαρωστε δεν ειμαι λαλακας..

Εκτος οτι τις φατσες τους τις ηξερα γιατι τους εχω ξαναπετυχει σε προωθητικες ενεργειες, εκτος του οτι υπηρχαν 100 ακομα στοιχεια οτι δεν ειναι απατη, μιλησα σημερα με αρμοδιο τμημα στη wind και μου ειπαν οτι επειδη απο τις προωθητικες ενεργειες μαζευονται ολες οι αιτησεις στα κεντρικα, γι'αυτο αργουν να περαστουν (παντα ετσι γινεται).

Ο λογος που συμπληρωνεις την αιτηση επι τοπου και σου σκαναρουν την ταυτοτητα ειναι, οπως μου ειπαν απο τα γραφεια της wind, για να μη χρειαζεται να τρεχεις σε καταστημα για ταυτοποιηση. Υποτιθεται οτι σε εξυπηρετουν ετσι.

Φυσικα τους εριξα κραξιμο τι σοι προωθηση κανουν οταν σου προσφερουν ενα προιον που σου λενε οτι θα το ενεργοποιησουν σε 24 ωρες και κανει ενας θεος ξερει ποσες μερες. Καποιος που δεν ασχολειται η θα πεταξει την καρτα η θα τη βαλει σε κανα συρταρι και θα σιχτιριζει την εταιρεια.

Προσωπικα δεν ειχα σε καμμια εκτιμηση τη wind για διαφορα πραγματα που εκανε (η δεν εκανε) σαν εταιρεια. Ειχα και εταιρικο wind πριν λιγα χρονια και δεν ημουν ευχαριστημενος.

Ειμαι συνδρομιτης vodafone και μετα απο τοσο καιρο εκανα σκεψεις μηπως εχει βελτιωθει σαν εταιρεια η wind. Μ'αυτη τη συμπεριφορα και ανοργανωσια παλι με απογοητευουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλα χαλαρωστε δεν ειμαι λαλακας..

... .

 

Δεν έγραψα κάτι τέτοιο ούτε το υπονόησα. Μάλλον κατάλαβες λάθος.

Αφορμή βρήκα στο δικό σου ποστ διότι έχουμε ακούσει και δει πολλά. Λίγη ή πιο σωστά πολύ επιφυλακτικότητα δε κάνει κακό. Μας γλυτώνει από μπελάδες και από ποστ καταγγελίες για τις κακές εταιρείες (ανεξαρτήτως είδους) που μας εξαπατούν για να μας τα πάρουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις δεν παρεξηγηθηκα, ισα ισα σας ευχαριστω που λετε τη γνωμη σας :lol:

 

Απλα ηθελα να πω πως ξερω κι εγω τι κανω. Φοβομουν απο λαθος μην εγινε καμμια βλακεια κατα την καταχωρηση των στοιχειων.

Τεσπα η καρτα εχει ενεργοποιηθει πλεον !

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις δεν παρεξηγηθηκα, ισα ισα σας ευχαριστω που λετε τη γνωμη σας :lol:

 

Απλα ηθελα να πω πως ξερω κι εγω τι κανω. Φοβομουν απο λαθος μην εγινε καμμια βλακεια κατα την καταχωρηση των στοιχειων.

Τεσπα η καρτα εχει ενεργοποιηθει πλεον !

 

Πάντως έκανε λιγότερο από μία εβδομάδα! :X :blink:

 

αξία μας η ταχύτητα! (θα έλεγε η χολ)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...