Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ελληνικό λογισμικό θα έχουν τα τηλέφωνα που θα εισαχθούν από την επίσημη αντιπροσωπεία και μόνο. Τώρα, το πότε θα ξεκινήσει η διάθεσή του, αυτό είναι άλλη ιστορία...

αυτο το ξερουμε ηδη φιλε μου,οπως λες ομως κι εσυ ποτε θα το δουμε ειναι αγνωστοστο πλαισιο μου ειπαν αρχες του μηνα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ξερουμε ηδη φιλε μου,οπως λες ομως κι εσυ ποτε θα το δουμε ειναι αγνωστοστο πλαισιο μου ειπαν αρχες του μηνα.

 

Η Samsung πάντως μου είπε μετά απο κανένα μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το επόμενό μου κινητό θα είναι ή το innov8 ή το nokia n95 8gb, μπορεί να μου πει κάποιος που έχει και τα δύο, αν το gps και η αναπαραγωγή μουσικής είναι καλύτερη στο innov8; Επίσης αν τον χάλασε κάτι στο Samsung σε σχέση με το Nokia ας το αναφέρει.

 

Ευχαριστώ

 

Καλύτερα να ρωτήσεις στους διαξιφισμούς, αλλά σε ότι αφορά την αναπαραγωγή μουσικής το innov8 είναι στα 2-3 κορυφαία κινητά, ενώ το N95 8GB μέτριο.

Σε ότι αφορά την αναπαραγωγή από τα ακουστικά εννοώ.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις στους διαξιφισμούς, αλλά σε ότι αφορά την αναπαραγωγή μουσικής το innov8 είναι στα 2-3 κορυφαία κινητά, ενώ το N95 8GB μέτριο.

Σε ότι αφορά την αναπαραγωγή από τα ακουστικά εννοώ.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε.

Για να μην ανοίγω νέο θέμα στους διαξιφισμούς ρώτησα εδώ.

 

Όποιοι το έχετε, είστε ικανοποιημένοι με την αναπαραγωγή μουσικής από τα ηχεία τις συσκευής; Με το F700 που είχα για ένα σύντομο χρονικό διάστημα στα χέρια μου, έπαθα πλάκα με την αναπαραγωγή και από τα ακουστικά και από τα ηχεία. Πολύ καλύτερη ποιότητα αναπαραγωγής από το W800 που είναι Walkman κινητό. Και έτσι θέλω να μάθω κατα πόσο ισχύουν τα ίδια και στο innov8.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδα αυτα τα ντουαλ λεντ κανουν δουλεια.....????

 

οκ ολα καλα την ημερα το βραδυ τι γινεται....???

μιλαω παντα για την καμερα....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδα αυτα τα ντουαλ λεντ κανουν δουλεια.....????

 

οκ ολα καλα την ημερα το βραδυ τι γινεται....???

μιλαω παντα για την καμερα....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιστεύω οτι εξαρτάται απο το LED. Για παράδειγμα, στο ΟΜΝΙΑ κάνει καλή δουλειά, όχι για να φωτίσει ένα δωμάτιο, αλλά για να βγάλεις κάτι αξιοπρεπώς στο σκοτάδι... Πιστεύω το dual να είναι ακόμα καλύτερο (διπλό έχει η συσκευή; ).

Μου λεχει τύχει και LED που ήταν μάπα...

Δεν είναι πάντως xenon..

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Μονό led έχει το INNOV8 και όχι dual. Τουλάχιστον απο τα τεχνικά χαρακτηριστικά και τις φωτο έτσι φαίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Να φέρω και παράδειγμα που είναι το Xenon μάπα?Tα LG Viewty και Renoir!!!Αν έχει καλό ISO ίσως πετυχαίνει καλά αποτελέσματα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού...Όχι σαν το Ν82,αλλά...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πως η LG για να γίνει αξιόπιστη, θέλει λίγο δουλίτσα...

Πάντως οι προσπάθειες που κάνουν και ο ανταγωνισμός κάνει καλό!

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Μονό led έχει το INNOV8 και όχι dual. Τουλάχιστον απο τα τεχνικά χαρακτηριστικά και τις φωτο έτσι φαίνεται.

 

dual led εχει φιλε μου---->http://www.allaboutsymbian.com/news/item/7715_Samsung_INNOV8_i8510-8_megapix.php

κ εδω το λεει--->http://www.gsmarena.com/samsung_i8510_innov8-review-269p2.php

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και μένα με τίποτα δε μου μοιάζει με 2 ξεχωριστά αλλά για ένα σπασμένο. :p

 

Επίσημα τεχνικά χαρακτηριστικά έχουμε; Εννοώ απο σελίδα της samsung και όχι απο διάφορα site ή blog που απλά τα ποστάρουν. Όπως είναι τα support product page και το Forum Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το Ν96 μου,και αυτο που φαινεται παραπανω ειναι μονο led!

 

Να πως ειναι τα dual.

http://realgeek.com/wp-content/uploads/2008/08/camera-nokia-n96.jpg

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Φιλε παραφρον εχεισ δικιο και ζηταω συγνωμη.

Ειδα καλυτερα τη φωτο που παρεθεσες και ενω το γυαλι εχει ενα σχεδιο μονοκομματο απο μεσα εχει δυο στρογγυλα λεντακια αλλα λογω το σχεδιου του γυαλιου βλεπουμε μονο τις ακρες απο τουσ κυκλους,του αριστερου την δεξια ακρη και του δεξιου την αριστερη ακρη!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

ειτε δυο μικρα ειτε ενα μεγαλο δεν εχει σημασια...το θεμα ειναι να βγαζει ικανοποιητικες φωτο στο σκοταδι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ειτε δυο μικρα ειτε ενα μεγαλο δεν εχει σημασια...το θεμα ειναι να βγαζει ικανοποιητικες φωτο στο σκοταδι...

 

Παιδια μη παιδευεστε αν ειναι 1 η 2 τα ledακια γιατι και κανενα να ηταν σχεδον το ιδιο κανει!!

 

Αν ενδιαφερεσθε για φωτογραφια και να εχετε πραγματικο φως (μεσα βεβαιως στις δυνατοτητες των υπαρχωντoν κινητων) το βραδυ ξεχαστε και τα inov,G800,810και το Renouar με τα ψευτο xenon και παρτε 1 απ τα 3 κατα σειρα...

 

C905

N82

K850

 

:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...