Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην 8Gb που εχει,το εχω βαλει και εγω.δεν εχω βαλει καρτα μνημης.το θεμα ειναι οτι το memory patch το εχω βαλει και 3 φορες...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με την I8510XXIB2 λύνεται το πρόβλημα του μή συγχρονισμού εικόνας και ήχου κατα την λήψη βιντεο;

Αποθηκεύονται οι ρυθμίσεις της κάμερας; :(

 

Είναι σημαντικά bugs τα δύο παραπάνω! Έχουν λυθεί;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου Innov8 (αγορασμένο 30/04/09) δεν ξεκινα .:cry: Το εσβησα εχθες το μεσημερι και το απογευμα που προσπαθησα να το ενεργοποιήσω δεν ξεκινουσε η εφαρμογη . Έδειχνε μονο SAMSUNG INNOV8 και τιποτε άλλο . Το πήγα στο service και θα εχω απάντηση σε 4 εργάσιμες....:O

 

Πακέτο..........

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο προχθες που εβαλα την I8510XXIB2 δεν μου αναγνωριζει τα java παιχνιδια,τα κανει κανονικα εγκατασταση αλλα μετα δεν τα βρισκω πουθενα μεσα στο κιν!!!με τα symbian δεν εχω αυτο το προβλημα.εχει κανεις καμμια λυση?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το garmin πρεπει να την εκανε την ζημια.εκανα hard format και τωρα τα παει πιο καλα η μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο προχθες που εβαλα την I8510XXIB2 δεν μου αναγνωριζει τα java παιχνιδια,τα κανει κανονικα εγκατασταση αλλα μετα δεν τα βρισκω πουθενα μεσα στο κιν!!!με τα symbian δεν εχω αυτο το προβλημα.εχει κανεις καμμια λυση?

καλησπέρα

ερώτηση... τώρα που έχω την

i8510XXIB2 me 26/2/09

και την προσαρμοσμενη

i8510EURHK1

me 7/11/08

δεν έχω ιντερνετ.

μήπως κάνω κάτι λα΄θος στην εγκατασταση?

διαβασα και άλλους με προβλήματα στο ιντερνετ?

αμα ειναι για τις διακοπες που θέλω ιντερνετ πρέπει να γυρίσω πίσω στη παλιά την αγγλική?

μπορει κάποιος να απαντήσει πριν φυγουμε για διακοπές:rolleyes:?

πάντως με την νέα εκδοση βελτιώθηκε το θέμα μπαταρίας.

επισής , πριν βάλω την καινουρια είχα βάλει το garmin. τώρα χρειάεται απεγκατάσταση 'η να περάσω μόνο το sis πάλι?

αν και διάβαα για προβλήματα μπαταρίας με το garmin.

προτείνετε κάποιο άλλο?

Xalllara!
Link to comment
Share on other sites

για να δω τι θα μου βγαλει η μπαταρια.στην πρωτη φορτιση τελειωσε σε 2 μερες σχεδον χωρις να εχω βαλει καποιο προγραμμα πανω.λιγα βιντεακια ειδα εβγαλα καμια δεκαρια φωτογραφιες μιλησα 1 λεπτα περιπου ανοιξα bluetuth για κανα 20λεπτο και επαιξα και 15 λεπτα fifa.το εβαλα να φορτισει 8 ωριτσες το εβγαλα το ανοιξα και με 2 τηλεφωνα που πηρα διαρκειας 3 λεπτα και τα 2 επεσε 1 γραμμη.θα το κανω 3-4 φορτισεις ακομη χωρις να περασω κανενα προγραμμα πανω και θα βαλω το memory patch μετα αφου λενε ολοι οτι βοηθαει.

με το #*0228# οι μετρησεις ειναι:

RAW ADC(not comp):128 me 131 paizei

BATT COMP:3

AVG ADC with comp:133

AVG BATT VAL with comp:4.05

THERM ADC:203

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν λίγο αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό κ στο κατάστημα μου είπαν να το φορτίσω 6 ώρες. Σαν πολλές δεν είναι ρε παιδιά;

 

Επίσης όταν πάω να συνδεθώ στο διαδίκτυο μέσω ασύρματου στο σπιτι μου, μου εμφανίζει το μύνημα"Καμία απόκριση ιστού". Ξέρει κανείς τι παίζει..;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πας με την ωρα την φορτιση.οταν σου πει οτι τελειωσε τοτε βγαζεις.γυρω στην 1,5 ωρα κανει να φορτισει.το αλλο σφαλμα που βγαζει δεν οφειλεται στο κινητο αλλα στο ρουτερ.σιγουρα εχεις ιντερνετ?στον υπολογιστη δουλευει κανονικα?κανε το ενα reset και ξαναδοκιμασε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν λίγο αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό κ στο κατάστημα μου είπαν να το φορτίσω 6 ώρες. Σαν πολλές δεν είναι ρε παιδιά;

Περί μπαταρίας και πρώτης φόρτισης...

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο.. Δεν μπορώ να συνδεθώ ούτε σε άλλο δίκτυο που το wireless είναι ανοιχτό... Είχε κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες απέκτησα κι εγώ το τηλ. σε πολύ-πολύ καλή τιμή... το ψάχνω εδώ και μερικές ημέρες.... όλα καλά... συνδέομαι στο net ασύρματα, άψογες φωτό, καλό video...

