Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει το quick office αλλα οταν πας να δημιουργησεις ενα αρχειο σου λεει οτι πρεπει να αγορασεις αδεια χρησης....δεν εχω βαλει καπιο εγγραφο να δοκιμασω αν θα μου το ανοιξει η θα το επεξεργαστει...

Πιστεύω οτι θα μπορούμε να εγκαταστήσουμε το Quick office. Έτσι δεν είναι;;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιστεύω οτι θα μπορούμε να εγκαταστήσουμε το Quick office. Έτσι δεν είναι;;

 

ολλ γινονται πλεον... :rolleyes:

 

οι επιλογες blink detection, anti-shake k wide dynamic range ξερει κανενας τι ειναι κ αν ειναι καλο να τις εχουμε ενεργοποιημενες??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ολλ γινονται πλεον... :rolleyes:

 

οι επιλογες blink detection, anti-shake k wide dynamic range ξερει κανενας τι ειναι κ αν ειναι καλο να τις εχουμε ενεργοποιημενες??

 

Σε αυτό το κομμάτι εγώ έχω bug. Επιλέγω on και για το anti-shake και για το wide dynamic range και όταν ξαναμπαίνω στις ρυθμίσεις της κάμερας είναι πάλι στο off!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το κομμάτι εγώ έχω bug. Επιλέγω on και για το anti-shake και για το wide dynamic range και όταν ξαναμπαίνω στις ρυθμίσεις της κάμερας είναι πάλι στο off!

 

Μήπως είναι ρυθμίσεις για την συγκεκριμένη φωτογραφία και μετά επανέρχονται; (όπως έχουν τα ΝΟΚΙΑ).

 

Δεν χρειάζεται να πληρώσεις. Υπάρχει και αυτό.

Ευχαριστώ για την υπόδειξη.. :)

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ρυθμίσεις για την συγκεκριμένη φωτογραφία και μετά επανέρχονται; (όπως έχουν τα ΝΟΚΙΑ).

 

Πιθανόν (και λογικό). Αφού όμως είναι στο μενού settings στο general, δε θα έπρεπε να αποθηκεύονται?

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν (και λογικό). Αφού όμως είναι στο μενού settings στο general, δε θα έπρεπε να αποθηκεύονται?

 

Χωρις να εχω τη συγκεκριμενη συσκευη αλλα απο χρονια εμπειρια με τη Σαμσουνγκ σας λεω οτι μου εκανε και εμενα τετοια κουλα και δε κραταγε καποιες ρυθμισεις της καμερας!

 

Ερωτηση

Οταν γραφεις sms εχει συνατοτητα να γραφει μικρους Ελληνικους χαρακτηρες(ασχετο αν ο παραληπτης τα παιρνει κεφαλαια)?

Το Ελληνικο Τ9 δουλευει,η θελει αλχημειες οπως παλια?

 

Ευχαριστω!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται να αναβαθμίσει την συσκευή του, ας ρίξει μια ματιά σε αυτό το λινκ.

 

http://samsungi8510.com/i8510-innov8-firmware/

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται να αναβαθμίσει την συσκευή του, ας ρίξει μια ματιά σε αυτό το λινκ.

 

http://samsungi8510.com/i8510-innov8-firmware/

 

 

το εριξα μια γρηγορη ματια αλλα μου φενεται οτι ειναι πολυ ριψοκυνδινο.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γράφει και με μεγάλα γράμματα. Όποιος το αποφασίσει, προχωράει με δικιά του ευθύνη. Και αναφέρει οτι χάνεις και την εγγύηση. Δύσκολα τα πράγματα προς το παρόν.

 

Όποιος το έχει πάρει με εελληνικό μενού, ας επικοινωνήσει με τα κεντρικά να ρωτήσει να του το αναβαθίζουν με νεότερο firmware.

Link to comment
Share on other sites

"φιλε μου το hard reset γινετε οπωσ στα νοκια??

πατας αυτον το κωδικο αν θυμαμε καλα?? *#7370#"

 

Ναι και μπορείς και *#7780#" που σβήνει τα πάντα..

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά έχω μια απορία, αφού είναι το "τέλειο" κινητό γιατί το πουλάς;

 

Μαλλον εισαι πολυ νεος στο Φορουμ(με το συμπαθιο ε!)και δεν γνοριζεις τον φιλο μας!:p

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια κρυφο μενου για αυτο υπαρχει.Ευχαριστω.

Τί εννοείς κρυφό μενού; Να εμφανίσεις δηλαδή εικονίδια που δεν φαίνονται; Μάλλον όχι.

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς κρυφό μενού; Να εμφανίσεις δηλαδή εικονίδια που δεν φαίνονται; Μάλλον όχι.

Λογικά ο φίλος εννοεί "κρυφό μενού" σαν του ΟΜΝΙΑ

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Και περιμένεις να γραφτώ στο συγκεκριμένο φόρουμ για να διαβάσω μια λεπτομέρια που δεν με ενδιαφέρει ούτε στο ελάχιστο;

 

Όσον αφορά κρυφό μενού κτλ σε series 60, παλαιότερα υπήρχε τέτοιο θέμα με το Ν80 οπού υπήρχαν δυνατότητες, όπως τα δεδομένα gps, αν θυμάμαι καλά, που τα ενεργοποιούσες μα κάτι κολπάκια. Όμως, στο ι8510 δεν έχει αναφερθεί κάτι ανάλογο και δε νομίζω να υπάρχει τέτοιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, με συγχωρείς, δεν το σκέφτηκα, αλλά το κείμενο είναι πολύ μεγάλο για να το έκανα copy εδώ...

Κι εγώ δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια δυνατότητα, αυτό αφορά πιστεύω μόνο το ΟΜΝΙΑ που έχει WM.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας πως μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το geotag?

πια ρυθμιση κανουμε στο κιν για να το ενεργοποιησουμε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όπως στα Nokia, ανοίγεις την κάμερα, πας ρυθμίσεις φωτογραφίας και στο επίπεδο εγγραφή θέσης επιλέγεις ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όπως στα Nokia, ανοίγεις την κάμερα, πας ρυθμίσεις φωτογραφίας και στο επίπεδο εγγραφή θέσης επιλέγεις ενεργοποίηση.

 

στις ρυθμισεις της καμερας εχει την επιλογη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση gps

λογικα ειναι αυτο που αναφερεις εσυ σωστα??

απο εκει κ περα τι κανω??? με καποιο τροπο μεταφερω τισ φοτο στο google earth??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...