Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια τι στιγμη που χρησιμοποιεις το GPS χρεωνεσαι???Εννοω μετα την ολη εγκατασταση?

αν δεν εχεις απενεργοποιησει το a-gps ναι , αλλα ειναι ελαχιστη η χρεωση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το jak bam το περναω απευθειας στο κινητο?...και το ξεζιπαρω απο εκει?

Ενταξυ το βρηκα......ευχαριστω......Πρεπει καθε φορα που ανοιγω το κινητο με το jak bam να τα σκοτωνω?ή

αρκει που τα εχω επιλεξει?

 

Κατι τελευταιο......οταν ανοιγει το κινητο μου, μετα την αλλαγη της πλακετας που μου εκαναν μου ζηταει καθε φορα .......επιλεξτε: ακουστικα, ακουστικα, εξοδος tv.

Και δινει επιλογη: ακυρωση , επιλεξτε

Ξερει κανεις πως απενεργοποιω αυτη την σπαστικη ερωτηση?.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δε μπορω να συνδεθω ασυρματα στο διαδυκτιο.Μπαινω απο το DLNA μου βγαζει αναζητηση δικτιου WLAN, αφου βρει τα δικτια επιλεγω οποιο ειναι ξεκλειδωτο και μετα μου βγαζει σε λευκη οθονη connecting WLAN χωρις να συνδεεται ειναι ετσι μονιμα.HELP
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις απενεργοποιησει το a-gps ναι , αλλα ειναι ελαχιστη η χρεωση.

 

 

 

Πως απενεργοποιω το a-gps??

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ενεργοποιηση flight? θελω οταν θα βρισκομαι στο αεροπλανο να ακουω μουσικη, δεν μπορω να το κανω αυτο χωρις να δουλευει η συσκευη σαν τηλεφωνο?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους...ξερει καποιος τις σωστες ρυθμισεις στην καμερα για καλες φωτος΄?? και κατι τελευταιο...οσο περναει ο καιρος αντι να στρωνει η μπαταρια μου κραταει λιγοτερο... περιπου μια μερα με μικρη χρηση...τι κανου΄με??? αλλος φιλος να προτεινει κατι??
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Δεν εχει ουτε μια βδομαδα που πηρα το κινητο. Ειναι το προτο μου Symbian και εχω ενα προβλημα. Οταν παταω να ανοιξω την καμερα (ειτε απο το μενου ειτε απο το κουμπι) με μεταφερει στην "Εκθεση" οπου εχει καποια εργοστασιακα βιντεο. Το καλυμα της καμερας δεν ανοιγει!! Ενω χθες την ειχα ξαναδοκιμασει και δουλευε μια χαρα. Εχω αγχωθει πργματικα. Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμησεων αλλα τιποτα.. Ξερει καποιος να με βοηθησει? PLEASE....

 

Ενταξει παιδια ηταν βλακωδες... Ξεχασα το διακοπτη που αλλαζει τη λειτουργεια.. Ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιω το a-gps??

αν θυμαμαι καλα ,δεν εχω το τηλ τωρα, πας ρυθμισεις gps και απο εκει το απενεργοποιεις.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο θα δουλευει στο Καταρ που προκειτε να παω την αλλη εβδομαδα?

λογικα δεν θα δουλευει ο αριθμος μου ε?θα πρεπει να παρω εναν απο κει σωστα?θα μπορω να τον βαλω στο innov?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

το κινητο θα δουλευει στο Καταρ που προκειτε να παω την αλλη εβδομαδα?

λογικα δεν θα δουλευει ο αριθμος μου ε?θα πρεπει να παρω εναν απο κει σωστα?θα μπορω να τον βαλω στο innov?

γιατι να μην δουλευει εκει? το τηλεφωνο δουλευει σε ολο το κοσμο .

roaming δεν εχει για το καταρ για να χρησιμοποιησεις το νουμερο σου?

Link to comment
Share on other sites

ειναι εκτος ευρωπης δεν ξερω, εχω ενεργοποιησει το roaming αλλα θα πιανει στην σαουδικη αραβια?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καλησπέρα και από μένα

 

έχω το innov8 μία εβδομάδα τώρα και ομολογώ ότι είναι εξαιρετικό. πρέπει όμως να επανασυνδεθώ με το symbian.

 

διάβασα όλο το thread και η ερώτησή μου είναι: βρήκε κανείς κάποιο πρόγραμμα για την χρήση του led σαν φακό? Είναι το μόνο που μου έλειψε από το SE που είχα πριν

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καλησπέρα και από μένα

 

έχω το innov8 μία εβδομάδα τώρα και ομολογώ ότι είναι εξαιρετικό. πρέπει όμως να επανασυνδεθώ με το symbian.

 

διάβασα όλο το thread και η ερώτησή μου είναι: βρήκε κανείς κάποιο πρόγραμμα για την χρήση του led σαν φακό? Είναι το μόνο που μου έλειψε από το SE που είχα πριν

 

ευχαριστώ

ειναι η εφαρμογη phone torch. δες στο θεμα των εφαρμογων για τα symbian s5 .

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά στο δικό μου innov8 δε τρέχει. βγάζει μήνυμα ότι είναι ασύμβατο με το τηλ. Μετά την εγκατάσταση το τρέχω, γυρίζει το κυκλάκι αλλά δεν ξεκινάει. καμιά ιδέα, κανένα link?
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά στο δικό μου innov8 δε τρέχει. βγάζει μήνυμα ότι είναι ασύμβατο με το τηλ. Μετά την εγκατάσταση το τρέχω, γυρίζει το κυκλάκι αλλά δεν ξεκινάει. καμιά ιδέα, κανένα link?

μηπως πρεπει να κανεις το τηλεφωνο signed?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=208801

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που η εφαρμογή εγκαθισταται κανονικά, γιατί να την υπογράψει. Την έχω δοκιμάσει και στο Ν78 μου και όντως, κάνει εγκατάσταση και δεν τρέχει. Η έκδοση για S60v5 δεν είναι συμβατή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχώ γω αυτό το καταπληκτικό τηλέφωνο και αντιμετωπίζω το εξής οταν μιλήσεις με κάποιον κανα τέταρτο τελειώνει η μπαταρία και γενικά η μπαταρία το πολύ να κρατάει μια ημέρα!!! Υπάρχει καμά λύση???

 

Στο μαγαζί που το πήρα μου είπαν οτι θα βγει αναβάθμιση και θα διορθωθεί το συγκεκριμένο θέμα, ισχύει???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχώ γω αυτό το καταπληκτικό τηλέφωνο και αντιμετωπίζω το εξής οταν μιλήσεις με κάποιον κανα τέταρτο τελειώνει η μπαταρία και γενικά η μπαταρία το πολύ να κρατάει μια ημέρα!!! Υπάρχει καμά λύση???

 

Στο μαγαζί που το πήρα μου είπαν οτι θα βγει αναβάθμιση και θα διορθωθεί το συγκεκριμένο θέμα, ισχύει???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...[/

distixos file tin patisame oli me tin pataria 400 ores anamoni grafoyn kai krata mono 50 me to zori:lol: esena poso soy krata

Link to comment
Share on other sites

Τί δουλειά θες να κάνει;

όπως γράφω παραπάνω να λειτουργεί το led του τηλεφώνου σαν φακός. σωτήριο μερικές φορές, μου είχε φανεί πολύ χρήσιμο με το SE που είχα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...