Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και με το κολλημα που εχει φαει και δεν ανοιγει για να βαλω το Pin?....την καρτα απο που την αγορασες?

 

Παντού έχει,γερμανο,πλαίσιο κλπ. microsd.

Εγώ είχα μια micro sd απο νόκια και αυτή έβαλα.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το εκανα....το αφησα 10 λεπτα χωρις την μπαταρια....την ξαναεβαλα και δεν κανει παλι τιποτα!

Το μετανοιωσα που το πηρα.......με την πρωτη ευκαιρια θα το πουλησω!....Garmin δεν παιρνει, τωρα εχει κολλησει και για να το κλεισω πρεπει να βγαζω την μπαταρια.....απλα ΧΑΛΙΑ!....

ποια εκδοση του garmin εχεις? εγω την 5.00.20 εβαλα και δεν ειχα κανενα προβλημα.

καρτα μνημης εβαλα προχθες, δεν ειχα, το garmin το εχω στη μνημη του τηλεφωνου.

μαζι και το m.weather kai to divx

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ακόμα τα smartmovie και divx. Αλλά, γιατί δεν μπορείς να βάλεις το coreplayer; Τι συμβαίνει; Δεν σου ανοίγει καν αφου το κανείς εγκατάσταση;

 

Για να το κανω εγκατασταση πρεπει να περασω το secman μεσα επειδη το coreplay ειναι Unsigned.Οταν παω να το κανω λοιπον μου λεει να συνδεσω το τηλεφωνω για να γινει η εγκατασταση του secman.Το κανω αλλα μου λεει οτι δεν υπαρχει συσκευη συνδεδεμενη.Τι μπορει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Τους φακέλους θα τους βάλεις χύμα στη μνήμη και οχι στον φάκελο apps.

Σβήσε τα όλα και ξανάπροσπάθησε.

Εμένα όπως είχα αναφέρει δεν μου δούλεψε και αγόρασα κάρτα μνήμης για να εγκαταστήσω το garmin.

Πήγαινε πάρε μια κάρτα μνήμης αυριο,2-3 ευρώ κάνει,και μη παιδευεσαι αλλο.

Θα σου δουλέψει σίγουρα

kαι εγω ειχα βαλει to garmin χωρις κανενα προβλημα μια χαρα δουλευε
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

poio programma einai katalilo gia na ftiaxo tin arxiki othoni me diafores sintomeuseis ,programmata ktl san to today ton windows.

Δοκίμασε το Handy Shell. Προσφέρει πάρα πολλές συντομεύσεις στην οθόνη αναμονής.

Το μετανοιωσα που το πηρα.......με την πρωτη ευκαιρια θα το πουλησω!....Garmin δεν παιρνει

Δεν είσαι ο μόνος. :) Garmin όμως παίρνει κανονικότατα.

Για να το κανω εγκατασταση πρεπει να περασω το secman μεσα επειδη το coreplay ειναι Unsigned.

Γιατί δεν το υπογράφεις; Εγώ έχω την έκδοση 1.2.0 και δεν θέλει υπογραφή ούτε secman.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το υπογράφεις; Εγώ έχω την έκδοση 1.2.0 και δεν θέλει υπογραφή ούτε secman.

 

E ναι δε ξερω πως να την υπογραψω.Μπορεις να μου πεις πως υπογραφω?Η που βρικες την δικη σου..thanks

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το υπογράφεις; Εγώ έχω την έκδοση 1.2.0 και δεν θέλει υπογραφή ούτε secman.

 

E ναι δε ξερω πως να την υπογραψω.Μπορεις να μου πεις πως υπογραφω?Η που βρικες την δικη σου..thanks

 

δες εδω για πιστοποιητικο

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=208801

Link to comment
Share on other sites

E ναι δε ξερω πως να την υπογραψω.Μπορεις να μου πεις πως υπογραφω?Η που βρικες την δικη σου..thanks

Διάβασε αυτό. Φτιάξε πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

 

Για να βρεις την έκδοση 1.2.0 κάνε αναζήτηση στο ιπμαρτ.

Link to comment
Share on other sites

Το πηγα που εχει κολλησει και μου ειπαν σε 8-10 εργασιμες μερες θα ειναι ετοιμο αν ειναι.....

Προς του υποψηφιους αγοραστες του κινητου εχω να πω το εξης

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ!!!!!! ειναι ενα πανακριβο, υπερτιμημενο κινητο σε σχεση με αυτα που προσφερει!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πηγα που εχει κολλησει και μου ειπαν σε 8-10 εργασιμες μερες θα ειναι ετοιμο αν ειναι.....

Προς του υποψηφιους αγοραστες του κινητου εχω να πω το εξης

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ!!!!!! ειναι ενα πανακριβο, υπερτιμημενο κινητο σε σχεση με αυτα που προσφερει!!!

 

 

επειδή εσένα σου κόλλησε σημαίνει οτι το κινητό είναι μουφα????