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 1: Περνάω αρχεία mp3 (κατεβασμένα από greek tracker) στο κινητό ΜΕΣΩ PC STUDIO.... ολοκληρώνεται η διαδικασία, έχουν περάσει τα κομμάτια στο φάκελο "sounds" ΑΛΛΑ όταν πάω στην μουσική και πατάω "όλα τα κομμάτια" μου δείχνει ΜΟΝΟ αυτά τα 2 κομμάτια της Samsung... τι κάνω λάθος;;;;;

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 2: Κατέβασα to utorrent και μου λέει αποθηκεύτηκε στον φάκελο "downloads"... Πως βρίσκω αυτόν τον φάκελο από το κινητό;;; όταν το συνδέω το κινητό σε "μαζική αποθήκευση" πηγαίνω στον εν λόγω φάκελο και είναι άδειος..... μα, αφού το κατέβασα!! :Ρ

 

Τέλος, όταν θελήσω να περάσω καμμιά ταινιούλα.... που θα την αποθηκεύσω για να την δω στο κινητό μετα;;;;;

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια, εκ των προτέρων... :)

Link to comment
Share on other sites

1)Τα ΜΡ3 βαζε τα χυμα στην 8 γιγα η σε ενα φακελο αν θες μεσα στο sounds.μην τα περνας με το samsung studio.επισης κανε ανανεωση βιβλιοθηκης για να τα βρει.ειναι μια επιλογη οταν ανοιξεις το προγραμμα για την μουσικη

2)δες στην μνημη του κινητου που εχει ενα φακελο

3)βαλε την στο φακελο videos.δεν χρειαζεται να ειναι καπου συγκεκριμενα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε.... ανανέωση ήθελε και τώρα βρίσκει τα κομμάτια... ;)

 

Πήγα στον φάκελο downloads στην μνήμη του κινητού αλλά είναι άδειος.... :(

Link to comment
Share on other sites

Έλεος με το ιντερνετ! Μόνο μέσω της wind μπορώ να συνδεθώ... Μία μου βγάζει οτι τ κλειδί είναι λάθος, μία ότι δεν είναι δυνατή η σύνδεση στο δίκτυο... Το laptop μου συνδέεται κανονικά. Το περίεργο είναι πως και στο σπίτι της κοπέλας μου που το wireless είναι ανοιχτό και δεν θέλει κωδικό πάλι δε με συνδέει... Έχει κανείς καμιά ιδέα ρε παιδιά...;
Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω. Πριν λίγο πάντως βρήκα για 2 λεπτά ελεύθερο ασύρματο και μπήκα κανονικά. Κάτι πρέπει να παίζει με τα ρούτερ. Έψαξα στο ιντερνετ και βρήκα ότι πολλοί αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα με το ίδιο λογισμικό. http://www.techviolation.com/no-gateway-reply-error-in-nokia-5800/
Link to comment
Share on other sites

ειχα ενα σαμσουνγκ g810 , δυστυχως το χαλασα οποτε εχω μεινει χωρις κινητο !!!!

 

μου αρεσε πολυ το g810 αλλα επειδη οι τιμες ειναι πανω κατω ιδιες , τι λετε ;;;

 

g810 ή innov8 ;;;

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

ειχα ενα σαμσουνγκ g810 , δυστυχως το χαλασα οποτε εχω μεινει χωρις κινητο !!!!

 

μου αρεσε πολυ το g810 αλλα επειδη οι τιμες ειναι πανω κατω ιδιες , τι λετε ;;;

 

g810 ή innov8 ;;;

ιννοβ καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia..pira to innov edo kai 10 meres kai i mpataria tou den me krataei oute mia mera..to fortizo kathe mera...kai den vazo efarmoges gps kai wi-fi..to xrisimopoio perisotero os thlefono...ti ginete?mipos kserei kanenas?
Link to comment
Share on other sites

Βαλε το memory patch,αν εχεις το garmin βγαλε το.μην γραφεις greeklish και αν διαβαζες και λιγο πιο πισω θα εβρισκες μονος σου λυση.

 

Παντως χωρις το garmin ειδα τρελη βελτιωση.απο το πρωι ουτε μια γραμμη δεν εχει πεσει.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το memory patch,αν εχεις το garmin βγαλε το.μην γραφεις greeklish και αν διαβαζες και λιγο πιο πισω θα εβρισκες μονος σου λυση.

 

Παντως χωρις το garmin ειδα τρελη βελτιωση.απο το πρωι ουτε μια γραμμη δεν εχει πεσει.

 

Εγώ πάλι έχω αφήσει το garmin μέσα χωρίς να το χρησιμοποιώ. Όταν έτρεχα το garmin τελείωνε η μπαταρία σε 1-1,5 μέρα. Τώρα που δεν το ανοίγω, η μπαταρία μου κρατάει 3 μέρες ενώ πριν εγκαταστήσω το garmin μου κράταγε 4-5. Οπότε πιθανόν να τρέχει κάτι από το garmin με το που ενεργοποιείτε το κινητό.

 

Αν κάνω απεγκατάσταση τους garmin θα φύγουν όλα όσα έχει εγκαταστήσει ή θα πρέπει να κάνω hard format;

Link to comment
Share on other sites

Λογικα με απεγκατασταση θα ειναι οκ.εγω εκανα ενα hard format να μαι ησυχος.παντως το βλεπω να πηγαινει για 4μερο.αλλα δεν εχω προγραμμα για gps τωρ.εβαλα το sygic αλλα δεν μου αρεσε.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...