Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε λειτουργει

με το fring μπανεις κανονικα?

 

ουτε το fring εχω δοκιμασει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ουτε το fring εχω δοκιμασει :)

 

τελικα καταφερα να μπω με το fring αλλα ειναι χαλια οσοι ειναι away ή busy τους δειχνει ως offline κ επισης δεν εμφανιζονται τα emoticons.

τι να πω,με εχει απογοητευσει πολυ αυτο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια????? πως μπορω να εχω αναφορα στα μηνυματα που στελνω....εχω κανει τα παντα αλλα αναφορες δεν μου ερχονται!.....μηπως κανω κατι λαθος...μπορει να μου πει καποιος τι πρεπει και πως να ενεργοποιησω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια????? πως μπορω να εχω αναφορα στα μηνυματα που στελνω....εχω κανει τα παντα αλλα αναφορες δεν μου ερχονται!.....μηπως κανω κατι λαθος...μπορει να μου πει καποιος τι πρεπει και πως να ενεργοποιησω?

 

αν την εχεις ενεργοποιήσει απο τις ρυθμίσεις μηνυμάτων κ δεν γίνετε τπτ...τοτε κάλεσε την εξυπηρέτηση πελατών...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ μπορει να μου πει καποιος τα βηματα για το garmin?..........εχω κατεβασει το προγραμα κ οταν ερναω τον φακελο στο κινητο δεν μπορω να τον ανοιξω
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε πολύ προσεκτικά τις οδηγίες που βρίσκονται στο πρώτο ποστ του σχετικού θέματος. Δώσε προσοχή ποιον φάκελο αντιγράφεις στην κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Πως ξεκλειδωνω το GPS μας?......το κατεβασα στο κινητο το garmιn xt το ετρεξα και οταν κανω κλικ πανω του....ανοιγει και μετα κλεινει......τους χαρτες πως μπορω να τους περασω?...ειναι στην μορφη που λεει αλλα........
Link to comment
Share on other sites

το realplayer δεν υποτιθεται οτι παιζει κ avi?Αλλςστε εχει κ μεσα στη μνημη περασμενα.Περασα ενα λοστ κ δεν το παιζει.Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Τι ανάλυση έχει το αρχείο και τι μέγεθος; Δοκίμασε και με αλλά αρχεία avi.

εγω εχω περασει και το divx μεσα και παλι avi δεν παιζει. δοκιμη με 2 ταινιες εκανα. μηπως φταιει το μεγεθος?

Link to comment
Share on other sites

Η ποιοτητα κατασκευης του κινητου τι λεει?Υπαρχει τζογος η τριξηματα?

ειχα το Ν85 και καταλαβενετε....

 

Ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιας και κανεις δεν προθυμοποιηται να με βοηθησει στην εγξ\κατασταση του garmin, μπορειτε τουλαχιστον να μου πειτε αν ο destinator 7 τρεχει στο κινητο μας?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιας και κανεις δεν προθυμοποιηται να με βοηθησει στην εγξ\κατασταση του garmin, μπορειτε τουλαχιστον να μου πειτε αν ο destinator 7 τρεχει στο κινητο μας?

Αν δεν κάνω λάθος, υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες, τόσο σε αυτό το πόστ, όσο και σε άλλα μέσα στο φόρουμ...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος ενας που να γουσταρει μσν στο κινητο και να ξερει καποιο που να λειτουργει στανταρ δν υπαρχει εδω μεσα?..............................................................................
Link to comment
Share on other sites

NAI AN 8ΕΣ pkarakikes@yahoo.gr apo trikala

Παιδια καλημέρα από το Βόλο....Μία ερώτηση:

Εχω ενα ελληνικό HTC Touch Pro (αυτό με το συρόμενο πληκτρολογιο, απόδειξη αγοράς 730 ευρώ). Επίσης χειροποίητη δερματινη θήκη 65ευρώ, φορτιστή αυτ/του, βεντούζα, screen protector, 4gb καρτα κλπ. Ειναι σε ΑΨΟΓΗ εξωτερική και λειτουργική κατασταση.

Ενδιαφέρεται κανείς για ανταλλαγή με κανένα ελληνικό innov8 φυσικά χωρίς χρηματα από καμμια πλευρα;

Θα προτιμούσα ατομο από Θεσσαλία ωστε να υπάρχει πιο ευκολη επικοινωνία. Το τηλεφωνο μου ειναι ανοιχτό για οποιοδήποτε έλεγχο σε οτιδήποτε...

Ευχαριστώ-Δημήτρης (dimitrisdimitris1@hotmail.com)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες, τόσο σε αυτό το πόστ, όσο και σε άλλα μέσα στο φόρουμ...

 

Δεν μου τρεχει εμενα......δεν ξερω τι κανω λαθος..........εχω κατεβασει τα 2 προγραμματα, ετρεξα το garmin xt και οταν το ανοιγω, μου δειχνει τα στοιχεια του πνευματικα δικαιματα ) κλπ και μετα κλεινει.........τους χαρτες δεν μπορω να τους φορτωσω......και οσο για το ****** exe, επρεπε να το βρω απο αλλου........ενας χαμος.......τοσο δυσκολο ειναι?.........

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξρω τι δεν κανω σωστα........ετρεξα το garmin xt, αλλα ανοιγει κ κλεινει........τους χαρτες δεν ξερω πως να τους φορτωσω, ......και το ****** επρεπε να το βρω απο αλλο zip....δεν ηταν στο zip που κατεβασα........

Καποιος που να εχει μερακι και να περασει την διαδικασια του δικου μας κινητου και οχι του ΝΟΚΙΑ δεν υπαρχει?

destinator 7 τρεχει?????....ενας φιλος μου μπορει να το περασει, αλλα δεν ξερω αν το τρεχει η συσκευη μας.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιας και κανεις δεν προθυμοποιηται να με βοηθησει στην εγξ\κατασταση του garmin, μπορειτε τουλαχιστον να μου πειτε αν ο destinator 7 τρεχει στο κινητο μας?

 

οχι, σε εμας εχει βγει το garmin και το sygic για κινητα.

αν ακολουθησεις τις οδηγιες που εχει εδω θα το κανεις δεν ειναι τιποτα.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193327

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου τρεχει εμενα......δεν ξερω τι κανω λαθος..........εχω κατεβασει τα 2 προγραμματα, ετρεξα το garmin xt και οταν το ανοιγω, μου δειχνει τα στοιχεια του πνευματικα δικαιματα ) κλπ και μετα κλεινει.........τους χαρτες δεν μπορω να τους φορτωσω......και οσο για το ****** exe, επρεπε να το βρω απο αλλου........ενας χαμος.......τοσο δυσκολο ειναι?.........

να βαλεις την εκδοση 5.00.20 εχω αυτη εβαλα και ειναι οκ. την τρεχει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη κληση ακουγεται δυνατα ο συνομιλητης?Εχει καλο σημα ως συσκευη??

 

εμενα ακουγεται μια χαρα. και σημα καλο εχει.

Link to comment
Share on other sites

Η ποιοτητα κατασκευης του κινητου τι λεει?Υπαρχει τζογος η τριξηματα?

ειχα το Ν85 και καταλαβενετε....

 

Ευχαριστω πολυ...

δεν εχει τζογο, ειναι πολυ στιβαρο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...