εγω το εχω περιπου 3 μηνες κ δεν μου εχει βγαλει το παραμικρο προβλημα

γιαυτο μην γενικευεις τα πραγματα κ αν θες περνα κ απο αλλα επισημα τοπικ

να δεις κ αλλα μοντελα αν βγαζουν προβληματα η οχι....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ειχα ενα ενδοιασμο με το φλας του, καλο ειναι κανει δουλεια, ενταξει δεν ειναι και ν82. αλλα σε σκοτεινο τελειως δωματιο που εβγαλα φωτο δεν τα πηγε ασχημα.
Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα γκαλοπ και θα δεις οτι πολλοι ειναι εκεινοι που εχουν μετανιωσει για την επιλογη του συγκεκριμενου κινητου!

 

αφου ειναι πολλοί ας βγουν εδω περα να το πουν...οι περισσοτεροι εχουν προβλημα

με την μπαταρια του κινητου...κ σκεψου οτι ακομα δεν η σαμ δεν εχει βγαλει

ουτε ενα update...οταν βγαλει με το καλο το κιν θα γινει ακομα καλυτερο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια του ειναι αψογη εμενα μου κραταει παρα πολυ!Οσοι εχουν το garmin αντιμετωπιζουν προβλημα καθως τρεχει το προγραμμα εντοπισμου θεσης ακομα και οταν ειναι κλειστο το προγραμμα πλοηγησης,εκει θελει λιγο προσοχη!
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια του ειναι αψογη εμενα μου κραταει παρα πολυ!Οσοι εχουν το garmin αντιμετωπιζουν προβλημα καθως τρεχει το προγραμμα εντοπισμου θεσης ακομα και οταν ειναι κλειστο το προγραμμα πλοηγησης,εκει θελει λιγο προσοχη!

 

ετσι ακριβος ειναι....δυο προγραμματακια πρεπει να κλεισεις με τον jbak κ εισαι οκ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Εγω το αλλαξα και πηρα το HTC HD για το μονο λογο οτι το εχω σε αγγλικο μενου και δε μπορω να βρω ελληνικο firmware για να εχω καλη πλοηγηση μιας και δε δουλευει με αγγλικο πληκτρολογιο!Παρολα αυτα τη συσκευη δεν την εδωσα γιατι θεωρω οτι ειναι κορυφη και μονο για να την βλεπω αξιζει:pΒεβαια ελπιζω για καποιο Ελληνικο firmware....!
Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα ολοι εσεις που εχετε περασει το GARMIN version 5.xx.xx Θα εχετε πιθανοτατα προβλημα με την διαρκεια της μπαταριας
Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα ολοι εσεις που εχετε περασει το GARMIN version 5.xx.xx Θα εχετε πιθανοτατα προβλημα με την διαρκεια της μπαταριας

 

οχι....αν κανεις καποια βηματα που αναφερω εγω κ καποιοι αλλοι σε προηγουμενα ποστ δεν θα εχεις κανενα προβλημα με την μπαταρια....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι καθε φορα που τρεχεις το GARMIN να κανεις ολοκληρη διαδικασια τοτε "το χασαμε το κορμι πατριωτη...... " ,ασε που οι περισσοτεροι εχουν αγνοια με το θεμα.

Εχω ηδη "πατσαρει" την 5.00.20 για το προβλημα της μπαταριας και συντομα θα την ανεβασω στο γνωστο μαγαζακι.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι καθε φορα που τρεχεις το GARMIN να κανεις ολοκληρη διαδικασια τοτε "το χασαμε το κορμι πατριωτη...... " ,ασε που οι περισσοτεροι εχουν αγνοια με το θεμα.

Εχω ηδη "πατσαρει" την 5.00.20 για το προβλημα της μπαταριας και συντομα θα την ανεβασω στο γνωστο μαγαζακι.

 

αυτο ομως δεν εχει να κανει με την συσκευη αλλα με το garmin...κ σε αλλες συσκευες

εχει διαφορα η μπαταρια με το garmin...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

αυτο ομως δεν εχει να κανει με την συσκευη αλλα με το garmin...κ σε αλλες συσκευες

εχει διαφορα η μπαταρια με το garmin...

 

Ακριβως, σε ολες τις μαρκες υπαρχει αυτο το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα μια ταινια divx με μεγεθος 700mb και αναλυση 320χ240 κ παιζει

κανονικοτατα με τον ρεαλ...απλα θελω να βρω ενα ρογραμματακι για να την κανω να παιζει σε όλη την οθονη χωρις να κοβει απο πανω κ απο κατω...εχετε τπτ στο μυαλο σας??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Aνεβηκε.Ψαξτε για thread με τιτλο " Garmin NO MORE SHORT BATTERY LIFE

 

τα κανουμε ολλα απο την αρχη δλδ??

το εχεις δοκιμασει εσυ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...